Forum
Heej hoj:3 to je moja prva zgodbica, ki jo ze pisem kar nekaj casa na wordu zato sem razmisljala da bi jo objavila sem. Sam da je drugacna to ni navadna 1D pravljica kjer se glavna junaka srecata porocita ter zivita happily ever after. Seveda da ne! Zgodbica bo pripovedovala o glavni junakinjk Tessi Larissi ki spozna da je posvojena in ima nadnaravne moci. Tudi ko se glavna junaka srecata se nebo ustailo samo pri poljubu! (okej ja to sem mal fejkala za VA tist tazadnji del haha) no upam da bo brana in je nepisem zamanj:3

----
Nadnaravna bitja, kaj sploh pomeni ta beseda? To so bitja ki imajo posebne moči. Verjamem da si je vsak od vas zelel kdaj postati superjunak ali vampir, sanjali smo o vsem mogoce in zdaj imamo dokaz da je vse skupaj neresnicno. Od nekdaj sem obozevala romane o vampirjih ter volkodlakih ali pa o tistem carovniku harryu potterju. Ce bi imela eno mozost obiskati svet nadnaravnih bitij bi verjetno to storila. 
Naj se vam predstavim sem Tessa Larissa Magic ja se moj priimek predstavlja nekaj nadnaravnega, stara sem 19 let. Obozujem branje romanov ter petje vem cudna kombinacija. Starši mi že od nekdaj govorijo da sem posebna zaradi moje osebnosti in da ljudje to cenijo samo pri meni se še to ni zgodilo, vsi me imajo za spako saj sem drugacna. Drugacen hmm to je beseda, ki je nemorem opisati, drugacen je beseda ko se razlikujes od drugih ne samo po videzu, spolu temvec tudi po osebnosti. No to je se ena moja filozovska poved.
"Tessa bi lahko nehala brati romane in prisla malo v dnevno sobo ljubica?" sem zaslisala reci mami, dobro ve da sovrazim kadar me poklice po prvem imenu. "seveda" ji odgovorim in se odpravim proti dnevni sobi
"mami kolikrat sem ti ze rekla da me ne klici po prvem imenu?" sem uzaljeno rekla in se vrgla na kavc. "hmm nevem" zamisljeno rece ter nadeljuje. "kot sem ti ze omenila ti imam nekaj za povedati" prikimam in se ji posvetim naprej. "no z očetom se že zelo dolgo pripravljama nato da ti povema samo nisma vedela kdaj bo pravi cas" spet rece. "mami samo povejta mi kaj je ze! A si noseča?? Yeey nebom vec edinka" veselo zavpijem ter zacnem poplesavati po dnevni. "tessa umiri se nisem noseca" " pa mamii nocem biti edinka, zelim si brateca ali pa sestrico" recem zalostno in se (spet) vrzem na kavc. "poslusaj me" " zelo tezko ti to povema" se po dolgem casu oglasi ocka ter s strahom v oceh pogleda mami "ljubica...." 

Bi zeleli zvedeti kaj se bo zgodilo z Tesso Larisso? Zvedeli boste ce preberete zgodbico<3
29. januar 2014
emmm...ja next
29. januar 2014
jap...
Neeeeeeeeext<3
29. januar 2014
Ooooo dva nekta sem ze dobila iiii<3333 no bom nadeljevala

Chapter 1

*Tessa's P.O.V*

" ljubica ves midva z ockom.." malo je oklevala nato pogledala očeta in nadeljevala. "te imava zelo rada" izdahne in se mi nasmehne. "samo to? Taksno paniko sta zganjala iz tega? Pa saj vesta da vaju tudi jaz obozujem kajne?" zahihitala sem se ter se nasmehnila. "no ce mi dovolita grem dokoncati nalogo nato pa ven z Aisho." veselo recem ter odskaklam v sobo. V zvezek ki sem ga malo prejle pustila lezati na mizi sem napisala se tri povedi ter ga zaprla. "kaj ko bi malo pozivela tole tisino" si recem ter nastimam Good life. Zazrla sem se v omaro " kaj bi oblekla" sem sama pri sebi godernjala ter ven potegnila do kolen dolgo rdeco oblekco z belim pasom. "perfektno".  Dolge blond lase sem si rahlo nakodrala ter obrobila oci z eye-linerjem. "wau dobro zgledas" sem si rekla ter v torbico zdevala zadnje stvari ter se odpravila. "ati, mami jaz grem" se zaderem ter obujem bele gležnarje. " Larissa do 23 bodi doma"rece ati ter mi da poljub na lice. Samo prikimam ter se odpravim. Iz torbice sem vzela telefon ter vtipkala Aishino številko. "Kje za vraga si??" se zadere glas na drugi strani. " oprosti nalogo sem se delala" recem ter se sama pri sebi nasmehnem. "ni vazno hitro pridi ker boma zamudile" se še zadnjič zadere ter prekine. Joj ta koza mi bo še živce popila si rečem sama pri sebi ter se zahihitam. Ko sem bila pred Aishino hiso sem jo ze videla. Stekla mi je v objem ter me pozdravla." kam pa greva?" jo vprasam "na zabavo k Samu" rece ter me z upanjem v oceh pogleda. "Ne! Ne grem k temu idiotu, preklemanem,zarukanemu debilu saj ves da me ves cas osvaja!" recem ter jo zalostno pogledam. "pa daj no stara si 19 let nikoli se nisi imela fanta ali zmenka, noben te se ni poljubil in lahko si srecna da se najvecji lepotec na soli zanima zate!" ja imela je prav. "samo za eno uro!" recem ter se ji nasmehnem. Prijela me je za roke ter zacele sma teci." to je to" recem cez par minut ko sma prispele na koljenje krav. "koljenje krav?" me zacudeno pogleda aisha. "ups a sem rekla to naglas?" " haha ja" rece ter se mi zasmeji. "pa poglej to musko ter te pijane nastnike." se sama recem in se ji pridruzim pri smehu. "Ais,Lar, vstopita" se zadere Kim ter mi pretecne nasproti. Ja tako me klicejo Lar ali pa Tess. " izvoli" nama rece kim ter mi poda pivo. Iz njene sape sem lahko vohala alkohol. Pivo sem sprejela ter ga pocasi nesla proti ustim.

Mal vas bom se mucla<33

A je sploh vredno nasljednega nexta?
29. januar 2014
next+nova bralka
29. januar 2014
waa se 3 nexte<3
29. januar 2014
neeeeeeeext!
29. januar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeext:3
29. januar 2014
Se en next :3
29. januar 2014
to je pa se trailer za to zgodbico ( prvic sm ga naredla zato mi malo prizanesite hvala)
30. januar 2014
NEEEEEEEEEXT *w* huuudooo pa huud trailer.... <333
30. januar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. januar 2014
Waaaa hvala ●Șώεετ.ɖરελɱȘ● haha ze pisem<333
30. januar 2014
Chapter 2

♥˙Larissa's P.O.V♥
'' Kim!'' se zadere znan glas ter pohiti do nas. '' O hej Jack'' reče kim ter se mu nasmehne. '' Pridi nekaj ti bom pokazal'' reče še ta ter jo povleče za roko. '' No pa sma ostali sami'' reče Aisha po dolgem času ter odhiti v hišo. Nasmehnila sem se sama pri sebi ter odšla za Aisho. '' Wau glej kdo se je oglasil'' zaslišim Sama za seboj. '' Kaj bi rad?'' rečem ter se zaustavim. '' Tebe lepotička'' mi zašepeta na uho ter odide. '' Nekdo bo pa mel divjo noč'' reče Aisha ter se mi začne posmehovati. '' Utihni meduza'' rečem ter na rahlo potisnem stran. Ja z Aisho sma imele lep odnos. Marsikdo bi rekel da sma sestri saj sma si bile 'podobne' vendar jaz nevidim enakosti. '' Kakor koli hobotnica'' reče še sama in odide. Predvidevala sem da je šla po pivo haha, ja Aisha je znan po tem da je žurerka. '' Te pete me bodo še ubile'' si rečem sama pri sebi in jih sezujem. '' Tessa Sam te rabi'' mi reče John ter me povleče za njim. '' Spusti me idiot'' se zaderem na njega in ga brcnem v mednožje. Boleče vem. John se je zlekinl na tla ter začel javkati. '' Ta punca je hudič'' zaslišim reči Johna. '' Nehaj ker bo še moja'' odgovori Sam. '' Misli si bedak'' rečem in odidem iz hiše. '' Larissa oprosti, sej John ni mislim resno'' reče Sam za mojim hrbtom. '' Kdaj si pa ti prišel sem?'' ga vprašam ter se nasmehnem. '' Samo ušeč si mu'' reče še enkrat ter se usede zraven mene. '' Pa kaj še, Poglej jaz nisem ena tistih kur** ki jih imate za eno noč'' jezno rečem ter poskušam oditi. '' Ostala boš'' reče sam ter me prime za zapestje. '' Spusti me kreten'' rečem ter ga skušam brcniti. '' Nikoli'' reče ter se mi hinavsko zareži. '' Rekla sem da me spusti!'' poskusim še enkrat. '' Jaz pa sem rekel ne. '' reče še enkrat. '' Ti prokleti idiot, hinavski kreten pusti me!'' rečem jezno ter ga z vso močjo potisnem stran. '' Od kdaj pa sem jaz tako močna?'' si rečem ter stečem domov. Po resnici povedano me ni skrbelo za Aisho ker sem vedela da se znajde. Tekla sem po temnih ulicah Rima. Ali sem pozabila povedati? Upsi z mojo družino smo se v rim priselili pri mojih 12 letih. Vendar še vseeno ohranjamo naš materni jezik. Kakorkoli. Tekla sem po neki temni ulici do doma. Na mojo srečo sem bilo samo 20 minut stran. Vstopila sem v hišo ter pogledala če je še kdo buden. Ni uff sem si odahnila. Jakno sem obesila na obešalnik ter po prstih stekla v mojo sobo. '' TESSA LARISSA MAGIC STOJ!'' zaslišim za seboj. '' Amm prosim?'' rečem ter se naredim 'butasto' '' Ne ti meni prosim! Zmenli smo se do 23 ti pa prideš 3 minute čez eno zjutri! To je že tretjič ta teden!'' ostro zavpije oče mami pa se mu pridruži iz kuhinje. '' Pa dajta no, saj lahko imam malo zabave v celih 19 letih nisem prekoračila ure (razen ta teden) nikoli nisem nikamor hodila prosim?'' rečem ter naredi puppy face. '' Nič ne prosi! Pripor imaš za dva tedna!'' reče še enkrat jezno ter odide. ''Ampak..'' poskušam '' Nič ampak, pojdi v svojo sobo'' me prehiti mami ter nažene gor. No pa sta šla dva tedna lajfa. Res je kar sem mal prejle izrekla, nikoli mi ne pustita nikamor. '' Uničujeta mi živlenje'' se še enkrat zaderem iz sobe ter se zaklenem. '' Vsaj varna bom'' si zamomljam ter odidem v kopalnico. Make up sem si dala dol ter se preoblekla v ogledalo.Skomignila sem z rameni ter se vrgla na posteljo. '' Kaj bomo pa danes brali'' si rečem ter iz police izvlečem mesto kosti. '' oo nate sem pa že pozabila'' rečem knjigi ter jo počasi začnem brat. Ja imejte me za noro vendar me to pomirja, velikokrat se pogovarjam z knjigami saj imam občutek kod da me razumejo. Haha ja čudaška sem vem. Počasi sem začela zapirati oči saj me je zmanjkalo.
Zjutraj me je zbudilo praskanje na vrata? Ali sem že omenila da imam mucka? Hitro sem mu odprla vrata ter ga prijela v naročje. '' kaj pa je tebe prineslo sem Maxie?'' sem rekla ter ga pobožala po trebuščku. Po navadi ne hodi v zgornje nadstropje saj ga je strah stopnic. Zapredel mi je ter zaprl oči. Počasi sem se vlegla na posteljo ter naju pokrila. Začel mi je presti ter grizti prste. ''Maxie'' tiho rečem ter ga spustim. Stekel je stran nato pa sem še sama malo zaspala.
A nextam? Ful je kr neki kr nimam idej haha
30. januar 2014
NEXT
30. januar 2014
next
31. januar 2014
next
31. januar 2014
Next
10. februar 2014
nextt
01. marec 2015
Next
01. marec 2015
O MY FU**ING GOD
Vsaj ena (poleg wolf13,pa jasmine16) ka zna pisat zgodbe na temu forumu.
Dej, ves zgodbe so iste
—starši so ti umrl tk živiš pri teti........
—s starši se preseliš
—tri dni si v šol pa že fura z najlepšim tipom na šol
— kušne se s tvojo naj frendico
In podobne nekvalitetne dolgočasne bedarije
AMPAK TVOJA ZGODBA JE FULLLLLLL DOBRA
NEXT!!!!!
01. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg