Forum
Claire!!!Prosim zbudi se nikar mi ne umri brez tebe moje življenje nima smisla.Prosim doktor pomagajte u hudi komi je ne morem je gledati u takem stanju.Medtem ko pa se zbujam iz kome naj se vam predstavim.Sem Claire Clarkson.Živim v Barceloni.Stara sem 16 let.Imam super mamo in očeta ter še eno sestro po imenu Ximena, ki je stara 12 let in brata po imenu Juan Pablo,ki je star 18 let.Razumemo se zelo dobro kot pa ste že tudi ugotovili imam fanta.Tisto na začetku so bili njegovi kriki.Ksneje boste ugotovile zakaj.Mojemu fantu je ime Andres,star pa je toliko kot jaz.
Ximena

Juan Pablo

Bom nadaljevala ko bo vsaj 5 nextov
24. julij 2013
u140958
u140958
next
24. julij 2013
next
25. julij 2013
next
29. julij 2013
u71250
u71250
next
next
29. julij 2013
next
29. julij 2013
Claire!!!!!Se je nekdo drl po glasu sem prepoznala da je to moj fant Andres.Počasi odprm oči in pogledam po stenah.Bile so bele kar mi je dajalo znake da sem v bolnišnici.Pogledam po sobi in v njej poleg Andresa zagledam še Ximeno,Juan Pabla mamo in očeta.Oooh Clire samo da si se zbudila.Mislili smo da boš za zmeraj v komi se je veselila mama in me objela.Za njo pa so me objeli tudi vsi ostali,zadnji je bil Andres ki me je še poljubil.Pa saj to je neverjetno kar naenkrat reče Ximena zbudila si se na svoj 17 rojstni dan.Vsi so zaploksali in dogovorili smo se da naslednjo soboto priredimo zabavo za moj rojstni dan.Čez nekaj časa vsi odidejo iz sobe pri meni pa ostane samo še Andres.Pogrešal sem te med tem časom ko si bila v komi.Ves čas ki sem ga imel sem ga posvetil tebi da sem bil tukaj ob tebi u bolnišnici.Andres veš moram ti nekaj priznati vem da si se veliko žrtvoval zame in bil vedno ob meni ampak mislim da midva nisva za skupaj.Zato se mi zdi da bi bilo bolje če bi končala tukaj kjer sva sedaj.Nastopilo je nekaj časa tišine nato pa je s sklonjeno glavo odšel iz sobe.Po eni strani mi je bilo žal da sem to naredila ampak po drugi strani nisem imela druge izbire.Nekaj časa sem sama nato pa se odprejo vrata.Upala sem da je Andres da se pogovoriva ampak bila Ximena.Claire kaj si naredila Andresu da je tako potrt me je vprašala kot bi ji bilo kaj mar za Andresa.Končala sem najino zvezo ji rečem vsa žalostna.Ampak zakaj bila sta sanjski par in bila bi lahko za večno skupaj Claire zakaj si to naredila.Nič ji nise odgovorila čez nekaj časa pa sem zaslišala tresk z vrati in zopet sem bila sama u sobi.
Vprašanja
1.Zakaj mislite da je Claire zapustila Andresa
2.Kakšna se vam zdi zgodbica
3.Ali naj sploh nadaljujem
ps če ne odgovorite na vprašanja ne bo nexta
29. julij 2013
NEXT
29. julij 2013
nwm
kulska
ja
next
29. julij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/d-r-e-a-m/56281/8 bi kdo bral ?? hvalci in sorci za smetenje <3
29. julij 2013
u71250
u71250
hmmm.... on ji je kej naredu?
svetouna
itak!
neeeext nujnooo
29. julij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/in-my-dream../59520/ a bi kdo brou novazgodbica <3
01. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg