Forum
Hellou.
Sem Luccija in stara sem 13 let. Hodim v 8 razred na neko osnovno šolo.
Rada imam tudi nekatere fante in v zvezi z njimi so se mi zgodile že različne
zanimive in tuji nezanimive zgodbe. HAHAHA

Rada bi vam jih nekaj povedala

naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2012
1. Zgodba

Kar naenkrat je zazvonil telefon in ugotovila sem da je bila moja budilka ki je že zgodaj zjutraj okrog 6.00 zvonila. Vstala sem se in se uredila potem pa sem se odpravila v šolo saj smo imeli športni dan ves razred in seveda vsi brez vezni učitelji smo se odpravili na bled. Jaz sem sedela na avtobusu z mojo najboljšo prijateljico Viktorijo in Vaneso . Najprej smo odšli na grad. In kar naenkrat sva jas in Viktorija zagledale pri gradu fanta ki je tam stal z njegovimi prijatelji. Bil je zelo visok, suh in imel je tudi zelo dobro frizuro. Saj jaz in Viktorija palima na dečke z malo daljšimi bieber frizurami. Ko je tam stal sva midve cel čas gledale v njega. Ko naju je opazil so ga pa videle tudi moje druge sošolke. Govorile so da so se zaljubile v njega ampak jas jim tega nisem verjela. Tisti fant je imel oblečeno rdečo srajčko in izvedela sem da mu je bilo ime Tilen. Tilen in njegovi prijatelji so kar naenkrat vzeli iz torbe fotoaparat in začeli slikati. Nismo vedeli koga so slikali ampak eno od nas punc so saj smo videle. potem pa smo na žalost morali nazaj na avtobus. Ko smo prišli do avtobusa se je še lepo videl grad in naenkrat sva jaz in Viktorija zaslišale neko ploskanje in žvižganje. Obrnile sva se proti gradu in zagledale sva kako nama mahajo 3 fantje. Nato sva jim seveda pomahale nazaj. Najbolj vesele pa smo bile ker je med onimi tremi bil tudi tisti fant z rdečo srajčko.
04. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg