Forum
u163559
u163559
Zjutraj sem vstala vse je bilo va najlepšem redu. Odšla sem v šolo. Bilo je isto kot vsak dan bedno in dolgocajtno.končno sem se odpravila domol. Moja pot do doma je dolga skoraj 4 km. Ker se rada rekrejeram to ni neč in rada hodim peš včashi tudi tečem. Vse je bilo zelo čudno. Moja pot domol vodi skozi gozd . vedno grem mino neke hiše v kteri živi neka deklica z mamo in očetom. Vsi skupaj imajo zelo čudna imena njenemu očetu je ime angeli,njeni mami angela nje pa anželina.kot bi bila angeli saj se tudi obnašaj veliko bolj čudno od nas. Ampak vseeno vem da to ni res in vse je vredu . po dolgi poti domol sem končno prispela. Doma sem se preoblekla v trenirko in športno majico.takoj sem naredila nalogo in še šla učit. Ko sem končala z delom sem šla na komp. Tam sem zasledila podatek ANGELI so živi in obstajajo.seveda nisem verjela dogle nisem pomislila na angelija,angelo,in anželino.v meni se je pojavil dvom ali obstajajo ali ne. Vse sem na hitro pozabila in so legla na posteljo.dvomov ni bilo več po kratkem premisleku sem si rekla¨ANGELI NE OBSTAJAJO ¨.

VAM JE ZGODBA VŠEČ NADALJUJEM KO DOOBIM 4 NEXTE
30. januar 2014
u151299
u151299
next
31. januar 2014
next
31. januar 2014
u163559
u163559
še 2 next
31. januar 2014
u150010
u150010
u163559
u163559
2 nexta plis
01. februar 2014
u163559
u163559
2 NEXTA ŠE NO NO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. februar 2014
next
02. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg