Forum
u61785
u61785
Hełłła!
No jaz in Leja bova pisali novo zgodbo. Govorila bo o 2 dekletih. Ena živi v Londonu, obsedena s plesom in glasbo. Ima brata leto starejšega, ki ima svoj bend in včasih pomaga svoji sestrici da nastopi. Druga pa živi na sončni strani Amerike. Natančneje Los Angeles. Tam živi s svojo družino. Staršema in mlajšo sestrico Taylor in mlajšim bratom Tylorjom. No obe imata svoj twiterr in...
Avril ( jaz )

Ian ( moj brat)

Ever (Leja)

Tylor&Taylor

Nekštavwa?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. november 2011
u19911
u19911
:* par nextov
28. november 2011
neeeeext!!!!!!!!
28. november 2011
Next
28. november 2011
u31282
u31282
Nexttttttttt
28. november 2011
Neextt! (:
28. november 2011
neeeeeext. : 3
28. november 2011
neeext!!
28. november 2011
neeext
29. november 2011
u19911
u19911
Hodila sem domov in se izogibala paparacem.Na srečo me niso opazili,ko pa sem prišla do doma sem zagledala Alisho,name je bila zelo ljubosumna da hodim z Zaynom iz 1D.
''no Ever kje je Zayn ne vidim ga in niti paparacev ne'' se zakrohota.
''nehaj Alisha ! ne rabim tvojega mnenja'' rečem in že hočem oditi pa me prime za roko.
''hej pusti me!''' rečem in se ji iztrgam.
''no no nikoli te še nisem videla z Zaynom ali s katerim drugim od članov 1D.'' se zasmeje.
Takrat pa mi zazvoni telefon.
''hej Zayn'' rečem in pogledam Alisho,ki kar malo jezan rata.
''hej'' reče Zayn na drugi strani.
''lej te lahka prosim da pozdraviš mojo prijateljico Alisho in ji poveš da si pravi ter ji odgovoriš na vprašanja?'' vprašam.
''...nwm no'' reče .
''pa dej no zame '' se zasmejem.
''aj oki'' reče ,jaz pa podam telefon Alishi.Nekaj časa ga zaslišuje potem mi poda telefon in jezno odirja stran,ker res hodim z Zaynom.
''no hvala'' rečem in se zasmejem.
''am no in kje si?'' vpraša.
''ja pa sej veš s šole grem domov'' rečem.
''hhh'' zamrmra.
''kje si ti?'' vprašam.
''pa saj veš da sem v Londonu'' reče .
''kaj ste nazaj?'' vprašam .
''ja danes zju3 smo prišli.'' reče .
''rada bi te videla,veš koliko sta L.A in London narazen?'' vprašam.
''jah pa saj nista toliko,saj bomo prišli drugi teden'' reče.
''lepo dej pridi poj popoldne na twitter.'' rečem.
''jah če bo čas'' reče.
''pa daj no'' rečem.
''pa pejdi se ukvarjat s petjem,saj lepo poješ,alpa pejt na kkšno disney serijo'' reče.
''ne mogoče k bom stara 18 let'' rečem.
''jah čez štiri leta''' reče.
''jap no oziroma čez 4 in pol,saj veš še kar sm 14.'' zavzdihnem .
''ja pa sej boš kmal 15 '' reče in se zasmeji.
''ja ti si 18 veš kakšna razlika je to . 5 let'' rečem.
''vem ja'' reče in se zasmeje.
''ejo Niall me je prišel iskat moram it'' reče in se zasmeji.
''ja mua,da mi prideš!'' zakličem .
''ja itak,aj mua čau'' reče in odloži.

Sem iz Slovenije,ko smo šli s šolo v London sem jih spoznala in z Zaynem sem se še posebej spoprijateljila,Imam modro-rjave oči ,bolj svetle ter rjave lase.
Takrat sem se zaradi njega preselila v bližino Londona in spoznavala zvezdnike kot so:
Nina Dobrev,Cody Simpson,Ian Somerhalder,Selena Gomez ,Justin Bieber,usher......

Takoj ko sem zaprla vrata sem zletela v sobo in na twitter,Zayna ni bilo gor in zato sem bila razočarana.Takrat pa sem videla da imam 230 followov.
V oči mi je padla neka punca po imenu Avril,imela je bolj blond lase.
Dala sem ji follow nazaj in čez pet minut me je kliknila.
Avril: hej,si iz amerike?
.............................................................................

Next..?
29. november 2011
Neeext!
29. november 2011
njeeekst! : 3333
29. november 2011
Nejkst.:3
29. november 2011
u61785
u61785
nexttt
29. november 2011
u61785
u61785
ŁoooŁ svoji zgobi sem napisala next...ja mi dugaja
29. november 2011
u19911
u19911
vidm ja žiuua da se ti :* dej raj men povej kdaj boš nextala..?
29. november 2011
Wiiiiiiiiiiii piiikiiiceeee moje naxtajtaaaa
29. november 2011
u61785
u61785
'' Avril White '' je učiteljica kemije poklicala moje ime. zdaj sem pa v škripcih. Nisem se učila in kemija mi ne gre najbolje. Res da nisem najbolša učenka ampak sem med boljšimi, verjetno zaradi pomankanja druženja s prijatelji. vstala sem in se sprehodila do table. '' No postavila ti bom še 3 vprašanja in ti dala oceno če odgovoriš na vse pravilno je 5 če ne ti dam 4'' je rekla in pripravila sem se. Postaavila mije 3 lahka vprašanja in že sem s 5-tko od plesala na svoje mesto. Živela sem za ples in glasbo. Nič drugega. Ko se je šola končala sem imela 2 urni trening nato pa domov. Med sprehodom domov sem visela na Twiterrju. Hvala bogu za Steva Jobsa. Obožujem njegove Applove izdelke. Imam I-phone, I-pad use I pač! No pa da vam zaupam malo več o sebi. Moje ime je Avril. Avril White. Živim za ples in glasbo. Imam svojo plesno skupino s- poleg mene še 5 člani. Imam brata Iana in starša ki vedno potujeta po svetu. Imata naju rada ampak nikoli se nista odrekla svoji mladostniški naravi. Zahtevata da sva odlična ali prav dobra v šoli, da ne kadiva, se drogirava ali pijeva alkohola, da se lepo obnašava… To je use! Ian ima dobrih 17 let jaz pa sem stara komaj 14. No manjka mi še ene par mesecev do 15. Imela sem samo 1 fanta pa še ta je bil totalen kreten. Prijateljic nimam, no vsaj tistih ta pravih najboljših. . za praznike se vedno vrneta in jih preživimo skupaj.
Ko sem stala pred vrati našega doma sem se zamislila in odložila torbo pred vrati in se odpravila v park. Tam sem vzela svoj telefon in začela brskati po twiterrju. Na žiuce mi gre da čeprav živim v Londonu še nikoli nisem videla svoje najljubše skupine One Direction. Našla sem zanimivo osebo in takoj followala. Imela je tista geek očala in lepe rjave lase. In imela je zares veliko srečo da jo cela skupina 1D* followa. Ni pravično kaj pa je ona več kot jaz? Skoraj takoj mi je vrnila follow. Zdaj imam uradno 80 followerjev. Super še malo pa bo 100! Takoj sem jo kliknila.
Jaz: hej,si iz amerike??
Zakaj za vraga pišem v slovenščini… pa naj se znajde…sicer pa ima na profilu napisano slovensko besedo. Adijo! No mogče sem pozabila omeniti vendar je moj oče Slovenec mam pa Angležinja. Nisem pričakovala odgovora.
Ever : Heii… Ja sem iz Amrike…Natančno L.A.
Jaz: Oh srečnica sončni La jaz pa gnijem v Londonu!
Ever: London je zelo lepo mesto. Bodi ponosna!
In kaj ona misli da je? A se zajebava z mano?
Jaz: Mogoče pa res… no zdaj pa grem…TTYL**?
Ever: Ok… zmenjeno.. in zakaj si ravno mene izbrala za followat?
Jaz: Ah..pač tvoji followarji so čedni fantiči!
Ja dobre zabijam zdele!
Ever: Misliš 1D kajne?
Jaz: Ja.. ampak tudi tvoji tweeti so mi ušeč s zdravo mero smeha so!
Ever: huala..no zdaj pa tudi jaz moram it.
Tudi sama sem se odjavila in se sprehodila domov. Torba je bila že notri in tudi Ian je bil doma. Imava pač značilen odnos. Včasih težave ampak je tudi lep čas brez kreganja. Dišalo je po palačinkah. Čeprav ne prizna je odličen kuhar. Obvlada pa tudi petje, igranje električne kitare in seveda igra tudi bobne!
30. november 2011
u61785
u61785
* One direction
** Talk to you later
30. november 2011
neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
30. november 2011
Neeext
30. november 2011
u19911
u19911
mah zadnje dni se mi neki da pisat,tko da bom napisala nadaljevanje:

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

hmmm bila sem zamišljena in hkrati vesela,da sem spoznala nekoga ,da živi v veliki britaniji in zna slovensko,čeprav tega nisem pričakovala.
Vedela sem,da si zelo želi spoznati fante iz 1D ampak kaj naj naredim.
Ne morem je kar predstaviti brez da bi oni kaj rekli,če jim je prav.
Takrat pa sem zaslišala korake,vedela sem,da je sigurno mami prišla preverit če se učim. Zato sem v pičli sekundi zaprla računalnik in odprla zvezke ter se vrgla na posteljo in se pretvarjala da se učim.Najboljša stvar je bila,da je vedno potrkala na vrata in to ji je vzelo dodatnih pet sekund.
''pridna moja punčka,učiš se'' reče ,ko me zagleda na postelji jaz pa samo zavijem z očmi.
''kaj je mami?'' vpraša,ker vedno ko pride v sobo in se ne začne dreti name ,nekaj hoče.
''z tvojim očetom sva nameravala iti ven ampak tvoja babica in dedi imata obiske'' začne.
''jaja mami ne izgubljaj besed z zgodbicami,saj ju bom jaz merkala'' rečem.
''oh hvala,pojdi dol v dnevno sobo in tam bosta Tyler in Taylor gledala tv'' reče.
''ja vem ja ,kot po navadi'' zavzdihnem.
''ja,no zdaj pa projdi dol'' reče in že izgine.
Ko sem sedela na kavču in opazovala ,kako igrata igrice na tv sta mami in ati prišla v dnevno.
''no otroci moji,pridni bodite''reče mami in vsakega od nas cmokne na lice .
''no dijo'' reče ati bolj na hitro in že ju ni več.
Nisem vedela kam gresta,mami je nosila lepo obleko in imela je urejene lase,očka je bil tudi pod prisilo oblečen v večerno obleko.
Ko sem mislila,da sta se že zdavnaj odpeljala je prišla mami še enkrat skozi vrata izginala v zgornje nadstropje in se na moje presenečenje vrnila z mojim računalnikom in telefonom.
''na Ever ,da ti ne bo dolgčas'' reče ter mi ju položi na tla,se še enkrat poslovi in izgine.
Takoj sem odšla na tla in tako sta Tyler in Taylor se usedla na kavč.
Hitro sem odšla na twitter in čez pet minut žalostno ugotovila,da ni Zayna.
Potem pa me spet klikne tisto dekle ,kako ji je že ime aja Avril.
Avril: hej,prej sem bila gor prek mojega telefona in ti nisem mogla odgovoriti.
Ever: ja saj je v redu.
Avril: samo da je,kako ti je uspelo ,da so ti fanje iz 1D followali?
Ever: am ne vem pač so mi.
Spet me je spravila v zadrego,Zayna nisem hotela motiti,takrat pa mi je zazvonil telefon.
''Ever tvoj fant Zayn je'' reče Tyler.
''hvala Ty'' rečem ,ko mi vrže moj iPhone .
30. november 2011
u19911
u19911
steka mi na ful in mi je prehitro poslal -.-:

Jaz: samo minuto Ever kliče me Zayn.
Avril: Za...Zayn Malik?
Jaz: am en nekdo drug,moram it adijo.
Avril: ampak ampak počakaj.
A jaz sem se že izpisala ............................

Next..?
30. november 2011
neext!!! sevedaaaa pikici next hitroooo
30. november 2011
u19911
u19911
slikice:

moj iPhone:

od moje mami obleka:

moj komp:

hiša moje družine:

30. november 2011
Neext... pa mi lahko sporočita ko bosta nextali? Prosim *.*
30. november 2011
u67083
u67083
Oooooooo 1D noooot nastopaaaajoo!!! next next takoooj!
30. november 2011
nejkst.:3
30. november 2011
neeeeeeeeeext!
30. november 2011
omaaaaajgaaad. naprej! : D
30. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg