Forum
To je moj blog katerega pišem vsak drugi dan. Vseboval bo vsak moj razbovljivi dogodek zato, kar berite če želite.

Ali boš bral ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. julij 2015
Ne rabim nextov, zato, kar urno na delo.
Začnem jutri 27.7.2015
26. julij 2015
Včeraj smo prišli iz morja. Na morju smo bili 15. dni. Šli smo v Anglijo v mesto London. Zabavali smo se. Šli smo v hotel imenovan Maui. Ker smo šli jaz, mami, oči, Tea, Lino, Leny, Marly in njena družina ter moja BFF Lana smo rezervirali več sob. Jaz, Lana, oči, mami, Lino in Tea ter seveda Leny in Boby, ki sta moja psa smo bili skupaj. Potem pa so bili še skupaj, Marly, njen mož Rene, hčerka Annie, sin Bob in tri mesečni sin Vid. Njihovih pet psov sta dala v pasji hotel, hrčka pa čuvata njena druga mačeha in njen ata. No zabavali smo se. Šli smo se kopat čeprav je bila voda zelo hladna. Zato smo se nasljedni dan šli kopat v bazen. Jaz in Lana si zelo radi spreminjama frizure. Moj oči je poklicno fotograf zato slika zelo lepo. Posneli smo veliko lepih fotk, ki jih ne bom dala na igre 123. Prvi dan smo šli na večerjo v neko zelo lepo restavracijo. Jedla sem pico macarito. Zgledala je lepo a bila je ogabna. Ko smo šli domov je mami rekla, da se lahko z Lano grema malo sprehajat okoli hotela toda bili sma tako utrujeni, da bi padli skupaj če bi šli na ta sprehod. Lana in jaz sma se ponoči pogovarjali o najnih fantih. Trenutno, ko to pišem gledam še iCarly. No pač Lana je rekla, da je 2. dneva pred tem, ko smo šli v London imela spolne odnose z njenim fantom. Ne ve če si je dal zaščito, ker si ona ni in ta trenutek je lahko noseča. Lana je stara komaj 20. Jaz bom čez 2 dni tudi 20. let.
27. julij 2015
Nadaljujem, ko dobim 7. nextov.
27. julij 2015
Kaj nobenemu ni všeč moja zgodba ?
01. avgust 2015
next
06. avgust 2015
Hvala, Ariane ni več na tem profilu zato ta tema ne bo obsatjala več.
06. avgust 2015
Šє ∂να ηєχтα, ρℓєαѕє !
12. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg