Forum
u163511
u163511
Vojna je bitka porazov,bitka pogube je smrt za vse ki so se napotili v to kruto žvljenje v vojsko!
To zgodbo bom napisala z razlogom.Namreč ljudi odrivam stran od krute smrti.Naj umrejo z mirom.
Vem da smo samostojna država Slovenija samo za tujce bi bilo to veselje da bi nehale biti vojne,da nebi že mlado srce že poginilo!
Nextala bom po nekaj nextov.!!
29. april 2014
next
29. april 2014
next
29. april 2014
next
29. april 2014
next
29. april 2014
next
29. april 2014
u167809
u167809
next!!! resnično <- kar si zgoraj napislala ja-..
29. april 2014
u163511
u163511
Bilo je mrzlo jesensko jutro.Prebudila sem se z naježenimi nogami in prezeblimi rokami.Spomnila sem se na pokojno mamo in očeta na to kaj sem doživela kaj še bom doživela.Po licu mi steče hladna solza,solza pogube solza žalosti.Ozrem se okrog in vidim kupico veselih ljudi ki se sprehajajo po ulici,nihče se ne ozre name sem sama.Pred sabo imam kupček cekinov ki so mi jih dali. Nevem ali naj še sploh živim, ali si zaslužim gledati ta kruti svet.Ko bi vsaj vedela.
Jaz.

Ljudje se z mano nočejo pogovarjat.Postavni ljudje so tako kruti tako brezsrčni.Na nebu nobene ptice več vse so odšle na južne kraje kjer je toplina.Pogledam predstse vidim otroke ki se igrajo spomnim se na tiste svoje čase ko smo bili še mladi spomnim se vsega.Vidim tudi ubogo mačko ki šepajoče prečka cesto,zaslišim helikopter spomnem se na tisti zvok,tista slika se mi prikaže pred očmi vidim hodnik starša tečeta nato mama pade oče govori "teci teci stran skri se!!" tečem z vso močjo in takrat zaslišim zaslišim krik pogube krik joka krik izgube.Ozrem se nazaj nič nevidim dim se vzdiguje.Solza mi steče.Streznem se in vzamem nekaj cekinov ki jih imam.vzamem deko in nahrbtnik ter odidem po svoji poti ki me bo vodila do lepe svobode.
29. april 2014
next
29. april 2014
neeeeeext
29. april 2014
u165758
u165758
neeeeeeeeeeeeeext
29. april 2014
u122384
u122384
Next!
29. april 2014
next. full dobro pišeš <3333
29. april 2014
u163511
u163511
Odšla sem po poti ki me bo vodila do novega kraja in novega življenja.Da se lahko od ljudi naučim njihove navade, da spoznam nove jezike in nove običaje.Upam pa tudi da bodo ljudje v tisti okolici prijazni.Z težkim nahrbtnikom in brez hrane sem hodila cel dan.Ker se bo kmalu znočilo sem se odločila prespati v stari krčmi na sredi jase.Nekje na toplem in mehkem.Z težkimi nogami sem se priplazila do krčme potrkala in upala da mi bo ta negdo ponudil zavetišče saj je začelo že snežiti.Nekaj časa sem čakala nato pa se je oglasil glas starega gospoda.
koča.

Obrnila sem se in videla nizkega gospoda z palico.Z nizkim glasom me je nagovoril "Kam ti mlado dekle potuješ?Kam te nesejo noge?Kam po tem mrzlem podnebju?" priznam res je vedel rimati stvari "Po svetu odidem spoznat in izvedet nove stvari in navade." sem nekako izpravila iz sebe "pridi z mano noter da boš za novi dan imela nove moči." za njim sem odšla v majhno sobico majhno jedilnico.Ko sem pogledala proti jedilnici so se mi sline začele cediti ampak sem se zadržala."Izvoli hlebec kruga, najej se in uleži se na mojo pojstlo jaz bom spal natleh." hlastno sem pojela svoj del kuha in nahrbtnik odložila na obešalnik, in rekla starcu "Kar jaz bom spala na tleh saj sem mlada in navajena." Pokrila sem se z deko ki sem jo potegnila iz nahrbtnika in sladko zaspala ob kaminu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Je dober next?
2.Juter je nasledni.
29. april 2014
u120926
u120926
next
29. april 2014
ja...... full dobrooooooo...
next
29. april 2014
u122384
u122384
1.Je dober next? Da!
2.Juter je nasledni. Šele? O.o
3.Next!
29. april 2014
vau,zlo dobr napisan
nextt
29. april 2014
u165758
u165758
neeext
29. april 2014
u167809
u167809
O JOJ! jaz sem se začela jokati ob 1 nextu!! Res imaš nekašen DAR! veš,ni vsak za tako pisanje! RES VSAKA ČAST punca! Še kar sem čist naježena. morš vedet kok si talentirana!
1.JE DOBER NEXT?-dober?????????? najbolši ever je!!!!!!!!!!!!!!
2.komj čakam!
_______
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NETX NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NETX NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
in še enkrat NEXT!
29. april 2014
nextt
29. april 2014
u163511
u163511
Zjutraj sem se zbudila zelo veselo, saj se odpravljam naprej po poti, po moji usojeni poti.Danes sem imela zelo čudne sanje pač sanjala sem vilo,pa lovca,pa vojaka...Res nevem od kje mi te sanje samo, zgodi se.odšla sem v kuhinjo in zagledala starega gospoda kako nosi težki sod.Stečem ven in mu hočem pomagat vendar mi ne pusti.Nisem ga morala pustiti da takole težki sod nosi na svojem hrbtu, zato sem ga vzela in ga sama odnesla do shrambe.Ko sem ga pospravila me je stari gospod oštel "Saj bi lahko sam odnesel.Nisi mi rabla pomagat, samo hvala" na obrazu se mi iz žalostnega obraza nariše smehljaj.Hodila sem za njim do kuhinje tam mi je dal 2 hlepca kruha in rekel "Enega si shrani za pol drugega za na pot." nasmehnem se in hlasno navalim na hlebček kruha.
hlep.

Kmalu je bil popoudan in z Francom (sem spoznala kako mu je ime) sva se ločila.On me je pospremu na opol poti in mi izročil uro in nato zagledam številko, številko ki mi je bila tako znana.Nisem se takoj spomnila katera je bila nato pa mi takoj šine.Starčka primem za ramo in mu izrečem veliko pohvalo ker, je preživiel tako hudomijo kot jo je zganjal hitler. "Saj ni nič takega.Redko kdo se najde tak.Zdaj pa pojdi in raziskuj svet naj se ti želja uspeha uresniči." pomaha v slovo in odide h koči.Pogledam predste in uro dam v nahrbtnik, ter rekla pri sebi "Mama bi to želela.". Pogumno se zravnam in z prvim samostojnim korakom odidem naprej po poti ki bo me vodila v nov svet.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. je vredu next?
2.Ali se bo njena zgodba nadaljevala srečno ali žalostno kot njeno življenje?
--------------------------------------------------------------------------------------------------
RES HVALA KER BERETE!!!!
30. april 2014
u165758
u165758
neeeeeeeeeeeeext
30. april 2014
u167809
u167809
1. Ja ful uredu.

2. Prvo bo malo še žalostnih zapletov,poj se bojo pa srečno razvozlali.

---
Ah nikaj. Za tako dobro zgodbo se valda splača brati:-)
30. april 2014
u143856
u143856
neeeeext, nova bralka sem in lahko povem da si zlo talentirana za pisanje.
30. april 2014
1. je vredu next? ja
2.Ali se bo njena zgodba nadaljevala srečno ali žalostno kot njeno življenje? najprej žalostno potem pa srečno
30. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
30. april 2014
1.NEXT JE THE BEST!!
2.mogoče mal bolj šrečno,ampak najprej žalostno!
30. april 2014
1. Jaaa
2. Ka pa js vem
30. april 2014
u163511
u163511
Hodim po svetlih poteh ki me bodo vodile do sreče.Ker je sneg že zapal se zelo težko prerivam skozi njega.In do mesta je še dolga pot.Pogledam na okrok če so kje suhe palice in če je kje kakšno prenočišče.Vidim jamo in se po vseh štirih priplazim do nje in za vsak slučaj pogledam če je kje, medved.Na srečo ga ni bilo in sem si lahko oddahnila.Še posrečilo se mi je saj sem tam našla tudi nekaj suhih palic.Zakurila sem si ogenj in trdno zaspala.
ogenj.

Zjutraj sem sem se prebudila zelo naspano in spočito za nov dan.Pograbila sem stvari se pretegnila in hotela oditi a pot mi je prekrival hladen sneg.Še enkrat se ozrem nazaj in premišlujem.Ne moram it pa tudi je življenje tako kruto.Stopim na hladen sneg ter odidem v drug kraj.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Pri tem nextu nisem imela več ideje.
2.Ali je oke next.
3.Ali še nadaljujem zgodbo?
30. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg