Forum
u39296
u39296
Hei!
Pisala bom zgodbico v obliki dnevnika.

ANN JACKSON
THE DIARY
07. april 2011
u39296
u39296
6.5.2011
7.00
Morning! Zbud se! Že ob tej morilski uri imam zate news. Bla sem na fejsu in gledala Michaelove pixe, potem pa ugotovila, da je samski! Z Donno (BFF) smo mal četale in napisala je, da naj bi bil Michael včeraj na žuru pri Mandy (to je njegova, zdaj že bivša, punca) in da jo je pustil, kar tako brez razloga... Jaz bi bila ful sad, če bi me fant kar tko zapustil... No, sej ne, da bom zdej z Mandy sočustvovala... Ona je pač konkurenca. Sovražnik. Glavno, da je M samski! Okej, šibam zdej v skul... Še zadnji dan mučenja, potem pa weekend! Bay - bay.
06. maj 2011
u39296
u39296
14.00

Doma sm. Ja, kar sm prej napisala, je res. M je pustil kravo Mandy, baje je mela relationship z nekim iz MB - ja. Pa še to: Peter (hottie, ki je ušeč Donni) je pr bajli Donno prijel za rit. Sam za sekundo, ampak use šteje. Peter je res kjut, sam M je pa the best. Aja, Donna je rekla, da se ji zdi, da jo bo Peter povabu ne zmenk. Jst tut tko mislm. Prek SMSov al pa fejsa. Donna je oblubla, da me bo obveščala. Po pouku smo šle z Donno v šoping. Ona je rabla T - shirt, jst pa sm si kupla kjut verižico z obeskom v oblik smajlija, pa ene ful hude senčke za oči. Donna si je kupla majco, men je pa ostal še 20€, pa sem si tut majco kupla. Naj njej piše: I DON'T LOVE BOYS - BOYS LOVE ME. Zelena je. Pol sm šla domov. Mami ni blo doma, tko da sem se vrgla pred TV in še zdei sm tle. Oglasov je konc, moram it. By.
06. maj 2011
u39296
u39296
A vam je ušeč? Pol 9 zvečer - nov del.
06. maj 2011
u39296
u39296
20.30

Okej, sm čist osupla. Po few minutah na fejsu sm se odjavla in šibala v sobo. Mami me je mal čudn pogledala, sam sm ti mogla povedat, dear diary! No, prjavm se na fejs, prečekiram obvestila&news. Na chat grem, se pogovarjam z Donno in... TARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Prijavi se Michael Dillton. Hitr ga kliknm in napišem: "Hei;*" Čakam, čakam... Odpiše: "Hei. Kdo si pa ti??" Jst obsedim pred kompom. Še ve ne, kdo sem! No, whatever, bo pa zdejle zvedu! "Ime mi je Ann Jackson, na isto šolo kt ti hodm, 2. letnik. Še kej?" No, pol pa odpiše: " Res? Nism vedu.. Amm, no... What's up?" Kaj nej bi napisala, neki takega, kar ma on rad? Če bi napisala, da gledam tekmo od Barce, bi mal pretiravala, ker to ma on rad. Tko da sm napisala: "DC! Ti?" Odpisou je: "Mhm, nč. Musko poslušam." Nism vedla, ktero musko, tko da: "Aja? Koga pa?" Njegov odgovor: "GUNS N ROSES! Sej veš: Don't cry tonight... I still love you, baby... Moja najljubša. Jst: "Oh." Napiše: "Sm mal sčekirou tvoje pixe. Ful si lušna. Jst bi te rd še v živo vidu. A bi šlo ju3 v parku na tisti klopci, prefarbani z vijolčno? Ob 3 popoldn?" V komi. "A je to zmenk?" Kok sm pametno uprašala. "Če hočš. " Hitr napišem: "Okej, aj agri. See ya." OMG, Michael pa verejtn na vsako k ji je DC pa ga klikne, gre na zmenk. A ni za to potrebno mal spoznavanja? Grem vn, sm preveč happy, da bi visela not. Pokličem Donno, če gremo v Night Marry Club. Itak se strinja. Navlečem črne kavbojke, Dr. Martin's šuhe, tanovo majčko, usnjeno jaknco in šibam. Se piševa, diary! Še pred ju3šnim zmenkom! Ja, zmenk mam!
09. maj 2011
u39296
u39296
KOMENTS?
09. maj 2011
u39296
u39296
7.5.2011
11.00

Morning. Če ne gre drugač, te pač zbudi mami. Usaj mal lepotnga spanca... Grem vn, da se pred zmenkom z M - jem nakolesarim, da si prečistm telo. O tem je razrednik nakaldou. ByBy
13. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg