Forum
"Driiingg,Driiinngg!" Uff, spet ta budilka. Pa saj so vendar že 1 teden počitnice! Zmeraj jo pozabim izključiti. In potem mi zjutraj zvoni ob 7o, kot če bi morala v šolo ): . Finta z kozarcem vode, ni dobra, saj potem potrebujem vsak dan novo budilko, ker jo uniči. Tista z blazino pa je že boljša. Ampak nikoli se mi ne posreči. Tako vzamem eno svojih blazin in jo z vso močjo zabrišem v budilko. Končno se je ugasnila. Ko pa sem hotela nazaj zaspati, sem se spomnila!
6.junij. Moj rojstni dan! Ustala sem s svetlobno hitrostjo, in se oblekla. Ker je bilo poletje, sem oblekla novo krilo ter majčko.

Odšla sem v spodnje nadstropje naše hiše, in tam me je kot vsako leto čakalo posebno presenečenje. Ko sem vstopila v dnevno sobo so vsi zavpili "Happy Birthday!" Soba je bila okrašena z baloni, na mizi pa je stala velikanska torta. Bila je sladoledna. Moja najljubša. Na njej pa je pisalo; "ĸαтy,zα ɴjeɴ 15 roj. dαɴ!" Okrašena je bila z srčki in na njej so bile posute barvne zvezdice. Seveda so bili v sobi zbrani vsi, Mama, oče, moja mlajša sestrica Lola, babica, Teta in stric, sestrična Mandy, in moja BFF Alice. Sedaj so sledila darila. Starša sta mi podarila apple iMac. Lola mi je narisala risbo, na njej pa še z svojo otroško pisavo napisala; "尺ムÐム イ乇 ノᄊムᄊ" Kar pomeni "rada te imam". Učasih je tako prisrčna. Stric in teta sta mi podarila potovanje. V Pariz! Za 2 osebi! Seveda bo šla z menoj Alice. Sestrična mi je podarila original rayban očala in še 2 zvezka NY. Babica mi je podarila torbico in iPod. Alice pa mi ni podarila nič, saj je njeno darilo pride kasneje. Bila sem zelo vesela. Potem je sledila še pesmica, torta...kmalu pa je napočil trenutek, in gostje so se poslovili. Ostala je samo družina in Alice.
Darila:

Jaz;

Sestrična;

BFF;

Sestrica Lola;

Next?
11. februar 2012
Next!
11. februar 2012
Še 5 nextou!
11. februar 2012
neext!
11. februar 2012
next
11. februar 2012
next
11. februar 2012
next
11. februar 2012
next
11. februar 2012
u77307
u77307
neext !
11. februar 2012
next
11. februar 2012
next.
11. februar 2012
u74500
u74500
next
11. februar 2012
next !
11. februar 2012
next
11. februar 2012
u78329
u78329
Next
11. februar 2012
next!!!!
11. februar 2012
Hwalla za use nexte..Pravi pikijii stee ;* Tale delček pa posvečam; Pičkačku:$
___________________________________________________________________________________
Potem je sledila še pesmica, torta...kmalu pa je napočil trenutek, in gostje so se poslovili. Ostala je samo družina in Alice. Alice me le prijela za roko in meodvlekla do vgodnih vrat. Obula se je, nato pa je odprla mojo omaro z čevlji in mi v rooke potisnila tiste, ki so najbojl pasale z mojo belo oblekico,rjavim pasom in črtasto modro majčko (1.slika v zgornjem delu).

Nato sva šli v kino. Potem še v zabaviščni park. Res sva se zabavali.
Nato pa je sledilo njeno darilo. Bila je zlata zapestnica. Rekla je, da je to zapestnica najinega prijateljstva. WaaW..Bila je res lepaa..
Tisti dan je Alice prespala pri meni. Imeli sva neponovljiv žur. Tega rojstnega dneva se bom spominjala tako dogo, dokler se bo na mojem zapestju bleščala zlata zapestnica.
Ta pa se bo bleščala večno ;3.
Naslednji dan, sem še bolj pogledala darila. Izvedela sem, da grem oz. greva z Alice v pariz že naslednji teden! Pakiranje se je začelo. Pripravili sva si kovčke, in teden je minil kot bi mognil. Tu je bila nedelja. Že v nasednjem trenutku pa ponedeljek, dan najinega leta...
Next?
11. februar 2012
Neeeext!
11. februar 2012
NExt!!
11. februar 2012
next
11. februar 2012
neekšti ;3
11. februar 2012
u78329
u78329
Next
12. februar 2012
Nej vam boo ;33. En kratek delček. (: Posvečam ga ρσкємση_ɢιrl;3
__________________________________________________________________________________
Ustala sem že ob 6:00. SOO BAD! po eni strani je dobro. Bom vsaj dlje v parizu. Ta teden bo gotovo minil tako hitro,da je to že kruto. Ja, res. Takšni tedni, ki bi se morali vleči minijo z svetlobno hitrostjo. Tedni, ko je šola pa se vlečejo kot leeetaa ;3. Zlobno!
No vglavnem, ustala sem ob šestih. In potem, Sem se na hitro oblekla. Posebno sem se uredila...Potovanje v pariz pa le ni kar tako...

Kavbojke in jopica

Čeuli
Potem sva se z Alice dobili na letališču. Kasnej smo šli na letalo.

najlepš je blo, ko sem gledala čez majhno okencee ;33 Sicer sem bla že večkrat na letalu, ampak še nikol se nisem navadla tega fellinga...Ko si nad oblaki *__*

največje presenečenje pa naju je dočakalo, ko smo se izkrcali iz letala...
12. februar 2012
Neeext!
13. februar 2012
Next!!!!!!!!!!!!!!!
13. februar 2012
next
13. februar 2012
nexttt
13. februar 2012
u79217
u79217
Next