Forum
o punci ki je svetovna prvakinja na 100m. Druga ki je malo za njo ji začne groziti da ji naj prepusti mesto da se ji ne bo kaj zgodilo!!!!
27. januar 2012
zdravo sva anja in eva stari sva 16 in 14 let
in vam bova skupaj napisali zgodbo upam da boste uživali!!!no pa začnimo!!!

Bila je deklica z imenom Lia ki je bila zelo dobra atletičarka še posebej na 100 metrov. Imela pa je nasprotnico Klaro ki je bila najboljša takoj za njo. Nekega poletnega jutra je bila tekma v Kranju. Obe sta se ga udeležili Lia in Klara in obe sta tekli na 100m.
RAPREGLEDNICA:L-LIA,K-KLARA

L:joj kaj naj naredim sem pozelenela od jeze kaj če zmaga ,ne ne bom ji dovolila pozneje sem se ogrela da sem bila pripravljena a že je čas že sem morala iti na štartne bloke za 100m joj kako me je blo strah čeprav sem svetovna prvakinja vseeno ona je takoj za mano a kaj ne morem drugega kot da se prepustim usodi in se putrudim po najboljših močeh sem si mislila in prišel je čas ki smo ga vsi čakali booom s pištolo da smo štartali in ta dan je bil moj najboljših zmagala sem juhej!!!!! odšla sem čestitati moji sovražnici klari kaj pa boš nič mi ni odgovorila takrat sem skoraj popenla najrajši bi jo vrgla čez celi stadion pa sem se zadržala obrnila sem se in sem šla mislila sem jo bo že minilo se bo že nekako morala navaditi da bom odsej jaz zmagovala!! hahahha kako sem bila vesela!!
27. januar 2012
u73465
u73465
Next!!!!!
27. januar 2012
u73295
u73295
NEEEEXXXTT!!!!!
27. januar 2012
DOBRO NEXTAM!!!

prišla sem domov bla sem ful vesela ko sem doma to seveda povedala so bili vsi res zlo veseli zato smo šli na večerjo nevem točno kak se je imenoval tisti klub pa dobro sej vseeno prišli smo tja a kaj tam je bla tudi moja najhujša sovražnica klara ko me je zagledala se je hitro obrnila stran kot da me ne pozna vsedli smo se za sosednjo mizo skoz me je gledala kot da bi nekaj načrtovala tam smo bili zelo dolgo klara in njeni so že šli mi pa smo bli še tam.

DRUGO JUTRO

ZBUDLA SEM SE IN POČUTLA SEM SE RES DOBESEDNO "crknjeno" ampak sem se nekak prilezla ven iz postle vmila sem si zobe in šla na zajtrk sreča je bila sobota in nisem rabla it v šolo ko sem se najedla sem se šla oblečt in sem poklicala mojo BFF če lahko pride malo vun a žal ni mogla pač morala se bom sprijazniti da bom cel dolgi poletni dan sama pa dobro se bom že znajdla. zvečer sem šla malo na računalnik pa sm vidla ka vse piše ta klara o meni res takrat sem popenla morala se bom domisliti kaj ji bom v ponedeljek zabrusla v njen umazan grd fejs brbrbrbr groza in upam da ji niso vsi nasedli drgač ji grda prede sem si misla dobro šla sem spat da bom zjutraj "spočita".
27. januar 2012
RABIM ŠE VSAJ 5 NEXTOV OD KOGA DRUGEGA TAKRAT NEXTAM ZAJ PA SE SAMI ODLOČITE!!!!!
27. januar 2012
dajte nextajte plis
28. januar 2012
mislim nexte rabim
28. januar 2012
next
28. januar 2012
hvala ti an92girl čez pol urce začnem pisat do takrat pa še rabim nekaj nextov
28. januar 2012
next!
28. januar 2012
hvala vsem za nexte!!
28. januar 2012
zjutraj sem se zbudla in sem se spomnila da mam dans trening hitro sem se oblekla in si nekaj stlačla v usta pripravla sem si nahrbtnik in sem šla. ko sem prišla tja je bla tam tudi klara nisem vedla kaj ona dela tam zato sem vprašala trenerko rekla je da so se preselili in bo odslej tukaj trenirala. joj sem si mislila zdaj jo bom mogla še tu prenašat. res trening je bil ful naporen po koncu me je klara potegnila za roko in me je odvlekla v kopalnico misla sem kaj je te zaj to potem je zaprla vrata in jih zaklenla naglas sem rekla no kaj zdaj delaš rekla je da zdaj ko bo tekma če se ji ne pustim mi bo kaj nardilanisem vedla kaj naj naredim potisnila sem jo ob steno in hitro pobegnila ška sem ven in sem zagledala moje v avtu tekla sem do njih se vsedla v avto in sem si oddahnila vseeno pa me je bilo strah kaj naj naredim ko bo tekma.....še zdaj nevem kaj naj naredim kaj kdo ve ??...se ji naj pustim??....kaj naj naredim??.
28. januar 2012
next
28. januar 2012
u64621
u64621
NEXT
29. januar 2012
u52880
u52880
next
29. januar 2012
prišla sem domov nisem vedla če naj to povem doma al ne!! šla sem se stuširat in umit glavo ker je bla drugo jutro šola. ko sem šla spat sem sanjala o tekmi nevem točno kaj je blo vem samo da so ble sanje ful čudne zbudla sem se blo je že jutro med oblačenjem sem študirala kaj naj naredim če naj povem??? res nevem!!!!! blo me je ful strah ker je bla jutri tekma. nič mogla sem it v šolo. tam sem vidla enega fuuuul lušnega fanta mislim da je bil nov!! ampak zaj ga morem na stran dat ga bom že pol bol upravlala!! no dans mi je blo v šoli pravi bed po koncu je bla tam spet klara na žalost sva sošolki!! no po koncu me je klara videla in me prijela za roko ter me povlekla na WC!! joj kaj je spet sem se zadrla nič je rekla samo upam da dogovor še velja je rekla hm..... ja sem rekla ful me je blo strah vredi te je rekla in šla zaj me je še bol strah zaj pa res nevem kaj naj naredim!! odšla sem iz šole in sem gledala za mano da je ni ki tam ampak kaj je blo zaletela sem se v njo sam rekla je in upam da nisi še komu povedala ter je šla!! ojoj kr zmrazilo me je okej šla sem dalje ko sem prišla domov sem šla delat nalogo misleč na jutrišno tekmo kaj bo še nevem ampak upam da se bo dobro končalo!! ko je prišla domov moja mama mi je rekla da mi more povedat dobro novico rekla je da so jo v službi nagradili fajn sem rekla ker nisem bla preveč vesela zaradi tekme!! šla sem v svojo sobo in sem zaspala!!
30. januar 2012
next next next hitr nextyta ker res ful dobr pišeta!!!!!!!!! :33
30. januar 2012
u64621
u64621
next
30. januar 2012
u64621
u64621
pri katerem klubu treniraš?
30. januar 2012
u52880
u52880
nexttt
30. januar 2012
kaj v kerem treniram tu v zgodbici al prav??
30. januar 2012
next!
30. januar 2012
JUTRI NEXTAMA!!
30. januar 2012
NEXT NEXT NEXT
31. januar 2012
ko sem se zbudla je že bil večer!! šla sem pogledat v hladilnik če mamo kaj dobrega nič ni blo not modla sem si it neke kupit ko sem prišla do trgovine je bla tam tudi klara pa kaj zdaj kaj jo bom povsod srečevala sem si mislila!! skrivala sem se za stojali in vsemu živemu zakaj sem se lahko skrila vzela sem vse potrebno in sem šla tudi klara je šla bala sem se da bo kje zunaj ko sem prišla ven sicer sem dolgo rabla sem počakala enga človeka da sem šla z njim k sreči je ni blo!! prišla sem domov moji so bili že malo v skrbeh!! ampak sem jim povedala da sem šla v trgovino ker ni blo doma nič pametnega seveda sta mi rekla naj jima drugič povem če grem kam!! ko sem se najedla sem se spomnila da je čez nekaj ur oz. drugo jutro tekma hitro sem šla spat sanjala sem kako sem zmagala na tekmi ampak zjutraj ko sem se zbudila sem bila zato samo še bol prestrašena!! nič grem sem si rekla ko sem se odpravljala na avtobus nisem videla klare okej sem si mislila ni je!! jujujujuhuhu!! ampak kaj ko sem prišla gor je že sedela z svojo prijateljico jaz sem se tudi vsedla k eni ki se z njo dobro razumem!! prišli smo na stadion (v ljubljani) štartni bloki so bili seveda že pripravljeni za nas seveda tako kot ponavadi smo začele deklice prve zato smo šle na štarte ko smo štartale sem bila že zelo blizu cilju seveda da bi bila prva ampak sem zaslišala za sabo glas HUDO BO!! seveda je bil od klare joj sem si mislila nič pustla sem se ji in potem je zmagala on jaz pa sem bila seveda takoj za njo juhuuu!! se je drla škoda da si ni v tem kriku zlomila noge joj vsi so od mene pričakovali veliko ampak sem jih zelo prizadela!! zelo sem bila jezna na klaro ampak to je bilo samo zdaj naslednjič jo bom premagala potem je prišla do mene in mi "kao" čestitala rekla mi je vidiš tak se dela tudi naslednjič naj bo tako joj sem si mislila zdaj se ji bom mogla skozi pustiti!! šli smo domov pot je bla kr dolga ko smo prišli domov sem povedala da sem bila druga seveda so bili tudi zelo veseli ampak na to tekmo žal niso mogli priti bodo pa na drugo so mi rekli!! joj in videli me bodo kako bom poražena jojojojojojojojojojojojojojojojojojjoj!! šli smo na večerjo tako kot ponavadi a saj res tam sploh ni blo klare kaka sreča tam smo bli kot vedno zlo dolgo!!
31. januar 2012
next! next! next! next!
next! next! next! next!
next! next! next! next!
next! next! next! next!
next! next! next! next!
next! next! next! next!
next! next! next! next!
next! next! next! next!

31. januar 2012
https://www.google.si/imgres?q=ljudje&hl=sl&biw=1024&bih=580&gbv=2&tbm=isch&tbnid=V7frqmcXpwd9DM:&imgrefurl=https://www.evrovizija.com/%3Fcontent%3D55%26item_id%3D27&docid=tkRY_CWVKVPjfM&imgurl=https://www.evrovizija.com/uploads/user_uploads/Image/esc_2008/Ukrajina/AniLorak6.JPG&w=490&h=327&ei=y30pT8jyKoLEswbUt42qAQ&zoom=1&iact=rc&dur=78&sig=116314256001344550521&page=3&tbnh=130&tbnw=143&start=37&ndsp=22&ved=1t:429,r:16,7&tx=60&ty=67

TO SEM JAZ:LIA
01. februar 2012
OPROSTITE ZMOTLA SEM SE!!
01. februar 2012
u64621
u64621
oprosti, ker oglašujem, ampak rabim 8-12 tekmovalk za moj top model!
http://www.igre123.com/forum/tema/babs-top-model-by-ginni/28555/1
03. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg