Forum
u87725
u87725

~Zala
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Pogledala sem ga in ga poljubila. Bilo je čarobno. Njegove mehke ustnice so se dotikale mojih in najine roke so bile prepletene. Ko se je poljub končal sem se zazrla v njegove modre oči. Bile so čudovite. Nasmehnila sem se in zaprla oči. Odpravila sva se k meni domov. Držala sva se za roke in se pogovarjala. Ko sem pred hišo zagledala policijski avto sem Luka začudeno pogledala in stekla v hišo. Dnevna soba je bila vsa krvava. Zakričala sem in se obrnila proti Luku. Stisnil me je k sebi. Nekaj časa sva samo stala, nato pa sva zaslišala glasove. Obrnila sem se in zagledala dva policista. Pomignila sta nama naj z njima odideva v kuhinjo. Odšla sva. Kuhinja je bila prazna. Ni bilo sledu o moji mami in očetu. Začela sem se tresti. Luka je to opazil in me posadil na stol. Eden od policistov je rekel spregovoril. Rekel je da so moja starša našli v hiši. Bila sta umorjena. Še bolj sem se začela tresti in po licih se mi je ulil slap solz. Zaihtela sem. Luka me je pobožal po roki in me razumevajoče pogledal. V meni se je nabirala jeza.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
28. april 2012
neextt!!!
28. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg