Forum
u84628
u84628
haj:3
upam da razumete kaj pomeni naslov teme. če slučajno kateri ne ve: | vprašaj in jaz ti bom odgovorila|.
na tej temi boste postavili vprašanje, jas pa vam bom nanj odgovorila. vprašanja so lahko o ljubezni, o ličenju,kuhanju,hobijih, šoli in še o marsičem. prosim vas da ne postavljate neumna vprašanja! naprimer vprašanje; izgubila sem denarnico. imaš kako zamisel kako pomagati? ' in jas vam bom odgovorila in vam pri tem poskusila čim bolj pomagati.

uživajte< 3
01. april 2012
u72107
u72107
kuulj tema!!< 3

zanima pa me:
zdej sem bla pri zdravniku in so mi ugotovili, da bom mogla nosit očala. sam bom pač mela leče. a veš kaj o njih? pač kk je treba z njimi ravnat itd.??< 3
01. april 2012
u84628
u84628
-Leče so drage in zahtevajo vsakdanjo nego, skrb in čiščenje. Če si na to pripravljena, jih nosi Če že sedaj veš, da se ti jih ne bo ljubilo čištiti, skrbeti zarad njih al neke raje nosi očala. Drugača pa kakor veš leče popravljajo vid, videza pa seveda ne spremenijo, saj se skoraj ne vidijo. (Izjema: vidijo se če so leče barvne).
03. april 2012
a veš kejj ka je pomembno al neki takigaa za zdravo/lepo kožoo??hvalaa< 3
08. april 2012
u84628
u84628
-Pač pomembna je zdrava prehrana, torej prehranjevati se moraš pravilno in zdravo. Jej velik ovitaminov iz sadja in zelenjave, pij veliko vode. Ne jej veliko piškotov& bonbonov& čokolade. ne govorim ti, da tega ne smeš jesti, to ne jej ves čas ampak redko:3
pomembno je tudi gibanje, saj punce, ki se dovolj gibajo ali se ukvarjajo z športom imajo trdnejše mišice in bolj napeto kožo, kot pa tiste, ki cele dneve preživijo pred tv-ju in grizljajo čips. za kožo je pomembno tudi spročšanje saj jeza, strah, slaba volja, nemir odražajo na tvoji koži. Privošči si sprostitev in mir.Bodi optimistična in se veliko smej:Đ
veliko tudi spi! spanje je zelo pomembno za zdravo kožo.si vedela, da se obnavljanje kože začne ob petih popoldne? Nadaljuje se skozi večer in noč ter traja do petih zjutraj. Prav spanje naj bi pomagalo koži, da je lepa.

upam da sem ti vsaj malo pomagala< 3
09. april 2012
u74926
u74926
Heei.! Mam eno vprasanje za love, men je en fant iz pararelke ful cutie. Na facebook me je sam kliknu za frendo, ampak to zame se nc ne pomen da je wame.! Kaj nj nrdim da bom to zvedla(ce je wame), da mu bom sigurno usec.?
Hwala za vnaprej,
09. april 2012
u84628
u84628
-najprej seveda sprejmi njegovo prošnjo za prijateljstvo. piši mu kaj na fb-ju, še boljše pa je, če ga v živo nagovoriš, in z njim spregovoriš par besed! če bo s tabo govoril sproščeno, se ti kdaj nasmehnil, to so prvi znaki, da si mu mogoče všeč. kaj pa veš? mogoče je tudi tisti fant v tebe!< 3

upam da sem ti vsaj malo pomagala< 3
13. april 2012
u74926
u74926
hwala!
13. april 2012
u84628
u84628
nikaj< 3
saj sploh nwm če sem ti kaj fosti pomagala:c< 3
17. april 2012
ugotovila sem, da me je fant prevaru. kaj naj naredim!!?
04. maj 2012
u90361
u90361
smile;3

odgovorim ti ta teden enkrat. zdajle nimam časa< 3
07. maj 2012
u90361
u90361
smile;3

-najprej se prepričaj, da te on res vara. Če ti je za varanje povedala kakšna prijateljica, sošolka, znanka, raje preveri sama. vprašaj njega in upaj da bo povedal resnico.
-če se je izkazalao da je to res, joči, koliko časa bo pač treba ter si sama pri sebi reči da te on ni vredem, če te je prevaral in zateči se k tvoji bff ali k dobri prijateljici, saj te bo potolažila, in ti nudila podporo.
09. maj 2012
u84628
u84628
amadeja oz. puɗɗing. tu;3
spet mam ta stari profil!:*
11. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg