Forum
"Hej, kaj pa ko bi le enkrat šla z mano na koncert od 1D???" Spet me je Jenny prepričevala v eno in isto stvar... Bila je fuuul fanica od 1D, jas pa... Ah sej lahko govorim resnico:Niti ne. Jenny me je še dalje ogovarjala:"Oh daj no... V Angliji si, to je mesto od 1D. A veš kolko fanic si želi da bi tako kot midve živele tukaj? Vem, ker sem prebrala na twitterju!" Pa kaj ni razumela, da nisem zainterisirana! "Ja sej mi je všeč tukaj, a nisem ravno Directioner..." Vrgla se je na posteljo in sanjarila:"Oh, ko bi enkrat videla kako me Niall vedno gleda ko me vidi..." Najbrž si misli da si nora.-sem si misla a ji seveda nisem ničesar rekla. Malo je manjkalo da se nebi vrgla na kolena:"Oh, prosim, prosim, prosim, samo enkrat..." Nimam ravno sreče z izbiranjem prijateljev, oziroma sem jas kot nekakšna lutka. Brez volje sem rekla:"Ja..." No vsaj Jenny sem osrečla. In veste kaj pa je še najhujše? Jenny že ima vstopnici in ravno danes zvečer je koncert. Tako da nebom imela časa da bi si kaj izmislila...
----------------------------------------------
Jas (ravnokar 1

Jenny (17)

ostale osebe pridejo z zgodbico :'))
05. junij 2012
aja tam ko je (ravnokar 1 bi moglo bit (ravnokar 18 ) :'))
05. junij 2012
u90248
u90248
next
05. junij 2012
next
05. junij 2012
neext!
05. junij 2012
neext!
05. junij 2012
next.!!!!!!
05. junij 2012
Next!!
05. junij 2012
u84822
u84822
next!!!!!
05. junij 2012
next
06. junij 2012
next
06. junij 2012
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. junij 2012
neext
08. junij 2012
u95186
u95186
next
08. junij 2012
sorryte da dolgo nisem nextala... Nisem mela časa ker vsaj vete da je pred koferenco pa to... Zdaj bom pisala bolj pogosto :')
----------------------------------
Kar nekako hitro je prišla tista ura in kar naenkrat sma stali v dvorani. Jenny je začela kričat in se prerinila naprej, jas pa sem ostala zadaj in gledala za njo. Tolko o tem kako hoče, da sem zraven... Po nekaj pesmih sem odšla malo ven na svež zrak. Šla sem na kratek sprehod. Ko sem pa prišla nazaj, nisem več vedela katera vrata so prava. Hotela sem odpret čist taprva a ravno v tistem trenutku so se odprla. Zadela so me v glavo in padla sem po tleh. Nekdo se je začel opravičevat:"Oprosti, oprosti res te nisem videla..." Pred sabo sem megleno videla obraz Louisove punce - Eleanor:

"je že vredu..." sem rekla in hotela it a me je ustavila:"Hej kam pa greš? Saj sem te kr fajn udarla... Rada bi se ti oddolžila, pridi z mano noter, v zaodrje..." Zmedeno sem gledala okoli kaj naj naredim. Eleanor pa je rekla:"Prosim..." In me potegnila za roko noter. Tam sem videla še Liamovo punco Danielle: https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRU1dtFZlRvGdVA5NQtP0Rh5qJVCfQYZYRZhJrpgOZbnED5sZ6W1Q In punci ki jih nisem poznala. Vse 3 (z Danielle vred) so se mi predstavile. Prva je bila Rebecca in predstavila se je kot Niallova punca:

Tadruga pa je bila Zaynova punca, Vanessa:

Nekaj časa smo se pogovarjale in zabavale, potem pa so prišli fantje. Če bi bila njihova fanica bi ziher že skup padla, ker nisem bila pa sem čisto mirno sedela na stolu. Nekaj časa so fantje gledali kaj se dogaja in na koncu je Zayn vprašal:"hejj... Hočeš podpis?" Odkimala sem in Eleanor mu je razložila celotno zgodbo. Louis je začel govorit:"toraj..." a ga je Harry prekinil:"Hej, ostani za čez noč tukaj, imeli bomo zabavo!" Skomignila sem in rekla:"Ne vem... Tukaj je še moja prijatelca..." Pogledal me je s takim pogledom kot le on zna:"oh daj no.... Pa naj še ona pride..." šla sem na bolj zasebno kjer sem poklicala Jenny in ji vse razložila. Začele se je dret v telefon:"Omggg, sevedaaaaaaa!!!!!!!" In ko je prišla v sobo mi je naredla tako sramoto da mi večje ni mogla...
08. junij 2012
next.!!!!!
08. junij 2012
next
08. junij 2012
u84822
u84822
next!!!!!
08. junij 2012
Next!!
08. junij 2012
u40060
u40060
Neeeext
08. junij 2012
next
09. junij 2012
next!!!
09. junij 2012
next!!!!
09. junij 2012
u95186
u95186
next
09. junij 2012
u68138
u68138
ภєєєєץץץץt
09. junij 2012
u90248
u90248
next
09. junij 2012
u95186
u95186
next
09. junij 2012
Letala je okrog in objemala vse po vrsti. Živčno (nevem zakaj) sem rekla:"Hej, Jenny," ona pa se je takrat le pomirila. Pogledala sem Harryja, ki se je zdaj smehljal. Ta nasmeh mi je bil čudno znan... Pa ne ve zakaj. Poskušala sem se spomnit na koga me spominja a se nikakor nisem mogla. Mi je pa bila všeč njegova družba. Fantje so še šli malo pozdravit fane injim dat podpise, potem pa smo imeli zabavo. Res sem se zabavala!!! In na koncu zabave pa so nama fantje dali številke. Jenny je umirala, jas sem si pa mislak, whatever... Ko sma bili z Jenny sami sem ji rekla:"Hej, mislim da je Niall že zaseden..." Jenny se je nasmehnila in rekla:"Ja sej vem, ampak zato pa je Harry še prost! Tace stran, on je moj haha" Zavila sem z očmi in ji rekla:"Mej ga haha" Takrat je pa Jenny začela nekaj pisat na moj telefon. "Hej kaj delaš?" Sem jo vprašala, ona je pa naprej pisala. Začudeno sem gledala kako se ji je njen nasmeh zarisal na brazu. "Hej daj mi telefon nazaj!" sem živčno rekla in hotela zgrabit telefon. Jenny se je zadrla:"Ha, prepozno! Je že poslano!" Vzela sem ji telefon in pogledala zadnjo sporočilo:"Hej, a se lahko jutri dobiva ob 17:00?" In ja, to sporočilo je napisala Harryju! "Hej, jas te bom ubila!!! ... " Sem se začela dret, nato pa z mirnejšim glasom nadaljeala:"Samo a nisi rekla da je tvoj?" Skomignila je in rekla:"Niall, ali pa noben!" Vredu za njo. Jas sn pa v dreku. No sej kdo pa pravi da nebi mogla napisat da je bla to Jenny? Ampak ravno v tistem trenutku je priletelo sporočilo:"Okej, se vidima =')" Ja fajn ne... Ni mi preostalo drugega kot pa da sem šla...
09. junij 2012
u95186
u95186
next!
09. junij 2012
u95186
u95186
loh kdo prebere:
http://www.igre123.com/forum/tema/moja-zgodba/35311/2
pa sori k oglašujem..
09. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani