Forum
Hana Blair
Hana Blair
živ živ! (stupid pozdrav)

Tako kot veliko ljudi tukaj, sem se tudi jaz odločila pisati zgodbico. Najbrž zgodbica ne bo uspela in je niti ne bom dokončala, vendar se bom potrudila.

~ Dobrodošle so kritike in pohvale.
~ Pišite svoje teorije, mnenja... to mi veliko pomeni!
~ Nexti so vsekakor dobrodošli.
~ Če želite posvečen next, ga dobite!
~ Če vam kaj ni všeč, to lahko poveste na lep način, ni treba obsojati.
~ Prepovedano je spamanje, žaljenje in vsakršno vsiljevanje druge vere, kot to počnejo nekateri čudaki tukaj.

▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭

Idejo za zgodbico sem dobila iz neke serije, čeprav je niti ne poznam prav dobro, samo napovednik sem videla . Če bo slučajno kdo vedel za katero serijo gre, naj kar napiše. Naslov in vse je plod moje domišljije, samo ideja je prišla iz serije.

Pisala bom v moškem spolu, zato se opravičujem za nekatere nenamerne napake. Zgodbica bo na začetku dokaj skrivnostna in upam, da mi jo bo uspelo razplesti.

naslovnica:

(kliknite, če je slika motna)
Bye for now and see you in hell! (jap, pozdrav je namenjen prav za to zgodbico )
10. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
ANGEL IN HELL︱FANTASY STORY︱PROLOG

S svojimi zgorelimi krili sem sedel na tleh. Pred menoj so bila vrata... velika, črna vrata. Naj vstopim? Komaj sem se navadil vsega tega, pa so me že premestili. Vendar... saj mi nič ne morejo! Odločil sem se... Življenje, čeprav temu tako ne morem reči, je moje!

__________________________________________________________________________________________________
prva mnenja, teorije? kdo je to? nujno tudi kritike!
rabila bi 3 nexte za nadaljevanje...
10. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next! Sem že podala svoje mnenje, tako da bom počakala na kasnejše dele ^^
10. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
Hvala za prvi Next!
10. december 2017
Next
Začetek je dober ^^
In ja... jaz bi posvegenega nextyja
10. december 2017
☯Kenzie☯
☯Kenzie☯
Next zanimivo ^^
10. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
dobiš!!
10. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
hvala vam za nexte! ta Next je posvečen Jeni!
_________________________________________________________________________________________________
ANGEL IN HELL︱FANTASY STORY︱PROLOG
Počasi sem vstal. Z eno roko sem si popravljal krila, za katera sem imel občutek, da mi ne pripadajo. Zelo me je skelelo. Nisem si predstavljal, da bo tako. Ko se malce prišel k sebi, sem se ozrl okoli sebe. Zakaj so me spet premestili? Ne morem kar postati nekdo, ki nisem. Sledila je pomembna odločitev. Naj vstopim, da me bodo spet premestili ali, naj zbežim? Vsedel sem se na neko skalo in razmišljal... dolge ure, mogoče celo dneve. Odkar se mi je tisto pripetilo, nimam več občutka za čas. Sedaj minevajo dnevi, hitreje kot ure, ali... saj niti sam ne vem več. Saj se bom navadil. Torej, tako sem razmišljal nekaj časa in se dokončno odločil. V meni je razbijalo kot še nikoli. Bil sem živčen in kar tresel sem se zaradi svoje odločitve. Imel sem občutek, da se bo vse rešilo. Vendar to vsekakor ni res. Nikoli me ne bodo pustili na miru! Najbolje, da se odpravim.

(tako naj bi izgledala samo krila (slika je iz tiste serije))
________________________________________________________________________________________________
mnenja, teorije? kaj se bo zgodilo?
10. december 2017
Next
Ummm nevem
Ampak hvala za posvecenega nextyja
10. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
Upsi... ena napakica se je prikradla

pravilen naslov bi moral biti:

ANGEL IN HELL︱FANTASY STORY︱BEGINNING
11. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
Se opravičujem!
11. december 2017
☯Kenzie☯
☯Kenzie☯
Next nevem drgač pa ful dobr
11. december 2017
Next za zdaj še nevem, ampak se mi pa zdi zanimivo. Tako, da čim prej piši nadaljevanje.
11. december 2017
Next
fino je edina besedica, ki jo spravim iz sebe
11. december 2017
Next .. pojma nimam
11. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next
11. december 2017
Huh, zakaj mi vsi danes postavljate teška vpranja npr. "Kaj se bo zgodio?" že v šoli so me stokrat to vprašali, drugače pa nimam pojmahihi
neeext
11. december 2017
Rai
Next
11. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
Bi kdo posvečen Next?
12. december 2017
Jazz
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
Dobiš!
12. december 2017
Ni mišljeno kot zvrst glasbe xx
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
ANGEL IN HELL︱FANTASY STORY︱IN THE FOREST
Z očmi sem ošvrknil tista hudičeva vrata in šel mimo njih. Ampak... kam naj sploh grem? Okoli mene se je razprostiral gozd, vendar v sebi nisem čutil, da je strašljiv. Moja čustva so zbledela od tistega dogodka. Najbrž se sprašujete, kdo sem in kaj sem, vendar to pride kasneje. Zdelo se mi je čisto vseeno, kam grem. Nenadoma sem se znašel globoko v gozdu. Škoda, da ne morem leteti. Če bi me pustili na miru, zdaj ne bi imel poškodovanih kril, pa tudi bežati mi ne bi bilo treba. Najbrž je tako želela usoda.
Dozdevalo se mi je, da hodim že nekaj dni, zato sem sklenil, da bom hodil dalje. Mislim, da je bila odločitev prava, saj počitka tako ali tako nisem potreboval. Najbrž se sprašujete, kako za vraga lahko zdržim brez vode in hrane... To je del tega, kar sem.
V teh dneh hoje mi je postalo strahovito dolgčas. Rad bi malce pospešil zadevo, ampak še zmeraj pa nisem in nikoli ne bom čarovnik. Treba bo potrpeti, da pridem nekam... Hodil sem še približno pet minut, ko sem pred seboj zagledal... cesto? Uspelo mi je! Nekam sem prišel! Zdaj pa glavno vprašanje... naj grem po cesti gor ali dol?

_________________________________________________________________________________________________
Kam naj gre: po cesti gor ali dol?
Je bilo preveč pusto?
Mnenja, kritike?
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
aja, ta Next je posvečen Hermini
12. december 2017
Yay, končno nekdo, ki uporablja moje novo ime!
Em, dol nimam utemeljitve
Ne, super je!!!
Krasno je, samo malce prekratko... upam, da kmalu pridejo daljši deli ^^
12. december 2017
Pa hvalci za posvečen nextek
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
plisss pišite vsaj kritike, pa ne rečt da ste brez mnenja no ker dobim občutek da vam je dolgočasno... če vam je to povejte direktno ane
12. december 2017
Next dol + meni je res zanimivo in rada berem fantazijske zgodbe, nimam nekih kritik samo daljše piši plis no drgač pa me zanima nadaljevanje.
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
bom poskusila daljše ja
12. december 2017
Okej, moja kritika: daljši nexti! Sicer je krasno, super ideja, cool, samo se zgodba še ni razvila - upam, da se bo kmalu, saj so ti deli sedaj zelo skrivnostni
12. december 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg