Forum

Nia P.O.V.

Sem Nia Stone in sem stara 20 let, torej obiskujem zadnji letnik srednje šole. Živim v Sydneyju in sem v internatu. Sem brez cimre, kar mi po mojem mnenju prija, ampak družba mi ne bi škodila. Ne spadam med popularne, niti med zgube. Sem med povprečnimi srednješolci z zanimivimi prijatelji od piflarjev do kapetana košarkarske ekipe. Obožujem punk, rock bande. Sem velika ljubiteljica tetovaž in barvanja las, tako kot dva izmed mojih najboljših prijateljev. Moja najboljša prijatelja sta Calum, ki obožuje tetovaže in Michael, ki obožuje barvanje las. Nimam veliko prijateljic, v bistvu sploh ne vem, če imam kakšno. Sem velika ljubiteljica vintaga. Torej, če na ulici srečate vintage ali rock oblečeno punco z barvnimi lasmi sem to verjetno jaz. V sobi imam dve postelji in največkrat sta v uporabi obe. Danes je pri meni prespal Calum, ker je enostavno bil prelen, da bi šel v svojo sobo. Zjutraj je ob pol sedmih začela zvoniti budilka. Pogledala sem na svoj telefon, a je bil zaslon zatemnjen in budilka je bila še prižgana. Čakaj malo, to je Calumov telefon. "Pst, Calum." Nežno rečem. Nobenega odziva. "Calum." Rečem glasneje. "CALUM." Se zaderem, a on je še naprej spal. Če ne gre zlepa bo šlo pa z grda. Saj bi ugasnila budilko na telefonu, a kaj ko ne vem njegovega gesla. V kopalnico sem šla po kozarec ledene vode. Tihem sem se prikradla, ne vem zakaj ker tako ali tako spi kot ubit, zraven in mu zliza vodo na glavo. V sekundi momenta je skočil pokonci in sprva gledal zmedeno okoli sebe, a ko je videl mene, ki sem umirala se je hudobno nasmehnil. Tole ne bo nič dobrega. Skočil je k meni in me začel žgečkati. Sem zelo žgečkljiva in to dobro ve. Smejala sem se neukrotljivo in ga rotila. "CALUM....NEHAJ.....DOVOLJ.....NE..... MOREM....VEČ." "KAj je čarobna beseda?" "PROSIM." Komaj sem izdavila in hropla za zrakom, ko me je nehal. "Kako prideš v šolo do časa, če pa ne slišiš budilke?" Sem ga vprašala in še vedno ležala na tleh. "Eh, Luke me zbudi." "Seveda. Bi jo zdaj lahko že ugasnil prosim?" Ugasnil je budilko in šel v svojo sobo se obleč in na zajtrk v jedilnico. Jaz zajtrka ne jem nikoli, večinoma krat ne zato ker se mi mudi v šolo ali pa sem prelena. Šele zdaj sem se spomnila, da moram narediti še nalogo za matematiko. Celo sobo sem preiskala, a zvezkov za matematiko nisem našla. Sranje verjetno sem jih pozabila v omarici. Klasika zame, vedno delam nalogo v zadnjem momentu in danes ni nič drugače. Komaj čakam,da bo konec šole in grem na kolidž. Oblekla sem se, pripravila torbo in se počasi odpravila v šolo, ki je peš 15 minut od internata. Hodila sem proti šoli in nisem bila pozorna kje hodim, ker sem še na pol spala. Ravno sem želela pogledati na semafor, če lahko grem čez cesto, ko sem se zaletela na nekoga na kolesu. Močno. Oba sva padla po tleh. Hitro sem vstala in pomagala kolesarju na noge. Zakaj vedno jaz? Zakaj sem tak štor? "Joj, oprosti. Si vredu? Jaz sem kriva nisem gledala kje hodim. Zaspana sem in še..." Prekinil me je in šele zdaj sem ga dobrk videla. Črne oprijete na kolenu strgane hlače, siva AC/DC majica in črne vansice. Lase je imel skuštrane, svetlo rjave barve kot tudi oči. Nasmehnil se je in pokazale so se mu globoke luknjice. Pobral je kolo in videle so se mu mišice. Presneto je hud. "Je že v redu ni hudega. Tudi jaz nisem bil ravno pozoren na okolico, zato oprosti." "Vseeno jaz sem kriva. Ime mi je Nia Stone." In sem se mu nasmehnila. "Ashton Irwin. Tvoj priimek me spominja na Rolling Stonese, ampak so mi bolj všeč AC/DC, brez zamere." "Vidim ja." Pomignem proti njegovi majici. Zasvetila je zelena in s še nekaj ljudmi sva prečkala cesto. "Tudi meni so bolj všeč AC/DC." "Mimogrede kam sploh greš?" "V šolo. Bruh bruh. Ti?" Spačila sem se in Ashton se je zasmejal. "Tudi." "Zadnji letnik?" Prikimal je in presenečeno sem ga vprašala. "Jaz tudi. Kako to, da se te še nisem nikoli srečala? Vsaj ne, da bi se spomnila."
Roxy P.O.V.

Roxy Kako sovražim to seljenje! Uničuje mi življenje!!!! Ravno sem začela uživati v srednji šoli pa se selimo. Samo po drugi strani pa moram priznati, da mogoče le ni tako hudo. Spoznala bom nove ljudi pa še v Avstraliji seeeeem!!!! Saj London ni bil tako slab ampak Sydney....vedno mi je bilo poletje in toplo vreme bolj všeč. In vedno sem hotela surfati. Opa nisem se še predstavila. Sem Roxy Anabelle Irwin. Ravnokar sem se z družino preselila iz Londona sem, v Sydney. Imam 2 brata in sestro. Srednje ime imam po očetovi sestri, ki je umrla pri 21-letih zaradi raka. Rada imam glasbo. Oziroma popravek. OBOŽUJEM glasbo. Poznate tiste vrste ljudi, ki so bolj sramežljivi in zaprti vase, ko pa jih spoznaš pa ugotoviš, da so čisti norci? No, to je popoln opis mene. Imam rjave oči in dolge rjave lase. Obiskujem 3.letnik srednje šole in se trenutno počutim zelo osamljeno. Točno ta trenutek sedim v učilnice matematike. Nihče me niti ne pogleda. V učilnico vstopi učitelj in reče: »Letos se nam je pridružila nova učenka, Roxy Anabelle Irwin. Prosim da jo vsi lepo sprejmete.« Vse je bilo tiho. Ooo to bo še dolgo leto.
-po pouku-
Uff končno je konec te norije. Niti ena sama oseba ni pristopila do mene. Izpadla sem kot največji izmeček. In niti enkrat nisem videla starejšega brata. Oh ja bo že nekako. Danes me čaka še eno pomembno opravilo. Grem v internat. Yeey. Upam da nimam za cimro kakšno razvajeno kokoš. Sovražim take punce. No pa sem tukaj. Soba št. 2. To je to. Gremo Roxy no, saj zmoreš! Previdno odprem vrata in v sobi zagledam simpatičnega rjavolasega fanta. Ko me zagleda reče: »Kaj pa ti delaš tukaj?«
Lucy P.O.V.

S Toddom sva sedela na plaži in se pogovarjala, kaj vse bova šla gledat ko prideva v Avstralijo. Ostala sva v Sidneyu. " Saj res, in če sva že tam morava it poslušat vsaj eno opero." Reče Todd.
" In od kdaj TI poslušaš opero? " ga presenečeno vprašam.
" Ohhh saj je neee, samo rečem če sva že tam."
" Noo, mogoče imaš prav. Pojdiva poslušat opero."
" Hell yeah!" Reče Todd.
" Hell yeah!" Rečem še jaz in spet se začneva smejat.
" To zapiši na seznam." Mu rečem ko se končno nehava smejat.
" Ampak saj sploh nimava seznama!?" Malce presenečen reče Todd.
Pogledam ga in spet se začneva smejat. Kar naenkrat se zavem da sem v zraku in se premikam. Ko odprem od smeha solzne oči vidim da me v rokah drži Todd in jo veselo maha proti vodi. Z mano!! " O Todd sovražim te je vse kar še lahko rečem in že, BUMMF pristanem v vodi. Ko končno spet zajamem sapo in se odločim da brez maščevanja ne gre, zagledam Todda ki se mi smeji, potem pa se še sam vrže v vodo. In spet sva se smejala. Kmalu potem sva se odpravila nazaj domov (no k babici).
Zdaj pa naj povem še nekaj o sebi in Toddu. Sva Lucy Viola in Todd Hewitt. In ne nisva v sorodu (priimek je zgolj naključje). Živiva v predmestju Londona. Spoznala sva se ko sem se s starši preselila v stanovanje nasproti njih. Sva najboljša prijatelja lahko bi rekli kot brat in sestra. Stara sem 19, Todd pa je leto dni starejši. Imam blond-svetlo rjave dolge rahlo valovite lase in modre oči. Visoka sem 170 cm. Imam dve mlajši setrici, stari sta 6 let (dvojčici), in nori sta na Todda. Todd ima črne lase, ki so spredaj malce daljši in modre oči kar se mi zdi zelo zanimivo. Visok je 186 cm. Ima starejšega brata ki je trenutno v Ameriki z nekimi vojaškimi zadevami in mlajšo sestro in brata(13, . No to so splošni podatki drugače pa sva trenutno na obali Francije pri moji babici, kajti moja mama je francozinja. To s Toddom pridno izkoriščava že dobro desetletje. Ker stanujemo na obali že od 9 leta surfava. In ker sva nad tem tako navdušena sva se odločila da takoj ko dopolniva (oz. ko jaz dopolnim) 19 let spakirava kovčke in greva preizkusit še Avstralske valove. Tam bova približno leto in če nama bo všeč bova ostala dlje. Zato najini starši niso najbolj navdušeni, vendar nama ne branijo. Zdajle preživljava zadnje 3 dni Francije in potem že čez 3 TEDNE GREVA V AVSTRALIJO. Še dodatno vznemirjenje pa mi povzroča to da bova morala tam iti v novo šolo!

Nia

trenutni lasje

ima oblečeno
Roxy
http://hairstyles.thehairstyler.com/hairstyle_views/front_view_images/7586/original/Lily-Collins.jpg
haircut

http://freegeneraldirectories.com/wp-content/uploads/2014/03/cute-dresses-tumblr-we-heart-it-4otfbtz7.jpg
ima oblečeno
Lucy
http://lh3.ggpht.com/-9SQamxtVFgs/T3YmWiSylNI/AAAAAAAAO_Q/kEeRFx2dkLY/Serena%252520Nikkah_thumb%25255B1%25255D.jpg?imgmax=800
haircut in ima oblečeno

komentirejte, izživlajte se nad zgodbo, kritike karkol dobrodošl
next verjetn bote tel met zatu tu tut napište
prosm povejte za zgodbo še drugim in prosim nej jo berejo hvala
27. avgust 2014
Neeeeeext
Ful dober zacetek mate
A ti si lucija al alma? Nina mi je povedla
27. avgust 2014
Next
pa se opravičujem k sn zasrala d slik ne kaže naslednič popraum
seveda morte še useen linke kliknt
tuj je Lucija
27. avgust 2014
+naslednič zagarantiran mejn napak takšnih in drugačnih
27. avgust 2014
next
27. avgust 2014
Nxt
27. avgust 2014
Next,tole je odlično napisano,še posebej mi je všeč da je next zelo dolg
27. avgust 2014
wiiiii hahahah how exiting!!! hahaha
27. avgust 2014
http://cdn.surfbang.com/wp-content/uploads/2013/02/tumblr_mgny9eZF6Y1s3uc91o1_1280.jpg

Roxy's P.O.V.

Naprej sem bila šokirana potem pa sem zamrmrala »Oprosti napačna soba.« ter zaloputnila vrata. Nekaj časa sem tiho stala pred vrati in najmanj 1000x preverila, da se št. sobe ujema z št. na mojem listu. Zraven tudi piše, da imam sostanovalko Nio. Všeč mi je njeno ime. Kmalu sem spet odprla vrata. Rjavolasi fant me je samo gledal. Vprašala sem ga ali je to njegova soba. Rekel je, da ne ampak, da je to soba njegove prijateljice in, da večina časa preživi v njej. Rekla sem mu »Ampak od danes naprej sem tudi jaz v tej sobi.« Ni mi verjel in po dolgem ne smešnem prerekanju mi je moje potrpljenje pošlo. »Bloody hell man!!! Če ti povem! Od…danes…naprej…tudi…jaz…živim…tukaj!« Z vsako besedo sem mu bila bliže. Še vedno je nekaj ugovarjal in že sem pripravila roko, da bi mu primazala eno hitro okoli ušes pa so se odprla vrata. Sekundo zatem se je zaslišal glasen, neustavljiv smeh. Pogledala sem prosti vratom in tam zagledala dekle z zelo zanimivim in všečnim stilom in fanta z še bolj zanimivimi lasmi. Nisem imela časa, da bi kaj storila glede mojega položaja, ko je dekle že spregovorila in me rešila iz kar precej nerodne situacije. »Cal, give her a break.« Moji ne tako pametni možgani mi pravijo, da je fantu ime Cal. Malo čudno ime. Dekle se mi je predstavilo in zdaj je čas, da se še jaz predstavim. Za prvi dan je bilo že toliko spoznavanja in novih stvari, da se trenutno nisem počutila ravno udobno. Zelo tiho sem povedala: »Ime mi je Roxy in sem se na novo preselila v Sydney. Obiskujem 3.letnik srednje šole.« Ker z svojim odgovorom nisem bila ravno zadovoljna in glede na to,da so se drugi začeli smejati, sem hitro stekla iz sobe in stopila skozi prva vrata, ki sem jih zagledala.
Ta vrata so vodila na streho internata. Že ob prvem koraku sem se zaljubila v to okolje. Ampak, ker dejanje izpred nekaj minut še ni zapustilo mojih možganov sem se zatekla v najtemnejši kot in začela jokati. Vzela sem svoj telefon in poklicala svojega brata. Ampak kot navadno se ta ni oglasil. Ni mi ostalo drugega, kot, da počakam na strehi. Nisem še bila pripravljena na ponovno srečanje. Očitno sem jokala, kar naglas saj je do mene pristopil fant in me z zaskrbljenim pogledom vprašal: »Si vredu?« »Recimo. Nova sem in trenutno ravno ne uživam življenja.«
»O poznam ta občutek. Mimogrede ime mi je Luke.«

Nia's P.O.V.

»Nov sem na šoli. V originalu sem iz Londona, ampak se stalno selimo.« Zgroženo sem ga pogledala. »London? Resno? Kateri bebec bi se odselil iz Londona?«
»Očitno naša družina.« Je skomignil. »Več vas je?«
»Ja. Jaz, sestri in brat.«
»Najstarejši si, predvidevam. Lepo tebi, jaz sem najmlajša in se vsi bratje name spravljajo.«
»Koliko bratov?«
»Štiri. Katastrofa.«
»Si iz Sydneyja?«
»Ne. Iz Werribbeeja.« Prišla sva v šolo in se ustavila pred glavnim vhodom. »Se vidiva pri pouku?« Me vpraša. »Če imava kakšno uro skupaj, potem ja. Zdaj pa ti priporočam, da greš k ravnatelju po urnik in vse zadeve, ki jih boš potreboval. Se še kaj vidiva. Bye.« Pomahala sem mu in šla k svojim omaricam. »Ja se vidiva ja. Adijo.« je zaklical za mano.
-po pouku-
Dan je bil kot, da bi kdo načrtoval zame uničevalen. Matematiko sem pisala cvek, fiziko sem bila vprašana dve in pri kemiji moram narediti referat z Miss. Popular. Z njo se sovraživa že od prvega dne in nisem jaz kriva za to. Moj bivši me je varal z njo in čisto na vsakega se prilepi.
Odhitela sem proti internatu in iz svoje sobe sem slišala prepiranje Caluma z neko punco. Po poti sem srečala Michaela, ki tudi ni bil pretirano dobre volje. Sva že dva. Odprla sem vrata in prizor je bil osupljivo dober, Michael za mano je takoj prhnil v smeh. Calum je bil v glavo čisto rdeč, dekle pa je imelo roko čisto zraven njegovega lica, drugo pa stisnjeno v kepo zraven noge. »Cal, give her a break. Se pravičujem za njegovo nesramnost…«
»Roxy.« Se mi sramežljivo nasmehne in komaj slišno reče. »Roxy. In čisto tako mimogrede, kaj delaš v moji sobi?«
»Misliš reči v najini sobi. Sem tvoja sostanovalka.« Se nasmehne tokrat v zadregi in reče še tišje. »Moja cimra torej. Naj se ti predstavim. Sem Nia Elisabeth Stone. Ne kliči me po mojem srednjem imenu, če ne želiš imeti težav. Bom stara 20 let in naslednje leto boš sama v sobi. Obožujem punk in rock bande. Ostalo izveš, ko če postaneš moja prijateljica. Privadi se Michaela in Caluma, ker tukaj preživita večino svojega prostega časa. Caluma že poznaš in to je Michael.« Porinila sem ga naprej in ponudil ji je roko. Sprejela jo je. »Upam, da se bova razumeli, ker do danes nobena cimra ni z mano ostala več kot en mesec. In ti si?« Začeli smo se smejati, ker enostavno ne prebavljamo ravno najbolje tihih ljudi.

Lucy's P.O.V.

S Toddom se baševa med vrstami sedežev na letalu. »Presenetljivo poln je.« Pripomni Todd. »Ja. Mislim da bo to prava vrsta.« Mu rečem. Zraven naju je sedela simpatična punca in videla sem da jo je Todd večkrat pogledal, zato sem se delala da še nekaj iščem. Ko se je usedel se ji je nasmehnil in ji pokimal z glavo. »Jane.« Se dekle takoj predstavi in mu ponudi roko. »Todd,« ji odvrne »in to je Lucy.« In me predstavi. »Me veseli, sta namenjena ostati v Sydneyju?«
»Ja, za leto dni ali dlje odvisno.« Reče. »Jaz tudi. Tu imam babico, zato sem se odločila, da jo grem malce obiskat, no za malo dlje. Naveličala sem se že dežja. Torej sta vidva, emm... skupaj« Kar takoj, malce negotovo vpraša. »O ne, ne!« Takoj bleknem. »Nikakor!« Zvesto odkimava še Todd, in me pogleda. Vem da oba premišljujeva o istem dogodku. Čeprav bi marsikdo rekel in reče da sva najbrž par, se reč ni prav dobro odnesla. Ko sva bila stara približno 15 in 16 let sva to preizkusila. Trajalo je le nekaj dni. Čeprav sva rekla, da bova to pozabila se še predobro spomnim, ko sem naju sredi poljubljanja ustavila in ga pogledala. Tudi on me je le gledal in nič ne reče dokler ne izjavim, »Počutim se kot bi poljubljala brata.«
»Jaz tudi.« Zato sva sklenila da to pozabiva in se obnašava kot da se to nikoli ni zgodilo. Bilo je res nerodno, teden dni sva se le malce neumno gledala. »Ne, zagotovo ne« še enkrat pritrdim, »in Tod je prost.« V smehu dodam. Ta me pohodi, da zajavkam in se v zadregi nasmehne Jane. »To bom vzela na znanje.« Reče, Todd pa se le trapasto smehlja in me pogleda z "groznim" pogledom ki pomeni: Ooo ubil te bom. Prhnem in se zasmejem, potem pa se udobno namestim in počasi zaspim.

POnovno pištekar čete u komentarje sn next ne pozabt napisat
povejte parjatlom d nej berejo al pa usj next napišejo če že drugu ne
zahvalujemo se vm za branje
28. avgust 2014
Next in spet neki forum zafrkava k ne kaže slike ampk ja link lah kliknete je lepa slikca veselo branje tut ostalim
28. avgust 2014
O.M.G
Fuuul dober pišeš res popolno in cela zgodbica je popolna<33
NEEXT!!
28. avgust 2014
omg full mi je všečč zgodbica!!!!
next
28. avgust 2014

Nia's P.O.V.

Jutri se spet začne šola, kar pomeni, da bo danes konec počitnic. Beda. Sovražim šolo in veliko večino ljudi, ki so starejši od mene. Trenutno čakam na vlak do Sydneyja, ki ponovno zamuja. Končno je prispel in bil je skoraj prazen.
-po vožnji pred internatom-
Dekleta so vreščala in se vsa vesela objemala kot, da se ne bi videla več mesecev, let ne pa devet dni. Ena beseda zanje: kokoši. Kovček sem vlekla za sabo kot hlod in se počasi pomikala proti internatu. Poleg mene se je pojavil Ashton z ogromnim nasmehom. "Hej, Stone! Pokaži malo življenja! Saj ne boš umrla, ali pač?" Na glavo mi je nataknil svoj črn klobuk in me zadovoljno pogledal. "Mnogo bolje." Si je zamrmral. "Živjo Ashton. Ja pa bom umrla, ker je jutri ponovno šola." Vrnila sem mu nasmeh. "Ne boš ne! Se vidiva pri glasbi in športni. Adijo!" Stekel je naprej k prijateljem in pustil klobuk na meni. Med njimi sem opazila tudi Caluma. Ko sem vstopila v sobo sem obstala na vratih. Soba je bila vidno povečana, kar lahko pomeni samo eno. Dobila bom še eno cimro. Komu sem kdaj naredila kdaj kaj slabega? No, ja o tem raje ne bi razmišljala, ker je seznam predolg. Zelo predolg. Nisem prijazen tip človeka sprva, ampak ko me spoznaš bolje sem tudi boljša oseba. Verjemite ali ne. Svoje stvari sem pospravila kamor grejo. Ulegla sem se na posteljo in zaspala.
O, kreten!!! Kdo mi je dal led za vrat?! V stotinki sem bila pokonci in pred mano je stal Calum, ki ni mogel zadrževati smeha. "Maščevanje je sladko." Se mi je zarežal. "Ja dolžen si mi še bil. Naj ti bo." Mrko sem ga pogledala in mu namignila proti vratom. "Raje pojdi preden pride še druga."
"Dijo." Se je zadrl s hodnika preden so se zaloputnila vrata. In čez nekaj sekund so se vrata spet odprla in vstopila je Roxy. "Živjo." Sem jo pozdravila iz bontona. Starši me le niso tako slabo vzgojili. Lahko bi bili ponosni name. Nekdo je potrkal, nova cimra najbrž. ko odprem vrata se tam pojavi fant. "Emm, to je oddelek za punce." Mu rečem in že skoraj zaprem vrata, a fant pristavi nogo. "Želiš?" Ga naveličano vprašam. Takrat pa iz za vogala s polno robe pride simpatična punca. "Hey! Jaz sem Lucy vajina nova cimra," se predstavi " in to je Todd moj najbolši prijatelj. Brez skrbi ne bo stanoval tukaj le robo mi je pomagal prinesti." Tale je name naredila bistveno boljši vtis kot Roxy. Je samozavestna in to mi je všeč. Zelo. Ponudila sem ji roko, ki jo je sprejela. »Nia. Da me boš spoznala bo še čas.«

Roxy's P.O.V.

-flashback-
»Roxy, ali se nam lahko pridružiš v dnevni sobi prosim!« Zakliče mama. Niti dobro še nisem prišla domov pa me že muči. »Z očetom imava pomembno novico. Vaš oče je dobil novo, boljšo službo. Vključuje večjo plačo za isto dela. Kar pomeni, boljše življenje za nas. Tudi jaz sem si že našla drugo službo.« Ker me je malo zmedla jo vprašam, zakaj si je morala tudi ona poiskat novo službo. »Zato, ker se selimo v Avstralijo.« Vsi štirje smo začudeno gledali. Mlajša dva sta bila takoj navdušena, starejši brat je malo okleval, jaz pa sem skočila pokonci in oddirjala iz hiše. Dolgo sem tekla, še sama ne vem kam točno, dokler nisem zagledala hiše mojega najboljšega prijatelja Finna. Potrkala sem in odprla mi je njegova mama. »Ja Roxy, ljubica, kaj pa je narobe? Zakaj jokaš?« Ničesar nisem mogla spraviti iz sebe zato sem začela še bolj jokati. Kmalu je k vratom pritekel Finn in me odpeljal do kavča. Tam me je tolažil toliko časa dokler nisem mogla spregovoriti. Ko sem mu vse povedala, mi je zagotovil, da bo vse v redu in, da mi obljublja, da me bo obiskal. Potem pokliče moje starše in me pospremi domov. Mama in oče ploh nista bila huda. Ko sem jima povedala, kako se počutim sta me razumela ampak vsi smo vedeli, da poti nazaj ni. Naslednje dni smo vse pospravili in se od vseh poslovili. To so bili zadnji dnevi, da sem Londonu lahko rekla ''Moj dom''.
-end of flashback-
Danes se spet vrnem v dom. Zakaaaj!?! Verjemite, ne bi se vrnila, če nebi imela Luka. V tem času sva postala zelo dobra prijatelja. Sicer njegovih prijateljev ne maram preveč, oni pa več kot očitno tudi mene ne, se drživa bolj zase. Skupaj sva med odmori, razen med kosilom takrat je z svojo druščino v katero ne spadam. In pa seveda popoldan. Ker je kapetan košarkarske ekipe, naj vam povem; fant je velik. Resnično VELIK, grem kdaj z njim na trening ali pa popoldan igrava 1 na 1. Glede drugih pa je tako. Ne marajo me. Nikoli mi niso povedali zakaj ampak me preprosto ne marajo. Po pravici imam težave le s Calom oz. Calumom. Vsi drugi se mi zdijo čisto v redu. Saj takrat kadar so skupaj. Z bratom se ne slišiva veliko. Ko sem prišla na hodnik v sobo je mimo mene stekel Calum in mi namenil grd pogled. Pred vrati sem se ustavila in 3x globoko vdihnila. Ok gremo! Ko sem odprla vrata mi je kovček od šoka padel na tla. Soba je bila večja, v njej 3 postelje. Na eni je ležala Nia, ki me je leno pozdravila. Vau, nekdo me je celo pozdravil. Nekdo je potrkal in Nia je šla odpret. Šlišala sem da, se z nekom pogovarja, potem pa je v sobo vstopila nova punca in za njo še en fant. Zakaj je njo takoj veselo pozdravila in se ji predstavila. Kaj sem jaz tako narobe naredila, da mene ne mara njo je pa takoj vzljubila. Sostanovalki je ime Lucy, fantu pa Todd. Oba mi izgledata simpatično najbrž sta par. "Hi! Tudi tebi. Kako ti je ime?" Po nekaj trenutkih sem ugotovila, da govori meni. Zbrala sem ves pogum in dokaj glasno pozdravila. "Hello! Sem Roxy in sem bolj kot ne tudi nova tukaj. Nia je tukaj že dlje časa."

Lucy's P.O.V.

Ko sva po dolgem letu prispela na letališče, smo si z Jane izmenjali telefonske številke in se poslovili. Z vsemi najinimi kovčki ,potovalnimi torbami in surfi sva se usedla v taxi (no, če sem natančna sva za vso robo potrebovala 2) in se odpeljala proti stanovanju, ki sva ga najela. "Tu je res prekleto vroče." Pripomnim med vožnjo. Todd prikima in se hladi z majico. "Angleža?" Vpraša voznik in midva prikimava. "Ha, potem je tole za vaju ras pekel." Se zasmeje. Bilo je 32℃. "Jaa." Skoraj zajavka Todd, ki zdaj že žveči nek čuden bombonom. "Hej, kje si pa to dobil?" Se začudim saj se nisva ustavila v nobeni trgovini. "Mmmmedtem ko si spala sem jih kupil na letalu." Odgovori in odgrizne še en košček. "Ja in jaz sem kaktus, res hvala da ponudiš." V tistem ustavi roko z odgriznjenim bombonom in mi ga ponudi. "Resno?"
"Ta je zadnji." Reče in skomigne z rameni. "Ehh." Prhnem in vzamem, kar je od bombona še ostalo. Ta je presenetljivo dober. Večino poti sva zaradi neznanega razloga tiho, in čez dobro uro prispeva na cilj. Stanovanje ni nič posebnega le kuhinja, miza za 4 osebe, dnevna 2, spalnici in kopalnica. Razpakirala sva, si skuhala kosilo in šla spat. Po jutrišnjem je že šola in to je precej bedno. Najbrž se boste čudili in se spraševali kateri idiot bi prišel v AVSTRALIJO in potem 2 DNI LE SPAL IN JEDEL? No, naj vam povem, prav to sva počela midva, ampak časovna razlika res utruja.
-dan šole oz. odhoda v dom-
Kam sem dala krtačo za lase !? To vprašanje se sprašujem že pol ure. Ko se namenim v kopalnico, da bi še enkrat pogledala grem mimo Toddove sobe, in tam je. TAM JE MOJA KRTAČA!! "Ooo Todd sovražim tee!!"
"Ja, ja saj to že vem." Se zasmeje, jaz pa le pograbim krtačo in grem iz sobe. Ko imava oba vse spakirano pokličeva taxi in ta naju odpelje do šole.
-v domu-
"Hahaha, v 6 nadstropju si!" Se mi smeje Todd. "Ha ha ha." Se mu nazaj sarkastično nasmehnem. 6 nadstropje me drgače ne bi motilo, ampak se je dvigalo očitno odločilo, da moramo dekleta shujšati in se POKVARILO!!! "No ker si ravno ti ti bom pomagal." Končno reče Todd. Ko pride gor poišče mojo sobo in potrka. Vrata mu odpre neka punca.
"Emm, to je oddelek za punce." Mu reče preden Todd sploh odpre usta, skoraj zapre vrata, a Todd pristavi nogo.
"Želiš?" Ga skoraj zadirčno vraša. V tistem se tudi jaz končno privlečem čez vseh milijon stopnic.
"Hey! Jaz sem Lucy vajina nova cimra."se predstavi. "in to je Todd moj najbolši prijatelj. Brez skrbi ne bo stanoval tukaj le robo mi je pomagal prinesti."
28. avgust 2014
Nexttttttt in koncan sliko kaze alelujaaaaaaaaa
28. avgust 2014
Ponovno pište kar čete u komentarje, sn next ne pozabt napisat,
povejte parjatlom da nej berejo al pa usj next napišejo če že drugu ne
zahvalujemo se vm za branje.
28. avgust 2014
neeeeexxxxtttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. avgust 2014
Neeeeext
super pišete;D
29. avgust 2014
Neeeeext
29. avgust 2014
next... super zgodba!!!
29. avgust 2014
Super je
Next
30. avgust 2014

Nia's P.O.V.

Referat za kemijo sem naredila sama, kajti nisem si želela nakopati še ene slabe ocene, ker moje povprečje že tako ni bilo ne vem kako dobro. Obenem pa nisem želela imeti nobenega stika z Miss Popular, ki ji je mimogrede ime Amanda. Preoblekla sem se v športno opremo in se naveličano odpravila v telovadnico. Nisem pretiran ljubitelj športne vzgoje in glavni razlog za to je moja nerodnost. Danes igramo odbojko, moj najneljubši šport. Učiteljica nam je povedala, da imamo danes športno vzgojo z dve leti mlajšimi, ker je njihov učitelj odsoten. Čakaj malo, v tem razredu sta Lucy in Roxy. Kot po navadi smo bile ekipe mešane s fanti in do danes so se že vsi vedeli, da sem odbojkarska polomija in sem bila izbrana zadnja. Nisem si jemala k srcu, ker vem da sem obupna. Vsi so se že križali, ko sem bila na vrsti za servis. Nikoli ga nisem zadela na želeno mesto, a danes sem se potrudila da bi mi ga mogoče uspelo nabiti Roxy v glavo. Žogo sem vrgla v zrak in udarila z vso močjo, in kmalu za tem sta Lucy in Luke sta tekla proti Roxy, ki je bila na tleh in se držala za zapestje. To je pomenilo le, da mi je nekako uspelo. Ko sem se obrnila k Calumu je imel na obrazu izraz presenečenja in pridih skrbi, ampak le za sekundo, kajti naslednji trenutek se je že smejal skupaj z našim letnikom, čeprav je sošolec od Roxy, Luka in Lucy.
Ashtona danes za čudo ni bilo v šoli. Že cel teden bi mu rada vrnila klobuk, ampak ga vedno pozabim v sobi, a danes ko ga imam njega ni v šoli. Od Roxy sem dobila kar nekaj začudenih in presenečenih pogledov, ker sem imela njegov klobuk. Le kaj jo daje? "Lucy, boš z nami jedla?" Sem jo vprašala v menzi. Mimo je prišla Roxy in jo nekaj tiho vprašala. Lucy je prikimala in šla z njo. Prav pa naj z njo sedi, če želi in ji ne zamerim, niti nisem jezna na njo. Naj se druži s komer se želi ni moj problem s kom se druži. Za našo mizo je bil hrup in smeh kot po navadi.
K mizi je prišla Amanda in se brez vprašanja usedla za našo mizo k Michaelu. Amanda je nekaj govorila, a je nisem poslušala. Mrko sem gledala Michaela in mu pošiljala morilske poglede. Vsi za mizo so vedeli, da sovražim Amando in je bila med nami neprijetna tišina. Pobrala sem pladenj, hitro vstala od mize in vrgla pladenj k ostankom hrane. Šla sem v učilnico in čakala na nadaljevanje pouka. Samo še dve uri in Michael bo zaslišan. Končno je bilo konec pouka. O Michaelu na šoli ni bilo več ne duha, ne sluha. V internatu sem svoje stvari vrgla v svoj kot in se odpravila proti Michaelovi sobi, ki je štiri nadstropja nižje. Potrkala sem na vrata. Nič. Potrkala sem še enkrat, tokrat glasneje. Vrata so se odprla in pred njimi je bil Ashton, ki se je takoj široko nasmehnil. Začudeno sem ga pogledala. "Živjo! Nisem vedela, da si v internatu." "Hey! Ja, nikomur tega nisem omenjal. Tudi jaz nisem vedel zate." "Ne govorim veliko o sebi, torej razumljivo. In sploh odkar imam cimre sem bolj tiho kot navadno." "Michael je notri in leži na postelji, kar je zelo čudno. Redkokdaj je v sobi. Skoraj vedno je pri neki punci s prijateljem." "Ta punca sem verjetno jaz. Edino, če mi česa ne prikriva. In prišla sem mu zaviti vrat, zato bi bila zelo vesela, če bi me spustil noter." "Sta par?" Se mi je samo zdelo ali sem res v njegovem glasu zaznala sled žalosti? "Nikoli, hvala. Raje ga imam kot prijatelja in on mene. Trenutno pa ga nimam niti malo rada. Lahko?" Pomignila sem proti vratom in z nasmehom na obrazu se mi je umaknil. Jezus, kako se lahko stalno nasmiha in smeji. Jaz se povprečno iskreno smejem minuto na dan in tudi nasmehov ne delim okoli. Kot mi je Ashton prej rekel je Michael ležal na postelji. Udarila sem ga po kolenu, da se je zbudil iz dremeža. Usedla sem se na posteljo. "Ubila te bom." Sem mu jezno rekla. "Zakaj?" Me je neumno pogledal. "Ne delaj se neumnega, oba veva razlog. Kaj je delala Amanda pri kosilu za našo mizo? Ker še predobro veš, da jo sovražim." Prestrašeno me je pogledal, ker je moja jeza še kar naraščala z vsako besedo, ki sem jo izrekla. "Veš...imela sva...tako stvar...pač za eno noč. In sem ji vse pojasnil kasneje." "Resno izmed vseh ljudi ona? Ne govori z mano,res si nagnusen!" Ashton je sedel na postelji in bral neko glasbeno revijo. Vstala sem in jezno odvihrala iz sobe.

Roxy's P.O.V.
Danes imamo na urniku športno. Yeey. Kar razganja me od veselja. In seveda ne morem biti v skupini ne z Lukom in niti z Lucy, poleg vsega tega pa so zraven še Nia, Calum in njena druščina. Nia je dobila servis. Ves čas do zdaj me je vedno nekaj zbadala in se mi smejala zato je nisem hotela niti pogledati ji nisem posvečala posebne pozornosti, naslednji trenutek pa sem že padala proti tlem. V zadnjem trenutku sem se ujela na roke, kar je bila mogoče napaka. Takoj sem se usedla in prijela za zapestje. Bolelo je kot hudič. Lucy in Luke sta bila kmalu pri meni in me postavljala na noge. Učitelj mi je dovolil, da sem do konca ure sedela na klopi. Hvala bogu. Ker se nisem hotela nikomur smiliti sem rekla, da sem v redu, zato smo šli k pouku, čeprav me je pri kosilu roka tako bolela da mi je pladenj moral nesti Luke. Ko smo prišli v dom sem morala roko pokazati Lucy. »V ambulanto greva.« Je takoj odločila, potem pa se je obrnila k Nii in ji povedala nekaj besed. »To pa ni bilo ravno lepo. Nebi ti bilo treba biti tako groba z njo.« sem tiho zamrmrala. Kar naenkrat pa je v sobo udrl Luke. Ko smo zadeve pojasnili smo se skupaj odpravili v ambulanto. Moja roka je bila zlomljena. Odlično. Dobila sem mavec. Med tem, ko so mi ga delali sta se Luke in Lucy pogovarjala. Mogoče sem to samo jaz, ampak ta dva človeka res vidim skupaj. Vsaj zdaj, ko sta me Todd in Lucy prepričala, da med njima res nič ni. No ja. Mogoče se kdo sprašuje zakaj nisem hotela, da Lucy nadira Nio. No, naj vam povem. Vem, da Nia, ki jo poznamo ni prava. To sem izvedela kmalu za tem ko smo prišli sem saj mi je Ashton povedal da je med pogovorom Caluma in Michaela da je bila včasih bolj nasmejana in odprta s čustvi, vendar točnega razloga zakaj zdaj ni več taka ne vem. Ker nikomur ne želim kaj takšnega. Ni lepo in nihče si tega ne zasluži, tudi, če je to oseba, ki me ne mara, jaz pa tudi nisem ravno njena oboževalka. Ampak ja, še vedno nevem zakaj me nemara in vseeno se malo strinjam z Lucy. Če je res sramežljivost se bo morala preprosto navaditi. Jaz druge poti ne poznam. Kar pa se tiče Caluma. Oh ja. Pomoje večji kreten kot je nemore biti. In prav zato ne razumem zakaj se tako čudno počutim ko ga zagledam. Še posebej, ko se smeje. Mogoče je to posebna vrsta sovražtva. Tista, najmočnejša. No, mavec je narejen in lahko gremo. Luke in Lucy sta se takoj želela podpisati, kar sta tudi naredila. Nisem čisto sigurna koko je imela Lucy po »naklučju« sabo flumaster.
Ker sem želela nekaj časa zase sem se šla sprehajat po parku. Tam sem srečala mojega predragega brata Ashtona. »Roxy!« »Hey Ash! Dolgo se nisva videla. Kako si?« »Kaj si delala?« »Emm… postavila sem ti uprašanje.« »Jaz tudi.« »Jaz sem bila prva." »Moje vprašanje je pomembnejše! Zaboga saj imaš zlomljeno roko! Zakaj ničesar nevem?« »Roko sem si zlomila danes pri odbojki. Padla sem. In glede tega, da nič neveš; mogoče bi več vedel, če bi odgovarjal na klice! Mislim, da si pozabil, da si moj brat!« »Nisem pozabil. In prosim, da nikoli ne misliš drugače. Vedno boš moja mlajša sestrica, ki me je cukala za lase. Mi lahko točno poveš kako si padla?« Nisem hotela, koga spraviti v težave zato sem se mu malo zlagala. »Saj veš kakšen štor sem. Ob svoje noge sem se zapletla in padla. Kot vedno.« »Vem, da si štorasta, ampak vem pa tudi kdaj lažeš. Kaj se je zgodilo v resnici!«
Lucy's P.O.V.

Od takrat ko sva s Toddom prišla v dom je minilo približno 2 tedna. Ni se zgodilo ravno veliko stvari razen Michaelovega incidenta z Amando in da sva komaj prepričala Roxy, da nisva skupaj. Da je končno utihnila sem ji enkrat, ko sva bili sami razložila zakaj nisva in ji povedala zgodbo, ki naj bi jo pozabila o naju s Toddom. Nia grozno sovraži Roxy, zato večino časa, kadar je ni poslušam kako grozna je in kako ji gre na živce ker je tako sramežljiva. Meni osebno se Roxy zdi prav v redu. Res je da ji malce primanjkuje samozavesti vendar, kadar je v družbi, ki jo dobro pozna je precej 'nora'. Niino mišljenje o njej mi ni všeč saj je za moje pojme sama malce presamozavestna in to gre ljudem včasih na živce, saj večinoma krat izpade kot da je zelo samovšečna. Danes imamo telovadbo in Roxy se je še posebej 'veseli', ker jo imamo z 2 leti starejšimi razredi. Jej. Igrali bomo odbojko in ja res mi gre dobro. Naj vam povem, če boste kadar koli videli dekle z svetlimi valovitimi in dolgimi lasmi, ki se pri igranju odbojke ne premakne za več kot 1,5 m okrog sebe in igra obupno sem to najbrž jaz. No, preoblekle smo se in se opravile v telovadnico. Do naju je prišel Luke, ki je v zadnjem času precej z Roxy. Zelo je smešen, malce neumen, razumevajoč do Roxy in precej simpatičen. Ko je videl kako Nia gleda k nam se je postavil pred naju, da ji je kazal hrbet in rekel Roxy naj se neha sekirati, zaradi nje jaz pa sem le dodala, da ima vedno naju, če ji bo kaj težila. Razdelili smo se v skupine, jaz in Luke sva bila skupaj z Nio in še nekaj drugimi, ki jih ne poznam. Roxy je bila v nasprotni skupini. Nekaj časa smo igrali in Luke je priblizno tak prifesionalec kot jaz, ampak da ne govorim o Niinih servisih hahah. Spet je bila na vrsti. Videla sem kako je pogledala Roxy in da se je malo obrnila proti njej. Žogo je vrgla v zrak in jo nabila čez mrežo naravnost Roxy v glavo. Ta ni bila pripravljena na tako močan udarec, zato je izgubila ravnotežje in padla na tla ter se ujela z rokami, da ni butnila z glavo. Kmalu zatem se je že držala za zapestje. Oba z Lukom sva se takoj pognala proti njej in ji pomagala nazaj na noge. Vsi so se smejali. Res ne vem kaj je bilo pri tem tako smešnega. Roxy je vez čas tarnala, da jo boli zapestje, zato ji je učitalj dovolil, da sede na klop. Čez 15 minut je bilo ure konec, hitro smo se problekli in odšli naprej k pouku. Nie do zvečer nisem več videla. Ko sva z Roxy prišli v dom je bila Nia že tam. Roxy je spet potožila, da jo boli, zato sem ji rekla naj mi pokaže. Njeno zapestje je bilo modrikasto in zaotečeno . Rekla sem ji, da bova šli k zdravniku samo da se malo še pogovorim z njo, in se obrnila k Nii. "Kaj je?" je ta nedolžno vrašala. "Kaj je ? Kaj je, kaj ne vidiš?" sem malce zadirčno rekla in pokazala na Roxyijino roko."Videla sem te kako si ji zanalašč poskusila nabiti žogo, in bravo uspelo ti je!" "In kaj če sem? Res mi gre na živce njena tihost in oh kako sem boga." "Ni sama kriva, da je taka. Se ti ne zdi da jo ves ta vaš smeh in vse to zaničevanje še bolj tlači dol?!" Nia je samo skomignila, vstala pograbila kitaro in odšla iz sobe. V očeh se ji je videlo kanček obžalovanja. "Ne bi ti bilo treba biti tako groba z njo." Potiho reče Roxy. Sesedla sem se ob rob postelje in zavzdihnila "Ja najbrž res ne, ampak če ji nebo tega nihče povedal bi ti težila še naprej. Zdaj pa pojdiva v ambulanto, da ti oskrbijo to roko." V tistem ko sva vstali je v sobo vdrl Luke. "Sta v redu? Slišal sem, da ste se kregale in potem je Nia vsa jezna in če sem prav videl je bila malo potrta prišla iz sobe in odvihrala mimo mene." Ker nobena ni nič rekla in sva le prikimali, se je počasi obrnil od ene do druge in takrat je videl Roxyjino roko. "Si TI res v redu?" Je zaskrbljeno vprašal. "Ravno sva namenjeni v ambulanto, najbrž je zlomljeno ali vsaj zvito. Res je pristala pod čudnim kotom." "Če je tako grem z vama."
Imela je zlomljeno zapestje, in ker sem tako predvidevala sem sabo za vsak slučaj vzela flomaster. Podpisala sem se, narisala najljubšo rastlino kaktus in srčka. Luke je takoj pograbil flumaster in se podpisal v srček in me pogledal iz pod obrvi. Nasmehnila sem se malo v zadregi in nekoliko nerodno vprašala če bo narisal še kaj. Ta me je še sekundo gledal potem pa hitro pokimal in se posvetil »umetnosti« kot je on klical svoje risanje.

Komentirajte, kritizirajte, oglašujte zgodbo in ne pozabit next komentirat!
Hvala ker berete!
06. september 2014
Next
06. september 2014
omg fulll je dobr.... nexttt
06. september 2014
ooo.. zakon! novo bralko maš <3333
next!!
06. september 2014
Neeeeeext
06. september 2014
Zelo je fajna
Next
13. september 2014
u172703
u172703
Next
15. september 2014
little*monster
little*monster
Next
18. september 2014

Nia's P.O.V.
Resno vseeno mi je s kom se kdo druži, ampak če je moj prijatelj in to najboljši bi mi lahko prizanesel z Amando. Vem, da bi se morala učiti, če želim imeti kolikor toliko dobre ocene v drugem semestru. Ampak vem tudi, da si ne bi ničesar zapomnila, ker sem bila preveč razburjena. V sobi sta se Lucy in Roxy smejali in peli neko pesem, meni nenzanega izvajalca. Pozdravila sem ju pobrala svojo torbo in kitaro ter odšla iz sobe. Pred internatom sem vzela svoje kolo in se odpeljala na svoje zatočišče, ki sem ga našla nekega dne v prvem letniku. Takrat sem bežala pred vprašanji prijateljic in njihovim usmiljenjem. Razšla sem se s fantom s katerim sva bila skupaj pet mesecev. Preveč časa sem zabila s tistim bedakom po imenu Tom. Ta kotiček je majhen nekoliko odmaknjen, majhen zaliv dva, tri kilometre od internata. Kolo sem pustila v mivki in se šla usest na osamel, zapuščen pomol. Tu mi je zelo všeč, ker je mir, tišina in oddaljen od vsega direndaja, ki se dogaja v mestu. Največ mi pomeni, da sem tu lahko to kar sem in se mi ni treba pretvarjati pred nikomer. Morje je umirjeno bučal in me pomirjal. Vsaj malo jeze bo izplahtelo, če že nič drugega. Vzela sem kitaro in začela igrati Nothing Else Matters od Metallice. Igrala sem in igrala ter se čisto odklopila od sveta. Ko sem končala je nekdo zraven mene začel ploskati. Od strahu sem odskočila in priletela v morje. "Ne! Moja kitara!" Ni me tako jezilo, da sem bila v oblačilih in v morju, bolj me je jezilo, ker je zdaj moja kitara pokvarjena. Pogledala sem na pomol kdo je in Ashton se je smejal. "Oprosti, mislil sem, da si me opazila. Pridi ti bom pomagal ven." Ponudil mi je roko, v katero sem mu dala kitaro, ki jo je položil na pomol. Prijela sem ga za roko in ga potegnila v vodo. Presenečeno, jezno me je pogledal. Spogledala sva se in bruhnila v smeh. "Ampak kitaro želim novo oziroma ne želim, ampak zahtevam." Ga takoj opomnim. "Zmenjeno. Ti bom svojo dal."
"In kaj boš ti potem igral?"
"Ne skrbi. Zame so bobni dovolj." Odplavala sva ven iz morja, ter se odpravila nazaj proti internatu. "Zakaj te danes ni bilo v šoli?"
"Obveznosti. Zakaj? Si me pogrešala?" Navihano se mi je nasmehnil in pomežiknil. "Ne, samo klobuk sem ti želela vrniti. Vrniti ti ga želim že dva tedna."
"Ni mi ga potrebno vrniti."
"Ja, pa ti ga moram. Tvoj je, ne moj."
"Kaj si počela tukaj?"
"Razlogi. Ti?"
"Razlogi." Nasmehnil se je in zahihitala sem se. Usta sem si hitro prekrila z roko in zgroženo razmišljala ter obžalovala to, kar sem ravnokar naredila. To se mi ni zgodilo še nikoli, vsaj ne da bi imela v spominu. "Kaj je bilo to?" Me je vidno presenečen vprašal Ashton. "Nič."
"Zahihitala si se."
"Ne, nisem se."
"O, pa si se." Zasmejal se je in me dregnil pod rebra. Nekaj sto metrov sva hodila v tišini, ko me je Ashton vprašal, če imam fanta. Kratko in jedrnato sem mu povedala, da ga trenutno nimam.
"Torej, si ga že imela."
"Želiš vso zgodovino?"
"Če ponujaš, potemtakem ja."
Povedala sem mu o vseh fantih od prvega do zadnjega, s katerim sem bila pri sedemnajstih.
"Če sem prav štel si do zdaj imela tri fante?" Prikimala sem in ga vprašala enako vprašanje.
"Imel sem tri punce..."
"Pravljično število. Imaš rad pravljice?"
"Rad jih imam, a to nima nobene povezave. Naj dokončam. Prvo sem imel pri petnajstih letih. Ime ji je bilo Janet, skupaj sva bila štiri mesece. Drugo sem imel pri sedemnajstih. Čakaj, da se spomnim kako ji je bilo ime." Opazovala sem ga in se nezavedno rahlo nasmehnila. Takoj, ko sem se tega zavedla, sem ga izbrisala z obraza. "Spomnil sem se. Ime ji je bilo Joanne. Skupaj sva bila kakšnih sedem mesecev. In nazadnje sem bil z Jill pri osemnajstih letih, s katero sem bil leto in pol."
"Z vsakim letom in odnosom ti gre bolje in traja dlje. Usoda ti je namenila, da bodo vsa tvoja dekleta na J. Brez punce si, torej pol leta?"
"Tam nekje. Veš, ko si brez dekleta se temu stanu reče samski."
"Vem, ampak le besede ne maram."
"Zakaj ne? Saj, je kot vsaka druga beseda."
"Razlogi in ni enaka kot vse druge besede. Če ti jaz zdaj rečem, da si preklet bizgec in ne želim te več v svojem življenju, bi bil še vedno enakega mišlenja?"
"Saj tega nisi mislila resno?" Pustila sem ga v nevednosti in preprosto skomignila z rameni. "Nisem več enakega mišljenja." Nekaj trenutkov je bila zopet tišina, dokler Ashton ni vprašal vprašanja, katerega me ni še nihče, nikoli. "Zakaj se zapiraš kot školjka pred ostalimi? Zakaj vsa čustva, misli, vse obdržiš zase? Zakaj se skrivaš pred svetom?" Nisem mu mogla odgovoriti, v očeh so se mi nabrale solze. Pa ne ravno zdaj! Fudge balls! Hitro sem se poslovila, usedla na kolo in hitro odkolesarila proti internatu.

(Se opravicujem ker je kratek ampak imamo casovno krizo zaradi sole.)

Komentirajte, kritizirajte, oglašujte zgodbo in ne pozabit next komentirat!
Hvala ker berete!
23. september 2014
u172703
u172703
Next
Ful dobr
23. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg