Forum
Zgodba bo govorila o punci Kelsy, ki je zbolela za anoreksijo.

Živjo, ime mi je Kelsy. Imam sestro Lilian ampak usi jo kličemo Lili. Moja mami ja najboljša mami na svetu, svojega očka pa ne obožujem ravno preveč. Vedno se je bolj posvečal Lili kot pa meni in je grozen deloholik. Z nami živi tudi babica po očetovi strani. Po poklicu je bila kuharica in povem vam tako dobre hrane kot jo skuha ona še niste jedli. Ko je umrl dedek se je preselila k nam in s seboj je pripeljala še svojega starega koker španjela Jacka.

Pa še neki slikc za začetek!

Kelsy (jzz):

Mami:

Oči:

Lilian :

Babica:

Jack:

nadaljujem po 3 next-ih

Ali boš bral/-a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. marec 2012
u80059
u80059
next
30. marec 2012
nexttt
30. marec 2012
u46551
u46551
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
next!
next!
al loh nextaš???
30. marec 2012
nextam zdele...
30. marec 2012
u70306
u70306
nextttt
30. marec 2012
huala za nexte
Pa sem se odločila da bom najprej pozajtrkovala. S težkimi nogami sem odracala v kuhinjo. Babi je že stala za štedilnikom. Pripravljala je malico zame in za Lili. Na hitro sem pojedla saj je v tistem času, ko sem si pripravljala zajtrk Lili zapustila kopalnico. Na hitro sem si uredila frizuro in makeup, nato pa sem v kopalnici pod omaro zagledala tehtnico. Kako dolgo se že nisem stehtala in kot bi mignil sem tehtnico potegnila na plano in si sezula copate. Stopila sem nanjo in pokazala 57 kg. Kaj!!!??? Tako debela sem!! nujno moram shujšati. Moje razmišljanje je prekinila Lili ki se je na vso moč drla, da morava v šolo...

3 nexti pa nadaljujem
30. marec 2012
u83651
u83651
next
30. marec 2012
u84822
u84822
next
30. marec 2012
u46551
u46551
next!
30. marec 2012
u46551
u46551
nextaš...
30. marec 2012
bom po treningu.... dons bom še usaj enkrat oblubm
30. marec 2012
u83651
u83651
next
30. marec 2012
next
30. marec 2012
Evo še mal dalši next ... hvala ker berete
Pohitela sem po stopnicah, vzela malico in pozdravila mami. Stopila sem skozi vrata in zapihal je prijeten vetrič. Pogledala sem svojo sestro in zgrozila sem se. Kako naj hodim ob taki suhici?! Ob njej sem videti le še bolj debela. Hitro sem stekla naprej ona pa se je za mano začudeno zadrla : „ Ja kaj ti pa je, se ti je dokončno zmešalo!“
Ko sem se končno dovolj oddaljila od Lili, sem nehala teči. Hodila sem vse počasneje in razmišljala zakaj moram biti jaz tako zavaljena. Lili pa je tako suha in to sem ji zavidala. Odločila sem se da grem na dieto. Danes ne bom pojedla nič več! Prvo uro smo imeli športno vzgojo. Prišla sem pred garderobo in tam sem se spomnila da se bom mogla preobleči. Pred vsemi dekleti iz a in b razreda. Joj, kako me bodo zasmehovale ko bodo videle moj veliki trebuh in tega res nisem želela. Rekla bom da sem pozabila športno opremo. Ko sem vstopila so se vse veselo pogovarjale. Čisto vsako dekle sem premerila od nog do glave. In uganite vse so bile bolj suhe kot jaz. Počutila sem se res neprijetno. Moj načrt je uspel in ni se mi bilo treba preobleči pred vsemi. Imela pa sem tudi malo sreče saj je bila učiteljica dobre volje in me ni poslala k razredničarki zaradi „ pozabljene“ opreme. Med športno vzgojo sem sedela na klopi zraven AnnaBell. Annabell je zelo skrivnostno dekle. Zadnje čase ne telovadi in velikokrat manjka v šoli. Pravijo da je nekaj bolna. Tudi ona je bila suha.
Vsi so pravili da je nekaj bolna, nekateri so celo pravili da ima raka. Nekaj časa sva tako sedeli nato pa je Annabell iz žepa potegnila čokolado. Odlomila je košček in ga z užitkom nesla v usta. Začelo mi je kruliti v želodcu in vse bi dala za tisti košček čokolade. Kot bi mi brala misli je AnnaBell odlomila še košček čokolade in ga ponudila meni...
nadaljujem po 4 nextih
30. marec 2012
aja pa še slikca od AnnaBell:

30. marec 2012
u46551
u46551
next!
30. marec 2012
u46551
u46551
next!
30. marec 2012
u46551
u46551
next!
30. marec 2012
u46551
u46551
next!
30. marec 2012
nextttttttt (;
30. marec 2012
u83651
u83651
neeeeeext
30. marec 2012
NnEEExxxtYYY **
30. marec 2012
NexT.!
30. marec 2012
u83651
u83651
next
30. marec 2012
nextam še dons huala ker berete
30. marec 2012
u83651
u83651
nzk next
30. marec 2012
u25153
u25153
next.!!!!!!!
30. marec 2012
En next samo za vas
Segla sem po koščku čokolade in izgledal je bolj slasten kot kdajkoli. Nato pa se mi je oglasila slaba vest. Če pojem to bom vase dobila toliko kalorij in vse se bo poznalo na mojem trebuhu! Hitro sem si premislila in umaknila roko. AnnaBell me je debelo pogledala. Zamomljala sem: „ Ne hvala, ne bom. Sem na dieti!“ ona pa je le skomignila z rameni. Grem stavit da je tudi ona opazila da sem predebela. Po športni vzgoji smo imeli slovenščino. Učiteljica za slovenščino je tudi naša razredničarka in vsi jo imamo radi. Vsi smo se posedli in zazvonil je zvonec. V razred je prišla Mrs. Hewitt. In izgovorila je nekaj kar me je zelo razveselilo: „ Namesto slovenščine bomo danes imeli razredno uro, saj se moramo pomeniti nekaj zelo važnega. Gre za naš izlet v London“ V razredu je završalo. Seveda o tem nismo ničesar vedeli. Končno se je oglasila Vanessa, ki je vedno najbolj pametna: „ Učiteljica saj nam niste ničesar omenili o Londonu!“ Uff to je povedala tako samovšečno. Mrs. Hewitt pa se je nasmehnila in nam začela podrobneje razlagati. Z nami naj bi šel tudi 9. b. Ohh... ko nam je to povedala mi je srce začelo hitreje biti. V 9.b je Luke. Moja ljubezen. V Londonu pa ga bom imela priložnost osvojiti. O čem pa sanjam!! Saj me niti pogledal ne bo ko sem tako debela, zavaljena, okrogla! S 55 kilogrami izgledam kot slon. Pri moji višini 171 je to veliko preveč!!

Luke:

30. marec 2012
next
30. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg