Forum
u158267
u158267
Hejla! Ja rekl bote še en butast fanfiction, ampak hej pravico mam met svojga ne? No upam da wam bo ušeč kr bo to moja prva zgodbica... pa kr začnimo!

Tema. Vse, kar je bilo okoli mene je bila čista tema. Še prsta pred lastnimi očmi nisi moral videti. Nikjer ni bilo žive duše, mene pa je postajalo čedalje bolj strah. Nato pa sem za sabo slišala nežen ženski glas: "Prosim sledim mi!" je dejal ter mi pomolil roko. Ko sem obraz bolje pogledala mi je srce začelo biti hitreje, kot kdaj koli. Bil je mamin obraz. Po dolgih desetih letih sem ga ponovno ozrla. Hitro sem odmaknila roko in obstala na mestu. Bilo me je preveč strah, da bi kaj rekla, kaj šele se premaknila. Potem je podoba začela bledeti. Zapihal je močan veter in mi mršil lase. Ponovno sem zaslišala glas, a tokrat ne mamin. Bil je sestrin. Obrnila sem se na okrog in videla moškega kako se ji je približeval, moja sestra pa se je odmikala. Moški jo je poželjivo gledal. Hitro sem stekla do njiju, da bi preprečila posilstvo, ampak sta se podobi v trenutku razblinili. Veter je zapihal močneje in začelo je deževati. Zrla sem v daljavo, vendar zaradi dežja nisem videla nič. Čez nekaj trenutkov sem v bližini zaslišala dva moška glasova. Enega sem takoj prepoznala. Bil je topel glas mojega očeta. Drugi pa ni bil nič kaj prijeten. Bil je hripav in nadležen glas, ki ga nisem poznala. Približevala sem se glasovoma in kmalu sem prišla do neke zapuščene ulice. Ulične svetilke so komaj oddajale še kaj svetlobe in dež je začel še bolj močiti tla. V daljavi sem zagledala dva moška. Eden je klečal, drugi pa je pištolo imel usmerjeno v njega. In tisti na tleh je bil moj očka. Ko ga je tisti tip hotel ustreliti se je po temnem prostoru oglasil zvok moje nadležne budilke in podobi sta spet izginili.
Čisto prepotena sem odšla v kopalnico kjer sem se umila in posušila moje lase. Oblekla sem neke kavbojke in majico z dolgimi rokavi. Odšla sem pogledat Marie, ki je spala kot angelček. Nežno sem ji zašepetala na uho, da mora ostati. Kmalu je odprla očke in si jih pomela. Nato sem odšla še do Aidena, ki je ležal kot kakšen kralj na svoji postelji. "Aiden! Pokonci šola je!" sem se zadrla, ampak on je samo še glasneje smrčal. Zavzdihnila sem in odšla po kozarec ledene vode. Nato sem odšla nazaj v Aidenovo sobo in vodo zlila nanj. Ta se je v trenutku prebudil in skakal po sobi, kot bi ga lovila kakšna divja žival. Zavila sem z očmi in odšla še v Williamovo sobo. "William sonček!" sem rekla in ga pobožala po glavici. Tudi ta se je z lahkoto prebudil. Kmalu sem odšla delat kosmiče.
Živjo! Sem Blair Elizabeth Collins. Stara sem devetnajst let in imam skrbništvo nad tremi otroci. To so Marie Lilly Collins, ki je stara sedem let, Aiden Ludvik Collins, ki je star 14 let in William Troy Collins, ki je star le štiri leta. Skrbništvo sem dobila zato, ker sta njihova starša umrla in sem bila edini sorodnik. Res jih imam rada. Delam kot novinarka na terenu. Otroke vsakič vzamem s sabo, saj nimam nobene varuške. Vsi skupaj živimo v sončnem Los Angelesu, v majhnem skromnem bloku.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
upam da wam je bil zacetek ušeč. nadaljevala bom dvakrat do trikrat na teden.

A boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. december 2013
neext
07. december 2013
u153281
u153281
Neeeeekššt!! Popouen začeteek!! <33
07. december 2013
u158267
u158267
hwalla <333
07. december 2013
u153281
u153281
hit hit hiiiiiiit neeeekšt napiiš!!!!
07. december 2013
u158267
u158267
hahaha... sej bom če dobim še kej nekštov
p.s.: sam ne me ubit!!
08. december 2013
neeeeeext
08. december 2013
u153281
u153281
ριηк ραηтнєя.* js te že ne bom ubila!! jst te bom pohamala!! haha
08. december 2013
next
16. december 2013
u153281
u153281
ριηк ραηтнєя.* deej že neeextii!!! puppy face ----> *__*
16. december 2013
u158267
u158267
okii... bom jutrr! 1ooooooo procentov!!
17. december 2013
u153281
u153281
glejj da rees! xĐ
17. december 2013
u150249
u150249
Neeext
18. december 2013
u155253
u155253
neeeexttttt
20. december 2013
NEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg