Forum
Poletje se je začelo in s tem nore počitnice.Ko sem prišla domov semv kot odvrgla torbo in dobesedno za cel svet se mi je jebalo.No to sem jas Elle,stara sem 18 let in jutri bom 19:

Razmišljala sem kako bi bilo življenje če bi bila slavna...In razmišljala sem ali bi svoj video kako pojem objavila na YouTube ampak kaj če bi me ljudje zasovražili.Do večera sem bila na računalniku in potem sem se šla stuširat in spat.Naslednje jutro ko sem se zbudila mojih staršev ni bilo nikjer ampak v hedilnici na mizi je bila kuverta..V kuverti pa je bila VIP ustopnica za koncer mojega idola Justin Bieberja,in ja kričala vriskala sem a mojih staršev še vedno ni bilo 2 nexta;D

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. maj 2016
Next
02. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext
03. maj 2016
...Hvala za nexta
No in pol sem celo popoldne bla doma in bla na računalniku...IN končno starša sta prišla domou jas sem takoj stekla dol in pač ju uprašam kje sta bila a onadva gresta samo v dnevno sobo in me popolnoma ignorirata.Takoj za tem pride dol po stopnicah tudi moja sestra Anna in mi vošči za b-day in ja da mi tudi poljubček na lice ...JAs pa grem užaljeno nazaj v svojo sobo na telefon..(jem pijem sem na družbenih omrežjih...taki so moji dnevi med počitnicami)In končno mama pride v mojo sobo in mi reče :glej Elle bila sva tako skrivnostna zaato ,ker gremo na Floridojas:mama rili mislila sem da boš rekla da je gdo umrl al pa da se selimo....Mama:eh ljubica pa saj veš ,da sva z očetom vedno skrivnostna hah...jas:torej gdai pa gremo??Mama :khm ja jutri...jasmajgad tooo končno gremo nekam dalje od hrvaške,italije na florido gremo(živimo v sloveniji)
No spakirala sem si skorej celo omaro ker nikoli ne veš koliko stvari rabiš.NO šla sem spat in se veselila jutrijšnjega dne.
No napočil je čas ,da kufredamo u avto in se odpravimo na letališče...Nq letalu mi je bilo tako slabo celo pot sem bruhala...kajti prvič sem šla na letalo..moji sestrici pa sploh ni bilo slabo.In končno smo prispeli v lepo sončno florido.Odpravili smo se v lepo hišo oz. vilo hah (bogti smo in si lahka privoščimo).Razpakirali smo se in takoj za tem odšli na plažo ,ki je bila sanjska...In ja tudi dosti lepih tipčkov je bilo....pol smo šli nazaj u hišo in gledali film.Naslednji dan sem se odločila ,da se posnamem kako pojem in objavim na youtube...4 nexte
21. maj 2016
Next
21. maj 2016
u143259
u143259
Neeext
21. maj 2016
u176354
u176354
neext
21. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani