Forum
Megaaan, wake upp!! Zamujava in jz nočem spet dubit neupravičene zarad tebe!!« zavpije Liz iz spodnjega nadstropja. »Mhm« zagodrnjam in zasadim obraz v blazino… »mhm? Če negre z lepa gre pa z grda!!« mi reče potiho ko pride v mojo sobo. »Aaaaaaa!!! A si nora!?« zavpijem nanjo, ona pa kakor ponavadi plane v hinavski smeh. »Sm vedla da ti bo všeč moja nova tehnika bujenja!« ji uspe spregovoriti skozi neustavljivi smeh. »Ha-ha« rečem popolnoma resna, kajti Liz je name zlila poln lonec ledu. No naj se vam predstavim! Sem Megan McKinley Mace in stara sem 17 let. Pred kratkim sem se preselila v London z svojo sestro dvojčico in hkrati b.f.f Liz. Natančneje Elizabeth Morgan Mace. Rodili sva se v Indiani, odraščali pa v Edwardsburgu, čeprav sva nekoč z mamo in očetom živeli v Los Angelesu. Sm za 1 minuto starejša od Liz in z tem se rada pohvalim. Z Liz sva prišli v London z namenom da narediva višjo glasbeno šolo…
Liz
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
Bila sva na jasi, se pogovarjala in smejala… kar naenkrat sta se najina pogleda srečala in začela sva se približevati drug drugemu. Samo še par centimetrov naju loči od poljuba in…….. pipip-pipip-pipip-pipip! »Pa ne ravno zdaaj! Pa tako je bilo lepo.« zagodrnjam in ugasnem budilko. Hitro skočim pod tuš in in se uredim za v šolo. pogledam na uro, ki kaže 9.15 (pouk se nama začne ob 10) in se odpravim po stopnicah dol v kuhinjo. »megaan, wake upp!! Zamujava in jz nočem spet dubit neupravičene zarad tebe!!« zakričim in začnem pripravljati zajtrk. Iz zgornjega nadstropja se sliši samo godrnjanje… iz omare vzamem veliik lonec in ga napounem z ledom. »mhm? Če negre z lepa gre pa z grda!!« še rečem in na megan vzujem led. »Aaaaaaa!!! A si nora!?« me nadere, jaz pa se že režim kot nora. »Sm vedla da ti bo všeč moja nova tehnika bujenja in hitr se obleč da nauva spet zamudile« ji še rečem, potem pa grem nazaj v kuhinjo pojest zajtrk. Kmalu po stopnicah pricaplja tudi megan in poje svoj zajtk, nato pa se odpraviva.

Next??
10. avgust 2012
nnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxt
10. avgust 2012
u76047
u76047
next!!
10. avgust 2012
u30718
u30718
nekšti
10. avgust 2012
huala se ene 3-4 nexte?
10. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt
10. avgust 2012
hwala zvecer ob ene 9-ih bom nextala!
10. avgust 2012
u74377
u74377
nnnneeeexxxtttttttttttt
10. avgust 2012
tumblr_m11b12CJor1qcdbhmo3
ELIZABETH (LIZ)
10. avgust 2012
Megan
Dekleta so začela vreščati, zdraven mene pa tudi Liz… sošolci so samo začudeno gledali. Prav tako kot jaz. » Liz, kdo je to?« sm ji zakričala na uho, ker me itak potem nebi slišala… »Kdo je to!!!??? Pa to so ja One direction!!« zacvili. » Ja zlo velik si mi puvedala« ji odgovorim, ona pa še kar kričii kot da bi vidla Nicki Minaj. Ko jih profesor končno umiri nam razloži da bodo nekaj časa študirali na tej šoli. Ko sem takrat pogledala Liz je bila še komaj pri sebi… Samo nasmehnila sem se ob njenem obrazu saj je še nikoli nisem videla take. Zdaj sem začutila poglede na meni. Obrnila sem se da bi videla kdo me gleda a mi je Liz zavpila na uho češ da naj jo uščipnem ker sanja. Nardila sem po naročilu. » pa nisem mislila zares, buča!« mi reče in se nasmehne.

Liz

Omgg!! Na našo šolo so prišli osebno 1D! In še nekaj časa bodo tu!! Bila sem tako vesela da sem rekla megan da naj me uščipne ker sanjam… in res je to naredila!  kar bolelo je ja… zdaj ko so smo se vsa dekleta umirila so se fantje posedli. » ti jih doma razložim« šepnem Megan, ki ji še kar ni bilo nič jasno.
Za sabo sem slišala smejanje. Obrnila sem se in za sabo zagledala Harrya. Čakaj malo!! Harry Styles!! Oblila me je rdečica, zato sem sem se obrnila naprej. Megan je opazila da sem zardela in mi nakazala pogled: potem vse razložiš!!
Nasmehnila sem se in si grizla ustnico. » no da se predstavite našim gostom lahko dva po pa dva prideta kaj zapeti za dobrodošlico.«je predlagal profesor. »Megan? In… Elizabeth!!! Oh ne!! Sem si mislila da naju bo poklical. začutila sem rdečico, ki me je oblivala. Megan ni bila v obraz nič bolša od mene.
Potem sva le šli in zapeli:
10. avgust 2012
10. avgust 2012

10. avgust 2012
u74377
u74377
nnnnneeexxxxxttttttttttttttttttt
10. avgust 2012

LIZ (Elizabeth)

MEGAN
10. avgust 2012
neeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
(poznaam jiju dve)
10. avgust 2012
JU3 nextammm
10. avgust 2012
next sem nova bralka
10. avgust 2012
u34085
u34085
neeext
11. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012

Megan
Ko sva odpeli so vsi le presenečeno zjali v naju. Najprej sem pomislila, ali sva res tako slabo zapeli, a potem se je po razredu zaslišal aplavz. Še profesor je biu odprtih ust, saj sva danes prvič peli pred razredom. Potem sem pogledala tiste tipe iz one way al one direction al kar kol so že bli. Samo smehljali so se. Potem sva se z Liz nazaj usedli. Še par sošolk je zapelo in priznam da so bile zelo dobre.
Ko so odpele je v razred vstopil ravnatelj in poklical profesorja na hodnik. Vsa dekleta so se pognale h tistim iz one direction. Jaz sem samo vzela telefon iz žepa in šla na fb. Liz se je le obrnila in opazovala dogajanje za nama. Čez približno 5 min je profesor prišel nazaj v razred. Dekleta so se posedla, jaz pa sem telefon odložila na polico pod klopjo in se posvetila pouku. »Čez mesec dni boste šli vsi študentje 1. Letnika,par profesorjev in člani 1D v kamp ob jezeru, ki ga ima naša gimnazija v lasti.« nam pove profesor 1 min pred zvonenjem. »sem najsrečnejši človek na svetu« mi prišepne Liz z velikim nasmeškom na obrazu.
Drrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin! Se oglasi šolski zvonec. Vsa dekleta spet planejo k novincem, z Liz pa se odpraviva proti učilnici angleščine.
M: pa kdo so te one direction?
L: am ja to je pač fantovski bend ane.
M: a pol so pevci?
L: mhm… sej ti pol na leptopu pukažem par njihovih musk.
M: okeeei

»jaz se grem kopat!« rečem Megan. » okj… se ti kuj prdružm sam še kupalke navlečm nase.« mi reče in že je ni več. Jaz sem se že oblekla v kopalke, zato sem se napotila ven v najnin bazen. »Liz, kei veš ke je moj mobi?« se zadere Megan iz svoje sobe predvidevam. » no idea« ji na kratko odgovorim in zaplavam. Po kakšnih 5 minutah tudi ona pride ven, oblečena v kopalke in se vrže v bazen… nato se začneva špricat, luvit, tunkat pa to. Včasih sva res zlo utročje.
»no a si že našla mobi?« jo prašam. »ne še… po moje sem ga puzabila v šoli.« mi odvrne zaskrbljena. Po kakšnem 2-urnem kopanju greva le iz bazena. Preoblečeva se in greva gledat TV…
Ddddddddiiiiiiinnn dooooonnnn… obe obrneva glavi proti vratom in se zapodiva v njih. Jaz sem se spotaknila ob zavihan rob preproge in pogrnila po tleh. Megan prva pride do vrat in odpre, a takoj potem zapre. » Megan, kdo je?« jo prašam in odprem vrata. Pred vrati pa ……
Next?
11. avgust 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
Harry s telefonom,in pol jih bodo povabil k njim domov..
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012

Harry

veliko milko?« ga je z tistim nasmeškom, ki ti pove da je nekaj ušpičil vprašal Lou. Niall pa ga je samo grdo pogledal in že ugriznil v velik sendvič. Ravno smo prišli iz letala in se odpravili v zatemnjen kombi (da nas nebi fani prepoznali). Zdaj se peljemo v naš hotel kjer bomo živeli dokler ne naredimo višje glasbene šole. »Tonight weee are young…..« začne prepevati Lou. In kmalu se mu vsi pridružimo. »Prispelllllliiiiii smo!« se zadere Zayn. Ko pridemo v sobo se vsi vržemo na kauč pred televizijo in po Liamovi izbiri gledamo Toy Story 3. Ko je konec risanke, se odpravimo spat, ker smo bili vsi utrujeni od leta.
(zjutraj)
»odkar živim z vami, se še nisem naspal!« rečem v smehu. Tudi ustali so se nasmehnili in naprej jedli zajtrk. » kdaj se nam začne pouk?« vpraša Zayn, medtem ko gleda na uro. » ob 10-ih…zakaj?« Mu odgovori Liam.
»Ker je ura 9.30?« vsi se spogledamo, v trenutku pa že vsi tečemo proti sobam da se preoblečemo. Čez 5 min smo že vsi zbrani in se obdpravimo proti kombiju. Liam je vozil, jaz sem sedel zdraven njega, ostali trije pa so se razkomotili uzadi.
Louis
Končno smo prispeli. Stavba je bila ogromna. » no pa pojdimo!« reče Niall in iztopi. Ostali mu sledimo. Prispeli smo z majhno zamudo. » no fantje, predstavil vas bom vašemu razredu. Poučujem zgodovino glasbe.« je rekel profesor ko smo hodili proti učilnici. Najprej je vztopil profesor za njim pa še mi. Dekleta so začela cviliti! » očitno nas poznajo.« rečem Harryu, on pa se mi nasmehne. Našim novim sošolcem se po izgledu še sanjalo ni kdo smo. Profesor je razložil da bomo nekaj časa tukaj študirali. Gledal sem kje je kakšna prosta klop. Končno sem jo zagledal. Bila je za dvema dekletoma. Rjavolaska nas očitno ni poznala. Bila je zelo lepa. Zdraven nje je sedela mislim da prijateljica saj sta se po izgledu zelo dobro razumeli. Profesor nam je naročil naj se usedemo. Harryu sem predlagal klop za tistima dekletoma. Samo pokimal je. Ko sva se usedla sva slišala delček pogovora: »ti jih doma razložim«. Harry se je naglas zahihital, tako da je tista njena prijateljica obrnila, a ko naju je videla se je takoj obrnila naprej in predvidevam da je zardela. » no da se predstavite našim gostom lahko prideta dva pa po dva kaj zapeti.« je predlagal profesor. »Megan?« Je pogledal proti rjavolaski. Megan torej. Lepo ime ima. »in… Elizabeth? To je bila najbrž njena prijateljica, saj sta obe vstali in se postavili pred vse študente. Ko je Megan začela peti, me je oblila kurja polt. Bila je zelo dobra. Tudi Elizabeth se je dokazala. Ko sta končali so vsi študentje začudeno 'bulili' vanju. Na njujnih obrazih se je videlo da razmišljata če sta res tako slabo zapeli.naenkrat se je po učilnici zaslišal aplavz. Megan je pogled obrnila proti meni in harryu. Midva sva se le nasmehnila. Sedaj je v razred vstopil ravnatelj in poklical profesorja na hodnik. Dekleta so plenila h nama. Pogledal sem proti rjavolaski. Nič. Nobenega navdušenja. Niti pogledala ni kaj se dogaja. Samo vzela je svoj telefon in brskala po njem, njena prijateljica pa se je samo obrnila in dogajanje spremljala iz mesta. Čez kakšnih 5 min je v razred prišel profesor. Dekleta so se posedla, Megan pa je odložila telefon na poličko, ki je bila pod klopjo. 1 min pred zvonenjem pa nam je profesor še povedal da bomo čez mesec dni odšli v kamp ki ga ima ta šola v lasti. Ni nam še povedal za koliko časa.
Driiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnn… zazvonilo je. Dekleta so se spet pognala proti nam, Megan in Elizabth pa sta se odpravili proti učilnici angleščine, ki smo jo imeli naslednjo uro. Pogled sem usmeril v njeno klop. Na polici je bil njen telefon. Vzel sem ga in ga spravil v torbo. »potem ji ga bom dal…« sem si rekel in se odpravil proti učilnici angleščine.

(po pouku)
Hey i just meet you, and this is crazy…
Nekaj mi je zvonilo po torbi. Mislim da moj telefon. Odprl sem torbo in ven povlekel svoj telefon. Na telefonu ni bilo sledi da bi me kdo klical in še vedno je nekje zvonilo. Zdaj sem se spolnil!! Megan!! Njen telefon… čisto sem pozabil.
11. avgust 2012

ko niall, louis in liam budijo harrya in zayna...
11. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
11. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg