Forum
u77833
u77833
Heej c:

Jaz in Patricija ( †Wonderland† ) sva se odločle, da bove pisale eno zgodbico skupej. Šlo se bo o Ashley ( jaz ) in Hannah (patricija), in pol kasnej se vključjo še One Direction.
No pa bom kr začela c:

Zdaj se dolgočasim doma pred televizijo. Ponedeljek je. Najbolj beden dan v tednu. Nato pa sem zaslišala znano melodijo WMYB od 1D . Zvonil mi je telefon. Malo sem ''zaplesala'' ob pesmi, potem pa sem se raje oglasila. Klical me je Alex. Alex je moj fant že približno 4 mesece.

Pogovor:
J (jaz) A(aleks)
J: živjo.
A: živjo, ljubica. Kako si.?
J: v redu, pa ti.?
A: pa tudi. Zanima me , če imaš čez kakšne pol ure čas.?
J: Ja.. zakaj pa.?
A: ne vem, če e bi mogoče z mano in mojimi prijatelji igrala košarko.?
J: ja itak, se potem dobima na igrišču. Prav.?
A: okej. Pogrešal te bom.
J: tudi jaz te bom pogrešala. Love you.

Prekinila sem. No, zdaj pa je mislim da čas, da se vam predstavim. Moje ime je Ashley, na kratko Ash. Stara sem 15 let in hodim v 1. letnik . Živim v Los Angelesu. Moja starša sta igralca, in trenutno nekje na drugi strani sveta snemata film. Ta čas živim pri teti, ki ima hišo le kakšni 2 ulici stran od naše. Včasih zna biti malo stroga, a vseeno jo imam rada.Imam tudi brata Jamesa. Star je 13 let. Trenutno je ravno sredi pubrtete, zato je ponavadi zelo tečen. Kot sem že povedala, imam fanta. Alex je leto starejši od mene.

Jaz:

Newem če bo delala, k men učasih ful šteka -.-''

Alex:

A vam je všeč.? c:
07. avgust 2012
next
07. avgust 2012
next
07. avgust 2012
next
07. avgust 2012
u84763
u84763
evoo vam next
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
2.DEL;Hannah

Wav..Ponedeljek..Nič ne sovražim bolj kot ponedeljke.No razen One direction.Ja prav ste slišali.Sovražim jih.Nisem tista nora fanica od njih tako kot moja boljša polovica(tako ji jaz pravim) BFF Ashley.Če bi jih ona videla bi verjetno omedlela.Haha dosti o tem.No zjutraj me je zbudila mama saj sem v prejšnjem tednu svojo budilko ‘po nesreči’ vrgla po tleh in jo razbila,ker pa je predzadnji teden šole,nisem hotela kupiti nove.No ta ‘po nesreči’ sem zelo priredila resnici.Nekega jutra mi je zvonila jaz pa sem jo zalučala v steno,ker me je motile.No in zakaj vam jaz sedaj razlagam to,ko pa imam veliko več za razložit?Še sama ne vem.Ko sem se vstala sem najprej odšla v kuhinjo,kjer me je na mizi čakal zajtrk.Tokrat ga ni pripravila mama ampak moja starejša sestra s katero pa se ne razumem najbolje.Upam da zajtrka ni zastrupila ali kaj takega.No in ona kot,da bi mi brala misli reče: ‘’Ne skrbi nisem zastrupila zajtrka.Mama je rekla naj ga pripravim,saj je sama odšla v službo.’’ Pokimala sem ji in zagrizla v skoraj preveč zapečene palačinke.Po zajtrku sem naredila tisto kar naredim vsako jutro: osebna higiena,pol ure iskanja primernega oblačila za šolo,nato še obutev.Čeprav je zunaj zelo toplo sem tokrat oblekla jeans hlače in majico.Priznam nisem neka ljubiteljica oblekic.Oblečem jih samo,ko je nujno.Obula sem si še all-starke,vzela torbo in se odpravila v šolo.Z Ashley sva skupaj odšli v razred,saj sva vendar sošolki.Dan v šoli je potekal tako kot vedno: celodnevno blebetanje učiteljev,ki me že otruja.Iz tega me vedno reši Ash,ki mi govori kako ljubek je Alex in kako je vesela,da hodi z njem.Je eno leto starejši od naju in lahko bi se reklo,da je kar popularen na šoli.Doma sem odšla na twitter,facebook in tumblr,kjer pa se kot vedno ni zgodilo nič.Hotela sem poklicati Ash a je verjetno zasedena.Tako je moj dan potekal pred televizijo in računalnikom.Verjetno je Ash spet bila z Alexom.Zadnje čase ima on zelo veliko časa zanjo,kar pa me zelo čudi.No pa saj je vseeno.Med dnevom se je zgodil še manjši prepir med mano in sestro,kar pa se dogaja vsak dan.No pa prenehajmo z nakladanjem.Naj predstavim še sebe:
Sem Hannah.Nekateri me kličejo tudi Anna ampak se s tem ne utrujam preveč.Stara sem 15 let in hodim v 1.letnik.Ja prav ste slišali.Komaj 15.Še sama bi rada bila starejša a kaj,ko je to nemogoče.Živim v Los Angelesu v isti ulici kot Ash.Lahko bi se reklo,da sva sosedi.No vsaj medve tako praviva.Moj oče dela v nekem podjetju,mama pa je tajnica.Imam sestro Nelly.Je 4 leta starejša od mene in je prava tečka.Moram pa priznati,da je zelo otročja.No sama še nisem imela fanta,ampak upam,da se bo to kmalu spremenilo.
Jaz:

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Hope u like it.! c: next?
07. avgust 2012
u77833
u77833
dans bom js najbrž še en next napisala c:
07. avgust 2012
next
07. avgust 2012
next
07. avgust 2012
u77833
u77833
3. del.
Po pogovoru z Alexom sem se šla uredit. Na hitro sem se stuširala. Oblekla sem si kratke hlače im športno majco. Ura je bila 18.oo . Super, dovolj časa imam da se najem. Na hitro sem si namazala kruh z nutelo. Nutelo obožujeeem. Ko sem se najedla, sem v dakine torbo na hitro zbasala plastenko vode in majhno brisačo. Obula sem si etnieske in stekla iz hiše. ''Košarko grem igrat. Čez dve uri bom nazaj.!'' sem zaklicala teti in zaprla vrata. Imela sem še 5 minut. Pospešila sem korak in za las prišla, preden so začeli. Nekaj minut sem zamudila. Alex me je opazil in stekel do mene. Objel me je in poljubil. Poljubila sem ga nazaj. ''Pridi, fantje že čakajo.'' je rekel in me prijel za roko. Na igrišču so stali Ed, Daniel in pa William. Alexovi prijatelji. Čeprav niso iz naše šole, smo dobri prijatelji in se večkrat dobimo. ''Živjo fantje.'' sem zaklicala, še preden sem prišla do njih. Pomahali so mi , nato pa so naprej metali na koš. Niso bili ne vem kaj dobri. Boljša sem od njih. Saj ne da se hvalim, ampak že nekaj časa treniram košarko v istem klubu kot Alex. Tam sva se tudi spoznala, če vas zanima. ''Okej. Midva z Ash bova ena ekipa, vi pa druga ekipa.?'' je rekel Alex. ''Čaakaj. 3 proti 2.? se ti ne zdi malo ne fer.? Poleg tega pa, imaš v ekipi nežnejši spol.'' je pripomnil William. Hmm.. nesramno. William je že po značaju nesramen. Od njih treh mi je še najmanj všeč. ''Hej, pazi kaj govoriš. Ash je pravzaprav precej dobra v košarki.'' je malce jezno rekel Alex. ''Hvala...'' sem potiho rekla, tako da me je slišal samo Alex. Pokimal mi je. ''Ja ja, whatever.'' je zagodrnjal William, potem pa spet pozornost preusmeril na koš. Najprej smo kakšnih 10 minut samo vadili. Jaz in Alex na enem košu, ostali na drugem. Potem pa se je začela ''tekma''. Po kakšnih 20 minutak sva vodila. William je bil vidno presenečen nad mano, Ed in Daniel pa sta bila že navajena, saj smo tudi prej že igrali košarko, le da brez Williama. Proti koncu tekme, pa me je William ''ponesreči'' spotaknil. Pomoje je bilo zanalašč. Zletela sem po tleh, pri tem pa sem si odrgnila kolena in komolce. Tekla mi je kri. Alex je najprej nakuril Williama, kako si upa , bla bla bla, potem pa se je posvetil meni. Odnesel me je na klopco. ''Zelo peče.?'' me je vprašal. Odkimala sem, čeprav sem od znotraj umirala zaradi bolečine. A zaradi njega sem skušala ostati močna. Če bi bila doma, bi se zdaj že cmerila . Hitro je stekel do vodnjaka ob robu igrišča in navlažil robček, ki ga je povlekel iz žepa. Robček mi je pritsnil na odrgnino, ki je bila videti še najhujša in rekele ''Stisni zobe, malo bo peklo.'' počutila sem se kot kakšen majhen otrok, ki je padel. Alexu očitno zelo veliko pomenim, če tako ravna z mano. Končali smo igro, Alex pa me je pospremil domov. Po poti sem kar malo šepala, zato me je Alex dvignil in kar odnesel do hiše. Pred vrati me je še zadjič poljubil, potem pa se obrnil in odšel. Odšepala sem v hišo. ''Ježeš marija.! Kaj se ti je zgodilo.?'' je zaskrbljeno vprašala teta. ''Ah nič, padla sem. Saj bo v redu.'' ''Prav, ampak prinesla ti bom flajštre.'' Nalepila sem si jih, potem pa sem odšla v sobo. Prižgala sem svoj Mac (računalnik) in odšla na facebook. Ko sem končno pregledala vsa obvestila in sporočila, ki jih je bilo nešteto,sem odšla še na twitter. Tudi tam sem imela veliko dela. Za razliko od Hannah, sem precej popularna. A najbrž zaradi Alexa.. No ne vem. Tako si mislim. Ugasnila sem računalnik in odšla spat.
next.
07. avgust 2012
u77833
u77833
Js dand do enih al pa dveh nebom mogla nextat, k me ni doma
08. avgust 2012
next
08. avgust 2012
neext
08. avgust 2012
nextiii
08. avgust 2012
u84763
u84763
4.DEL;Hannah
Po tistem prepiru,ki se je zgodil med mano in Nelly sem odvihrala v svojo sobo.Odšla sem na twitter,kjer pa se ni zgodilo nič,saj nisem tako priljubljena kot Ash.Ona dobi na dan najmanj 100 followerjev.Zaprla sem laptop in se ulegla na posteljo.Po uri razmišljanja sem se vstala in odšla v kopalnico,kjer sem se stuširala.Hotela sem poklicati Ash a je verjetno že spala,jaz pa sem dobra oseba in ko mislim,da nekdo spi ga ne motim.Oblekla sem pižamo in brez večerje odšla spat.Zjutraj sem se zbudila in spet naredila tisto kar ponavadi.Po zajtrku,ki ga je spet pripravljala Nelly sem nase navlekla neke pajkice in preveliko majico.Nikoli pretirano ne skrbim za svoj videz.Nase navlečem,kar mi pride pod roko in to je to.Nisem taka kot Ash.No pa da je nebom tukaj ogovarjala,saj je moja bff, sem v torbo stlačila vse potrebne zvezke in se napotila proti veži.Obula sem si all-starke in odšla.Pred vrati sta me že čakala Ash in Alex.Čudno..on po navadi noče hoditi z mano v šolo,saj sem preveč 'tečna'.Objela sem Ash,Alexa pa sem čudno pogledala in ga pozdravila.Videla sem Ashina potolčena kolena,zato sem jo vprašaka kaj je delala.Povedala mi je vso zgodbo.Ko smo prišli do šole so spet vsi začelo skakati okoli nje in Alexa.Pouk bi spet potekal dolgočasno,če mi ga Ash ne bi krajšala z njenimi zanimivimi zgodbicami.Domov sva odšle skupaj.Tokrat-na mojo srečo-brez Alexa.Vedno sem imela čuden občutek o njem.Med potjo smo se pogovarjale normalno dokler nismo prišle do moje hiše in dokler ona ni prišla na temo One direction.Jooooooj a ji nisem že najmanj 100x povedala naj jih ne omenja?Še preden je rekla kaj o njih sem jo objela,pomahala v slovo in odšla v sobo.Torbo sem vrgla v kot in odšla na twitter in facebook.Kot vedno se ni nič zgodilo.Zaprla sem laptop in se vrgla na posteljo.Ker mi je bil dolgčas sem poklicala Ash,pa čeprav sva se videli pred najmanj desetimi minutami.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Thanks you all for reading hahah xx (thanks you-vem da sem se zmotla in to sm naredla zanalašč..upam da bo kera zvedla zakaj ) xxx
08. avgust 2012
nextiii
08. avgust 2012
next
08. avgust 2012
u77833
u77833
5. del, Ash
V šoli je bilo kot ponavadi brezveze. Zdi se mi, da je hodim v najbolj brezvezno šolo na svetu. Učitelji so čisto nesposobni, izgled šole pa je dobesedno podoben smetišču. Z Hannah sem odšla domov. Pred hišo sem že hotela nekaj reči, ona pa me je objela in hitro švignila čez cesto do svoje hiše. Skomignila sem z rameni in odšla v hišo. Pozdravila sem teto in po stopnicah šla do sobe. Torbo sem samo nekam zabrisala in se usedla pred računalnik. Potem pa mi je zazvonil telefon. Bila je Hannah.

j: heej.
h: heej. Kaj delaš.?
j: ah saj veš, fb, twitter, tumblr... veliko dela uglavnem. ti?
h: pa nič. dolgočasim se, kot ponavadi.
j: pa pridi k meni. pri meni ti nebo dolgčas.
h: prav. takoj bom tam.
Prekinila je in že čez trenutek je bila v moji sobi. Vso delo sem pustila in se usedla zraven nje na posteljo. ''Povej mi Ash, zakaj se vedno tako pozno javiš.? Vedno že hočem prekiniti, ko končno zaslišim tvoj glas.'' me je vprašala Hannah. '' Kaj naj, če se pa preprosto nemorem upreti. Moram zapeti ali zaplesati na melodijo.'' sem se namuznila. ''Daj, zavrti mi melodijo, da vidim če je vredno zaplesati nanjo.'' je rekla. Iz žepa sem potegnila telefon in ji zavrtela melodijo. ''Oh, daj ugasni to. Takoj!'' je rekla, ko je ugotovila, da je to pesem od 1D. ''Daj no, kako ti niso všeč.? oni so vendar vsem všeč.'' sem rekla. ''Pa dobro no, eden je še kar luškan, ampak pesmi pa niso dobre.'' ''Prav no..'' sem zavzdihnila. Skupaj sva naredili nalogo, potem pa sva pojedli kosilo, ki ga je skuhala teta. Naredila je dunajski zrezek in pa pomfri. Zelo dobra kuharica je, moram priznati. Skupaj sva si pogledali še neko novo serijo na televiziji, potem pa je na žalost morala domov. Ko je odšla, sem šla nazaj na facebbook in dokončala tisto, za kar prej nisem imela časa. Ko sem naslednjič pogledala na uro, je bilo že pol 9h. Pred računalnikom mi čas vedno tako hitro mine. Stuširala sem se, potem pa sem šla spat. Ne vem zakaj ampak bila sem izmučena. Še za večerjo nisem imela energije.
08. avgust 2012
neext
08. avgust 2012
u84763
u84763
6.DEL;Hannah
Ko sem že hotela prekiniti sem zaslišala njen glas.Pa kaj je s to žensko.Vedno ko hočem prekiniti se ona oglasi.Moram ukrepati.Najin pogovor je potekal nekako takole:
a: heej.
j: heej. Kaj delaš.?
a: ah saj veš, fb, twitter, tumblr... veliko dela uglavnem. ti?
j: pa nič. dolgočasim se, kot ponavadi.
a: pa pridi k meni. pri meni ti nebo dolgčas.
j: prav. takoj bom tam.
Ko sem prekinila sem vzela jakno(sredi poletja vem ) in odšla po stopnicah navzdol.Nelly sem zaklicala,da bom pri Ash a odgovora nisem dobila.Stekla sem preko ulice in se ustavila pred hišo njene tete.Pritisnila sem na zvonec in odprla mi je njena teta.Rekla mi je,da je Ash v svoji sobi,zato sem se sezula in odhitela proti njej.Odprla sem vrata in se vrgla na posteljo,jo pozdravila ona pa je prenehala z tistim kar pač je že delala.Spomnila sem se,da moram ukrepati glede telefona,zato sem jo 'napadla' : ''Povej mi Ash, zakaj se vedno tako pozno javiš.? Vedno že hočem prekiniti, ko končno zaslišim tvoj glas.'' Nasmehnila se je in rekla,da se ne more upreti glasbi in preprosto mora zaplesati ob njej.Mislim kdo pa še to počne?Haha..Rekla sem ji naj mi zavrti to melodijo.Iz žepa je potegnila telefon in jo zavrtela.Ko sem ugotovila,da melodija pripada skupini 1D sem zavila z očmi in rekla naj jo ugasne. ''Daj no, kako ti niso všeč.? oni so vendar vsem všeč.'' me je vprašala Ash.Rekla sem ji samo,da je en izmed njih malo lepi a so pesmi zanič.Zavzdihnila je,nato pa sva se odpravili delati domačo nalogo.Ko sva končali sva se odpravili v kuhinjo kjer je dišalo po dunajskih zrezkih in pomfriju.To je naredila njena teta in moram reči,da kuha bolje kot moja mami.Seveda,če pa moje mami čez dan ni doma in učasih jem kar pri Ashini teti.Vem čudno ampak je res.Po kosilu sva si pogledali še neko serijo na TV-ju,ki me je prav dolgočasila,zato sem odšla kar domov.Vem nesramno ampak bilo je tudi že pozno.Ko sem odšla skozi vrata sem mislila iti domov a sem si premislila in zavila proti parku,ki je od naše ulice oddaljen 10 minut.V parku sem se vsedla na klopco pod drevesom in gledala zvezde in okolico.Na klopci pri vodnjaku direktno pod lučjo sem opazila znan fantovski obraz in neko blondinko.Pogovarjala sta se nato pa sta se poljubila.Ko sta se vstala sta se napotila proti klopci na kateri sem sedela jaz.Preko glave sem si nadela kapuco,da me ne bi prepoznala.Šla sta mimo in ko se je fant obrnil nazaj sem malo dvignila pogled.Opazila sem,da je to Alex..Hotela sem poklicati Ash in ji povedati a je verjetno že spala,zato sem si rekla,da ji bom povedala jutri.Še sama sem se odpravila domov.Doma me je Nelly napadla z vprašanji za zmenek.Ja jaz svetujem njej pa čeprav je starejša od mene.Vprašala sem jo kam jo njen fant pelje.Povedala mi je jaz pa sem se odpravila v njeno sobo in začela premetavati omaro.Ven sem potegnila neko poletno oblekico in pete.Obleko je obesila na neko lutko,pete pa pristavila zraven.Za oddolžilo mi je naredila večerjo.Tokrat za spremembo ni ničesar zažgala.Po večerji sem gledala nek film nato pa odšla spat.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
a)kak se vam zdi do zdj?
b)neext?
08. avgust 2012
neeext
08. avgust 2012
a)ful fajna
b)nextiii
08. avgust 2012
u84763
u84763
zj pa tko..me2 z Mašo mama ful slabo novico glede tele zgodbice:
prvo kot prvo: z Mašo te zgodbice ne bomo pisale več! The end..nč ne bo pregovarjanja kreganja ne nč..lahko ktera druga piše zarad naju..
razlog: obema2 je ta ideja kr naenkrat bla bv in se nama po resnic ne da pisat..
Maši zto k nima idej,men pa tt zarad tega pa tt to je k jst ne morem pisat dveh zgodbic naenkrat ker pač enostavno ne morem met idej za obe2..
Upam da se bote sprjazn s tem in naju naute prepričval..se pa res opravičujema vsem bralkam k smo vas pustle na cedilu se pa tui zahvaljujema usem skupi k ste si sploh uzel čas za to zgodbico..tak da ja še 1x se opravičujema ampak ni nama blo usojeno pisat tele zgodbice...haha tak da ja..Adijo..če ktero zanima moja zgodbica jo mate pod mojim profilom v forum temah(al neki) in ma naslov †Wonderland ft. One direction† tak da bom bla vesela če jo ktera prebere..še 1x se opravičujem useeeeeeem k ste misll d je to next! huala za razumevanje in adijo ;**
09. avgust 2012
u77833
u77833
Ja... tisto kar je patricija rekla.... :c
09. avgust 2012
(((((((((((((
09. avgust 2012

škoda useen
10. avgust 2012
u77833
u77833
Pa itaq sta sam vidve brale.....