Forum
u69827
u69827
Toooorj odločla sm se da bom pisala eno zgodbico c:
Zgoodba govori o Anni njeni najbolš prijateljici Marii in še velik drugih osebah.

_______ANNA_________
Zbudila sem se v mračno jutro. Ja, bil je 1.september -.- Nisem mogla verjeti, da sem se ga nekako veselila. Spet bom videla Mario < 3 Bila je moja najboljša prijateljica odkar sva se rodili. Med počitnicami je bila z mamo v Španiji pri svojih starih starših zato se nisva nič videli... Taaaako sem ji zavidala vendar sem vedela, da je njej težko. Sovražila je, dolga potovanja. Torej, odšla sem v kopalnico (ki je precej ogromna če računaš na to, da je naša hiša ena največjih v Hamptonsih) se preprosto naličila, nisem smela pretiravati za šolo, ter si oblekla kratko krilo in si čez njega oblekla tenko jopico. Ura je bila komaj 7.30 zato sem se odločila, da bom v šolo šla kar peš. Vzela sem še torbo , telefon, ključe ter iPod in se odpravila. Hodila sem proti šoli, ko je nenadoma nekdo za mano zaklical: ''Ann!Počaaakaaaaaj me !'' Obrnila sem se, bil je Jake, še eden izmed mojih najboljših prijateljev in Mariina skrita simpatija ;3 ''Jaaaake!'' sem zaklicala in ga objela . Sladko se mi je nasmehnil kot le on zna. ''In kako si preživljala počitnice? Kakšna poletna romanca?'' Zasmejala sem se:''Oh Jake, saj veš, mama me je spet vlačila po Franciji, Italiji... In ja romance tega nebom komentirala ... Kaj pa ti?'' ''Jaaa vsako leto isto... Romanca? Neee, še zmeraj imam dekle, hodiva že 2 meseca-osebni rekord btw ;D'' Začudeno sem ga pogledala , res ni bil oseba,ki bi za čas ostal pri isti, tudi na Mario sem pomislilaa, ko je še dodal kaj vse sta že preživela in omenil njeno ime. Grace. Ni bilo osebe, ki bi jo bolj sovražili . Kljub temu, da nisem prenašala Jakeovega govorjenja in mi je šel že pošteno na živce sem ga z zaigranim nasmeškom na obrazu poslušala. Jeeeeeeeeeeees končno šola, zagledala sem jo pred sabo. In pred njo. Maaaria ! Stekla sem ji v objem. Dali sva si poljub na lice in si izmenjali nekaj besed o počitnicah.......
_________________________________________________________next? o:
25. december 2011
next
25. december 2011
hvala za link. itak ,da next
25. december 2011
next
25. december 2011
u60429
u60429
next
25. december 2011