Forum
Novo leto na stari šoli sem si rekla. Z svojimi kovčki sem vstopila v svojo staro sobo ki sem jo delila z svojo dvojčičo. Ista je kot prej sem se sama sebi nasmehnila. Začela sem urejati svojo polovico mora biti comfy saj bom tu 10 mesecev!
MOJA POSTELJA:

MELANIJINA POSTELJA:

Oh kako sem neolikana saj se še sploh nisem predstavila!
Moje ime je Ariana imam vijolično pobarvane lase in temno vijolične oči.
Najbrž si govorite da to ni resnično vendar je. Veliko ljudi misli da nosim leče a ko jim pokažem svoje fotografije na katerih sem bila majhna se jih veliko opraviči zaradi napačnih predsodkov o meni.

Moja dvojčiča Melanie ima prav tako vijolične oči ampak so veliko bolj svetle od mojih.

Obe hodiva na šolo Angeles Arts to je šola za nadarjene. Tja so naju sprejeli zaradi najnih neverjetnih sposobnostih petja vsaj tako drugi pravijo...
-----------------------------------------------------------------------------------
Na Angeles Arts je vse mirno dokler se zraven njune sobe ne vselita dvojčka iz Danske...
Rabim 1 next za nadaljevanje...
28. julij 2017
Next
29. julij 2017
Next
31. julij 2017
Hvala za oba nexta nadaljevanje prihaja
31. julij 2017
Jutri se že začne pouk. Ko sem nameravala iti v coffe shop zraven našega apartmaja sem videla da se v apartma zraven naijine sobe nekdo seli.
Povedala sem Melanie in odločili sva se da se greva predstavit.
Melanie je potrkala in vrata so se odprla za njimi je stal fant ki se je predstavil kot Mark na kavču za njim pa je sedel in igral kitaro njegov mislim da dvojček..?
Tudi on je prišel in se predstavil kot Jack.
Prva se je predstavila Melanie potem pa še jaz dvojčka sta bila zelo prijazna in sta naju vprašala glede najinih oči (tako kot vsi drugi...) ko sva jima povedali da so to naravne oči sta bila presenečena. Po predstavljanju in kratke pogovoru smo se odločili vsi iti v kavarnico v katero sem prej mislila iti sama.
Mark in Jack

(Mark levo Jack desno)
31. julij 2017
oprostite za kratek Next ampak moram nekam iti tko sem vam dala en krajši sneakpeek
31. julij 2017
Next
31. julij 2017
Next
31. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg