Forum
u69620
u69620
Živjo!
Ime mi je Karolina, prijatelji me kličejo Kara. Sem še ena navadna najstnica, zaljubljena na polno. Če že ne v kaj drugega pa v glasbo. Igram klavir, kitaro, povrhu pa še pojem. Petje obožujem, a dokler nisem spoznala njega, si nisem mislila da sem dejansko dobra.

Vse skupaj se je začelo na začetku počitnic, v bistvu na zadnji šolski dan. Tisti dan sem še zadnjič prestopila prag glasbene šole, ko sem šla na podelitev spričeval. Na podelitvi je igral naš orkester, ki pa je imel novega člana. No, vsaj jaz ga še nisem videla nikoli prej. Bil je tolkalist. Precej dober tolkalist, če vprašate mene. Po podellitvi, sem se odločila, da si bom privoščila sladoled. Sicer me je mikalo, da bi šla poiskat tistega tolkalista, a sem si mislila da ga tako ali tako ne bom več videla.

Pri sladoledu je bila dolga vrsta. Ko sem končno dobila svojo kepico straciatelle , sem se obrnila in odšla. No ja, odšla bi, če se ne bi zaletela v nekoga......
23. avgust 2012
u69620
u69620
To sm jst:

To je on:

Zeltela sem se v nekoga. Najprej sem videla samo njegovo majico, na kateri je bil ves moj sladoled. Pogledala sem ga v oči in ugotovila da je to on, tolkalist iz orkestra.
j=jaz
t=on

jprosti, nism te vidla
tej ok
j: nisi nč jezn zarat majce?
t: eh ne, sej mam še eno zram, k sm mogu bit v orekstru drgač oblečen.
j: hehe ok
t: ti bom kupu še en sladoled, ok?
j: eh ne, sej ni treba

V tistem trenutku mi je on že naročil sladoled. Jaz sem bila samo vesela, da ni jezen zaradi majice. In da sem ga videla še enkrat. Njegove oči so bile najlepše rjave barve, njegov glas je bil nizek, a tako nežen. Na blizu je bil še lepši kot na daleč. Zastrmela sem se vanj, on pa se je obrnil, se mi nasmehnil in rekel: "Izvoli. Pridi, greva se usest na klopco." Hotela sem reči hvala, a so se mi usta enostavno zalepila skupaj in sem lahko le prikimala. Našla nisva nobene prazne klopce več, zato mi je rekel, da lahko greva k njemu domov. Ja, k njemu domov, pa še vedela nisem kako mu je ime.
...
24. avgust 2012
u112231
u112231
neeexxxt
10. november 2012
u69620
u69620
Hotela sva se že odpraviti pa mi je zazvonil telefon. Številka je bila neznana. Take klice najbolj sovražim. Oglasila sem se in dala na zvočnik. Oni na drugi strani me je zafrkaval, češ da sem njegova punca, zakaj nisem prišla na zmenek ipd. Tolkalist me je samo gledal, kaj je zdaj to? Ni vedel da me kliče nekdo z neznane številke in je rekel da naj grem, da ne bom še bolj pozna. Žalostno sem ga pogledala in se odpravila do avtobusne postaje. Bila sem tako jezna na tega ki me je klical da bi ga v tistem trenutku najrajši prebutala. ato sem se spomnila da bi lahko bil to Matic, moj bivši, ki me je prevaral sedaj pa me hoče nazaj. Joj kako ga sovražim. Razšla sva se pred kakimi dvemi meseci in nisem ga še čisto pozabila. Velikokrat me je poklical, da bi rad da sva spet skupaj, vendar nikoli ni šel tako daleč, da bi me poklical in mi rekel da zamujam na zmenek. Čisto sem ga pozabila in prebolela šele ko sem zagledala tega luškanega tolkalista, ki sploh ne vem kako mu je ime. Ko sem se pripeljala domov, sem bila žalostna in jezna, obenem pa tudi srečna in zaljubljena. Razmišljala sem o vsaki besedi ki mi jo je rekel tolkalist, kako žalostno me je pogledal ko me je poklical Matic, obenem pa sem mislila tudi na to, da ga mogoče nikoli več ne bom videla. Še vem ne kako mu je ime, zato ga niti na facebooku ne morem najti. Upala sem, da bo mogoče kdaj prišel na bazen, v sosednjem kraju. No ja, skoraj sosednem kraju. Tja sem hodila med poletnimi počitnciami kar naprej in poznala vse ki so bili doma tam. Poklicala me je moja najboljša prijateljica, Maja, in sva se dogovorili da greva čez 2 dni na bazen. Tako zelo sem upala da bo on tam. In da Matica ne bo. On se je namreč zelo rad zadrževal tam....
10. november 2012
u112231
u112231
neexxxxt
10. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg