Forum
Tako zelo sem si želela postati igralka, da nisem razmišljala o posledicah. Slava prinese oboževalce in novinarje, čakajo te za vsakim vogalom. Planejo nate kot krvoločna zver na svoj obrok. Slava odnese mir, zasebnost in - najpomembneje - tvoje prijatelje. Ampak ne moje bff Laure. Močna je in neodvisna, zato jo nič ne prizadene. Pred slavo mi je prisegla, da bo vedno z mano in me ščitila. Obljubo zdaj izpolnjuje. Ime mi je Julie Devine in to je moja zgodba. Vse se je začelo s to butasto avdicijo na katero sem tako silila.

Pišem naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. julij 2010
jst

15. julij 2010
u24716
u24716
uf kos grda xDxaxa
15. julij 2010
men.Je.pa.ušeč.
15. julij 2010
u18082
u18082
nextt
15. julij 2010
Sprehajala sem se po ulici z Lauro. Vse je vedno isto. Nič se ne spremeni. Ampak danes je bilo nekaj drugače. Zamenjali so plakat. En sam plakat. Bravo! Plaka je bil zanimiv. Življenska priložnost. Avdicija za film! Starša mi bosta dovolila iti. Zagotovo. Edinka sem in zato o tem ni dvoma. Nism bila razvaje sem pa imela en cilj. Postati igralka. In ta plakat je to ponujal. Pisalo je:

Avdicija za film v torek od 11.00 naprej. Iščemo bodoče mlade igralce in igralke. Rabite talent in to je vse. Film se bo snemal v Londonu.

Omg. V Londonu? Iz Amerike v Anglijo. Laura me je zbudila iz sanj. "Julie, moraš iti. Imaš talent in to so tvoje sanje. Pojdi." " Ampak, če me bodo izbrali greš z mano. Velja?" "Velja." To je bila največja napaka v moje življenju.
16. julij 2010
Laura

16. julij 2010
next?
16. julij 2010
zgodba.mi Je ušeč. ampak naJboLJ mi Je ušeč To d n Laura pa JuLie nisTa EMO. neexT
16. julij 2010
u8763
u8763
ja
naprej
16. julij 2010
ja nextttttt!!!!!!!!!
16. julij 2010
nextttttttttttttttttttt
16. julij 2010
Avdicija. Vrsta je bila nemogoča. Prišla sem petnajst čez enajst pa je bilo pred mano vsaj dvajset ljudi. Spoznala sem nekaj luškanih fantov in prijazna dekleta. Med dekleti je vladala napetost, sovraštvo med fanti pa prav tako. Zato so se večinoma družili le nasprotni spoli. Tekmovalnost je bila v zraku in vedno ko je nekdo prišel iz sobe sem zavzdihnila. Kaj če mi bo prav ona speljala vlogo v filmu?! Dekleta so bila lepa, vendar jih večina ni imela talenta za igranje. Ne zares. Nekaj so se pačile in govorile, da s tem pokažejo čustva. Lahko bi bile vsaj malo bolj naravne. Nato pa sem prišla na vrsto jaz. Kolena so se mi tresla in moje dihanje je postalo neenakomerno. "Mislim, da bom omedlela." sem zašepetala punci za mano. Tudi ona je bila bleda v obraz, zato mi je samo pokimala in se prisiljeno nasmehnila.
16. julij 2010
next, ful je cool
16. julij 2010
OK, bilo me je strah - priznam. Vstopila sem v manjšo dvorano in pokazala svoje igralske sposobnosti. Nisem dala vsega od sebe saj me je bilo preveč strah. Roke so se mi tresle tudi, ko sem odšla iz dvorane.

Pogovor sodnikov.
"Talentirana je, vendar mislim, da jo je preveč strah, zato je nebi izbral. Delati moramo s profesjonalnimi in samozavestnimi ljudmi." Pogovor je bil končan.
24. julij 2010
next
24. julij 2010
???
24. julij 2010
next
24. julij 2010
Čez teden dni je Julie dobila sporočilo. Pisalo je:
Izbrali smo vas. Ker vas moramo pripraviti na film (postati morate bolj samozavestna in profesionalna) boste v London odšli dva tedna pred ostalimi izbranimi igralci. Priložili smo tri karte. Eno za vas, drugo za starša ali zakonitega zastopnika in tretjo za osebo po vaši izbiri. Odleteli boste čež deset dni. Lep pozdrav.
P.S. Priložen je listek z navodili.
Julie bi skoraj omedlela. Sprejeta je in dva tedna prej gre v London. Ampak takrat je še šola. In kako ji mislijo dvigniti samozavest ali jo narediti profesjonalno? Pobrala je listek z navodili. Ta listek ji je pojasnil vse. Napisaj je bil takole.
Next? Rabm tri komentarje.
25. julij 2010
next
next
next
25. julij 2010
u25089
u25089
next
25. julij 2010
u8763
u8763
naprej
25. julij 2010
Ker je snemanje med šolo boste dobili zasebnega učitelja, prav tako pa vas bo učitelj učil tudi med počitnicami. Zakaj greste dva tedna prej v London? Odgovor je tukaj. Posneli boste en del serije, ki pa še ne predvaja. Na tak način vas hočemo naresti profesjonalno. Imeli pa boste čas, da si ogledate London. Na letališču v Londonu boste dobili še polnoletnega skrbnika, ki vas bo pripeljal do hotela in bo pazil na vas.
Julie je odhitela do Laure s vozovnicami, navodili in sporočilom. Njene starše sta prepričali skoraj v trenutku in tako je bilo zmenjeno, da Laura dobi tretjo vozovnico. Ampak kdo od staršev na dobi drugo. Odločila sse je za mamo. Oče je imel svojo firmo in je po večini samo on služil denar. Mama pa je rada potovala in odkrivala nove stvari. Tako je z njo bo šla mama. Mama je bila seveda za in že zvečer sta začeli določati katere stvari bosta vzeli sabo.
next? rabm tri komentarje
26. julij 2010
next next next
26. julij 2010
next nextej nextiiiiiii
26. julij 2010
u24216
u24216
next next
26. julij 2010
dej mas ze 3 komente!! nadaljuj!
26. julij 2010