Forum
2
~Aria
»Oh, no my darling! That's not going to work! You're not fooling me again!« zakriči oče in me dobesedno vrže iz hiše na ulico z enim kovčkom. »Great!« si rečem in iz žepa potegnem škatlico cigaret. »Aria! What are you doing here?« zaslišim glas za sabo. »I'm having sex with dog« sarkastično vzdihnem, nato pa se obrnem proti osebi katera me je ogovorila. »Oh, hay Kate!« jo navdušeno pozdravim pozdravim, čeprav je zadnja oseba, ki si jo želim videti. »You still haven't answered my question.« spet zateži. »Ah, but I'm moving away. I need more freedom.« prekrijem resnico, da me je oče vrgel iz hiše. »Ohh. Well i need to go. You know the world is waiting on me!« »Mhm, ok see yaa in school!« rečem in odhitim do parka, kjer poiščem prijeten kotiček, kateri je malce bolj oddaljen od mesta. Vsedem se na klopco in spet prižgem cigareto.
Pogledam na uro, katera se je približevala pol eni popoldne. V želodcu mi je zakrulilo. V istem trenutku sem se odločila, da moram poiskati streho nad glavo. Iz torbice potegnem svojega BlackBerrya in pogledala, kateri je najcenejši hotel v bližini. Na koncu sem se vseeno odločila za hotel SuperStar. Počasi sem korakala proti prej omenjenem hotelu. Kar na enkrat se vame s polno močjo zaleti nek črnolasec. »Oh, I'm sorry! I didn't saw you!« se začne opravičevati. »Oh, you didn't saw me? Oh, then i think that you need glasses!« mu zabrusim. Vstopim v hotel in hitro opravim pri recepciji ter stečem do svoje sobe. Seveda se neroda Aria spet zaleti v nekoga. Pogledam gor. »Now i think that you need glasses!« mi vrne črnolasec. »Oh, don't you say! MAN BITCH!« sem hotela hitro odvrniti, a ko sem spoznala s kom govorim sem se hitro ustavila. »Oh, shut up Z.!« mu rečem, ko se že približuje koncu stopnic.

[img] http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/273/7/b/zayn_malik_gif_1__by_sttarships-d5gd8yv.gif [img]
25. julij 2013
Namesto 2 bi moglo bit 1 sorreh.
25. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg