Forum
Bila je poslana na Zemljo, zaradi kazni od Boga. Tu bo do svoje smrti, oziroma dokler ne odsluži kazni. Angel ji je ime... Angel Sun. In ne ni človek, ampak je angel ljubezni. Torej na Zemlji skrbi za ljubezen, Bog jo je kaznoval zaradi tega, ker ji je pri težkem izzivu spodletelo.
Ker ji je on (Bog) dal mučno kazen, se ne spominja sedaj, da je bila nekoč angel.
Po nekaj letih življenja tudi sama ugotovi, da ima nadnaravne moči, ki jih ne misli nobenemu razkriti, še svoji najboljši prijateljici in fantu, v katerega je noro zaljubljena.
Ko gre enkrat z 'ne pravo' družino v mesto na Hrvaškem spozna, da lahko videva duhove in komunicira z njimi in tudi živalimi. Vsakemu duhu pomaga iti na drugo stran, da se reši tega sveta oziroma mu pomaga najti mir.
S starši se nekajkrat preseli in, ko je v 7.razredu spozna fanta, ki ji takoj postane všeč. Kmalu se ta ljubezen tudi konča zaradi raznih razlogov. Nekaj časa po tej nesrečni ljubezni, ugotovi da je že nekaj časa zaljubljena v njenega sošolca s katerim se odlično razume. Med poukom se njuna pogleda za sekundo ujameta nato pa oba pogledata proč. Ko se te stvari še niso dogajale sta bila nekako najboljša prijatelja, skupaj sta še z nekaj fanti in puncami hodila domov, ker pa sta oba morala v isto ulico sta se še pogovarjala razne stvari. Ji bo uspelo narediti prvi korak in se pogovoriti o čustvih, ki jih gojita drug do drugega?
Predno je sama postala angel... je spoznala bo tudi, da je bila človek ampak že skoraj, da 100 let nazaj (smrt: leta 1921). Ker komunicera z duhovi ji povedo vse kar vedo o tej ženski, ki je umrla oziroma njej v nekem drugem življenju. Ampak, ker ne vedo vsega, mora najti njene potomce. Med iskanjem njenih potomcev pa se vse skupaj zaplete in pride do raznih težav...
Next?

18. september 2016
u215354
u215354
Waw! Ful dober začetek! Kar potegne te k branju! En velik Next od mene!
18. september 2016
Hvala <33
18. september 2016
Next že zdaj me je kar noter potegnilo
18. september 2016
Hvala <3
18. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
18. september 2016
Kmalu pride, skoraj je že spisan ampak imam kosilo. Pride kmalu!
18. september 2016
komaj čakam
18. september 2016
Haha tukaj je vaš Next

1.Chapter
ČAS JE ZA SLOVO, KI TRAJA VEČNO
,,Čas je," je rekla moja ljubljenka Sophia. Po licu ji je stekla solza, pokimala sem in odšla k njej. Z prstom sem ji obrisala solzo. Objela sem jo in jo poljubila na lice. Odšla sem k Angelesu in mu pritisnila poljub na ustnice. Objela sva se, zajokala sem v njegovem objemu.
,,Vidiva se" je potiho dejal z hripavim glasom in poskušal ostati močen. Videla sem v njegove oči, kako so njegove solze vrele. Pogledala sem proti Bogu in pokimal je. Stala sem pred magičnimi vrati, ki so čakala na nekoga, da vstopi... name. Bila so svetla, oziroma kot hipnoza. Pogledala sem še ostale, fante, ki so sklanjali glave, punce, ko so točile solze, ljubljence, ki so se skupaj objemali in točili solze. Stopila sem korak naprej. Zadnje kar se spomnim je bilo to, da sem pogledala Sofijo in Angelesa. Zaprla sem oči in se prepustila...
Zaslišala sem ta prečudovit zvok, a bolečino v trebuhu. Do mene je prišel zdravnik in mi posvetil v oči z baterijo. Odrinila sem stran baterijo
,,Angel," sem izgovorila hčerkino ime. Kmalu sem jo dobila v naročije, pogledala sem jo. Imela je zelene oči, ki so bile obkrožene z... rozo barvo? Imela je iskrice v očeh in bila je popolna. Stisnila sem jo k sebi in jo pokrila z odejico, katero ji je spletla moja mama, njena babica. Odložila sem jo na posteljico, da bi zaspali. Vstala sem in jo nesla v posteljico, ki je bila zraven. Poljubila sem jo na čelo, nisem verjela, da sem rodila tako čudovito bitje. Položila sem jo v posteljico in jo pokrila z mehko, toplo, debelo odejico. Legla sem na posteljo in se pokrila.
Minilo je malo časa pa je v sobo uletel Bill z najibi hčerko Allison staro 3 leta in sinom Gerryem od moje sestre, starim 4 leta. Vsi so prišli najprej k meni. Poljubila sem Billa, Allison pa mi je planila v naročje. Bill se je približal posteljici in dvignil Angel. Prinesel jo je k meni. Allison jo je pobožala in ji pritisnila poljubček na lička.
,,Kdaj pridejo tvoji starši?" sem vprašala Gerrya. Skomignil je z rameni ter prišel k nam na posteljo. Čez čas je Bill odšel in rekel, da pride po nas bolj zvečer. Gerry, Alli(son) in Angel so kmalu zaspali. Za njimi pa še jaz.
Proti večeru so začeli prihajati obiski. Tete, strici, babici, dedka, sestre, bratje, celo moje prijateljice.
danes sem rodila prečudovito punčko, ki sem ji dala ime Angel (Ejnđel). Tako ime je dobila zaradi tega, ker je posebna. Ne pravim zaradi tega ker je moja in, da moja prvorojenka Allison ni, ampak sem v njenih očeh... videla nekaj posebnega...
Ko smo prispeli sem odšla na klopico, kjer je jokala mala deklica.
,,Hej, kaj je narobe? In... kje imaš mamico?" sem nežno vprašala, ampak odgovora nisem dobila. Vprašala sem še enkrat. Tedaj se je deklica obrnila proti meni,
,,Govoriš z menoj?" je začudeno vprašala.
18. september 2016
neext hitro in nujno
18. september 2016
Um... a si že prebrala v teh 3 sekundah?
18. september 2016
hitro branje
18. september 2016
Aaa
18. september 2016
u215354
u215354
Nexttttt, izvrstna zgodbica!!!!
18. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
18. september 2016
Hvala ♡ ^^
18. september 2016
Pride kmaljj!
18. september 2016
u164707
u164707
Wooow awesome zgodba sam skoda, da nisi nadalvala k je res najbol :")
28. december 2016
Hah hvala ti ;P Bom se kej probala hah
28. december 2016
http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-sotry-how-i-live-now/51828/3 sorry da smetim, ampak po več kot treh letih sem nadaljevala s svojo zgodbo! upam da vas zanima in jo preberete, gre se o 17-letni Jade, ki so zaljubi v svojega najboljšega prijatelja... ali pa tudi ne?....
lep dan še naprej!! <3
28. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg