Forum
ʜᴇʟᴏᴜᴜ
Zᴅᴀᴊ ʙᴏᴍ ᴘɪsᴀʟᴀ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴏ ᴏ ɴᴇsᴍʀᴛɴɪ ᴘᴜɴᴄɪ﹐ᴋɪ ᴊᴇ ʙɪʟᴀ ᴜᴍᴏʀᴊᴇɴᴀ ᴘᴀ sᴇ ᴊᴇ ᴠʀɴɪʟᴀ ᴠ sᴠᴇᴛ žɪᴠɪʜ ᴘᴏᴅ ᴇɴɪᴍ ᴘᴏɢᴏᴊᴇᴍ﹣ᴅᴀ sɪ ɪᴢʙᴇʀᴇ ᴏsᴇʙᴏ ᴋᴀᴛᴇʀᴏ ʙᴏ ᴘʀᴇᴘʀɪčᴀʟᴀ﹐ᴅᴀ ᴍᴜ ʟᴀʜᴋᴏ ᴢᴀɢᴏᴛᴏᴠɪ ᴠᴇčɴᴏ žɪᴠʟᴊᴇɴᴊᴇ ﹣ s čʀɴɪᴍɪ ᴋʀɪʟɪ.

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Lσяєєη

*Flashback*

''Loreen!'' se je slišalo po temačnih ulicah.''Umrla boš tako ali drugače,ker si izvedela za našo skrivnost!'' je odmevalo po ulicah.Dihala sem hitro in plitvo.Zavedala sem se,da bom umrla.Nisem želela umreti.Molila sem, čeprav nisem bila nikoli verna.Takrat sem začutila toplino v srcu.Skrila sem se za zabojnik in čakala na ta trenutek.''Vem,da si tam'' se je zaslišal mehki glas.''Prekleto ne Harry'' sem si mrmrala.''Nočem te ubiti ampak te moram drugače bom še jaz umrl Loreen'' se je slišalo.Glas se mu je tresel.Bil je moj fant do takrat,ko so ga ugrabili in ga prisilili v to.Stopila sem izza zabojnika in dvignila roke pred obraz.S kkotičkom očesa sem zagledala srebrn blisk in vse kar sem videla je bila samo tema.Nisem se morala premikati.Bilo mi je jasno,da me je zadel naravnost v vretenco tik pod vratom.Slišala sem samo še ''Žal mi je''.Tudi meni je žal sem pomislila,ker sem se predala.Tema.

*End of flashback*

Naenkrat pa vidim svetlobo.Polno oblakov in vse belo-brezmadežno.Pa saj ne more biti res sem dahnila.Nebesa.

(gif je-klikni gor)

Do mene je stopil neznansko lep angel in me ogovoril z globokim glasom.''Ne boš dobila belih kril kot mi in živela tukaj.Dobila boš črna krila saj si bila umorjena.Iskala boš fanta,ki te je ubil in ga prepričala v to da je res kar se ti dokaja.Lahko boš zdravila umrle in bolne živali,ker jih imaš rada-videla boš v misli.Skratka-boš kot navadno dekle samo imela boš dar nesmrtnosti.Krila se ti bodo pokazala takrat ko boš hotela.''
Dotaknil se me je z roko po hrbtu in začutila sem kako iz njih poganja nekaj veličastnega.Ozrla sem se in zagledala prečudovita črna krila.

Bilo je kot v hitrem posnetku.Spet sem se znašla na mrzlih tleh.Rana se mi je celila pred mojimi očmi.Razprla sem krila in se dvignila v nebo.Najprej je bilo malo hitro in me je vrglo v zid,ker nisem bila navajena.
Potem pa sem se navadila in sem vzletela na ogled mesta.Nikjer ga ni bilo.Harry Styles.POreklet bodi idiot.

Kako se vam zdi?
Je sploh vredno nadaljevati?
Next?

Hvala vsem ki boste brali. ♥
27. oktober 2014
Next
27. oktober 2014
nextt
28. oktober 2014
u173906