Forum
u28319
u28319

#Hannah
»Hannah?!« se je zadrl oči iz kuhinje in hitro sem pritekla tja. »Oprosti, pozabila sem.« sem dejala in sedla na kuhinjski stol. Oči je pripravil mizo in začela sva jesti. Ura je bila že pozna in zato sva vzela monopoly, ter ga postavila na mizo. »Koliko iger greva?« sem vprašala in pokazal je pet prstov. »No, torej ti začneš.« sem dejala in vrgel je kocko. Svojo figurico konja je premaknil za tri polja naprej in že kar v začetku kupil Anglijo. Igrala sva se svetovni Monopoly, ki vsebuje skoraj vse države na svetu, oziroma vse države v Evropi. Iz banke sem vzela kartico Anglije in on mi je dal v zameno denar, s katerim jo je kupil. Naj povem, da ne bom pozabila. Sem Hannah Maria Green, a me ponavadi kličejo kar Hannah. Imam le očija, saj mi je mami umrla, ko sem imela komaj tri leta. Z očetom živim v Londonu, saj sem edinka in že več let nisem zapustila Anglije. Pravzaprav kaj pa govorim, sploh je še nisem nikoli zapustila. Živiva v majhni hiši, malo bolj ven iz središča Londona. Stara sem 16 let in zaenkrat še obiskujem splošno gimnazijo oz. srednjo šolo v Londonu. Prihodnosti nimam zapisane na papirju, tako kot nekatera dekleta, ki jih poznam. Pravzaprav sploh ne vem, kaj me čaka. V eno nadstropni hiši živim, ki ima le štiri prostore in majhno dvorišče, potem pa naj vem, kaj bom počela čez pet let? Nisem revna, tako kot si bodo mislili nekateri ko bodo brali tole, a živim le kot navadni ljudje. »Greva spat?« me je vprašal ko sva končala s četrto igro Monopolya. Pokimala sem ga in figurice pospravila v škatlo, on pa je pospravil ostalo. Odšla sem v spalnico in iz omare potegnila staro majico, ki je nadomestila mojo pižamo in odšla v kopalnico. Stuširala sem se in si oblekla pižamo. Umila sem si zobe in počesala svoje dolge lase, ter odšla v sobo, saj je bil oči na vrsti za kopalnico. Iz poličke nad mojo posteljo sem vzela knjigo, ki sem jo že vsaj stokrat prebrala, saj sem imela le štiri knjige, ter jo odprla na strani, kjer sem včeraj končala z branjem. Zapomnila sem si le, da sem ostala pri 25. poglavju, nato pa sem zaspala, še preden je oči prišel iz kopalnice.

Hannah:

02. november 2013
u153711
u153711
next!
02. november 2013
u152192
u152192
kr neki. fujj
02. november 2013
u153581
u153581
dej mucka14 če ti kej ni ušeč se zalet nekam pa raj komentarje obdrž zase!
pa valda da neeeeeeext
02. november 2013
u152357
u152357
neeeeext
02. november 2013
nexxxt
02. november 2013
Neeeeext
02. november 2013
u147737
u147737
neeeext
+se strinjam z <3YOLO<3
02. november 2013
neeeeeeeeeeext
02. november 2013
nexxt
02. november 2013
u153775
u153775
vračam oglaševanje, sorry(:
http://www.igre123.com/forum/tema/fa-g-fear-(-a-hora-ff)/62009/1
02. november 2013
u148413
u148413
next
02. november 2013
u152450
u152450
neekkšštttiiiiiiiiii ^___^
02. november 2013
Lara :))*
Lara :))*
Neeext
02. november 2013
u147737
u147737
http://www.igre123.com/forum/tema/shot-at-the-night-[1d-fanfic]/63639/ a lahko še mojo berete prosim, hvala če boste pa sori za oglaševanje, pa komi čakam next
02. november 2013
u147737
u147737
pomota, tale je moja, pa šenkrat sori za oglašvanje http://www.igre123.com/forum/tema/e-m-me-e/62411/
02. november 2013
u71250
u71250
next
sory za oglaševanje http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=63508
02. november 2013
u153711
u153711
mucka14: ti si kr neki fuuuj

in ►♡вεαυтıƨнʟαпɔ◄ super piše, zato se res kr nekam zaleti!
02. november 2013
u147737
u147737
se strinjam
02. november 2013
u153711
u153711
hwala

drgač pa ...............................................................NEEEXTTT!!!!
02. november 2013
u152192
u152192
ツ Dяαɢočαjɴα ツ poglej sebe ku si prizadeta! sploh ste pa vsi tle gor. slovenija je kr neki. in italija je najboljjjjjjjjjjjjjjjjjjj kulllllllllll
02. november 2013
Mucka14 ka je s tabo? Tut ti živiš v sloveniji tk da zapri. Pa če maš kej proti tej zgodbici pa spizdi. Pa nimaš pravice tule žalit ljudi brez zamere. Pa še neki.. Če smo vsi tu gor prizadeti si pol ti tut nde? Ajd kupi si lajf.
02. november 2013
u153711
u153711
mucka14: nočem se prepirat s tabo, ker vidim da si na slabšem kot jaz. Opažam da ne dobivaš dovolj ljubezni od staršev, prijateljev, sorodnikov....zato si taka. Zato vdr druge prosim da se n, pač nee kregate z njo, pač razume in nam je fouš. In ČE ti kaj v sloveniji ni všeč - ajde, SPIZDI od tle, da te ne vidm! če ti zgodba ni všeč - spizdi, da te ne vidm!!! Pa nehi kvarit to dobro zgodbo in temo...
02. november 2013
zbiramo podpise,da bi lahko spremenili uporabniško ime kadar-koli bi želeli in kolikor-krat bi to želeli
-мяš. ѕραяяσω
-____mr.jst____
-¢σσкιє.мøиšтeя
-๓r.lนkค
-<3 I LOVE 1D <3
-Žan Rojc
-ѕαмσ zα ηנєgα♡
-ιt'ѕ mу lífє †
-вεʟıενε™
-ѕρσηgєвσв.™
-miss blue
-***Love Girl***
-нιρ нσρ мνα
-мrš.dιαмoɴd.*
-●Snoopy●
-✝ғαʟʟεп.αпɢεʟ✝
- ツ Dяαɢočαjɴα ツ
- ϟ ℓιкι ϟ
- ►♡вεαυтıƨнʟαпɔ◄
-.✿ƒℓσωєя✿.
-✩ Pιкα¢нυ głrŁ
-cυтe мoɴѕтer :3
- ♥ Ina Bina ♥
-asya.m
-ᴍʀs.ᴄᴜᴛᴇ.ɢɪʀʟ♥
-Sтαявυcкѕ.*
-punkerca
-мяš. вєαυту
- ♥HAKUNA*MATATA♥
- ●мıκıe мøυše●
-Minč
-ℛση∂σ*
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
če zmanjka črtic jih pripiši to pošlji na najmanj 5 forumov
02. november 2013
u152192
u152192
ta temaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je kr nekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii in pika......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
02. november 2013
nehi, nnnnnnneeeexxxxxttttttt
če ti kej ni prou, maš u zgornjem desnem kotu rdeč kvadratek z iksom (x) klikni ga, pa bo use OK!
02. november 2013
u28319
u28319

#Ariana
»Dobro jutro, gospodična.« je dejala Maddie, ko je prišla v mojo sobo in odgrnila zavese. »Kaj boš pozajtrkovala?« me je vprašala in skomignila sem z rameni. Odkrila sem se, ter vstala. Odšla sem v kopalnico, kjer sem se umila in odšla nazaj v sobo. Odprla sem omaro in ven potegnila kratko majico in pajkice. Obula sem nogavice, ter se odpravila v kuhinjo, kjer je že dišalo po svežih vafljih z medom. Topli rogljički so ležali na pladnju, katerega je obsijalo jutranje sonce in premamil me je vonj po kavi. »Kaj bo dobrega?« je dejal oči in zložil časopis, ki ga je bral, dokler nisem jaz prišla v kuhinjo. »Vse po starem.« sem dejala in se nasmehnila. Sedla sem na stol za mizo in si postregla hrano. Pozajtrkovala sem in odšla v dnevno sobo, kjer sem prižgala televizijo. Sem Ariana Smith, krajše Ari, kakor me kličejo prijatelji. Imam šestnajst let in živim v Ameriki, s staršema, mlajšim bratcem PJ-em in mlajšo sestrico Autie. Smo Smithovi ja, zelo bogata družina, saj imata starša svoje podjetje in seveda s tem tudi dobro službo. Vsako jutro me zbuja naša gospodinja Maddie, ki opravlja tudi dela v kuhinji, nam pripravlja obroke in šolsko malico, poskrbi pa tudi, da je perilo oprano in posušeno ter zlikano. Potem pa sta tu še Paul, naš… Ne vem, kako bi se izrazila, skratka on nas pelje v šolo in nas pride potem tudi iskati, očetu pomaga v pisarni in vse ostalo ter naš vrtnar Jack, ki skrbi za prečudovit vrt in okolico hiše. V lasti imamo namreč celo posestev, ki vsebuje vilo z vrtom, ogromen park s paviljonom in majhnim ribnikom ter seveda zunanji bazen na terasi, ki je tudi ogromen.

Ariana:

u152450
nekštiii :3
02. november 2013
Nextt
02. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg