Forum
To je moja 1.zgodbica. In bo govorilo o enajstnici Abby. Ki s starši in mlajšo sestro Emmo živijo v Sloveniji ampak se kmalu preselijo...Kasneje se vklučijo tudi One Direction.
Abby
_______________________________________________________________________________________
Hello guys. Ime mi je Abby in sem stara 18let. Ravnokar končujm 4.letnik Splošne Gimnazije. Imam mlajšo sestro Emmo s katero smo zelo navezane in se veliko družimo. Večina najstnic je zaljubljenih ampak jaz nisem.

Abby:

Dring,Dring,Dring,... spet zvoni prekleta bodilka. Počasi sm se vstala in odšla v kopalnico odšla sem pod tuš in mrzla voda me je dokončno zbudila. Potem pa sm se še dokončno uredila in oblekla:

In se usedla v moj avto. Odhitela sem v šolo vsaj danes pišemo zadni izpit pred koncem šole. Samo še 1 mesec do konca šole huh komaj čakam ((: ... na izpitu mi je šlo odličnu. Ko sem končala sem odšla čakati Em(tako kličem Emmo) pred šolo. Saj hodi na isto šolo kot jaz samo da v 2.letnik. čakam jo že pol ure nje pa ni-.- ''aaaaaaaaaaaabbbbb'' začne kričat Em. ''oh končno si pršla. Že pol ure te čakam.'' Skupaj smo odšle v bližno slaščičarno na sladoled sej je poletje. Ko smo ga polizale smo se odpeljale domou.
Doma je bila mami čisto vesela(to je čudeš zanjo). ''Mami, kaj je narobe?'' je uprašala Em ''Oči in jaz sma dobila boljšo službo. Ampak (postala je resna) preselili se bomo v London.'' ''Kaj v London?'' sva z Em enoglasno vprašale. London je mesto mojih sanj. ''Ja v London. Odpotujemo čez 2 dni tko da pojdita spakirat.'' Z Em odhitima v svoje sobe pakirat.

Čez dva dni:
Že sedimo na letalu in se peljemo v London.

Em(Emma) :

27. maj 2012
u73295
u73295
next
27. maj 2012
next kmall pliss!!!!
27. maj 2012
neextt!!!!!!!!!!
še danes prosimm
27. maj 2012
nextam zdele.
27. maj 2012
NExt!!
27. maj 2012
Na svoj twitter na hitro še objavim: just 1hour and my dreams will be true. (: in že sem spala. Ravno smo pristali ko sm se zbudila. Šli smo iz letala po naše pritlage. Z Em smo poklicale taxi in mu povedale naslov našega stanovanja. Oči pa mami se pa usedeta v drugega. Prispele smo pred veliko in prečudovito hišo. Odšla sem notr in čakala da prideta starša. Kasneje sm poiskala svojo sobo. ''waaaaw'' je bilo vse kar sm lahko rekla. Bila je prečudovita in po mojem okusu.

Mami me je poklicala na večerjo. ''Grem lahko malo na sprehod po Londonu?'' uprašam. ''seveda ljubica samo kmalu bodi doma.'' Ko sem pojedla sem odšla v sobo se preoblečt in obut v to:

in odšla sm.

Emma
Ko je Ab odšla sem še mami pomagala pomiti in pospraviti posodo. Potem pa sem šla na moj laptop in prižgala muziko. Moj najljubši bend One direction. Najbolj obožujm Harrya ampak nevem zakaj (: mogoče zaradi njegovih kodrou in oči in njegov namseh *-*
Abby skos govorim o njih in nikoli me ne posluša. Odšla sm še malo na tumblr in rebloggala slike. Ob 22h sem slišala vhodna vrata ki so se zaprla. V 5s je že pri meni bla Abby. Začela mi je govoriti kako se je zaletela v enega zelo lušnega fanta in da ji je dal cifro.

Abby
27. maj 2012
neeextt!!!!!!!
27. maj 2012
Next!!
27. maj 2012
če ima katera slučajnu tumblr naj followa: http://one-direction-for-you.tumblr.com/
27. maj 2012
this next is for iღ ƒaяaωєℓℓ ღi in Violinist

Pogovor: (J-jaz, N-fant)
J-sorry i didn't see you.
N-it's okey. Oh. You have adorable accent. And here is my number call or text me something. Baii
J-Ok. Baii

Domou sem prišla ob 22h. Nič se mi ni dalo tako da sem šla samo pod tuš in spat. Zjutraj sem se zbudila in odšla v kuhinjo si nardit zajter. Na hladilniku sm zagledala listek:
Draga Abby!
Jaz in oči sva odšla v službo. Emma pa po Londonu. Uživaj. Mami

Odšla sem nazaj v sobo. In se spomnila da imam št. od tistega prikupnega fanta :$$ napisala sem mu sms:

Heei.
I hope that you still remember. Yesterday we crash: D
and I want to meet you. Do you have any time?
Abby xx

Čez kakšne 15minut sm dobila odgovor:

Hello.
Yeah, I remember. Today at 2p.m. in Starbucks ?
Niall xx

Hitro sem mu odgovorila z oki.

Ob 2h .. samo še 2 uri mam. Hitro sem skočila pod tuš in si posušila lase in oblekla:
Ter odšla imela sem približno pol ure do tam. Usedla sem se za eno prazno mizo in si naročila kapočino. Čez 10minut je prišel tudi on. V isti opravi kot učeraj.
27. maj 2012
neexttt!!!!!!!!!
27. maj 2012
Next!!
27. maj 2012
next kmall me prou zanima
27. maj 2012
Prisedel je k meni in začela sva prijet pogovor. Spoznala sem da je član neke skupine One direction in mi tudi ostale člane predstavil. Saj res o njih mi skos govori Emma.
J-amm. My sister Emma love you guys. So can i call her that she will come?
1D- yes sure.

Odšla sem do wc-ja in poklicala Emmo. (E-Emma)
J-heii Em.
E-heii Ab. je kaj narobe?
J-seveda ne. Samo uprašala bi te če bi se mi pridružila v Starbucksu? Nekoga ti moram predstavit.
E-okei.pridem čez 5min. baii
J-okei baii

Odšla sem nazaj k fantom in jim povedala da pride čez 5min.
Že vidim kako Emma hodi proti nam. Hitro grem k njej.
J-Em ne kriči okei?
E-zakaj?

Odpeljala sm jo do njih.
J- Emma to do One drirection. Guys this is my little sister Emma.
E-am.hm.am H-h-hei.
1D- Nice to meet you.

Videla sem kako sta se Emma in Harry zagledala in kako so Harryu zaiskrile se njegove oči ko jo je videl. Usedle sva se za mizo in začeli smo se pogovarjati. Šele kasneje sem ugotovila da se Emma in Harry pogovarjata čisto nekaj drugega. Niallu namignem naj pogleda in se nasmehnem. Nasmeh mi tudi vrne. Oh ta nasmeh oči *-* zdaj sem se pa res zaljubila.
Z Niallou in drugimi se še pogovarjam nekaj časa dokler me mami nepokliče da morama z Em priti domou. Z Em se poslovima od fantou in ona da Harryu poljub na lice in svojo cifro. Jaz pa objemem vse fante in jim rečem da se še kaj vidmo.
________________________________________________________________________________
jutr dobite nov next
27. maj 2012
neeeeexttt!!!!!!!!!
27. maj 2012
Next!!
27. maj 2012
u63958
u63958
neext
27. maj 2012
u40060
u40060
neeeeeext
27. maj 2012
u92032
u92032
next
27. maj 2012
next
27. maj 2012
dej kmall nexti plisss!!
28. maj 2012
Z Em sma se počasi odpravile domou . pogovarjali sma se malo o Londonu veliko pa o one drirection. Emmi kmalu zazvoni telefon. In vidim da jo kliče Harry. Kakšna srečnica. Ko se je oglasila sta se pogovarjala dokler nisva prišle do doma. Doma sem odšla pod tuš in na moj laptop in odšla pogledat na fb in twitter. Nič novega. Ugasnila sem računalnik in glih ko sem se ulegla je moj telefon zavibrerou na nočni omarici. Hitro sem se stegnila in videla 1 sms:

I have great day today. Thanks (: Niall xx

Awhh.. Niall je bil *-* hitro sm mu odgovorila:

Me too (: Good Night Ab xx

Telefon sm odložila nazaj na nočno omarico in zaspala. Tlačila me je nočna mora kako mi fanice 1D grozijo z smrtjo in me lovijo po londonu. Zbudila sem se čisto mokra. Pogledala sem na uro bila je 6:00
u63958
neext
28. maj 2012
next
28. maj 2012
Next!!
28. maj 2012
next kmall!!!
28. maj 2012
neextt!!!!!!!
28. maj 2012
Ko sem pojedla zajterk sem se odšla stuširat in uredit. Pogledala sem na telefon in opazim sms od Nialla. Zelo me je presenetilo..
J- Emm povabljene smo k Niallu in Harryu domou od Liama punca bi naju rada spoznala.
E- jaja. Zrihtaj se da gremo kmalu

Emma
A-seveda ne. Samo uprašala bi te če bi se mi pridružila v Starbucksu? Nekoga ti moram predstavit.
J-okei.pridem čez 5min. baii
A-okei baii
Hitro sem odšla v Starbuks,kjer je že Abby hodila proti meni. Ko mi je rekla da naj nekričim, mi je zaostav dih. Pred sabo sem zagledala skupino One Direction- nevem ali se mi samo zdi ali pa mislm da sem v Harryovih očeh videle iskrico ko me je pogledav.

kaj mislite da se bo zgodilo??
28. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg