Forum
Živjo!Sem Angelina!Stara sem 15 let.Pravkar so se začele počitnice.Povedala vam bom kaj se je zgodilo.

Če bi znala čarati bi začarala le eno.Da bi bile vse življenje počitnice.Na žalost to ne bo nikoli res.Prav tako pa nisem verjela da se bo zgodilo nekaj...kar se potem je.Zato bi zdaj verjela da se mi bo želja uresničila.A žal ne morem.
Torej gremo od začetka.

Vohooo.Počitnicee jej!V pižami sem skakala po postli in čakala da bodo deske poknale.Saj ne.
Nenadoma je nekdo potrkaal.'Kdo me moti?' sem zatarnala.'Jaz' se je zaslišal mamin glas.'Pejt noter' sem na kratko odgovorila in skočila iz postelje.Mama je vstopila.'Ker je jutri tvoj rojstni dan...' je mama začela.'Jaa?' sem uprašala z zanimanjem.'Sem se odločila da te pošljem študirat v Ameriko.Šla boš že danes vendar boš mogla počakat do konca počitnic.'.'Z veseljem' sem dejala in začela metati oblačila v kovček.'Zraven lahko vzameš tudi Nino.'.Nina je moja bff.Stekla sem po telefon in ji natipkala vse o tem.Že čez nekaj minut sem prejela navdušeno pismo.Mama ji dovoli!Spakirala sem in ugotovila da je še ena ura do leta.Živčno sem odšla do avta čeprav sem vedela da bom še čakala najmanj pol ure.
Odpejala sem sebe in Nino do letališča.Vem da še nebi smela vozit ampak sem dobila avto za 14 rojstni dan.In kdo ga nebi uporabljal?
Ko sma prišle do letališča sma bili tiho.Vedeli sma da lahko uresničima najine sanje.
Vkrcali sma se na naše letalo.In čakali,čakali...Šele uro po predvidenem letu smo vzleteli.Z Nino sva bili začudeni.Zakaj niso povedali.Nenadoma sem zaslišala rahe krik.Bil je od Nine.Saj ne more biti res.Na letalu ni...nikogar.Nina se je stisnia h meni jaz pa sem le rekla naj se pomiri saj so v 2 razredu zagotovo potniki.Želela sem si da bi lahko verjela sama sebi.

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. september 2010
Jst:

Nina:

21. september 2010
nextiii, dobr pišeš
21. september 2010
21. september 2010
Šee kak komenteek?
22. september 2010
next