Forum
u196009
u196009
Pozdravljeni.
Naprej, preden začnete brati bi prosila, da si preberete slednje; ta zgodba je nastala popolnoma v moji domišljiji in n̲i̲ resnična. V njej bo nekaj krutih vsebin, zato jo ne priporočam ravno osebam pod deset let. Mogoče vam od začetka ne bo tako všeč (ampak upam da), vendar zgodbi in meni vseeno dajte priložnost, ker se res trudim z njo. Oproščam pa se res za vse pravopisne napake in upam, da jih bo čim manj.

ANGEL SMRTI - prolog
»Kdo si?« je brezbrižno vprašal in se zazrl vame z njegovimi utrujenimi očmi. Gnusila sem se mu. Ni vedel, da se pogovarja s hčerko, ki je že od rojstva ni videl.
Mia je uglajeno in marljivo šestnajstletno dekle, ki bi si jo želela vsaka mama. V Washingtonu živi v dokaj spokojnem in varnem okolišu s svojo materjo in pol bratom, ki je pet let mlajši od nje. Ko se med božičnimi prazniki odpravijo na počitnice, se zgodi nesreča in preživi samo Mia.
Ta pa je zdaj prisiljena iti k očetu v Italijo, kjer se zaplete v droge, prostitucijo in v druge nevarne in prepovedane stvari, poleg tega pa ji ves čas težijo še sošolci.
»Italija me je čisto spremenila.«
»Ne, ni te ona. Sama si se.«

Khm... prvi vtisi?
Next?

P.S.: prosila bi, če poveste svoje mnenje/kritike/pohvale, da vem kako izboljšati zgodbo. Hvala!
26. julij 2015
tole bi znalo bit zanimivoo :3 next
26. julij 2015
u196009
u196009
v prologu mi vmes ni nardil presledkov, za to se opravičujem sam neki mi računalnik šteka -.-''
p.s.: hvala skeleton.girl ;-D next bom mogoče objavla že jutr če bom mela kej časa..
26. julij 2015
ful dobr prolog, next
26. julij 2015
Next
Začetek je dober
26. julij 2015
zelo zanimiv začetek, neext nujno!
26. julij 2015
next
26. julij 2015
men je že zdajle zanimiu
next!!!
26. julij 2015
Neeeeext
26. julij 2015
Next
26. julij 2015
u173652
u173652
next
26. julij 2015
Next
26. julij 2015
dober začetek next¨!!
26. julij 2015
next
27. julij 2015
u162814
u162814
next
27. julij 2015
u196009
u196009
No tukaj je prvi del, ki pa je krajši, ker danes nisem imela toliko časa, ker pakiramo za na morje. Naj pa vam povem še to, da bom med 29.7. in 3.8. odsotna in takrat ne bo nexta. Na žalost. Bo pa za to še en jutri ;-).

ANGEL SMRTI - prvi del

»Gospodična?« nisem se odzvala. Ni me niti brigalo kdo je pristopil k meni, samo gledala sem v svoje škornje, čeprav sem videla samo meglene obrise. Solze so se mi nabirale v očeh in kmalu bom ponovno začela jokati.
»Gospodična?« je ponovil hripav moški glas. Pomežiknila sem nekajkrat, da sem se otresla prihajajočih solz in pogledala možaka v bledi modri barvi, kako vzravnano je stal pred mano. Bil je kar nekaj centimetrov viši, da sem se o njem počutila kot kakšen majhen kužek.
»Da?« sem skoraj neslišno vprašala. Ni me zanimalo kaj ima za povedati, v tem trenutku sem hotela biti samo sama. Zavita sem bila v toplo odejo, ker je bilo zares mrzlo, vendar me je še vseeno zeblo.
»Rad bi samo osebne podatke o vas in… o tistih s katerimi ste potovali,« pokimala sem in se še bolj stisnila v odejo. Iz sekunde v sekundo je bilo težje zadrževati solze. »Moje ime je Mia Ambrose, z mano pa sta bila moj pol brat Julian in moja mama Annika Ambrose,« policist je pokimal in si vse zapisal na nek papir.
»In kam ste bili namenjeni?« je vprašal. In čeprav ga nisem gledala, sem čutila njegov pogled na meni. Smilila sem se mu. »V New York. Tja smo šli vsako leto za božič,« sem žalostno dejala in zaprla oči, ter poskušala misliti na kaj lepega, da ne bi zajokala.
»Kaj pa oče?« je še naprej vrtal vame. »Z mamo naju je zapustil, takoj ko je rodila mene.«
Policist me je pustil pri miru in zdaj sem se končno lahko zjokala.

‘Pesem je končana, toda melodija odzvanja dalje.’
-Irving Berlin
27. julij 2015
next! *-*
27. julij 2015
next!!
27. julij 2015
neext
27. julij 2015
next *w*
27. julij 2015
neeext
27. julij 2015
Nexti full hudo
27. julij 2015
Next
27. julij 2015
A si to res sama napisala
27. julij 2015
next ful zanimiv
27. julij 2015
Next
27. julij 2015
Wow!! Fullll dober. Mogoce bi lahka se mal opisala kak je do nesrece prsl drugac pa fulll dober in tut zalostn. Hiter daj NNNNNNNNEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTT!!!!!!
27. julij 2015
u196009
u196009
lajl - Ja to sem res sama napisala. zakaj?
jasmina16 - v naslednem next bo vse opisan tak da nč bat ;-) hehe..
27. julij 2015
Next
27. julij 2015
Next- dober stil+dober začetek- pohvalno
27. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg