Forum
ANNE!!! A BOŠ PRIŠLA?!? ČAKAMO TE!!! Je zavpila mami. Takoj bom! Sem zavpila. ANNE URA JE 15 DO 11! Če ne pohitiš bomo zamudili! Takrat sem hitro stekla po stopnicah pri čemer sem se spotaknila ob zaboj. Padla sem zaboj pa se je med padanjem odprl in obleke so padle po meni. Tukaj moram omeniti da sem zelo nerodna. Oblačila sem hitro dala nazaj v zaboj in na postajo smo prišli minuto do 11 ure. Na vlak sem prišla ravno pravi čas.
_______________________________________________________________________________________
Ko vlak ustavi:

Ko sem izstopila iz vlaka sem opazila, da se ni nič spremenilo. Vse je tako kot je bilo vedno. Skupaj z Mary mojo najboljšo prijateljico sva se odpravili do kočij. V kočiji sva sedeli skupaj s Hermiono iz 2. letnika. Običajno je bila skupaj z Harry-em in Ronom. Kje sta pa Harry in Ron? Sem vprašala. Nevem. Je rekla Hermiona. Na vlaku ju ni bilo. Takrat se mi je zdelo da je nekaj treščilo v eno izmed dreves v parku. To je vrba Mesarica! Je rekla Mary, ki je očitno tudi opazila kaj se je zgodilo. Karkoli je treščilo v vrbo mesarico se na njegovem mestu ne bi znašla. Vrba Mesarica je zelo maščevalno drevo. To sva z Mary ugotovili lansko leto.
________________________________________________________________________________________
V veliki dvorani:

Z Mary sediva za Gryfondomovsko mizo. Harry-ja in Rona ni od nikoder. Hermiona ju je na začetku iskala ampak potem je vedela da ju ne bo našla. Skozi vrata so vstopili prvi letniki. Hodili so za profesorico McHuduro. Takoj sem opazila Ginny. Razvrstitev se je začela.

Andrea Brawn

Majhna deklica z rjavimi kitkami je odšla do klobuka izbiruha.
Komaj se je ta dotaknil njene glave že je zavpil: Drznvraan!

Andrea je odšla Drznvraanovski mizi.

Colin Creevey

Fant je šel do klobuka izbiruha. Čez približno pol minute je klobuk izbiruha zavpil:

Gryfondom!

Vsi Gryfondomovci smo veselo zaploskali.

Novinci so prihajali.

Alice Eanvander je bila prva, ki je prišla v Spolzgad, Katherine Elue pa je bila prva, ki je prišla v Pihpuff.

Na koncu so ostali samo še štirje. Ginny in trije fanti.

Diggory Tander

Klobuk izbiruh je pri Diggoryju dolgo razmišljal potem pa je zavpil:

Drznvraan!

Lucas Tramphin

Klobuk se njegove glave niniti dobro dotaknik pa je žem zavpil:

Spolzgad!

Ginny Weasley

Ginny se je odpravila h klobuku izbiruhu. Klobuk izbiruh je kmalu zavpil:

Gryfondom

Chloe Zarvin

Pihpuff!

Tako se je razvrstitev končala.
_____________________________________________________________________________________

Next?
11. februar 2011

Anne

Mary

Hermiona

Ron
11. februar 2011
Next!
12. februar 2011
next
12. februar 2011
next
12. februar 2011
31. oktobra:

Z Mary sva se odpravili iz velike dvorane. Ko sva šli po hodniku v drugem nadstropju blizu dekliškega stranišča javkajoče Jane sva videli nekaj čudnega. Na steni je bilo napisano sporočilo:

DVORANA SKRIVNOSTI SE JE ODPRLA SOVRAŽNIKI POTOMCA PAZITE SE

Nad napisom je visela Filcheva mačka gospodična Noris. Pod napisom so stali Harry, Ron in Hermiona. A veste kaj se dogaja? Je vprašala Mary. Vsi so odkimali komaj pa sem ujela Ronov pogled je zardel. Z njihovo družino nismo imeli ravno veliko stikov. Nato sem se obrnila k napisu: Le kdo je to storil? Sem vprašala.
13. februar 2011
next
14. februar 2011
next
21. februar 2011
next!
21. februar 2011
next
12. junij 2011
zaka se anne piše isto kot ron? sam vprašam. Čene pa je dobra zgodba
02. avgust 2011
zato, ker je Anne njegova sestrična. Zgodbo njene družine bom povedala v naslednjem delu.
19. februar 2012
Ron se je trudil, da me ne bi pogledal. Hodnik se je naenkrat napolnil in vsi so videli sporočilo. Ne spomnim se več točno kaj se je zgodilo vem samo, da je Albus Dumbledore rekel, da zaenkrat se mu nihče ne zdi kriv.
-----------------------------------------------------------------------------------

Mary je bila že v dnevni sobi jaz pa sem se vračala iz knjižnice. Po poti sem v bližini stranišča Javkajoče Jane srečala Ginny. Bila je bleda in nenaspana. "Ginny je vse v redu?" sem jo vprašala. Ginny je zardela, iz enakih razlogov kot Ron, a ona me je vsaj ogovorila: "Ja, vse je vredu samo malo..." Naprej ni prišla saj se je utrujena prijela stene. "A ne bi raje šla v Gryfondomovsko dnevno sobo?" Sem jo vprašala. "Seveda, saj grem samo nekaj moram še opraviti." "Kaj pa? Te počakam?" "Ah ne, ni treba..." je rekla Ginny in že je odšla v stranišče. Ginny se ne spomnim točno. Ko sem jo nazadnje videla je bila stara 4 leta. Seveda sem jo večkrat srečala a nikoli nisva govorili. Naši družini se namreč ne razumeta najbolje.
19. februar 2012
next! i love harry potter!!!!!!!!!!
12. junij 2012
nextttttt
20. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg