Forum
u146455
u146455
Heii folk :3
Pisala bom zgodbo, ki je sicer ne resnična ampak je to resen problem, ki se ga ne zavedajo vsi ampak je to resen problem in vas hočem mal osvestit o tem, ker je to resen problem družbe in sicer gre o punci, ki se je zaljubila v fanta a jo bi to skoraj stalo življenja.
Ne oglašujte, fejkajte, in se raje zabavajte ob branju.
Če ne veste kaj je anoreksija vam bom prlepla še eno sliko k pove use.

In ne pozabt, da ste lepi in vam tega nihče ne sme izbit iz glave.
<--------------------------------------------------------------------------------------------------------------->
Hellow moje ime je Percie stara sem 19 let. S svojo družino živim v Obbeniji (izmišljeno ime).Rada imam živali in nisem najbolj popularna.Imam najbolšo prijateljico Ann, ki mi vedno priskoči na pomoč, moje solze spremeni v najglasnejši smeh me spodbudi, ko sem na tleh in ona je res najbolša.Moja družina ni bogata je pač normalna ne revna in ne bogata pač ne morem si privoščiti vsega kar želim ampak se kljub temu počutim vredu.Vedno sem si želela ljubečega fanta, ki bi me spoštoval in ne gledal samo na moje prsi in zadnjico kot eni rada bi samo to ali sem res zahtevna? Že veliko krat sem bila zaljubljena ampak to ni bila prava ljubezen.To je samo tisto a veš rada bi se ga dotaknila in ga strastno poljubla ampak ti čez nekaj časa mine in si že v drugega na-a to ni to.
<--------------------------------------------------------------------------------------------------------------->
Evo en mali odlomek.
Za nadaljevanje rabm vsaj 4 nexte.
25. september 2014
u166521
u166521
next
25. september 2014
Next
25. september 2014
next
25. september 2014
u178006
u178006
next
25. september 2014
next
25. september 2014
u146455
u146455
Percie

Ann

<-------------------------------------------------------------------------------------------------->
Danes je sobota jeeeeeeeeej nove dogodivščine.Oddivjala sem iz postelje bila sem že na hodniku mimo je prišla sestra in se začela smejati samo čudno sem jo pogledala ampak potem sem se zavedla da na sebi nimam hlač z zgornjim delom pižame sem si pokrila nge in hitro oddrvela nazaj v sobo in si oblekla še spodnji del pižame.Ah pa saj ni bilo prvič, da sem v postelji pozabila hače ah pa kaj se pač zgodi ahaha.Po dolgih stopnicah sem oddrvela na zadnji stopnici pa vidim žogo mojega psa max-a nisem imela časa da bi se ustavila in jo pobrala z naglico sem hitela a nato booom.Spotaknila sem se na žogi.Ustala sem in oddrvela dalje.Na široko sem odprla vrata hladilnika.Nikjer ni bilo tiste klobase, ki sem si jo včeraj pripravila aaaaaaaaaaa skoraj sem znorela.Obrnila sem se in po stopnicah tekla nazaj gor tako hitro, da je vse frčalo okrog. Potrkala sem na vrata bratove sobe zadru se je jaaaa slišala sem, da ima nekaj v ustih aha ti si ta klobasojedec.Na deski je imel še zadnji kos klobase in sira segla sem po njem a on je biu hitrejši.Pojedel je klobaso maščevala se mu bom o ja.Te igre se ne igra tako.Vsa žalostna sem odšla spet po stopnicah navzdol in se vrgla na kavč tako, da je kar škripnilo.V roke sem prijela televizijski daljinec in prestavljala televizijske programe.Nič pametnega kot ponavadi a en program je še ostal na njem so bile risanke moram priznati , da so mi kar všeč.Gledala sem jih več kot eno uro.moj trebuh je biu že lačen.A zdaj nevem kaj bi jedla.Videla sem, da je ostalo še nekaj pečenke od včeraj.Pokvarila se bo.Tega pa že nebom dopustila.Pojedla sem ga kot za šalo in že ga ni bilo več...
<-------------------------------------------------------------------------------------------------->
Max

Sestra (15 let)

Brat (17 let)

Kok se vam zdi?
Rabm 6 nextou.
26. september 2014
next
26. september 2014
u178006
u178006
next
26. september 2014
u166521
u166521
next
26. september 2014
Next
26. september 2014
Full mi je všeč, am komaj cakam da bodo prvi zapleti v naslednjih delih in romantika in drama in vse!
So, I like it.
N
E
X
T
26. september 2014
NEXT ZDEJ NADALJUJ 6 JIH JE
26. september 2014
u146455
u146455
5 jih je
26. september 2014
u180156
u180156
neeeeeeeeeeext
26. september 2014
ajaa dej plis
26. september 2014
no zdaj je 6
26. september 2014
u146455
u146455
sorry sam ne mor zdej
26. september 2014
ooooooo
ooooooooo
oooooooooo
ooooooooooooo
ooooooooooooooo
ooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooo
oooooooooooooooooo
ooooooooooooooo
oooooooooooo
oooooooooo
ooooooooo
ooooooo
ooooo
26. september 2014
Nexxxt
26. september 2014
next

n
ne
nex
next
next n
next nu
next nuj
next nujn
next nujno
next nujn
next nuj
next nu
next n
next
nex
ne
n
27. september 2014
u146455
u146455
ok
27. september 2014
u146455
u146455
Hvala za nexte
<------------------------------------------------------------------------------------------------------->
Pa saj nisem debela.No vsaj ne vidim se kot debelo.Sem normala in če jem meso to nikakor ne pomeni, da sem debela pač jem meso pa kaj en vegi ne more zaustavit 1000 mesojedcev recimo.Po obilnem kosu pečenke sem se ulegla nazaj kot pujs in zaspala.Po pol ure me je zbudilo praskanje po vhodnih vratih. Maxsssssssssss nehaj začel je še bol močneje vsi so se začeli dreti dol : zaboga odpri mu vrata ne bodi lena no podru bo vrata.Ah sicer se mi ni ljubilo ampak sem mogla, ker so se vsi tako drli, da niti poslušat nism mogla.V hišo je pritekel kot dirkalni konj skočil je na kavč.Obrnila sem se in, ko sem ga videla je moj pogled pravil čisto to omg tega ni nardil še nikol in ravno ta trenutek ohhh.
<------------------------------------------------------------------------------------------------------->
Neda se mi zdle pisat bom jutr več.
Rabm 5 nextou
27. september 2014
next
30. september 2014
u166521
u166521
next
30. september 2014
Next
30. september 2014
Next. Všec mi je.