Forum
evo...tuki je ta zgodba...ki jo obljubljam že od februarja...dolg cajta je trajal...da sm vse spravla v željeno obliko pa to...umes sm mela kr pestro v zasebnem življenju...bla lep čas brez wifija...nakoncu pa preprost preveč lena...da bi objavila prolog...ki ga mam spisanega že skor 2 mesca
uglavnem...ne bom več nakladala...opravičujem se za vse pravopisne napake...ker nisem nek talent za slovnico zahvale pa to...bom vsem zaslužnim spisala na koncu triologije...in se bom takrat res razpisala...am...spet neki nakladam pa filozofiram...uglavnem...upam, da vam bo ušeč...
pa tut oblika je malenkost drugačna od običajnih zgodb...pač na začetku vsakega dela...bo slika...next...in nato nek komad...
upam...da vam bo ta oblika odgovarjala...am...k prologu pa prilagam še naslovno sliko in komad celotne triologije...ki je hkrati tudi naslovna slika...in zraven naslovni komad 1.dela triologije...
zdej pa dost filozofiranja X'D
sporočte mnenje

/////////////////////////
Od nekdaj je na Zemlji obstajalo dobro in zlo. Tako kot tudi mi, Angeli in Demoni.
Brez nas...ni vas.
|||||||||||||||||||||||||||||||
*flashback*
Stala je na oddaljeni pečini, ter zrla v razjarjeno morje, ki je z bučnimi valovi butalo ob skale na vznožju pečine. Nad nebo so se zgrinjali temni oblaki. Težke dežne kaplje so počasi začele padati na pusto, utrujeno zemljo. V očeh so se ji zarisale solze. Solze vsega trpljenja in neskončnih bolečin. Teža bremena, ki ga js nosila jo je vlekel na dno. Njene misli so zapolnila tisočera vprašanja. "Zakaj jim ne more biti enaka?  Zakaj je ne sprejemajo? Je res tako drugačna?". Strela je prerezala temno nebo in za nekaj sekund osvetlila pečino. Ob gromu, ki je sledil se je prestrašeno zdrznila. Pred njenimi očmi se je odvijala čedalje hujša nevihta. Veter je dvigoval pramene njenih temnih las. Z roko je poskušala umiriti svoje podivjane lase. Nevede se je obrnila proti oddaljenemu griču. Na njem se je narisala temna silhueta. Prepoznala ga je! Teh vranje črnih, do ramen dolgih las se preprosto ne da zgrešiti. Ko se ji je približal, mu je zaklicala: "Si prišel, da me boš še bolj prizadel? Da se mi boš smejal v obraz, tako kot vsi ostali?". Rahlo je zmajal z glavo. "Prepozno je!" je zaklicala v daljavo. Naslednja stvar, ki jo je zaslišala je bil obupan krik, nato pa so njeno telo prevzeli drugi, novi občutki. Hladna, slana voda ji je prodrla skozi nosnice in nadaljevala svojo pot vse do pljuč. Ni se upirala. Močan val je njeno utrujeno telo vrgel ob skale. Pred očmi se ji je zmeglilo. "Rešena sem!" je bila zadnja stvar, na katero je pomislila. Nato je omahnila v temo.
*end of flashback*
\\\\\\\\\
https://m.youtube.com/watch?v=3HVS1itGSqc
29. junij 2017
aja...še neki...naslov je...
Angeli in/ali demoni, oziroma, če lahko padli angel ponovno vstane
ampak v naslov ne moreš vnesti ločil
29. junij 2017
Next
zanimiv začetek
29. junij 2017
Next ^^
29. junij 2017
Next
super začetek
30. junij 2017
že vidim da bo to perfekcija c;
Next
30. junij 2017
Next!
30. junij 2017
Next
30. junij 2017
Špelči tole je fenomenalno!! Obožujem tole. Tvoj stil pisanja mi je zelo všeč. Komaj čakam da nextaš!! Neeeeeeext
30. junij 2017
Meni je tole zelooo dobro *_* pa naslov mi je tud zlooo zanimiv le kok casa si ga sestavlala pa naslovnca je tud zakon
Komaj čakam na nadaljevanje, Next
01. julij 2017
hvala vsem za nexte
res...nikol nism mislna...da bom tok nextov dobla...hvala vam
am...Next pride danes ali pa jutri...morem še v računalniško obliko spravt...
Am...Leith (komi sm se zadržala...da nism spet tvojega imena napisala X'D) če ti po pravici povem...naslov je padel iz neba...dejansko...mela sem ga v 3 minutah po tem...ko sm se spomlna februarja...da bi lahk začela pisat zgodbo o Angelih in Demonih X'D
uglavnem...Next pride kmalu
01. julij 2017
01. julij 2017
Next fuul fajn
01. julij 2017

Za začetek neki splošnih informacij...da se boste lažje znašli pa še neki...to je zgoj zgodba...in njen namen ni prenašanje verskih sporočil pa to...samo pišem o bitjih...ki se pogosto pojavljajo v raznih verah...

V zgodbi nastopajo 3 ločine.
1.Angeli:
a) navadni angeli (njihova krila so bela in obrnjena navzgor, proti nebu)
b) padli angeli (njihova krila so potemnela, a so še vedno obrnjena proti nebu)
c) nezaznamovani (njihova krila so bela, a obrnjena dol...proti peklu...)

V 1.delu triologije boste bralci spoznali zgolj navadne angele, ki so zadolženi, da človeška življenja potekajo tako kot je treba, vsak angel dobi svojega človeka v varstvo...in padle angele...te so bili včasih navadni angeli, a so jim krila potemnela zaradi slabih dejanj, ki so jih storili...zaprti so v ječah pri demonih...

Angelsko izobraževanje poteka v večih stopnjah...
Pri 7letih vstopijo v posebno angelsko šolo v kateri so vse do 16 leta. Na dopolnjen 16 rojstni dan zaključijo šolanje in imajo nekajmesečne počitnice. Po končanih počitnicah pa so vključeni v človeške šole za 3 leta.
Pri 19 letih se odločijo kakšno delo bi radi opravljali kot angeli in nato nadaljujejo z poklicnim šolanjem do 21 leta.
Za nezaznamovane vse poteka nekoliko drugače...ampak...boste vse z edli v 2. delu triologije.

2. Demoni (njihova krila so črna in obrnjena proti peklu)
Vse življenje imajo zgolj en cilj. Uničiti dobro na Zemlji. Pri tem pa čim več angelov spravi v greh, da bodo dobili v svoje ječe nove padle angele.

Njihovo šolanje je dokaj enostavno.
Pri 6 letih vstopijo v šolo. V kateri pa pouk vse do 13 leta ni obvezen. Od 13-17 leta opravljajo osnovni program. Pri 17 letih se pridružijo človeški šoli v kateri pa so vse do 23 leta. Nato se njihovo uradno delo začne.

In tu je še zadnja...3. ločina...in to smo mi...navadni smrtniki

Pa še neki...ko angel/demon dopolni svojo starost 16 oz 17 let...se mu vratu pojavi tetovaža njegovih kril, ki pa jih vidi le on. Ko konča s šolanjem lahko nadzoruje svoja krila. Prej pa se mu krila pojavijo zgolj v nujnih primerih sama od sebe.

Med vsemi 3 ločinami pa velja pomemben zakon. Ne smejo se mešati med sabo. Njihovi potomci bi lahko imeli nadnaravne moči, katerih se ne da nadzorovati, zato ubijejo starše in otroka, če pride do kršitve.

1.del~Jack Nielsen
/////////////////////////
Bos sem tekal po mokri travi. Ostri travnati listi, so me rezali po stopalih. Vrjetno so bila že vsa krvava. A nisem imel časa, da bi se ozrl in si natančno ogledal stanje mojih stopal. Mesečina je osvetljevala pšenična polja. Klasje na njih je negibno ležalo na tleh. Očitno je uničila tudi to. Senca mi je sledila. Z vsakim korakom se mi je bolj in bolj bližala. Za mano je zaostajala le še za nekaj skromnih metrov. Moje moči so pešale. Vedel sem, da ne bom zmogel pobegniti. Nemočen sem bil v primerjavi z njo. Ona je bila neuničljiva. Ure teka je niso niti najmanj utrudile. Moje misli so begale sem ter tja. V moji glavi je zavladal cel kaos, kateremu pa je sledila še večja zmešnjava. Še preden sem se dobro zavedal, sem ležal na mokri travi. V gležnju me je močno zaskelelo. Senca se mi je bolj in bolj bližala. Bila je zgolj še nekaj korakov stran. Hotel sem zbežati, a nisem mogel. Nisem imel več moči. Moje telo je bilo povsem izčrpano. Želel sem si le umiru zaspati. Zaspati za večno. Senca se mi je približala. Skoraj sem čutil njen utrip srca. Sklonila se je k meni. Le čakal sem, kdaj bo potegnila nož in naredila mojemu življenju konec. Namesto tega pa je segla k maski in jo snela. Ko sem zagledal njej obraz, sem zakričal od groze. "Potrebujemo te." mi je zašepetala.
In nato...sem se zbudil.
Roko sem si šel. Skozi svoje potne lase. Spet me je tlačila mora. Mora, ki me muči zadnjih nekaj tednov. Ponavlja se iz dneva v dan. Ampak preprosto mi ni jasno. "Kdo neki naj bi me potreboval?". Ampak tokrat je mora dosegla svojo skrajnost. Do sedaj se je mora vedno končala z padcem. Tokrat pa je senca odkrila masko in izrekla bistvo. Takrat sem dobil idejo. "Mogoče je to povezano s tem, da bom postal angel?" sem se sam pri sebi vprašal.
Bežno sem ošinil uro. 1:17 počasi sem dojel. Moj rojstni dan je! Moj 16 rojstni dan je! Angel bom postal!
Hitro sem hotel steči v kopalnico, medtem pa sem se uspešno zapletel v pregrinjalo in naravnost elegantno telebnil po tleh. Hitro sem se odvil iz pregrinjala in za las preživel maraton okrog knjig, ki so bile razporejene po moji sobi sem ter tja v visokih kupih. Očitno bo moja smrt zgledala nekako tako. Sredi noči bom hotel iti v kopalnico, se spotaknil ob knjigo, padel, si zlomil nos in nato doživel notranje krvavitve mitohondrijev (sicer ne vem, če je to mogoče...nikoli nisem maral biologije X'D) in nato bi za posledicami tega preprosto tragično preminul. Ubistvu sploh nisem vedel, da sem tak genij. Ob tej misli sem se preprosto moral nasmehniti. Končno sem kljub kupu preprek prispel v kopalnico. Hitro sem prižgal luč in se zazrl v ogledalo. Debelo sem izbulil oči. Nekaj preprosto ni bilo uredu. Krila na mojem vratu niso bila dokončana.
\\\\\\\\\
Mnenja...teorije..
Mogoče kdo ve, kaj je narobe z Jackovimi krili?
Next pride žal šele čez kak teden...ker bom dlje odsotna :/
Pa se opravičujem za vse napake...ker se mi je zlo mudil...ko sm to pisala...pa še mački so mi neprestano skakali po zvezku pa telefonu X'D

https://m.youtube.com/watch?v=VuGzJVKtW6g
02. julij 2017
Zanimiva teorija o angelih in demonih. Jaz svoje (saj ves, da so pri moji zgodbi tudi demoni, angeli se niso "uradno" notri...) se nisem povsem dodelala ampak se ne bom toliko osredotocala nanjo, ker to ni moj glavni cilj.
Ampak ja, vedno je fajn o teh zadevah pisat ane

In ja, dragi Jack, mitohondriji pac ne morejo krvavet. Toliko, da ves

Kaj je z njegovimk krili nebi vedla in tud nisem clovek, k bi se mi dal ugibat.

Torej Next, da izvemo cimprej
02. julij 2017
meni je prov zanimivo...kok so angeli in demoni v neki mesecih povsem izpodrinili vampirje in volkodlake

ubistvu so me čist potegnil v fantazijske zgodbe...mogoč bom pol kako začela pisat tut o drugih mitoloških bitjih

drgač pa Jack ime ime po enem dirkaču vrjetn veš kermu X'D

in nekega dne bom zgubla živce...ker ne morem uporabit v eni objavi več kot 3 smeškote X'D
02. julij 2017
A da so jih izpodrinil? Jz res ne bi vedla, ker zdej berem sam se od Cassandre Clare knjige - tm mas pa res vse zivo

Oh ja, znano! (P.S. gledala dans?)

Yep, ker clovk cut potrebo, po smeskotu na konc vsazga stavka!
02. julij 2017
pač jest mam tak občutek
drugaçe...priporočaš kako

ja...Folger...a si mogu tist na motorju poškodovat...da nisi mogu Marqeza prehitet

in ja...smo tudi posebni ljudje...ki uporabljamo blazno velik X'D...in nas očitno admin ne mara...ker od kar sm gor...nimaš možnosti uporabljat več kot 3 smeškotov :/
02. julij 2017
Next
ne vem kaj naj rečem. to je enostavno perfektno
02. julij 2017
Vse od Cassandre Clare? K se ujames v njen cikel romanov ne mors vec vn (Ja ubistvu te vabm v endless loop of all sorts of emotions about tons of awesome characters (that don't even exist) in se pol smejes in jokas zarad njih, ampak je fajn! Ful fajn!)

Ane! Matr bi mu prvoscla!

Nism jz kriva ce je moj spiritual animal, and!
02. julij 2017
LoveAnimals
jest vem...kaj lahk rečem...to, da pretiravaš
02. julij 2017
Ane*
02. julij 2017
SHHH, nc ne pretirava, prou ma!
02. julij 2017
Senca ~
seliva debate o motogpju v zs ker bodo ostali bralci drugače (ne po svoji krivdi) po vsem na tekoč o motogpju
sori ko ti tok časa nism odpisala...sm ful sm mela probleme v zasebnem lajfu...
02. julij 2017
Bralci bi mogl bit hvaležni, počaščeni, da bi bili deležni visoke izobrazbe s področja MotoGP-ja... but I see your point
02. julij 2017
hahhah motoGP-jevke
sm nova bralka in deeeej ciiim hitrej Next kr cene bom znorela X'D Next in perfektno je
25. julij 2017
draga I~love~my~life...bojim se...da žal obstaja vrjetnost...da boš znorela
am...Next bo še mal trajal...da bo pršu...ker trenutno sm v krajšem premoru pisanja...da najdem enega tipa iz Laškega X'D am...neki mi je pač dolžen še...potem pa ko ga najdem...dokončam eno posvečeno zgodbo (ki je blazno zakomplicirana...ker morem sestavit 20 zakompliciranih šifer s pomenom ...pa še povezat z umori pa vse X'D)...potem pa ko s tem končam...bom probala bolj redno nextat angels&demons...pa začela bom pisat ff o Kurtu Cobainu...
uglavnem...trenutno mam res ogromno dela...se bom pa res potrudila...da bi mogoč kakšen Next že zdej napisala
25. julij 2017
ok škoda
25. julij 2017
Next mam že sestavljen delno...sam iskanje naslovnega komada mi probleme dela
25. julij 2017
oz...komada za zraven nexta
25. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg