Forum
u31282
u31282
Napisala bom še eno zgodbico.

Preberite:https://www.igre123.com/forum/tema/tipicno-zivljenje/23983/
https://www.igre123.com/forum/tema/sence-pozabe/24040/

Naj pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. november 2011
u31282
u31282
.......................................Max....................................................................

Ura matematike.Dolgčas na kvadrat.Naj zvoni,naj zvoni,naj zvoni.......zvoni hvala bogu.
Zbasal sem stvari v torbo in karseda hitro odšel iz te mučilnice.Samo še ena ura in to je samo angleščina.To ni problem saj sem do svojega sedmega leta živel v Angliji.To bo torej šlo gladko.......Auu! Pristal sem na tleh.Glavo sem obrnil da bi videl,kdo se je zaletel vame.Bilo je dekle,očitno novinka,saj je še nisem videl.Z svojimi svetlimi očmi je gledala mene,nato pa še zvezke,ki so mi padli iz rok.Začela se je opravičevati,jaz pa nisem razmišljal o ničemer drugem kot o njenih prelepih očeh, in da ne omenimo svetlih laseh.Imela je tudi svetlo polt in bila je nasploh čudovita.
Omamljeno sem rekel "Je že v redu".Nasmehnila se je,nato pa me vprašala kako mi je ime."Max" sem še vedno omamljen od njene lepote dejal. "Jaz pa sem Julia" se je predstavila in mi ponudila roko.Rokovala sva se nato pa je počasi odkorakala od mene.

..........................................Julia................................................................

Oh kakšna neroda sem v časih,sem ga morala podreti......................
16. november 2011
u31282
u31282
Max,16 let,2 letnik

Julia,15 let,1 letnik

16. november 2011
Neext!
16. november 2011
u58396
u58396
next
16. november 2011
u31282
u31282
Tnx Nessy in Tamara 12
16. november 2011
u31282
u31282
Še dva nexta
17. november 2011
u31282
u31282
Bom kr zdej nadaljevala.

..........................................Max................................................................

Gledal sem za osupljivim dekletom in občudoval njeno lepoto.Sploh se nisem zavedel da je zvonec že odzvonil in da bi moral že biti v učilnici.Iz zasanjanosti me je vrglo to da je ni bilo več pred mojimi očmi.Ugotovil sem da je bolje da grem do učilnice.Potrkal sem in stopil v razred.

Učilnica:

"Max" je name zavpila učiteljica.

Trenutno nimam tolk časa zato bol majhen next
19. november 2011
next
19. november 2011
next napiš sporočilo ko nextaš nujno pliis
19. november 2011
u31282
u31282
Hvala za nexta
20. november 2011
next + ali lahko obveščaš ko b oš nextala
20. november 2011
u31282
u31282
bom obveščala in hvala za next

še en next in nextam
20. november 2011
next
20. november 2011
u31282
u31282
Hvala vsem,ki ste nextali,z vas je ta next. ali morda kdo za zgodbico poveste še komu?

.......................................Max....................................................................

"Oprostite učiteljica"sem zamrmral.
"Naj,se to ne ponovi"je še vedno z narajeno strogostjo rekla nato pa spet začela nakladati celotnemu razredu.Sedel sem na svoje mesto in se pretvarjal da gledam na tablo.Misli so mi spet ušle,k lepi Julii.Predstavljal sem si jo,prej,ko se je zaletela vame in je svoje prelepe žametne ustnice premikala v opravičila.
"Ljubček Maxy si še tu?" me je dregnila soseda Mandy.
No soseda,ki je moja dobra prijateljica,-no punca.
In jaz razmišljam o drugi. Odgovoril sem ji "Ja ljubica ja".
"O čem premišljuješ"me je tiho vprašala in se mi ljubko zastrmela v oči.
"O tebi" sem zašepetal nato pa se spet zatopil v zasanjanost.
Seveda sem lagal,kaj pa naj bi rekel.Mandy je res zelo prijazna in lepa punca in zadnje leto sem bil do potankosti zaljubljen samo v njene valovite lase in njene oči.
A Julia je kakor vrtnica med marjeticami.

Upam da je vredu.
20. november 2011
u31282
u31282
Mandy,16 let,2 letnik

20. november 2011
Next
21. november 2011
next
22. november 2011
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. november 2011
u61401
u61401
Next!!*
23. november 2011
next!!! takoj!
10. december 2011
u31282
u31282
.......................................Max.................................................................
Ure je bilo konec in odšel sem domov.Mandy me je spremila vse o uhodnih vrat tam pa mi je pritisnila ogromen poljub."Se vidiva jutri ljubček"mi je zašepetala na desno uho in s počasnimi koraki odšla stran.Ustopil sem v našo hišo in odvrgel torbo po tleh.

Naša hiša:

Takoj,ko sem ustopil se mi je okrog vratu že vrgla moja prisrčno-tečna štiriletna sestrica.Skakala je po meni in se hihitala.Vreščeče je zaklicala"Maxiii,Maxiiii se greva igrat!?!"Ker se mi res ni dalo igrati še eno sestričinih iger sem kot ponavadi odvrnil "Ne zdaj Hanna"Mala sestrica me je grdo pogledala in se stekla kujat drugam.Počasi sem odšel do svoje sobe in močno zaloputnil z vrati.Zvrnil sem se na posteljo in se zastrmel v veliko okno na stropu moje sobe.Bilo je oroseno od dežja pred nekaj urami.Misli so se mi spet obrnile k Julii pa tudi k Mandy.Kaj naj storim če mi pravzaprav ni več všeč Mandy
ampak Julia? No zagotovo mi je Julia všeč ampak ali ne ljubim več Mandy? Ali sem bil sploh zaljubljen v Mandy? Iz utrujenosti od mojega razmišljanja sem zaspal.Kar naenkrat sta mi pred noge padli dve roži.Ena je bila prelepa vrnica,druga pa ravno tako prelepa ampak marjetica. Za rožama sta stopili Julia in Mandy.Eno sem moral izbrati ampak katero? Ena je bila punca z katero sem že dolgo hodil,z drugo pa sem govoril komaj dve minuti."Max,Max!!!!"je iz oddaljenosti zaklical glas in me čez nekaj minut zbudil.Bila je mama,ki jo je zanimalo zakaj že spim,saj je ura komaj za kosilo.

.............................................................................................................

Oprostite ker že kar dolgo nisem nextala,sam je šola in tako.
11. december 2011
u31282
u31282
Maxova sestrica Hanna,4 leta

Maxova mama Valleria,39 let

11. december 2011
neeeeeexti!!!!!!!!!!! s:!2
12. december 2011
next
12. december 2011
u31282
u31282
..............................................Max.............................................................

Zaspano sem pogledal mamo in rekel da bom že prišel na kosilo.
Mama je samo zavila z očmi in se odpravila nazaj po stopnicah do kuhinje.
Dvignil sem se,ter se počasi odvlekel dol.V jedilnici me je na mizi že čakal krožnik krompirja z sirom.

Usedel sem se na stol,ter začel jesti kosilo.Mama je bila kuharica,preden se je začela ukvarjati z umetnostjo.Zdaj je naša celotna hiša napolnjena z maminimi slikami narave,sončnih zahodov in zvezdnih noči.
V točno tistem trenutku,ko sem pojedel je pri vratih pozvonilo.Hotel sem že iti odpreti vrata,pa me je mama hitro prehitela.Iz hodnika se je zaslišalo glasno odpiranje vrat takoj zatem pa nevzdržno kričeče prepiranje.Povesil sem pogled in zavzdihnil.
Vedel sem namreč da je skozi vrata vstopil moj oče,ves pijan in rdeč v obraz.
Moja mama in oče se ločujeta.Mami je pred pol leta očeta v dnevni sobi zalotila,kako se poljublja z drugo.Od tistega trenutka dalje v našem domu traja večna vojna.
Res nisem mogel več prenašati tega hrupa.Odšel sem v dnevno sobo,prižgal televizor in se delav da ju ne slišim.

To očitno ni bilo niti približno preprosto.Stalno sem pritiskal na dalinec in poviševal glasnost,a nič.Dovolj sem ju imel.Naglo sem švignil mimo njiju,skozi vrata,ki jih je oče še vedno držal naširoko odprta.Odzunaj je spet deževalo.Mrzel dež mi je kot vedno zbistril glavo ter pomiril glasno prerekanje,ki mi je kot odmel donelo v glavi.

18. december 2011
u31282
u31282
Maxov oče,41 let

18. december 2011
neeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. december 2011
u61401
u61401
nextnextnextnextnextnext
nextnextnextnextnextnext
nextnextnextnextnextnext
nextnextnextnextnextnext
nextnextnextnextnextnext
nextnextnextnextnextnext
NEXT
18. december 2011
u31282