Forum
u59458
u59458
pozdravljeni, em da je kar nekaj zgodbic ampak to bo čarovniška zgodba. upam da jo boste brali in tukaj je začetek..
...................................................................................................

Anne!!!!! Pridi sem!!!!!! je zaklicala moja sestrična America. Kaj? ''kje so moji čokoladni piškoti Anne? Nevem mogoče si jih sama pojedla rečem ter se zahihitam. ''Tiho bodi ti mrcina GRDA'' reče ter mi nameni zloben pogled. Kaj ali boš spet jokala za svojo mamico al kaj?? weeeeeeeeee se začne na silo jokati jaz pa stečem v mojo '' sobo'' ter se zjočem. ŽE ko potočim zadnjo solzico se nekaj zabije v okno. Hitro odhitim pogledat in vidim majhno sneženo sovico

Za tačkami je imela nekaj pripeto. Tisto ji vzemem dol in sovico sstisnem seb. Odnesem jo v stanovanje na toplo in preberem pismo. Pisalo je:

Anne Smart
Londonska ulica 3
Exter SM 3455005

Spoštovana Anne. Radi bi vam sporočili da ste sprjeti na Brdavičarko. Sovo za čarovnice in čarovnike.
Spodaj podpisani
Profesro Dumbledor.
OMG sem si pravila sama pri sebi saj nisem mogla verjeti. JAZ?!?!- Čarovnica?!?! oči so se mi iskrile potem pa je sovica mogla oditi
.
Pozdravljeni, Moje ime je Anne Smart. Stara sem 11 let in živim pri svoji zlobni teti saj sta mi starša umrla. Imam zlobno Teto Kathraine in še zlobnješega strica Franc. Poleg tega še ne manka moj zloben bratranec in zlobna sestrična America in Duddly.

Js:

America:

Duddly:

Teta in stric:

neeeext??
14. september 2012
u60307
u60307
SEVEDA NEXT

a bo Harry tudi nastopal? tudi če ne bo ,bom brala kr je SVETOUNA
14. september 2012
u59458
u59458
Ja harry bo tudi nastopal hvala in nextam samo zate
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Še zadnjič sem jo objela potem pa gledla kako je odletela v nebo. ANNEEEEEEEE!!!!!!! Ja ja že prihajam si rečem v mislih in se odpravim dol. Kaj?? Vprašam ter jih pogledam. Kaj imaš to!!!!!! Reče America ter se zlobno nasmehne. Nič rečem ter pismo skrijem za hrbet. DEJ MI TO!!!!!!!!!! se zdaj oglasi Duddly in se zažene proti meni. Samo teči Ann pa bo vse vredu si rečm ter začnem teči. Tamala Coprnica zdej pa dost!!!!!!!!!!! Tokrat reče Teta Katy (krajšnica za ime) In me nastavi nogo da sem padla čez njo. Iz rok mi je izpulila pismo in začela na gals. Brat. Japaja dej no reče ter pismo vrže v ogenj. NEEEEEEEEEEE zakričim in po licu mi spolzi solzica. Nared kosilo!!!!! reče America in me potisne v kuhinjo. Vsedla sem se na tla v kotu kuhinje in začela jokati. Jokala semvse in vse bolj dokler ni nekdo vdrl v hišo. Skrila sem se za pult in čakala kaj se bo zgodilo.

Nextam??
14. september 2012
next
14. september 2012
u60307
u60307
next absulutno
14. september 2012
u70306
u70306
next
14. september 2012
u59458
u59458
Oki ta next je posvečen mojim trem bralkam:
1hermiona1
Athletics_girl
Alexis Wolf
-------------------------------------------------------------------------------------
''Pozdravljena Anne'' je po nekem času rekel nek velik moški. o-oooo-jjjjl-------a samo to sem lahko izdavila saj sem še kr bila pretresena od dogodka. '' moje ime je hagrid in prišel sem te odpeljati od tvoje družine'' Nič ne skrbi delam na Bradavičarki pišel sem pote'' reče ter mi nastavi roko. Mojo dlan sem položiola na njegovo in ta je zamahnil z dežnikom in že so bile moja oblačila v kufrih. ''Greva??'' Japp rečem ter se nasmehnem. Nekaj časa sma hodila dokler nisma prišla do nekakšne čudne ulice. '' to je prečna ulica'' reče Hagrid in me prime za roko. Nekaj časa sma hodila dokler nisma prišla do nekakšne velike stavbe na kateri je bisala Banka Grinfod (nwm kak se napiše) Odšla sma vanjo i tam so bili sami mičkeni goblini

Prišla sma do nekega Goblina in Hagrid je rekel da bi rada dvignila denar

Hagrid mi je podal kluč od mojega sefa in sledila sma goblinu. Trdno se primita je rekel Goblin saj če pademo nismo več živi. Peljali smo se približno 20 minut in kmalu msa prišla do nekega velikanskega sefa. Vstavila sem ključ in z prstom nakazala križ in vrata so se odprla. WAUUUUUU samo to sem lahko rekla. No ker si prvič tukaj ti bom povedal kaj je to. Je rekel Hagrid in začel. Vidiš tiste zlate kovance? pokimala sem in poslušala. No tisti so Guldi. Srebrni so Brini in Bronasti so Broni. No zdaj veš vse. Vzel je nekaj Guldov Brinov in Bronov in potem sma se odpravla po ulici. Vzela sem spisek potrebščin in prvo sma zavila V Madam Quic. Stekla sem v trgovino in tam kupila uniformo. Potem sma odšla v Graymand's Book. Odprla sem vrata in znašla sem se v trgovini samih knjig. Odšla sem do trgovca in mu povedala katere knjige rabim:

Mimy Floy- Slovar
Mackenzie Tin- OPMS (Obramba pred mračnimi silami)
Tinkara Torec- Priročnik vedeževanja
Salamon Stay- Knjiga za letnike 1
in še par...
Ko sma kupila knjige sma se še odpravila v Stankos Wands Vsedla sem se na stolček in čakala na gospoda. Ko je prišel mi je podal eno palico ampak ta je razbila okno. Potem drugo in ta je uničila palico in tretja ta pa je bila prava. Bila je nareta iz Zmajegovega lubja in Smrekove Korenine. Za barvo so dali Zlato mešanico Zmajovega ognja ter Smrekovih listov. Iz nje so švifgale rdeče iskrice. Kupila sem še to. Potem pa sem se odpravila v Animals Wizards. Kupila sem si snežno sovo z imenom Snowi in končno sma končala z nakupi.

hagrid:

14. september 2012
u60307
u60307
Next
14. september 2012
u73962
u73962
next
14. september 2012
u59458
u59458
Wam je všeč neeeext??!??
14. september 2012
u73962
u73962
yes
14. september 2012
u59458
u59458
No sam neki pisala bom kot da je Harry Anne-in brat ki je v tretjem letniku. Pa da se ne poznata ampak pol ugotovita (vsi od Harry-a prijatli bodo nastopal tam)

?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.?.

Izvoli tukaj imaš vstopnico za PERON 9 IN 3/4 in še navodila... Reče ter jih začne iskati. Aha tukaj so. Reče ter iz svojega žepa privleče zvitek. Hvala Hagrid. Rečem ter se mu nasmehnem. No adijo.. Rečem ter mu pomaham v slovo. Odprla sem zvitek in v njem je pisalo.
.
.
Navodila kako priti na Peron 9 in 3/4.:
Odpraviti se moraš po potki za peron ) in 2/3. Ko prideš do tja vidiš tri stebre. Med tistimi stebri je vhod tako da se zabiješ v steber. Ugotoviti moraš sama kateri je pravilni. Saj trenutno še nevem.
zahihitam se in rečem da bom poskusila prvega. Že ko sem hotela oditi sem videla Eno punčko z tremi brati eno sestro in prijatlom. Verjetno gre tudi ona na Bradavičarko rečem ter voziček odpeljem tja. Pozdravljeni ali tudi vi greste na Bradavičarko ? vprašam ter pogledam punčko. Jpp reče ter se mi nasmehne. No poslušajte otroci!! se zadere verjetno njena mama in začne govoriti kako se pride na Bradavičarko. No Miley poskusi. Reče ter ji nakaže pot. Zletela je in izginila v steber. Zdaj pa še ti. Reče gospa in mi pokaže pot. Stekla sem in isto pristala tam. Potem sma skupaj z Miley odšle na vlak. Moje ime je Anne rečem ter ji punudim roko. Miley Weasley. Imam brata Rona in brata dvojčka Fred in George Weasley. Moji sestri je ime Ginny Weasley. Tisti črno las pa je Harry- Ronov najbolji prijatelj in Ginny-in fant. Hihi rečem ter se vsedem zraven nje na vagon.

Miley:

Ron:

Fred in George

Ginny Weasley:

Harry:

neeeeeeeeeeeeeeext??
15. september 2012
u59458
u59458
peron 9
15. september 2012
u60307
u60307
next
15. september 2012
u59458
u59458
ŠE EN in če dobim en next nextam dans in to in Lily Potter drugače pa nebom saj mam B-day party
15. september 2012
u60307
u60307
OK ,aja pa

Happy Birthday
15. september 2012
u59458
u59458
tnx
15. september 2012
next
15. september 2012
u73962
u73962
nexttt
15. september 2012
u70306
u70306
next!
15. september 2012
u59458
u59458
No kaj še vidve počneta tuki?? Tamle imasta garderobo in se pojdita spreobleči!! je rekl en fant približno tok star kot midve. MOje ime je Anne rečem ter se nasmehnem. Miley reče Miley in ga pogleda. No moje ime pa je Blaž

No Miley pridi greva rečem ter se vstanem. Odpravle sma se v žensko garderobo in vzeli Uniformo.

Ko sma se spreoblekli smo prispeli z Miley sma stekli iz vlaka in se odpravili. zaslišala sem glas. 1. LETNIKI ZA MENOJ!!!!! stekle sma tja in videla sem Hagrida. Pozdravil me je in potem smo se odpravili. Ko smo prispeli pred Bradavičarko sem osupnila bila je prečudovita

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextam???????????????
16. september 2012
u73962
u73962
next!
16. september 2012
I love u :*
I love u :*
se plis prjaute: http://www.igre123.com/forum/tema/polyvore/41999/1 hvala, če se boste. Ne bo vam žau resno. povabte še koga+sori kr oglašujem!
P.S. nexti!
16. september 2012
u60307
u60307
next
16. september 2012
next
16. september 2012
u59458
u59458
Zdle nemorm nextat kr sm padla in mam celo koleno krvavo pa še cela roka me bol sorry
16. september 2012
u73962
u73962
16. september 2012
u59458
u59458
oki mi je malo boljše in bom napisala en next. Ta next je posvečem vannesa black
.....................................................................................................
TO?!?! JE NAŠA ŠOLAAAAAA?!?! sem se zadrla tako da so me vsi pogledali. Hagrid mi je prikimal in se nasmehnil. Nemogoče si rečem ter odidem iz čolna. 1. LETNIKI TUKAJ SE POSTAVITE V VRSTO!! se je zadrl Hagrid in jaz sem se postavila v vrsto. Ko smo prispeli v šolo mas je tam počakala ena stara učiteljica.
http://www.google.si/imgres?q=Mchudurra&um=1&hl=sl&rls=ig&biw=1536&bih=697&tbm=isch&tbnid=iI388Qg2qvPXuM:&imgrefurl=http://www.igre123.com/forum/tema/bradavicarka/38205/&docid=jS-fvsu32JcAsM&imgurl=http://static.igre123.com/images/forum/posts/9/acd46b8b0d697f1872fba53a72de6489.jpg&w=225&h=225&ei=5wdWUODzLojY4QSH6IHYDw&zoom=1&iact=rc&dur=181&sig=109630567849157591381&page=1&tbnh=165&tbnw=167&start=0&ndsp=23&ved=1t:429,r:7,s:0,i:87&tx=60&ty=74

Predstavila se nam je da ji je ime Mc hudurva.Pospremila nas je do velike dvorane. Ko smo vstopili so se zaslišali sami glasovi šepetanja. Woow sem vzkliknala ko sem zagledala nebo.NO TUKAJ SE VSTAVITE UČENCI. je rekla učiteljica in odšla po en klobuk. Stol je pričarala in začela klicati učence.

-Miley Weasley ti greš v Gryfindom

- Martin Sor ti greš v .... PiffPuff
- Anne Smart ti greš v.... hmm takšnega učenca sem že imel. Ime mu je bilo Harr Potter. V tistem času so vsi osupnili. Nevem če si nista vidva v sorodu mlada dama. Noo greš v Gryfindom.
Jej so vsi naenkrat vzkliknili in z Miley sma se objeli...
Next??
16. september 2012
u59458
u59458
Mc Hudurva

16. september 2012
u60307
u60307
Next,cooool zgodba je
16. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike