Forum
vem sigurno boste rekli da je ta zgodba butasta ker sem jih naredila že veliko ampak vseeno se bom potrudila☺☻
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zadnji dan šole ''JUHUUU končno konec moja BFF mi je rekla jejjj tudi jst sem vesela. Zazvonil je zvonec bili sva veseli in odšli domov na izhodu si je vsak učenec vzel svoj sladoled kot darilce za zadnji dan šole. Šla sem domov tam sta me čakala moja shetlandska ovčarja Nixie in Cortny.
Doma mi je mama ker sem bila tako uspešna za konec 3. letnika kupila oz. posvojila še španskega volčjega psa (najprej sem mislila da je volk ker je bil še mladič) ko sem se dotaknila njegovega kožuha mi je rekel ''jaz sem volk'' ustrašila sem se in to povedala mami, mama je reekla da ni mogoče. Potem sem tekla v sobo z novim psom Jackom z Cortny in Nixie. Šlišala sem spet rekel je da je on volk in upa govoriti. Dal mi je čarobno zapestnico s katero sem se lahko pogovarjala z živalmi. Nixie in Cortny sta mi rekla da se želita igrati rekla sem jima naj gredo dol na vrt in da pridem odprla sem jima sobna vrata in sta tekli dol Jacku sem rekla torej si res volk. Rekel je ja a nesmem nobenemu povedati. Obljubila sem mu in uprašala če lahko vsaj svoji BFF Lucy. Rekel je da ja če bo obdržala skrivnost a samo njej. Obljubila sem. Poklicala sem jo h sebi in ji dala zapestnico in kar naenkrat je slišala živali kako govorijo, potem mi jo je vrnila in se spomnila njenega psa Kaita ki je nekaj narobe z njimšla ga je iskat domov in rekla meni če se lahko pogovorim z njim povedal mi je da mu gre na bruhanje in smo ga peljali h veterinarju povedala sem da ga sili na bruhanje uprašala me je kako to vem rekla sem hmmmmm da da pač se mi tako zdi ker je že bruhal in dostikrat kašlja kot da bo kaj izbruhal ven. Potem smo vzeli tablete in šli v pasji park kjer so se psi zabavali. Spoznali smo lastnico stro 18 let eno leto je bila starejša od mene njen pes je bil mešanec med huskyem in španskim voljčim psom in ni imel sprednje leve tace. moj Jack se je hitro spoprijateljiv saj sta bila oba kot volkova.
___________________________________________________________________________________

slike:

jaz:

BFF:

Nixie:

Cortny:

Jack v pasjem parku:

Kait:

pasji park:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 ali 3 nexti!

vam je všeč???
09. maj 2015
u180984
u180984
next
09. maj 2015
u193008
u193008
Jaa next
09. maj 2015
zapestnica:

09. maj 2015
potem je Nixie prišla in mi povedala da ima trn v tački pobrala sem ga ven tekla je roza kri. Hitro sem obrisala in vrgla v smeti. Potem sem šla za Cortny in Nixie pa Jackom in Kaitom ki so me vodili do drugih psov začela sem metati frizbi nek Labradorec me je uprašal če se lahko igra saj je vedel da se pogovarjam z živalmi zato ker vse živali prepoznajo to zapestnico. Rekla sem ja a Jack je raje lovil žogico ker ima močne zobe in lahko uniči frizbi. Tam smo bili 3 ure šli smo dmov moja BFF je prespala pri meni tudi njen pes

3 nexti!

oprostite ker je kratko
09. maj 2015
u193008
u193008
Next
09. maj 2015
še 2
09. maj 2015
pliss
14. maj 2015
no še eden
14. maj 2015
next ? :3
14. maj 2015
Naslednji dan smo se zbudile zjutro ob 6:17 saj so psi želeli iti ven. Jack je zavlačeval jaz pa sem spala pokonci potem smo šli nazaj spat. Zbudili smo se ob 7:00 in pojedli zajtrk in spet peljali pse ven. In pse pustili doma in odšli v šolo bilo je 7 šol. ur MAT,¸GOS,TJA,BIO,SLO,FIZ,NIT. Potem smo šli domov vzeli pse in odšli v konjeniški center ker imajo dva konja samo za 2000€ Vsaka je vzela svojega moj se je klical Harmony in od BFF pa Wild. Zajahale smo domov, psi so nas spremjali zraven in doma so bili od obeh starši doma in rekli ''misliva da ste dovolj stari d živita v svojem stanovanj'' Rekli sva JAAAAA!!!! Potem so nas pospremili v stanovanje z čudnim imenom DogsWolfs.
Vsaka je imela svojo sobo, 1 kuhinjo, 2 kopalnici, 1 dnevno sobo z veliko televizijo. Tam sva naredile nalogo in psi so spali starši so nam celo vredili da imava streho in ker sva v najvišjem nadstropju je bil na strehi balkon in na balkonu hiška za Harmony in Wild.
Imeli sva 8 metersko dvigalo za konje. Potem se je temnilo in šli sva spat. Zjutro sva peljale pse ven in šle v šolo v šoli nam je učiteljica pri NIT rekla da jutri pripeljemo v šolo svojega psa kdor ga ima in še eno žival. Uprašala sem če lahko konja rekla je da ja.
Nslednji da sem peljala Harmony in Nixie v šolo, in BFF pa Wild in Kaita. Predstavila sem jih zunaj na travi pokazala sem tudi razne trike z Harmony in Nixie.
________________________________________________________________________________

slike:

Harmony:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR46nS0X0iMtMZkbK1aeVr26HbnjBQSfbLLXg-4ML6cU3CgVhPs

Wild:

15. maj 2015
u193008
u193008
The best!!!
Next
16. maj 2015
še eden
16. maj 2015
u156631
u156631
Coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Next!!!!!
16. maj 2015
mislila sem še dva

še eden
16. maj 2015
ℋσяѕє ℓσνєя ツ oo hvala ti
16. maj 2015
u156631
u156631
Ni zakaj
16. maj 2015
next