Forum
Pišem novo zgodbo in upam , da vam bo všeč .
Jasmine
________________________________________________________________________________________

Bila sem v razredu , ko je zazvonil zvonec za konec pouka . Odpravila sem se iz učilnice in dol po stopnicah . Ko sem prišla do svoje omarice je tam stal Derik , moj najboljši prijatelj .
Derik : " Anna! Končno si se zmigala , čakam te že minuto in pol!"
jaz : " Oh , potem si pa res tako bogi da je groza ." sem se posmehovala medtem pa odklepala omarico .
Derik : " Zdaj vikend .... potem pa šola v naravi! Komaj čakam ! "
jaz : " Ko že govoriva o tej temi , govorila sem z razredničarko . Rekla je , da ve kako sva povezana zato sva lahko v isti hiški . Samo midva dobiva hiško z ločenima sobama :"
Derik : " SUPERCA! Hej Ann...."
jaz : " Kaj zdaj hočeš " sem rekla nagajivo .
Derik : " Saj sva jurti še zmeraj zmenjena za plavanje ... a ne ? "
jaz : " Seveda , ko ti nekaj obljubim to zmeraj izpolnim ." Na njegov obraz se je prikazal ogromen nasmeh .
Derik : " Ob 8:30 pri tebi ."
Pokimala sem nato pa odšla domov

_________________________________________________________________________________________
11. julij 2016
Anna :

Derik :

11. julij 2016
napačna slika za anno

ta je prava :

11. julij 2016
Next
11. julij 2016
Na poti domov mi je zazvonil telefon , bila je mama .

mami : " Ljubica , danes in jutri naju z očkom ne bo . Povabi si koga ."
jaz : " Kam pa greta ?"
mami : " Skupno , službeno potovanje . Karkoli , vedela sva že včeraj pa ti nisva povedala. Da se ti odolžim sem povabila Derika , da ti dela družbo . "
jaz : " Toraj te do ponedeljka ne bo ???" takoj sem vedela , da me ne bo spremila na avtobus za šolo v naravi . Ostala je tiho .
jaz : " Zato mi nisi povedala že včeraj! Tako si lahko ušla brez , da sva se odzdravili! Mislila si , da te ne bom mogla nadreti! "
mami : " Res mi je žal ampak ... "
Predenj je lahko dokončala stavek se odložila in telefon zalučala v torbo .
Kako je lahko ? Vedela je da sem se navezala nanjo pa vseno! Za mano sem slišla znan glas ... bil je Derik .

Derik : " Daj počakaj me no! " to je rekel malo nejevolno .
jaz : " No če mi je mama zagrenila vikend , imam še zmeraj vsaj tebe! " poteze na mojem obrazu so se obehčale .
Derik : " K tebi pridem okrog petih da grem domov po stvari za vikend in teden v šoli v naravi . "
jaz : " Čakala te bom . Spal boš v sobi za goste! "
Derik : " Slišal sem , da je tam udobna postelja . "
On je iz vsega znal narediti šalo . Poljubil me je na čelo nato se pa odpravil domov .
Super bo . 9 dni brez staršev .

11. julij 2016
so cute !

Next
11. julij 2016

Ko sem prispela domov sem naredila nalogo in pojedla kosilo , ki sta ga starša pustila v hladilniku . Čas je hitro minil , ura je bila že pol 5 . Odločila sem se , da grem na hitro pod tuš . Vzela sem si stvari katire sem imela namen obleči , 2 brisači in se odpravila v kad . Medtem , ko sem ležala v njej je potrkalo na vrathi . Zaslišala sem glas , bil je Derikov . " Ann ! Jaz sem . " začela sem paničariti . Kaj če me vidi tako ? NE. Nehaj paničariti Anna . " Vstopi ." sem rekla hitro , da nebi kaj posumil . Vstala sem se iz kadi in vzela 1 od brisač . Razgrnila sem brisačo in si z njo malo posušila lase , nato pa še drugo in se ovila vanjo . Odprla sem vrata in stopila v dnevno sobo kjer je stal . " Malo počakaj tukaj , da se oredim , " pogledala sem na uro in videla , da je 15 minut do 5 .
" Pravi čas si prišel . " sem nadaljevala sarkastično . Nasmejal se je in rekel :
" Pohiti ! " odpravila sem se nazaj v kopalnico in si mokre kaplje na telesu osušila z brisačo . Hitro sem se oblekla v kratke jean hlače in adidas majico , ter se odpravila k Deriku . " Živjo ." sem ga pozdravila . Objela sva se kot pri večina najnih pozdravov .
" Posuši si lase . Lahko se prehladiš " ni mi bilo všeč , ko me je tako opozarjal a vedela sem , da ima prav . Nasmehnila sem se .

jaz : " Hvala oči " malo sem se z njim pohecala nato pa res vzela sušilec za lase , šla v kopalnico in se začela sušiti . Lase sem imela dobesedno gnilo mokre . Nekaj časa je minilo nato pa sem v ogledalu videla Derikov odsev .
Derik : " Rabiš pomoč ? " me je vprašal . Nič mu nisem odgovorila le podala sem mu sušilec in se nasmehnila .
Derik : " Tvoji lasje so čudoviti in res ti pristojijo , ampak pri sušenju mi grejo pa na živce " je pripomnil po 5 minutah . Oba sva se zasmejala in kmalu so bili moji lasje že suhi .
jaz : " Tako . " sem rekla , ko je odložil fen .
Derik : " Tukaj počakaj . " odhitel je do svoje torbe in ven vzel kos oblačila . Bila je ena njegovih najljupših . Ogirnil mi jo je čez ramena . Ošinila sem ga s pogledom .
Derik : " Kaj? Samo nočem te bolne , ko gremo v šolo v naravi . "
Next
14. julij 2016
u193768
u193768
Neext
14. julij 2016
mnenja ?
14. julij 2016
napiši dalje !!!
14. julij 2016
u192373
u192373
http://www.igre123.com/forum/tema/imagination-~-(pisateljsko-tekmovanje)/186920/
Oprosti za oglaševanje, ampak morda koga zanima tekmovanje v pisanju?

Next
14. julij 2016

jaz : " Kaj , ko bi imela za večerjo sadno solato? " sem rekla in pomežiknila .
Derik : " Super ideja . Jaz naredim večerjo , ti pa nama najdi kaj pametnega za početi po tem . " Derik je bil dober v kuhanju in njemu sem zaupala , ampak nisem hotela , da naredi vse sam . Iz predalnika sem vzela dva noža in iz shrambe sadje .
Derik : " Ne bo šlo po moje kajne? " nasmejala sem se mu in začela umivati sadje .
Skupaj sva bila hitro konec . Pospravila sva kuhinjo in se odpravila v dnevno sobo . Vsedla sem se zraven njega in on je dal roko čez mojo ramo . Skupaj sva si ogledala par filmov nato pa je bila ura že 8 .
jaz : " Greš v svojo sobo ? "
Derik : " Samo toliko , da si razpakiram . Potem grem pod tuš in v posteljo .
Prikimala sem in mu pokazala pot v njegovo sobo
katira želi posvečen Next ?
14. julij 2016
jaz in totalen Next
15. julij 2016
Ta Next posvečam Taylor Pikachu
________________________________________________________________________________
ANNA
Nisem si želela , da še gre a sem ga spustila . Iz omarice sem vzela brisačo in mu jo pripravila . Odprla sem pipo in mu spustila vročo vodo . Nato pa sem se odpravila v svojo sobo in se preoblekla v pižamo . Ko je stopil pod tuš se je slišalo , kako je voda tekla po njegovem telesu . Moje misli je zmotil telefon . Hvala bogu , saj ne vem kje bi končale . Klicala me je mama . '' Živjo mama … kako smo ?'' sem rekla sarkastično . '' Še vedno mi zameriš , kajne ? Daj preboli no . Vem , da uživaš , ker sem klicala Derika in mi je povedal. '' zavzihnila sem . Seveda ji je povedal . '' Zaradi mene , lahko tam ostaneš kolikor časa hočeš … zdaj pa morem it saj grem spat . '' so bile moje zadnje besede nato pa sem prekinila klic . Nisem šla spat , nisem morala . Mislila sem na Derika , preveč .
________________________________________________________________________________
DERIK
Name je tekla vroča voda . Užival sem , tako sem se sprostil . S sebe sem spral šampon in zaprl pipo . Iz stola sem pobral brisačo , in si posušil telo . Začel sem se oblačiti , ko sem opazil , da nisem v kopalnico vzel majice … super . Povzpel sem po stopnicah . Zdaj je bila pred mojo sobo le še Annina . Upal sem , da spi . Hitro sem prešel vrata in zbežal v sobo . Zakaj sem zgrabil paniko , Anna me je že večkrat videla brez majice . Zdaj , ko sem bil sam me ni več skrbelo , zato si majice nisem niti nadel . Vrgel sem se na posteljo in razmišljal o jutrišnjem dnevu . Postalo mi je peklensko vroče zato sem se odpravil na balkon v moji sobi . Na nebu so zvezde močno sijale . Nič se ni videlo bilo je temno kot v rogu . Na enkrat se prižge luč …. Prihajala je iz Annine sobe . Odprla so se vrata in stopila je na balkon . Nekaj časa sem bil tiho , saj me ni opazila nato pa sem le spregovoril . '' Še ne spimo ? '' ko sem to rekel , sem videl , da sem jo ustrašil . Začel sem se smejati . '' Tudi ti še ne spiš , pa si rekel , da boš … jaz nisem obljubila nič . '' se je začela zagovarjati . '' Lahko noč . Gospodična Anna . '' to sem rekel se nasmejal in se tokrat res napotil v posteljo . Po nekaj časa sem le zaspal .
15. julij 2016
nextt
23. julij 2016
stupid_boy
stupid_boy
Next
Kdaj bo nadaljevanje?
23. julij 2016
ja to tud mene zanima
23. julij 2016
stupid_boy
stupid_boy
Sva že dva luna sofia
23. julij 2016
Se oproščam zaradi zamude!
V moje sanje je pripravila Anna. Z njo sem bil sam, na jasi in vse okoli naju je bilo čudovito. Sliši se žuborenje reke in petje ptic. Ko sem jo videl stati pred seboj sem jo hotel poljubiti. Eno roko sem položil okrog njenega pasu, drugo pa na njeno mehko lice. Zbližala sva se, bila sva dovolj blizu, da sta se najina nosova dotikala. Na enkrat se zbudim... Bila je Anna, ki je skočila name za budilko. Njena kolena so bila pri mojih bokih, sedela pa je na mojem trebuhu.
" Jutro. " je rekla veselo. Zavil sem z očmi in jo prevrnil s sebe.
" Zakaj mi me pustiš spat?" sem rekel in si pokril deko čez glavo.
" Ura je dvanajst...na plavanju bi morala biti od pol devetih. Zdaj veš?" je dregala vame. Če mi pustiš spati, dobiš krasno daril. Zmenjeno? " prikimala je in želela oditi. Primil sem jo za roko in potegnil nazaj na posteljo.
"Tudi ti boš še malo spala. Tu, zraven mene. " zavila je z očmi in nato vrgla na posteljo. Glavo mi je položila na prsi in tako sva zaspala.
Nexttt
23. julij 2016
stupid_boy
stupid_boy
Next
23. julij 2016
Next
24. julij 2016
Next
05. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike