Forum
Love.you.bby
Love.you.bby
Hejla....tuki jom pisala zgodbo...kot vidite. Ta zgodba ni resnicna...
♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
Ellie(jaz);
Imam 15 let. Obožujem živali. Zelo si želim eno žival,ampak mi mami me dovoli... Hodim na gimnazijo. Rada ni študirala veterinasko.....srednjo šolo. Mami pa mi teži za vzgojiteljsko.

Maya(moja sestra):
No moja sestrica ima 13 let. Je zelo važna. Ima že fanta. Je zelo uspešna v šoli. Ima največjo sobo ....od useh

Mami:
Je zelo stroga....do mene. Zahteva odlične ocene. Raje ima Mayo, ker je ima boljše ocene. Po poklicu je učiteljica. Stara je 41 let.

Oči:
Je 10000000000× prijaznejši od mame. Po poklicu je glasbenik. Rad ima muziko. Rad ima filme še posebej strašljive Star je 40 let.

Za začetek rabim 1 next.

Boš bral/a mojo zgodbico??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. maj 2017
NEEEXTTTTTTT
30. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Kot vedno sem ustala ob 6.30. Mami je zaupila 》 ZAJTERK!!! 《 Šla sem pojest.....bil je skranji čas, da se oblečem in naredim make-up. Oblekla sem se tako:

Nato sem naredila make-up. In šla v šolo. Prva ura je bila športna, šli smo teč. To totalno sovražim. Zato ker usi gledajo moja debela stegna ahhh. No mejbi bi se morala že enkrat stehtat.....ker tolko odlašam. 'Ojojjj' sem naglas rekla. Vsi so me pogledali ....in me začudeno pogledali. ajoj...stehtala se nisem že 1 leto OMG...
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
30. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
.....ta Next bo daljši
Z mojo frendico Dany sva šle v razred. Tam sva srečale mojo sestro Mayo ....joj. Ona me je pogledala od pete do glave in zaokrožila z očmi. In mi rekla "hahahahah oblačiš se prostaško" Joj sovražim jo!!!! Potem sem se spomnila, da sem torbo pustila v wc...Šla sem na wc. Zazvonilo je "ojoj" takoj sem stekla in kar naenkrat si bila vrata zaklenjena. Kaj??? Nato je prišla iz veceja Zary katera vedno zamuja,ampak ima dobre ocene,izgleda takole:

No ona nima prijateljica.....blabalabal. Zdaj je važno to kako se bova rešle z Zary.Pogledala sem pod vrata in zagledala Mayine čevlje. No tuki je pa tale budala .....sovražim jo. Ker sem imela na laseh eno špangico...sem lahko odklenla. Pred vrati je stala Maya. Šla sem mimo nje. In šla do učiteljce "gospa Talw Maya me je zaklenla v WC" No Tawl je učiteljica Fizike. Šla je do Maye in ji rekla zky je zaprla sestro u WC. bababalala Edin odgovor je seveda KER ME SOVRAŽI. No šla sem domov in vidla mamo ki me čaka z kosilom. Pojedla sem malo....in odhitela u sobo. Iskala sem tehnico......in kar naenkrat sem čula dretje....no mami se je prvič zadrla na Mayo. Okej . "JEJ" NAJDLA SEM JO!! Tehnico seveda kaj pa si misli/a. Stopila sem gor.........
30. maj 2017
Takoj Nextaj
30. maj 2017
Next Next Next Next Next Next
30. maj 2017
Next!!!
30. maj 2017
Next takoj!!!!!!!
30. maj 2017
Next
30. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Hwala za nexte....Next bo verjetno čez pol ure ker grem v trgovino...
30. maj 2017
Next
30. maj 2017
Next
04. junij 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Oprostite ker ni blo nexta..
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Stopila sem gor, in na tehnici zagledala številko 50!! No sem kr velika...ampak to je preveč.
》Shujšat moram vsaj 10 kil《
Mami me je poklicala ker vsak ponedeljek gremo vsi skupaj na telovadbo. Oblekla sem se dolge hlače,ker sem debela! Sicer všasih ko nisem bla debela, mi he bilo to nepotrebno. Zdaj pa mi je še super ker bom shujšala. Šli smo v telovadnico.Kjer vedno telovadimo. Moja sestra Maya je pa samo sedela na tleh in tipkala po telefonu. Sej njej ni potrebno telovadit, itak je suha..hmmm, zakaj nisem jaz? Ko smo končali je bil že večer. Takoj sem stekla v sobo in uzela tehnico vidla sem da imam 49.4 》Kaj?《
Samo pol kile sem shujšala...in tolko truda za manj! Bila je večerja, vohala sem cheesburger moja najljubša jed!
Ampak v mislih sem si rekla Ellie ne smeš! Debela boš..več kot zdej! Mama me je vprašala 》no a boš jedla, pripravila sem cheesburger》 Rekla sem da nisem lačna in odšla v sobo, po vibru sem poklicala Dany. Pogovarjale smo se....Nato je pred mano jedla na izgled slasten donut. V sobo je prišla Maya!

NADALJUJEM Z 4 Nexti
05. junij 2017
Next
05. junij 2017
Next
05. junij 2017
Next
05. junij 2017
Next
05. junij 2017
Next
05. junij 2017
Next
06. junij 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Maya je prišla in me zbadala. Dany je to vse vidla in ji rekla da naj utihne. Mayi sem rekla da naj gre ker se neki pogovarjamo. Dany je kar naenkrat rekla če sem shujšala a? Resno? Prekinla sem jo ker me je sram o tem govoriti! Ker pri večerji nisem pojedla nič sem se šla stehtat in imela sem 48.7 kil. Joj!! V mojem želodcu me je zvijalo...ker nisem pojedla nič in sem lačna! Bila je že noč in odšla sem spat. Imela sem grozne sanje sanjala sem: da so me v šoli vsi žalili in zafravali ker sem debela in največja bajsa na šoli!!
Zbudila sem se ustrašeno, zaradi teh sanj. Šla sem v šolo in z Dany sva šle v razred. Dany se je čudno obnašala kot da je kaj narobe. Verjetno ker sem jo včeraj prekinla. Zopet je prišla mimo moja tečna sestra in me ruknila da sem padla. Ker je poletje in danes sem imela obleko. Sem padla tako da so se mi vidla debela stegna. Vsi so me gledali. Verjetno mislijo kako sem debela
♡♡♡♡♡♡♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤
Nexti??
Kritike?
06. junij 2017
Next Next Next Next
06. junij 2017
Next
06. junij 2017
Next
06. junij 2017
Next
06. junij 2017
u224658
u224658
Next
06. junij 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Ko so me nehali gledat sem šla na naslednjo uro. Ko so minile vse ure, sem morala it na kosilo! Zeeloo sem bila lačna! Zagrabla sem sendvič in ga pojedla. Potem pa sem si v mislih govorila "zakaj sem to naredila" Razmišljala sem in...razmišljala kaj naj naredim ker se nočem zredit! Končno sem se spomnila! Šla sem na WC in vse izbruhala. Počutila sem se lažje! Ko sem prisla ven je v WC vstopila Maya! Šla je not in na glas rekla "ahhh kakooo tukaj smrdi, jah jah Ellie kaj pa si naredila, smrdiii kot ti hahahha" Stekla sem na avtobus! Ko sem prisla domov.........
4 nexti plis
07. junij 2017
Next
07. junij 2017
Next+nova bralka+full dobr♡
07. junij 2017
Next
07. junij 2017
Next
07. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike