Forum
u58568
u58568
No tukaj se bo odvijalo tekmovanje za najboljšega pisatelja ali pisateljico. Če misliš da si iz pravega testa za to tekmovanje se nam pridruži in skupaj bomo ugotovili ali si res najboljši pisatelj/najboljša pisateljica....Upam da se nam pridružiš..
Še nekaj o tekmovanju:
~ se ne kregamo
~ lahko se opravičiš v naprej če imaš veliko naloge, učenja,testov
~ izivi so med vikendom,takrat tudi dobite ocene
~ne gre na izpadanje ampak na točke
~ če se prijaviš bodi resna!
~ v nekaterih primerih te lahko izključim ( navedem razlog)
~ če se bo prijavila kakšna moja BFF ji bom pošteno sodila. Ti BFF pa prosim en zameri.
~ še prijavnica. In prosim naj se imena in slike oseb ne ponavljajo.
Ime:
Priimek:
Slika:
Pišeš kakšno zgodbo ( link ni potreben):
Kakšne zgodbe najrajši pišeš:
Moja slika:

Upam da se mi pridružite!!!

se boš prijavila?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. september 2011
me:Nika
Priimek: Oblak
Slikca:

Zgodbi:https://www.igre123.com/forum/tema/najprej-posilstvo-cez-leto-in-pol-pa-love/22781/
https://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-ali-sovrastvo/22738/
Kakšne zgodbe najraje pišeš?: Resnične ali pa znanstveno fantastične.
10. september 2011
u58568
u58568
Sprejeta...
še vsaj 4
10. september 2011
Eli Bates

Pišem dve zgodbi: Ona/Her in Dance With Me
Rada pišem vse vrste zgodb, če le imam pravi navdih
11. september 2011
ime: Anne
priimek: Frank (neka sem si zmislila)
slika:

pišem 2 zgodbi: kateri fant je pravi zame??? in iskanje prave ljubezni
najrajši pišem čimbolj domišljijske zgodbe kjer se dogaja tako kot se v resnici ne more in pa skoraj vse samo da je pol zanimivo
11. september 2011
pa samo povem ti da sem lahko jaz samo med vikendih gor na raču drugač pa ne zato prosim povej če lahko pišem samo ob vikendih
11. september 2011
u58568
u58568
Sprejeta....še vsaj 2.
ja sei piše da bojo ocene in izivi med vikendi...
11. september 2011
aja saj so med vikendom izzivi bom takrat naredla!!!
11. september 2011
hahahahahahhaah, lol, am panda 2000 tta k jo maš na sliki je emma roberts če neveš kko ji je ime, pa ti k si nardila tole tud maš tto gor,
11. september 2011
u58568
u58568
lej če se ne mislš prjavt nehi pisat...pa dobr wem kdo je to....ime pa lahko daš drugo če hočš
11. september 2011
ja jaz se ne spoznam kdo je to eno ime sem pač dala
11. september 2011
Ime: dianna
Priimek: agron
Slika:

Pišeš kakšno zgodbo ( link ni potreben): pišem jih zlo velik.
linka:
1. del:
https://www.igre123.com/forum/tema/ko-je-prisel-damen/16346/1
2.del:
https://www.igre123.com/forum/tema/ko-je-prisel-damen-forever/21090/
Kakšne zgodbe najrajši pišeš: ljubezenske in fantazijske(vampirske...)
po zs me obveščaj ko bodo izzivi
sprejeta?
11. september 2011
u58568
u58568
sprejeta še vsaj eno tekmovalko rabimo zato hitro obvestite prijateljice....
love Emma
11. september 2011
Ime: Annabell
Priimek: McCartny
Slika:

Pišem: Pasja pustolovščina( https://www.igre123.com/forum/tema/pasja-postulovscina/20024/ )

Hmmm.... to je moja prva zgodba zato še v tem nisem tako iskušena in nimam najljubše teme zgodb.
11. september 2011
u36875
u36875
Kerti

Pišem My lifee;*
11. september 2011
u58568
u58568
Kar hitro smo se zbrale. No zdaj vas čaka vaš ! iziv. Ste živčne? No ampak najprej da vam pojasnim ocenjevanje:
~ pri vsakem izivu lahko zberete največ 50 točk....Vem veliko ! Kako jih zberete? Pri vsakem izivu mora biti v odlomku nekatere stvari ki jih jaz določim možnih je 30 točk ker določim 3 stvari...Vem zveni zapleteno ampak ni. Ostalih 20 točk dobite za izvirnost in če ima vaš odlomek smisel.
No zdaj pa k izivu. Za vaš prvi iziv ki bo preprost. Napišite kratek odlomek o tem:
~ kako bi se počutile če bi vam najboljša prijateljica prevzela fanta.
~ kaj bi nardedile
~ kako bi se pobotale.
Vso srečo punce! Časa imate do sobote: natančno do 17.9.2011 do 15.30
Love and luck Emma < 33
11. september 2011
»Kaj?? Kako si mi lahko to naredila pa saj veš kaj čutim do njega?«
»Eli prosim ne zameri nisem hotela ampak enostavno zgodilo se je«
Moje srce je pokalo od bolečine. Kako mi je lahko to naredila. Moja najboljša prijteljica! Samo stekla sem stran in jo pustila stati nekje zadaj. Nekje zadaj v mojem strtem srcu. Vedela je kako sem ga ljubila. Vedela je ker sem ji zaupala vse…vse ona pa me je izdala in podarila svoje srce njemu. Pa ravno njemu. Moji modrooki ljubezni, ki je ne bom pozabila nikoli in nikdar. Tekla sem in tekla in prišla do velikega mosta. Nisem bila pri sebi. Takrat me je vodila samo bolečina, bolečina v mojem srcu in rekla mi je naj stopim na most. Naj končam vse, tako bo bolje. Že sem se začela nagibati naprej, ko me je nekdo povlekel nazaj.
»Ahh…izpusti me!!« sem vpila in krila z rokami. Kdo je bil ta oseba, ki si je drznila igrati boga? Kdo???? Znašla sem se v naročju te osebe. Bil je fant…lep, zelenook svoje črne lase je imel postrani počesane in nekaj pramenov mu je padalo na oči. Ostala sem brez besed…bil je tako…lep? Čudovit? Kakšna je beseda? Moj besedni zaklad se je iz zelo močnega spremenil v krhkega in nisem mogla več govoriti ali reči česar koli.
»Kaj pa si delala tam zgoraj?« bila sem tiho. »Kaj je narobe?« Takrat sem začela jokati in iz mojih ust so besede prihajale kot vroča lava iz vulkana. Povedala sem mu vse. Kako me je najboljoljša prijateljica izdala in zdaj hodi z mojo ljubeznijo. Vse…popolnoma celo mojo življenjsko zgodbo sem povedala popolnemu tujcu, ki mi je rešil življenje in mi dajal občutek, da mu lahko zaupam…po koncu mojega dolgega čustvenega govora sva sedela na tleh, se naslanjala na ograjo mosta jaz pa sem slonela na njegovih ramenih.
»Veš mislim, da ji moraš oprostiti. Mislim tvoji prijateljici…« Presenečeno sem ga pogledala in odkimala. »Vem da bi jo zdajle najrajši ubila ampak prijatelji so zato, da si odpuščajo sploh pa ta fant te ni vreden če ni opazil kako čudovita oseba si in ni vreden, da bi se zaradi njega skregali« nekaj časa sem premišljevala o besedah ki jih je ravnokar izrekel vendar v misli so mi vedno prišle besede fant te ni vreden če ni opazil kako čudovita oseba si.
»Hvala« sem rekla in začela vstajati »Prav imaš ni vreden« nasmehnila sem se in nasmehnil se je nazaj. »Jaz sem Eli mimo grede« sem rekla ko sem se zavedala da mojega imena še ne ve.
»Jaz sem Derek, lepo te je bilo spoznati Eli« Še en nasmeh se je narisal na mojih ustih. »Ali imaš telefonsko številko?«
»Ja seveda« Povedala sem mu jo nato pa sva se poslovila in jaz sem se odpravila naravnost do Abby moje najboljše prijateljica. Takoj ko sem pozvonila je odprla vrata in začela govoriti
»Eli oprosti če hočem lahko končam z njim in obljubim, da ne bom več…« njen govor sem prekinila z objemom.
»Abby ne skrbi oprostim ti«
11. september 2011
Evo sm že...kako se ti zdi?
11. september 2011
u58568
u58568
Zelo dobro....še 5!
11. september 2011
PRIJATELJICA MI JE VZELA FANTA
OSEBE:jaz Lara, moja prijateljica Nina, moj fant Denis
Bil je vroč jesenski dan in odšla sem na sprehod v park ob tem pa razmišljala o mojem fantu Denisu. Potem pa zagledam na eni klopci Denisa, ki se poljublja z mojo najboljšo prijateljico Nino. Kmalu me zagledata in jaz že začnem teči proti moji hiši nina pa za mano. Ko pridem do hiše odprem vrata in jih že mislim zapreti ko me ustavi Nina
N-nina,J-jaz
N-oprosti Lara saj nisem tako mislila
J-kako da ne vzela si mi mojega fanta!!
počutila sem se zelo grozno. Nekdo, ki je moja najboljša prijateljica mi vzeme mojega sanjskega fanta in mi ob tem zlomi srce. Imela sem občutek jeze, žalosti in krivde.
N-Lara Denis je rekel da te ne ljubi in da sta se sprla zato sem mislila da sem lahko z njim. Obljubim da ne bom več z njim
J-je to res
N-ja
J-ali res obljubiš?
N-ja Lara
J-no potem sva še vedno prijateljice
N-hvala ti Lara
J-temu Denisu bo trda predla
N-kako to misliš
J-boš videla
Naslednje jutro grem v šolo. Tam že zagledam Denisa. Počasi pridem do njega in mu rečemD-denis,J-jaz)
J-no denis a nisem dovolj dobra zate
D-če pa si
J-meni se ni zdi tako
okoli Denisa se je zbralo veliko punc kot sem vedela
J-punce napadite ga
vse so se vrgle na Denisa in mu vse vzele.To je bilo moje maščevanje . Od tistega dneva nisem več zaupala fantom.
11. september 2011
upam da je vredu
11. september 2011
Sem Anna in moje življenje je bilo do usodnega trenutka popolno. Imela sem najboljšo prijateljico s katero sva si vse zaupali in čudovitega fanta, ki sem ga res ljubila. Ko sem se v ponedeljek popoldne vračala domov sem imela v roki mobitel in ravno sem nameravala poklicati Melanie- mojo BFF. Ampak korak mi je zastal in čisto otrpnila sem. Na drugi strani ceste sem zagledala Melanie in mojega fanta Damona kako se poljubljata. Melanie me je opazila in Damona hitro odrinila stran: '' Anna, saj ni tako kot zgleda, prosim,oprosti mi.'' Ampak jaz njenih zadnjih besed sploh nisem dobro poslušala stekla sem domov odvihrala skozi vrata v mojo sobo. Torbo sem vrgla v kot, da so iz nje popadali vsi moji neurejeni zvezki. Vrgla sem se na posteljo in začela jokati. Ampak odločila sem se, da sem z njima zaključila. Tako sem bila jezna, da bi najraje skočila skozi okno. Najino sliko z Melanie sem vrgla v koš, pa tudi tisto na kateri je bil Damon. Enostavno se nisem mogla pomiriti in že skoraj sem vrgla najino zapestnico prijateljstva skozi okno, ko sem začela malo razmišljati. Pospravila sem jo v predal ampak odločno, da je najino prijateljstvo zaključeno. Nalednji dan v šoli je Melanie pristopila k meni:
'' Ann, oprosti, da se je to zgodilo ampak nekako čutim, da sva si usojena.'' Jaz pa sem ji samo odvrnila in odšla v drugo učilnico: '' Melanie, najino prijateljstvo je zaključeno! In ne kliči me Ann.'' Ko sem prišla domov sem na balkonu opazila naši muci Maggy in Diano, kako sta se stiskali druga k drugi. Takrat sem šele začela razmišljati. Je bilo zaradi enega fanta res potrebno zakljuiti to prijateljstvo? Hitro sem se preoblekla in odhitela k Melanie. Odprla mi je vrata: '' Anna, oprosti mi !'' '' Ne, Mel, ti oprosti meni,'' in sem jo objela.
11. september 2011
zaključiti*
11. september 2011
u58568
u58568
Panda2000- ja je vredu...
_evangelych_- odlično...vidiš da znaš ;D
No še 3!
11. september 2011
jaz mam malo drugačen slog pisanja. ve tak dobro pišete jaz pa ne!!!
11. september 2011
jaz sem ful bedno napisala
11. september 2011
Meni se zdi tvoje dobro Panda ;3

Tenx, Bells c:
11. september 2011
u58568
u58568
Vse ste se odlično odrezale...Rekla sm da bom pošteno sodila...pa če ste moje BFF ali pa ne!!!
še 3 < 3333
11. september 2011
Odlično ste napisale!!! Ne se sekirat
11. september 2011
jst, sem ful velik napisala pa mi je dol zbrisal, bom še enkrat poslala
11. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg