Forum
u58662
u58662
Hello!
Torej odločila sem se, da bom pisala še eno zgodbo.Za razliko ta ne bo fan fiction.
Zgodba govori o dekletu, ki jo vsi sošolci žalijo, da je debela in podobno...V resnici dekle sploh ni debelo a...
Za nadeljevanje boste pa mogli brati zgodbo
No pa bom kar začela.
►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►

''Alisha, vstani!'' se je zadrla Katie, ''Ja, seveda princeska.'' sem rekla.Katie se je nasmehnila in odšla iz sobe.Šla sem in zaprla vrata ter obrnila ključ.Kot ponavadi me je Katie že ob pol sedmih zbudila.Šla sem do ogledala in se premerila od glave do pet.Nasmehnila sem se.
Naj se vam predstavim sem Alisha Smith, stara sem 14 let in hodim v 9. razred osnovne šole.Sem iz New Jerseya.

Imam mlajšo sestrico Katie, ki je stara 6 let in starejšega brata Dustina, ki je star 16 let.Moj oče ima veliko podjetje, mama pa je direktorica neke restavracije.
Imam najboljšo prijateljico Louise, in še dve prijateljici Jamie in Anno.Jah, eni pač nismo zelo priljubljeni.
Zaljubljena sem v svojega sošolca Ronieja,Louise pa v njegovega prijatelja Charlieja.Mislim, da je to zaenkrat vse.
Šla sem v svojo kopalnico in si umila obraz in zobe.Potem sem si oblekla dolge rjave hlače in kratko rdečo majico, na majco sem navlekla črno jopico, lase pa spela v čop.Odklenila sem vrata in odšla dol v jedilnico.Tam me je na mizi čakal zajtrk.''Hvala, Sophie.'' rečem pomočnici, pokimala je in odšla nekam.Jaz pa sem začela jesti.Kmalu zaslisim Katiein glas ''Neboš me ujel!'' kmalu zatem pa sem zagledala Katie in Dustina kako jo lovi.Kmalu jo je ujel.''Ha, pa te imam.'' reče Dustin.Prišla sta do mize in začela jesti.''Mislila sem, da si že v šoli.'' rečem, ''Ne, danes začnemo ob osmih.Še dobro, da mi ni bilo treba vstati že ob šestih.'' reče Dustin.Skomignila sem z rameni in jedla dalje.''In kako kaj danes naša princeska?'' vprašam Dustina, ''Mislim, da še kar vredu.'' reče in ji skuštra lase.''Hej, pokvaril si mi frizuro.'' reče Katie.Verjetno se sprašujete zakaj jo kličem princeska.Jah, nekako je takšna po značaju.''Ajde grem jaz.'' rečem in pograbim šolsko torbo.''Čau.'' reče Katie, ''Bye.'' reče Dustin.Šla sem in si obula špičake ter nase dala črn plašč.Potem sem se odpravila do Louisine hiše.Peš.Z Louise vedno skupaj peš hodiva v šolo, že od 3. razreda.Kot po navadi me je Louise čakala pred hišo.''Hej.'' jo pozdravim, ''Hej tudi tebi.'' se mi nasmehne.Odšla sva do šole.
Ko sva prispeli tja je bila ura pol osem.Nisva še nameravali iti noter, zato sva se vsedli na eno od klopc ter nadeljevali z pogovorom, ki je že potekal med potjo.Uganite katera tema je bila.Če ste rekli ljubezen ali simpatije ste uganili.Razpravljali sva o Ronieju in Charliju.Oba sta še samska…
Ura je že bila deset do osmih, zato sva se odpravili noter.Ko sem prišla noter v šolo so vame spet priletele vse žaljivke.''Koza.'', ''Kurba.'', ''Krava ena.'' in podobno.Vsi so se mi posmehovali.Govorili so mi, da se režem, da sem debela, da sem kurba,… take bedarije poslušam vsak dan.
Kao, da sem debela.Pa kaj če ma punca malo več kilogramov?Mislim kreteni eni.Pa ne mislite, da mi to govorijo samo fantje, še dosti punc je takih, ki to govorijo.No, razen Louise, Jamie in Anne.Na srečo Ronie in Charlie nista med tistimi kreteni.Kot vedno je Ronie s svojimi prijatelji sedel pod stopnicami in se zajebaval.Vedno je bil prava faca in vsi so ga imeli radi.
Ko sem šla po stopnicah sem komaj zadrževala solze, Ronie me je sočutno pogledal.Obrisala sem solzo, ki je spolzela po mojem licu.''Ignoriraj jih.'' reče Louise, pokimala sem.
Ja, seveda ''Ignoriraj jih.'', ignoriram jih že celo večnost, ampak nemorem več tako.Nihče neve kako se počutim.Sem največja zguba na šoli.
Odšle sva v razred.Tam sta že bili Jamie in Anna in še par drugih sošolcev.Z Louise sva se vsedli za najino mizo.Prva ura je bila matematika.
Končno smo končali s poukom.Z Louise sva se odpravili v mamino restavracijo.
Ko sva vstopili sem za šankom zagledala Daniela.Šle sva do šanka.''Hej, Dani.'' rečem in se nasmehnem, ''Hej, kako kaj?'' vpraša Daniel, ''Vredu, pa ti?'' vprašam in odvržem torbo ter se namestim na stol.Louise pa poleg mene.''Pa tudi.In kaj bosta?'' vpraša, ''Limonado.'' rečem, ''Jaz pa bom cocacolo.'' reče Louise.
V restavraciji je bilo bolj prazno kot po navadi.Veliko krat je taka gužva.
''In kako kaj šola?'' naju vpraša in pred naju postavi limonado in cocacolo.''Eh, učiteli so tečni.'' reče Louise, ''Pa sošolci tudi.'' rečem in se zasmejem.Spila sem malo limonade.''Kaj je zdaj z matematiko.SI popravila dvojko?'' vpraša Daniel, pokimala sem ''Ja, mama je pa itak zvedela, ker si ji povedal.'' rečem, ''Sorry, ampak enkrat si mi rekla, da boš mami povedala za tisto enko pri biologiji, pa ji nisi.Tak, da nisem več tvegal.'' reče Daniel, ''Saj ji tudi zdaj ne bi.'' reče.Louise se je zasmejala ''A vesta, da bi vidva fajn skup pasala.'', čudno sem jo pogledala.''Kaj?'' vpraša, ''Nič, nič.'' rečem.''Daniel?'' vprašam, ''Že od rojstva.'' reče Daniel, ''Nehaj.Se spomniš, da si mi prejšnji teden obljubil, da se bova slikala za fb.'' rečem, ''Pa ja, ne misliš se tu zdaj slikat?'' vpraša Daniel, ''Ja, Dani, tu se mislim slikat, pa lahko kar zdaj.'' rečem.''Naj ti bo.'' reče Daniel.Iz torbe sem povlekla telefon in ga dala Louise.

Slikala sva se in čez par minut je slika bila že na fb-ju.Ko sve spile pijačo sva se odpravile k Louise domov.Pijačo vedno plača mama.Na poti domov sva se pogovarjali.''Si že naredila tisto za angleščino?'' vpraša Louise, ''Jap, ti?'' odgovorim, ''Tudi.'' reče Louise.

To be continued...

Vem, da je začetek brezvezen in se ne dogaja nič zanimevega, ampak nekje se mora začet.
30. januar 2013
u58662
u58662
Alisha:

Katie:

Dustin:

30. januar 2013
u58662
u58662
mama in oče:

Louise:

Jamie:

30. januar 2013
u58662
u58662
Anna:

Ronie:

Charlie:

30. januar 2013
u120274
u120274
Neext
30. januar 2013
u114756
u114756
Neeeeext k pridem iz šole bom prebrala zele nimam časa
Na fonu sm.
30. januar 2013
u120590
u120590
Neext
30. januar 2013
next
30. januar 2013
u58662
u58662
Šle sva naravnost v jedilnico.Louise nama je naredila sendviče in sok.''Čakaj pa danes nismo dobili naloge.'' rečem medtem ko sem jedla, "Ja, tak da sve prosti." reče Louise, "Super, in mimogrede kje sta Clara in Ciera?" vprašam, "Mah, verjetno spita.Mama je itak ta teden doma, tak da ju ni treba paziti." reče Louise, "Okej." rečem in se nasmehnem.
Clara in Ciera sta Louisini sestri.Sta dvojčici in stari sta 4 leta.Louise pa ima še brata Nathana, ki je star 11 let.
Kmalu sva pojedli."Kaj bova počeli?" vpraša Louise, "Lahko malo gledava televizij." predlagam, "Jup, lahko." reče Louise.Šle sva v dnevno sobo in prižgale tv.Iz žepa sem potegnila telefon in šla na fb.Dve novi obvestili, pa poglejmo.Courtney je komentirala mojo sliko, Anna in Jamie pa sta sliko lajkali.Courtneyin komentar: "Se ne vidiš kak si grda.Prasica ena.Raje zbriši sliko preden koga kap zadene! Haha", Šla sem in komentirala "Ej, Courtney mislim, da vidiš v računalniku svojo reflekcijo." Komentar je dobil 15 lajkov.
Courtney je taka važička.Vedno mi grdo govori...V glavnem tudi ona ni preveč priljubljena saj se vedno važi.Edina prijateljica, ki jo ima je Mia.Mia pa se ji itak non stop v rit vleče.
Courtney:

Pogledala sem kdo vse je lajkal.Okej, Anna, Jamie, pet ostalih sošolk (za katere me ne briga ), Charlie, pa spet šest ostalih sošolcev (za katere me ne briga) in Ronie.....Čakaj Ronie.Obstala sem.
"Alisha, kaj je narobe?" vpraša Louise ko vidi moj izraz na obrazu."No, razen tega, da mi je Courtney spet na fb-ju napisala grd komentar, in je petnajst sošolcev lajkalo moj komentar nazaj v odgovor njej, in med njimi tudi Ronie, nič." rečem, "Zdaj mi pa povej, kaj si ti skup skvasila zdaj, ker te nič ne razumem.Na svojem telefonu sem dala na tisto sliko in ji pokazala."Haha, dobro si jo." reče Louise, "Hja, vsaj nekaj dobrega v lajfu." se zasmejem."Kaj če bi Jamie in Anno poklicali sem?" vpraša Louise, "Daj, ajde kliči že ne pa da tu neku sprašuješ." rečem, "Okej, sem že na delu." reče Louise.Izvlekla je svoj telfon.
Louisin telfon:

Louise je poklicala Jamie in dala na zvočnik."Haj, Jamie." jo pozdraviva v en glas, "Hellau, what's up?" vpraša Jamie, "Prideš sem k Louise?" vprašam, "Jup, pa če mislita klicat Anno je ni treba, ker je pri meni." reče Jamie, "Hej." se oglasi Anna, "Haj." rečeve z Louise, "Okej, pol pa pridita sem, ajde." rečem, "Čau" rečeta Anna in Jamie.Louise je prekinila."Evo zrihtano" reče Louise."Louise!?Louise!?" zaslišiva Nathana, "V dnevni!" se zadere Louise.Kmalu se je Nathan prikazal v dnevni sobi."Mi lahko narediš kaj za jesti?" vpraša Nathan, "Kaj mama ti ne more?" vpraša Louise, "Rekla je, da naj tebi rečem." pove Nathan, "Okej, kaj boš?" vpraša Louise, "Jajca na oko." reče Nathan in se vsede na kavč."Okej takoj dobiš." reče Louise in odide v kuhinjo.Kmalu pozvoni hišni zvonec."Got it!" se zaderem in odhitim proti vratam, "Thanks!" zaslišim Louise.Odprla sem vrata in zagledala Jamie in Anno."Je bil že čas." rečem, "Ej, tak dolgo pa spet nisva do sem hoodili." reče Jamie, "Kak sta prišle?" vprašam, "Eh, njen skuter." reče Anna, "Ka tebi se blede.Sploh še nimaš izpita pa še enkrat si že dobila kazen." rečem, "Whatever." reče Jamie.Jap, vedno je bila tako brezskrbna.Odšle smo noter."Hej, Louise." pozdravita Anna in Jamie Louise."Haj." reče Louise.Šle smo v dnevno in se začele pogovarjati.Kmalu se nam je pridružila še Louise."Ej, ste slišale, da baje pride na šolo nova učenka?" vpraša Jamie, "Ne, od kod ti to?" vprašam, "Eh, zadnjič sem slišala ko sem bila pri ravnatelju." reče Jamie."Kaj je blo res takrat?Si dobila opomin?" vpraša Louise, "Nop." se zasmeje Jamie."Pa, daj kak se ti vedno upe izmazati?" vpraša Anna, "I'm lucky." reče Jamie, "Okej, kak je novi učenki ime?" vprašam, "Um...Ha...Harriet." komaj izreče Jamie, "Jaz nevem keri starši so tak neusmiljeni, da otroka prešolajo zadnje leto osnovne šole." reče Anna, "Pa saj...Ampak verjetno bo Harriet tarča posmeha." reče Louise, "Why?" vprašam, "Se spomniš kako je bilo v osmem razredu z Jodie?" pove Jamie, "Ja, saj res,...Kaj pa če bi jo sprejele v našo grupo?" vprašam.

To be continued...
Vem, ni neki glih najboljši next.
30. januar 2013
u114756
u114756
Kook lahk rečeš, da ni najboljši nexxt?-
Neeeeeeeeeeeeeeeeext zakon pišeeeš
30. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. januar 2013
u120590
u120590
nexxxt
30. januar 2013
u90327
u90327
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. januar 2013
oprosti za smetenje
prosim preberi
http://www.igre123.com/forum/tema/zgodbica-(z-1d)/49754/1
30. januar 2013
u120274
u120274
neext
30. januar 2013
neeeeeeeext!!!!
30. januar 2013
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
30. januar 2013
u58662
u58662
♣мιѕѕ.cяαzу♣ - Ni glih najboljši next biu...
Pa vsem, ki berete res hvala.Ker brez vas bralcev sem jaz nihče.Tak, da res hvala vam.Pa upam, da ne boste nehali brat.
"Ja, saj res,...Kaj pa če bi jo sprejele v našo grupo?" vprašam, "Ej, dobra ideja.Punca bo potrebovala družbo." reče Anna, "Pa še pol mamo eno več med nami." reče Louise, "Ja, valda.Zdaj je nekje konec novembra, baje pa da pride začetek decembra." reče Jamie, "Jutri pol pišemo matematiko?" vpraša Louise, "Okej, kaj ti lahko vtihneš z šolo?" vpraša Jamie, "Ne, ne morem!" reče Louise.In v naslednjem trenutku je Louise dobila v glavo pojšter.Od mene."Alisha!" se zadere Louise, "Pillow fight!" se zadere Jamie.Anni in Jamie sem pomignila proti Louise, kar je pomenilo "Na njo!", "Si ji pravkar pomignila?" vpraša Louise, "Ne." rečem, "Mhm, seveda 'ne'." reče Louise."Zdaj!" se zaderem.Vse smo šle na Louise.V sobo je vdrl Nathan "Jej, pillow fight!" se zadere.Kmalu smo se utrudili."Wtf, Nathan od kod pa ti?" vpraša Louise zadihana, vse smo planile v smeh.Jamie je dobila nekakšno sporočilo,"Šit, domov moram." reče."Zakaj že?" vprašam, "Johnny pride.Reku je, da mi mora nekaj važnega povedati." reče Jamie, "Uh, ja.Nova ljubezen veš?" reče Anna, "Ne, ni res!Samo prijatelja sva." reče Jamie, "Seveda, samo 'prijatelja'." se zasmejim."Kaj je sploh z tabo in Roniem?" vpraša Jamie, "Nič..." rečem, "Daj no.Rekla si, da sta v sedmem razredu nekaj mela." reče Anna, "Mislila sem...da sva nekaj imela, ampak očitno..." rečem, "Ej, ne sekiraj se.Jaz ti bom pomagala.Mam trike, ki na vsakem vžgejo." reče Jamie, "Če ti tak praviš..." rečem brez volje, "Mogoče pa nebo treba nobenih trikov..." reče Louise, "O, ne.Poznam ta pogled in ton glasu." reče Anna, "Ja, vem.Nekaj nam je zamolčala!" rečem.Jamie je pogledala v telefon in rekla "Punce, jaz moram it.", "Ti kar." reče Louise.Jamie je izginila, jaz pa sem Louise vprašujoče pogledala."Okej, nekaj vem." reče Louise, "Izpljuni že." rečem, "Ronie mi je nekaj zaupal..." reče, "Kaj ti je rekel?!" vprašam, "Da on... nekako... mislim... rekel je, da ti mora nekaj povedati.Ampak nikoli mi ni zaupal kaj." reče Louise, "Omg.Sigurno mi bo rekel, da sem grda ali pa kaj podobnega." rečem, "Eh, Alisha.Glej jaz moram počasi domov." reče Anna, "Grem jaz tudi.Ajde Louise, se vidimo jutri v šoli." rečem.Z Anno sva se odpravile domov.Anna živi nekje dve hiši dalje od mene.Tak, da sva res blizu.Po poti se niti nisva pogovarjali.Kmalu sem bila ob moji hiši."Ajde, Anna." rečem, "Bye." reče Anna.Šla sem v hišo in se sezula.
Verjetno vas zanima kaj je s tem pozdravom 'ajde'.No, Ronie ga je vedno uporabljal, mislim ga še uporablja.Nekak mi je ta pozdrav special.Ja, vem brezvezen razlog...
Slekla sem plašč in ga obesila na svoj obešalnik, potem pa odšla gor v sobo.Izpod postelje sem vzela škatlo, v kateri sem hranila dnevnike.Ne nisem narobe napisala.Dnevnikov imam nekje pet zdaj pišem šestega.Dnevnik pišem od 4. razreda osnovne šole torej od tedaj ko sem imela nekje devet let.Vzela sem svoj poseben kuli in začela pisati.
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Dragi dnevnik!
Spet ena in ista zgodba.Spet vse tiste žaljivke.A opazila sem, da je danes bilo nekako nekaj drugače.Ronie...ko sem šla po stopnicah me je res sočutno pogledal...ah, saj si verjetno to samo predstavljam.Res sem obupana.Želim se spremeniti.A so res potrebne vse te žalitve.Da sem debela...pa kaj, mam pač malo več kil...tukaj na naši šoli ma punca malo več kil pa jo vsi obravnavajo kot izmeček!Sem si to res zaslužila?Kaj sem kdaj koli komu žalega storila?
Počutim se kot bi umirala... od znotraj... te besede... res boli.A tisti, ki me žalijo tega ne vejo.Rabim nekoga, ki mi bo pokazal kaj je resnično življenje.A ta nekdo ne obstaja.Tako si želim, da bi lahko bila kot vse ostale punce.No, kot Courtney že ne... a hočem biti normalna.Zakaj mi vsi govorijo, da se režem, da sem emo, da sem debela?Še veliko drugih žalitev je... a te so najpogostejše.
Alisha ►MyHeartBroken◄
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Dnevnik sem zaprla in ga skupaj z kulijem pospravila v škatlo.Potem sem se vlegla na posteljo in razmišljala...o vsem kar se mi je zgodilo v življenju, tudi najhujših trenutkih.Kmalu so po mojih licih spolzele solze.Malo je bilo srečnih trenutkov, in veliko takih, ki bi jih najraje zbrisala iz spomina.Obrisala sem si solze in šla v kuhinjo.Iz hladilnika vzela jogurt in ga pojedla.Potem sem se odpravila v sobo.Šla sem na računalnik.Preverila sm fb, twitter,...
Omg...sporočilo...od Ronieja...pred petimi minutami je pisal!Zapiskala sem "Iii!" in kliknila na sporočilo."Hej, kako si?" je pisalo v sporočilu.Odpisala sem "Hej, še kar vredu, ti?"
Pogovor (r-ronie j-jaz):
r: Mah, nič kaj preveč super.Na treningu je nekaj trener bil tečen...
j: Aja.
r: Mhm, in kaj počneš?
j: Nič malo muzka pa fb...ti?
r: Eh, nekaj še za jutri za angleščino delam.
j: Aha...in zakaj si me kliknu?
r: Pa dolgčas...
j: Ja, saj je meni tudi.
r: Dober dan tukaj policija.
j: Hahahaha, wtf?
r: Kaj se zdaj to dogaja?Sem urdl v Roniev račonalnik.Prosim da takoj prenhateee.
j: Haha dober poskus...
r: Danes pridem domau k vam in vam dam kazen.
j: Daj ne seri Ronie.
r: Prosim ne se hecat, lepo prosim, ker bo kazen velika.
j: Haha...daj, daj.
r: Okej...dosti heca.Greva kazen dat tistim idiotom v šoli, ki te zajebavajo/žalijo.
j: ??? Mislila sem, da so tvoji prijatelji...
r: Moji pravi prijatelji so samo Charlie, Toby, Nolan in Jeff.
j: Mhm, tvoja grupa.A ne?
r: Mhm, saj oni te bodo itak pri miru pustili, ker sem jim rekel...
j: Zakaj te naenkrat tako skrbi zame?
r: Kaj vedno me je skrbelo zate...nekako
j: In tisto z sedmega razreda?Ti je sploh kaj pomenilo?
r: No...nekako ja...
*flash back*
"Ne pozabite narediti naloge!Jutri jo bom pregledala in jo tudi ocenila!" se je zadrla učiteljica matematike, v glavi sem si mislila samo "Yeah, whatever bitch...daj zvoni že zvonec!" Končno je zazvonilo.Matematika je bila zadnja ura.Peš sem se odpravila domov, sicer sama, ker so Louise, Anna in Jamie še malo ostale v šoli.Ko sem bila malo oddaljena od šole, sem zaslišala, da nekdo teče za mano."Alisha!" se je zadrl in takoj sem prepoznala glas.Obrnila sem se in vprašala "Ronie?", prišel je do mene."Tole si pozabila pri matematiki...zvezek." reče in mi poda zvezek, "Hvala.In samo za ta zvezek si tekel za mano?" vprašam, "No, ne samo zvezek.Lahko greva skupaj domov...mislim saj sva skoraj soseda.Jaz sem samo pet hiš pred tabo." reče Ronie, "Okej." rečem.Počasi sva začela hoditi."Mi imaš slučajno kaj za povedati?" vprašam, "Ne.Zakaj bi mislila to?" hitro izreče Ronie, "Daj no, Ronie.Poznam te in to zelo dobro, še prejšnjo leto v šestem razredu sva bila best frenda.Veš, da mi lahko zaupaš karkoli." rečem, "Pokvarilo bo najino prijateljstvo." reče Ronie, "Daj no, nič nemore pokvariti najinega prijateljstva.Res, da več nisva best frenda, ker sem se vklučla med dekleta.Ampak vedno bova prijatelja." rečem, "Jaz.." je rekel, potem je moj obraz objel z svojimi rokami in me poljubil, "Jaz te ljubim." reče.Pogledala sem ga in rekla "Ronie, oprosti ampak ne čutim enako..."
*End of flash back*
j: No, če se spomliš najinega poljuba...
r: Seveda se ga...
j: Jaz po tistem...sem se zaljubila v...tebe.
r: Res?
j: Ja.Ampak zakaj si še vedno samski?Mislim veliko je deklet s katerimi bi lahko bil...
r: Ker čakam nate.Celo življenje čakam nate.
j: Res?Ronie, uppam, da tukaj ne gre za šalo...
r: Ne...vse je resnica
j: Vesela sem, da lahko slišim to...
r: Moram it.Ej, se pol slišva v šoli jutri...ajde.
j: Ajde.
Zaprla sem prenosnik in se vrgla na posteljo."Končno nekaj dobrega v življenju." rečem, takoj za tem pa je nekdo potrkal na vrata.

To be continued...
Če se vam zdijo nexti prekratki povejte...pa upam, da ni preveč beden next. :')
01. februar 2013
neeeeeext
02. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. februar 2013
u120590
u120590
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. februar 2013
u110644
u110644
Neeeext
02. februar 2013
u58662
u58662
"Končno nekaj dobrega v življenju." rečem, takoj za tem pa je nekdo potrkal na vrata."Naprej." rečem.V sobo je vstopil Dustin."Hej." me pozdravi, "Hellau." rečem nasmejano.
Ja vedno sem skrivala svojo bolečino.Moja družina me pozna kot veselo, presrečno punco.Kaj pa naj?Naj zaženem celo dramo?Eh, se bom že nekako izkopala iz tega...
"Kako si?" me vpraša Dustin, "Še kar vredu, koga hecam super sem." rečem, "Lepo." reče Dustin, "Mhm.In je kaj narobe?" vprašam, "Ne, preverit sem prišel samo kako si." reče in odide iz sobe.Pogledala sem na uro, ki je kazala pol pet.V roke sem vzela svoj mp4 predvajalnik.Prva pesem na seznamu je bila DNA od Litlle Mix.

Tudi sama sem začela prepevati:
It's in his DNA, D-D-DNA
It's in his DNA
And he just takes my breath away
B-b-breath away, I feel it every day
Tako sem kar nekaj časa poslušala pesmi in kmalu tudi zaspala.
"Alisha, večerja bo." zaslišim mamin glas, odprla sem oči in pogledala gor kjer je stala mama.Moj mp4 je položila na nočno omarico in se vsedla na posteljo."Kako je bilo danes v šoli?" vpraša, "Vredu, in v službi?" odgovorim, "Naporno kot vedno." se nasmehne mama, "Aha." pokimam, "Pridi greva na večerjo." reče mama, "Mama, prav za prav nisem lačna." rečem, "Vredu miška, potem pa poskusi nazaj zaspati." reče, pokimala sem in mama je odšla ven iz sobe.Ugasnila sem luč in nazaj zaspla.

To be continued...
Nekaj krajšega... :'')
02. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex!!!!!!!!!!!!!!!!!1
03. februar 2013
u110644
u110644
Neext
03. februar 2013
neeeeeeext
03. februar 2013
u119549
u119549
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
04. februar 2013
u58662
u58662
Evo tukaj je next.Sorry ker ste morale dolgo čakati in pa ker je kratek next.
December, dan prihoda Harriet:
Zjutraj sem že zgodaj odšla do Louiseine hiše, saj smo bile zmenjene, da se tam dobimo.Skupaj smo se odpravile do šole.Nekaj smo se malo pogovarjale in tako smo hitro prispele do šole.Tam sem zagledala na klopci blondinko."To je najbrž ona." rečem in pokažem na blondinko."Gremo do nje." reče Jamie.Odpravile smo se do blondinke."Hej, a si ti ta nova?" vprašam, "Ja, jaz sem Harriet." reče blondinka, "Jaz sem Alisha, to je Anna, tisto tam Louise in to Jamie." rečem, "Aha.In zakaj ste prišle govorit z mano?" vpraša Harriet, "Mislile smo, da bi ti prav prišla pomoč." reče Anna, "Ja, res bi mi." Začelo je snežiti."Najbolje bo, da gremo noter." reče Louise.Šle smo v šolo in se vsedle pod stopnice.Začele smo se pogovarjati.Kmalu je prešel šolski avtobus in zagledala sem Ronieja.Nasmehnila sem se."Hej, prideš malo z mano?" vpraša Ronie, "Ja, lahko." rečem.Punce so samo čudno gledale, potem pa so se zopet posvetile Harriet.Z Roniem sva odšla do nekih omaric."Alisha, bi bila moja punca?" vpraša Ronie, "Ja." rečem veselo.Poljubil me je.Zaslišala sem korake na hodniku, a se nisem zmenila za njih."Gospodična Smith in gospodič Cooper!" se zadere ravnatelj.Z Roniejem sva se takoj 'odlepila' drug od drugega."Mislil sem, da smo glede poljubljana v šoli razčistili.Dobila bosta opomin." reče in nama na nek listek vsakemu napiše opomin.Tečnež.Ravnatej se je obrnil in počasi šel proti pisarni."Maš kuli?" vpraša Ronie, "Ja.Izvoli." Na svoj listek je napisal "I'm an asshole." na mojega pa "Kick me in my fat ass." Šel je do ravnateja in mu listka pritrdil na hrbet, ker sta bila lepljiva.Takoj zatem sva odbežala pod stopnice, kjer je James nadlegoval Harriet."Spravi se dol z nje!" se je zadrla Jamie, "Kaj je srček bi se ti tudi rada igrala?" vpraša James, Noter so prišli Charlie, Toby, Nolan in Jeff.Ronie jim je pomignil, na Jamesa in minuto zatem so ga odstranili."Hvala vam." reče Harriet, "Ni za kaj." reče Jeff.

Harriet:

19. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
19. februar 2013
Neeext
19. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg