Forum
hoj to je moja 2 zgodba in .....no ja upam da vam bo ušeč
................................................................................................................................
22. december 2012
u114756
u114756
zanimiv naslov neext Tarika ;**
22. december 2012
u114756
u114756
žιυנσ!
тαяα σz. вєαυту.!«ЭЭ мє נє ρяσѕιℓα ∂α ∂αм gσя ѕℓιкσ gℓανηє σѕєвє ρσℓ נσ вσ ρα σηα ρяє∂ѕтανιℓα.

єνσ тαяα čє ηι σк яєčι ρσ zѕ-נυ
22. december 2012
1.DEL
Zjutraj sem se vstala in odšla v spodnje nastropje. Vsedla sem se za muzo ampak zajtrk me ni čakal tako kot vedno! "Babi!Kje je zajtrk?!" sem zakričala, a ni mi odgovorila. Odšla sem v njeno spalnico in na postelji zagledala pismo. Na njem je pisalo to:
Draga vnukinja Ashley!Šla sem v trgovino po tisto rdečo stvar, tisto ko imaš ti tisto ko se po ustih namažeš. Pridem še preden se vstaneš!
P.s. Če bisma ne dobiš pokliči!
NAJSTNICA babi
"Zamujaš"

Oprostite za kratek next
28. december 2012
ne da se mi pisat kr je pri men taja
(BFF)(Miss.Whatever)
28. december 2012
nextajte plissssyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hvala v naprej
30. december 2012
u114756
u114756
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. december 2012
ok ka sm ti nextaš
30. december 2012
ooh babi sem si rekla in pogledala na okoli bilo je oh grozno.soba je bila razmetana in polna vrečk saj zadnje čase hodi samo v dm.ko sem odšla nazaj v kuhinjo je že prišla babica.ˇ"poglej kaj sem kupila:

ja n si prebrala pismo?emja babi sm ampak ni mi jasno kako lahko greš vsak dan po 10 v dm.?ah nič posebnega sej veš da moram biti lepa za maikla.Ja babi je noro zatreskana v maikla:

..... nextajte
25. januar 2013
u114756
u114756
neeeeeext
25. januar 2013
...................................................................................................................DRINGGGGGG!!!!!!DRINGGGGGGGGG!!! je zazvonil telefon.

oh to je zagotovo maikl!juhu!:
prosim tukaj ashley želite?
zdravo ashley,ka maš babico doma?
ja....
babi maikl je!!!!!!.......................................................................................................POGOVOR MED NJIMA:
babi:živjo!!!!!..
maiklobro jutro sem te zbudil?
babi:ja še sem spala a sem tega klica zelo vesela...
maikl:ja bi šla danes na večerjo?
babi:z mano?
maikl:ja saj če nočeš...
babieveda hočem!!!!!!!!
maikl adijo ,pridem pote ob 20:00
babi: adijo..
................................................................................................................babi kaj bo dobrega?POVABIL ME JE NA VEČERJO!!!!!

kaj!!!!

nextajte prosim
01. februar 2013
u114756
u114756
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
02. februar 2013
a mi boš pomagala izbrati obleko?je spet začela babi."ja bom katero pa??""ja ti povej ne...
greva v spalnico tam imam oblačila.""vem..
na v tej bi bila prava grofica..hahahahh.
in v tej bi bila kot na večerji z direktorjom..
ta pa je zelo elegantna!..
obleke:

"oh to elegantno bom imela.ti boš šla zraven mene ker boš moja spremljevalka!!!""kaj???!!!!!emmmm...Ja seveda.(joj no pa ne jaz)"
"ti boš imela pa kakšno obleko?""tole:

bo vredu???????""jaja zej me boš pa še naličila.okej?""ja bom ja.... naj pomislim...

bo vredu?""ja zdaj pa še frizura?!""ja no to pa ...aha...:

vredu?""enkratno hvala obleči se še samo pol ure časa imaš!!..........ojoj si čula poglej luč se maje POTRES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!poklicat moram lolo!!...
pogovor:
BABI:hoj lola jaz sem čuj ka veš da je bil potres????!!!
LOLA:ja zele je bil!!!!!
BABI:ka misliš da sm js prvi človek na sveti ki je preživel potres??
LOLA:nevem,bom pogledla na google če je ke podatkov o tebi vreji..
BABI:čuj zej sm pa js znana ze sm pa slavna ..haha no te pa adijo!!
LOLA:adajo...
"babi zaka si ti zej slavna??""zato kr sem prva na svetu preživela potres""em babi....
PIPPIP.."ojoj je že tu.greva""gre mala zraven??""ja moja spremljevalka je""super zdravo ashley!!""zdravo"...........................................................................................next-ajte plissssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. februar 2013
no pa gremo v restevracijo!!!
ja poglej kako je lepa:

"vau pa je res lepa"............................................................................
nextajte
02. februar 2013
u114756
u114756
Jeeeee kako budalo je tta babica pogovarjala se je z Lolo pa z njeno vnukinjo te pa naj bi bla prvi člouk, ki je preživela potrees!!!!! čeprau je res dons biu
02. februar 2013
hahhah sej zato sm dobla idejo hahahaha
03. februar 2013
neeext
03. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg