Forum
Moja prva zgodbica je tole in upam, da vam bo všeč.
-----------------------------------------------------------------------------------
A N G R Y - G I R L S

"Emma, Emma." Odpla sem oči in zagledala njega. Mojega mlajšega bratca Jacka in še nekaj njegovih prijateljev. Razgledala sem se, kje sploh sem. "Emma, si ok?," me pogleda in iz njegovega pogleda vidim, da je prestrašen. "Hannah in še nekaj njenih prijateljic..." Nisem ga več poslušala. Trenutno sem v večnamenskem prostoru in okoli mene je vse več gneče. "Umaknite se, rabim malo prostora," zakriči ravnateljica Omah in se prerine do mene. "Kaj za vraga se pa greš?," zatuli. "Jaz, jaz, ničesar se ne spomnim, se zlažem. Če bi izdala Hanno, bi bilo spet po meni. "Takoj z menoj v pisarno, ostali pa pozabite na vse kar se je zgodilo, punca spet išče pozornost." Bila sem jezna. Jezna ko 'hudič'.

"Punca, ki išče pozornost, "še enkrat ponovi, tokrat v njeni pisarni. Njene rožnate stene, in njene roza skodelice, njene slike z rožnatimi okvirji, njena rožnata oblačila, njena roza pramena, na belih kodrastih laseh, vse rožnato, me spravijo ob živce. Ne morem neprestano buljiti v roza barvo, medtem, ko mi ona razlaga o pozornosti. "Nikoli več, jasno? Če te kaj muči, povej to tajnici, ok?" Prikimam. Stečem do učilnice, še prej do dežurnega učitelja, da mi izroči mojo šolsko torbo, ki se je ne vem kako znašla pri njem. Na wc-ju slišim Hanno in še nekaj njenih prijateljic. "Ste videle, kako sem jo klofnila, da se je kar zrušila po tleh?," se zasmeje. "Zelo smešno," rečem ko 'pomotoma' zaidem v wc. "Spet hočeš klofuto?," mi reče Hannah in se pripravi na udarec. "Ne, Hannah, iščem le wc školjko, kamor lahko stlačim tvojo glavo, siknem in pobegnem. "Da si ne dovoliš več jezikati," za menoj zatuli Hannah.
14. avgust 2013
next
14. avgust 2013
u147963
u147963
nekštttt
14. avgust 2013
Pobegnem. Ne vem kam naj se skrijem. Ne sliši je več, torej sklepam, da ne teče več zamenoj. "Malo pozna si," reče profesor Muller, in me jezno pogleda. "Oprostite," rečem, ta pokima in lahko se usedem. Premišljujem o današnjem dneveu. O tem, kako sem ga začela, o Hannah in njeni druščini in o tem, kaj delam narobe, da me nemara. "Gospodična Kinger," reče profesor in se mi zazre v oči. "Najprej zamujaš, nato ignoriraš, in... Mislim, da ti bom res moral napisati neopravičeno uro." Zaprem oči in premišljujem, kaj si bo o tem mislil moj očka.

"Adijo Hannah," reče vsaj polovica učencev na hodnikih in si ogledujejo njene nove čevlje. Seveda so roza barve. Pravzaprav, se mi včasih dozdeva, da je Hannah v sorodu z Omah, mojo ravnateljico. "Me ti ne boš pozdravila," reče Hannah. "Zakaj bi te?," rečem jezno. "Nisi kraljica, ki bo.. vladala meni," rečem. "Si razvajena kretenka, ki hodi po šoli kot cipa." Takrat ji prekipi. Spet me klofne, tokrat močneje. Iščem oporo. Končno jo najdem, ne vem na kom. Zameglilo se mi je. Ne vidim več svetlobe, mislim, vidim jo komaj še kaj. Preden omedlim, vidim Hannin nasmeh, potem se zgrudim.
15. avgust 2013
next plis kr ful dobr pišeš
15. avgust 2013
u147963
u147963
nekšttttt
15. avgust 2013
nextam, če dobim še enega bralca/bralko.
- Hvala <3
16. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg