Forum
u175051
u175051
hello, sem Linna Wilson in imam 18 let. Z družino živimo v hiši v predmestju Los Angelesa. ta zgodba in vse naj bi se dogajalo pač u Ameriki samo jst pišem v slovenščini
U glavnem hodim na umetniško gimnazijo in sem v 3. letniku.

To naj bi bla jst:

imam tudi best friendici- Nickie Fredson in Sierro Jennings.obe sta moji sošolki.

Nickie:
https://fc09.deviantart.net/fs71/f/2012/041/1/c/girl_smile_by_cvet04ek-d4p92ax.jpg

Sierra

Imam kužka po imenu Chucki:

mucka Phillipa in Morgija (morgi je ta svetel)

hiša:

moja soba :

A bi radi da nadaljujem ? : )))

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. julij 2014
u165577
u165577
neeeeeeeeeeeext
04. julij 2014
u175051
u175051
Rabim 4 nexte : ))
12. julij 2014
u175616
u175616
next
12. julij 2014
u175051
u175051
Tnx še 2
12. julij 2014
neext
13. julij 2014
u175619
u175619
next to coll nadeljevanje
14. julij 2014
u175051
u175051
Animal lover sem hotla dat naslov ker Linna ima zelo rada živali.
~
~
Zjutraj me je zbudil Chucky. To je bla vsakdanja navada. Sonce je ravno vzšlo in odpravila sem se jest zajtrk. mama je učiteljica likovnega pouka, oče pa veterinar. že od majhnega sem si želela biti veterinara kot on Kakorkoli danes je bil šolski ples in z >Nickie in Sierro smo celo leto zbirale prihranke da bi odšle po popolno obleko za ta dan : ) Sploh nevemo zakaj nam je ta šolski ples tako pomemben, ampak, no, nam je res bil.
Oblekla sem se, še nahranila vse hišne ljubljenčke, starši so bili izjemoma danes že zgodaj u službi tko da sm se kar odpravla s kolesom u šolo. Ko sem prišla na mojo šolo
so me tam Nickie in Sierra . prvo uro je bla zgodovina. Ja, to vam vse pove
po šoli je stopla do nas Christina z njeno sestro Karo in kar naenkrat............................ next? ☺☻♥♫
Mama:

Oče:

Christina :

Kara:

Evo... next?
14. julij 2014
u175616
u175616
next
14. julij 2014
Next
14. julij 2014
u173993
u173993
next
15. julij 2014
u149310
u149310
next
17. julij 2014
u175051
u175051
Christina je rekla kar naenkrat: da se niti ne prikažete na plesu ker jaz sem zvezda in noben mi ne bo tega uničil. vi ste le nesposobne grde in neopazne. Nickie je rekla: veš kaj, bodi brez skrbi ker se BOMO prikazale na plesu, BOMO!!! In če je kdo idiot si tukej ti ti je jasno? In smo odkorakale proč, ona se je namrščila. Nič nas ni vrglo iz tira ker nas je čakal shopping za popolne kjut oblekce. In po pouku smo šle z Sierrinim avtom u mesto.
obiskale smo miljon trgovin in ni blo popolne, pač ni blo na zadnje pa smo videle velik napis "Perfect for you" in smo vstopile in pred sabo zagledale velik kup perfekcije in bleščic. Nebesa ♥ miljon kjut popolnih oblekc je blo, pol itak da smo našlo 1 za sebe (:
In pri Nickie doma smo si same naredile frizure *♥ ne me prašat kako 100 ur porable ;♥

Ok. Moje:

Sierrino:

od Nickie:

Na zabavo-ples nas je peljala moja mami. Potekalo je od 19h- do 23.00h zaradi učiteljev

U glavnem vse oči so bile uprte v nas. Christina se je samo trmila ker jo nihče ni pogledal, no razen sluzasti James. in zabavale smo se zelo (:
Potem nas je prišla iskat spet moja mama in Sierra in >Nickie so prespale pri meni.
Veliko srečo imam, za take prijateljice.

Preden smo šle spat smo se še malo pogovarjale seveda. (J-jst S-Sierra N-Nickie)
J-super je blo
S-se strinjam še vedno nevem kako smo si lahko tolk hitro uredile frizure
N-jp *
S-Jaz...
N-upsič sori Sierrč morem nujno poklicat mamo ker me bo ubila če ji ne povem da smo že pršle (:
S-ja sej nima veze, kr pejt *
J-grem po mehke kepice(hišne ljubljenčke)
S- ja **

In potem smo hmal šle spat.....Hehe HEC ♥ celo noč smo se pogovarjale.
Ampak Sierro je nekaj mučilo in nekaj je skrivala pred Linno in Nickie ...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
☺☻♥ čeželite izvedet nadaljevanje napišite next ♦◘○♠♣♦
17. julij 2014
neext
17. julij 2014
u149310
u149310
next
18. julij 2014
next+waw ful coool
21. julij 2014
u175051
u175051
Hvala (:
21. julij 2014
neext
21. julij 2014
u175051
u175051
Sierra je prikrivala da se selijo in mogoče ne bo več na tej šoli. Ampak ni vedla kako povedati prijatelcama. preveć bi ble potrte. In ni jima še povedala. U glavnem zjutraj me je spet zbudiu kužek Chucki, mucki pa so spali eden na pisalni mizi, eden na stolu. Peš so odšle v šolo. V šolski avli je Linna takoj zagledala super kjut fanta. Gledala je in gledala in se zaletela u svojo omarico: Auč !!!! Sierra in Nickie sta se smejali...in prau tako Linna sama sebi.Če si poznal Linno si vedel da pri njej kozarci niso varni, s pištolo za lepilo se je celo enkrat prilepla na zvezek(z nogo) in ja...nerodna (: (: Prvo uro je bila ANG ▶ usedla se je in za njo je sedel tisti super kjut fant. Nasmehnila se mu je ....i u mislih si je govorila : Zanimivo, sedi za mano(........čaki kaaj?? Ajaaa on je ta novi sošolec za katerga je tolk učiteljica govorila:
Učiteljica Kayla : pozdravljeni učenci danes imamo novega sošolca ki je prišel iz kalifornije. Pridi Tom predstavi se !

Novi sošolc: Ja....jjaz sem Toma Friedsonn in prihajam iz Kalifornije. Preselili smo se v predmestje Los Angelesa in zdaj obiskujem to šolo ..

Učiteljica: No ima kdo kakšno uprašanje? ne? Tom povej kaj o svoji družini, prosim

Tom: Imam sestro Emmo-hodi v 1. letnik te gimnazije in brlatca Seana ima 13 let. Amm..moja mama se imenuje Grace in je zaposlena kot cvetličarka, oče Mike pa dela kot podjetnik in smo se zaradi njegove službe tudi preselili sem.

Učit. : lepo Tom, no bo kdo še k...ja Linna kar povej

Linna: A imate doma kakšno žival?

Tom: Pravzaprav ja : D imam psa Nickija (Nickie se je nasmehnila) ki je star 3 leta in 2 majhni želvi Linny in Anito in še mucko Pug.

Linna: Lepo (želvica se kliče skoraj kot ona, si je zamislila *)

Učit.- no zdej pa začnim.....in prekinila jo je Christinna: Veš, Tom po pouku ti lahko razkažem šolo ..(važno je pogledala Linno) (Linna je zavila z očmi)

Tom: Hvala, ampak nimam časa.

Celo uro je Linna premišljevala prikupnem bitju ki sedi za njo. Po 3. uri pa se je zgodilo kot u filmu. Linna in Tom sta se zaletela in Linni so padle knjige po tleh.

T: joj, oprosti nisem te videl
L: ne skrbi jaz sm se zaletela vate(skupaj sta pobirala knjige)
L:jaz sem Linna .. pri angleščini sedim pred tabo
T: Aja saj res .....Tom
L: Hvala ne bi ti bilo treba
T: malenkost, se vidiva ju3 pri angleščini
L: ja ..pri angleš...š..čini (samo strmela je v super kjut face)

Po pouku je seveda vse povedala Sierri in Nickie in nardile so taki fris:

vesele so ble zanjo.Ampak Sierra je morala povedat:

S-Ne zdržim več, nujno vam moram povedat...
L-ka je blo?
s-obstaja možnost da se bomo preselili in nebom več na tej šoli!!!!!!!!!
N-neee, zakaaj?
S-To zaupam res samo vama dvema ampa naše stanovanje je res drago in zmanjkuje nam denarja...
L-o neee!!
N-brez skrbi Sierra našla se bo rešitev
S- Upam, brez vaju ne bi preživela!
(objele so se)

Tom: (novi sošolec)

In nov dan je napočil. Sierra je bila zelo vesela ko je v šolski omarici dobila...☺☻♥
Neext? Kaj mislite da je Sierra dobila?
21. julij 2014
u175051
u175051
Ajaj pa še:
-Nicki

Linny in Anita:

Emma: (sestra od Toma)

Sean: (bratec od Toma)

21. julij 2014
u175051
u175051
Sierra je v šolski omarici dobila darilce od Nickie in Linne.

Notri je bila še tale kartica:

-Oo..to je tako prisrčno- jima je odgovorila, odšle so v razred.Tam je bil tudi Tom. Linna muje pomežiknila. Med poukom i je poslal listek z njegovo telefonsko številko. Spodaj je pisalo -Switch? - Linna je napisala še njeno fonsko in dodala smejkota . Sklenila sta , da gresta po pouku v kino. Gledala sa zelo smešno komedijo in ves čas sta se samo smejala :') Po filmu sta šla še na majhen prigrizek in se zabavala. Sklenila sta da bosta šla ju3 v bližnji zabaviščni park in predlagal je da uzame še svoje best frendice, on bo uzeu pa sestro in brata tut. Po prigrizku sta se poslovila z objemom in šla domov.
Po večerji se je Linna dala v pižamo, poiskala Morgija in Philipa (mucije) in si jih namestila na noge. sta bla prou topla Chucky pa se je namestil na dekico. Mogla se je učit ker ju3 piše angleščino pa to. In zjutraj jo je presenetil message ----------
24. julij 2014
u169854
u169854
next
25. julij 2014
u172733
u172733
Neeext<333 i like it<3
27. julij 2014
Next
27. julij 2014
dam prvo next pa grem pol brat da ne pozabm pol nexta napisat
29. julij 2014
u175051
u175051
Zjutraj se je Linna zbudila in presenetil jo je message od Toma ˝Dobrojutro, poglej skozi okno (:˝ in na drugi strani ceste v sosednji hiši je na oknu mahal Tom. Linni ni bilo nič jasno, a se je nasmehnila, ko je videla njegov obraz. V istem trenutku je dobila message ˝se spomneš, ko sem se predstavil pred razredom in sem rekel, da smo se preselili v predmestje Los A.?? Izkazalo se je da smo sosedje (:˝ Linni je poskočilo srce. Zelo je bla vesela te novice. Nasmehnila se je in začela plesati Happy dance, čez 3 sekunde je spoznala, da jo Tom še vedno gleda skoz okno in se smeji. Še ona je dobila izpad smeha (:
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Linna je stekla po stopnicah in se usula, potem se je samo zasmejala sama sebi in oodšla v kuhinjo.
˝Jutro˝˝ zavohala je mamine muffine na mizi....
˝Dobro jutro Linna, sta rekla starša v 1 glas. Chucky je zalajal, Morgi in Phillipa pa sta spala v svojih mehkih koških.
L: sem slišala, da imamo nove sosede =D( vsa navdušena)
Mama: Jap, Friedsonnovi...
Oče: Njihova mama je bila moja sošolka v osnovni šoli....
Mama: A poznaš koga iz njihove družine? (pogledala je Linno)
L: Ja, Tom je moj sošolec, je zlo fajn (pri tem so se ji zasvetile oči)
Mama in oče sta se smešno pogledala.

Mamini muffini:

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odšla je v sobo, si na hitro pogrnila posteljo in se oblekla.

Na hitro si je počesala lase in si umila zobe .
Pozdravila je vse in se odpravila v 10 min oddaljeno šolo s kolesom.

Ko je prišla v razred zadnjo minuto, so bili vsi že v razredu, razen učitelja. Bila je angleščina.
Linno je zmrazilo. Spoznala je, da je pozabila na današnji test angleščine! Angleščina ji gre najslabše. Usedla se je k best frendicama, ki so zaznale da je nekaj narobe.
In sledil je Linnin prestrašen fris:

L: Nee ! To se ne more dogajat!
S: Kaj je blo?
L: Pozabla sem se učit za test! (nato je potiho dodala) Odkar se je Tom pojavil se ne morem osredotočit na nič drugega.(nato je dodalaz veselim frisom) Aja Tom je moj sosed !** (in potem se ji je spet zmračil obraz....
S: brez skrbi Linna, pomagala ti bom.( Sierra je bila ekspert za ANG... )
L: Ok, hvala Sierra, nevem kaj bi brez tebe! ♥

In učitelj A. Mikelic je vstopil z goro listov pod roko.
Vsi so bli samo tko:

Razen Sierra:

In ja, Linni je še kar šlo, saj ji je Sierra povedala večino nalog. Ampak učitelj ni nič posumil, ker je itak bral časopis....
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Po učni uri je Linna iskala Toma. Zagledala ga je pri omarici in ga šla pozdravit.
L:hej
T:Hej
Lprosti, ker te nisem opazila 1. uro,samo pozabla sem se učit za test in (Linna je govoril zelo hitroo) in me je zgrabla panika in nisem mogla razmišljat o ničemer drugem in sej veš ka..........(preden je dokončala jo je Tom poljubil)
Oba sta se nasmehnila
T: Torej smo sosedje kaj?
L: Ja, vesela novica (:
T: Smo zmenjeni po pouku za zabaviščni park? (: (: (:
L: Ja, itak (:
(skupaj sta odšla do razreda)
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Po pouku so se dobili pred šolo Linna, Nickie, Sierra, Tom, Emma in Sean.
Skupaj so odšli v 15 min oddaljen zabaviščni park Crazy Daylight.
Vse so si ogledali in Nickie jih je prepričevala naj grejo na vlakec smrti Sky Scream.
Najtežje je blo prepričat Sierro, ampak ko so jo vsi odnesli na sedež je privolila.
V 1. vrsti sta sedela Linna in Tom, sledili sta Sierra in Emma ter Nickie in Sean.
Tom je snemal,

Potem so šli še na prosti pad.

In še na en vlakec smrti Hair Raser je snemala Nickie.
V 1. vrsti je sta ble Sierra in Nickie za njima Tom in Sean za njima pa Emma in Linna.

Še na ilijon reči so šlli in imeli so se super ♥
Potem sta Sierrain Nickie šle domov, potem pa še Linnna, Tom, Emma in Sean saj s sosedje. Ko sta Emma in Sean šla v hišo sta se Linna in Tom še malo pogovarjala in ponovila poljub. Čez 30 min, ko je Linna šla domov pa sta jo mama in oče pričakala s presenetljivo novico...................next?
30. julij 2014
u175051
u175051
Filmčekne odpre ta slikca naj bo:

30. julij 2014
Next
30. julij 2014
u175051
u175051
Linnina mama ji je povedala, da bo dobila sestrico. Vsi so se objeli. Potem pa predlagali imena. Linninemu očetu je bilo všeč ime Penny in Kira, mami Tina in Kira, Linni pa June, Molly in Annabelle. Ampak niso se še odločili.
...................................................................................................
-Linna-
Ko sem pojedla zajtrk in napisala Tomu ljubek mesič. Odpisal je s ♥.
Mucek Phillip je skočil n posteljo in se dregnil v mojo roko. Vzela sem ga v naročje in božala mali puhek, potem pa je skočil na nočno omarico in se dregnil v budilko, ki je kazala 7.25.. Poskočla sem do omare in premišljevala kaj bi danes oblekla. Navsezadnje sem se odločila za :

............................................................................................................
Ko sem si umila zobe sem hitro odšla po stopnicah, kjer me je mama že čakala s ključem od avta v roki. ˝Naslednič boš šla peš zaspanka, srečo imaš, da sem na poti v lekarno.˝
Nasmehnila sem se ˝Greva˝ in pomahala očetu, ki je prikimal v pozdrav. Ko sem prišla do omarice, mi je Sierra povedala, da je Nickie bolna in ima hudo angino. ˝O, nee
kje jo je pa dobila? ˝Z družino so bili v gorah za vikend, in se je sprva prehladila pol pa še angino staknla . Boga Nickie ...jo greve obiskat po šoli ¨ok¨
¨Aja, pa še neki, dobila bom sestrico¨ Sierra me je objela in poskočla !?
Pote sve se pogovarjale o imenih in njej je res blo ušeč moj predlog Annabelle...
Potem pa sem pogledala naprej po hodnikku in zagledala Toma kako je džal za roko novo sošolko Jaenette Fallen. In zmrznila sem na kraju mesta...Sierra me je pogledala in se zresnila..samo strmela sem v Toma, kar naenkrat me je opazil, in se zresnil, surovo je pozdravil Jaenette in tekel h meni. ˝Poglej, ni tako kot izgleda Linny˝ in prijel me je za roko. Jaz sem samo spustila roko, pozabila kar sem videla in odšla v razred. Tom mi je celo uro skušal nekaj dopovedati a jaz sem samo strmela predse z odsotnimi mislimi...

Jaenette Fallen:

......................................................................................................
Kaj mislite, da prikriva Tom?
20. avgust 2014
nextt
20. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg