Forum
u40060
u40060
~Lisa/levo & Amber/desno

~Iz leve proti desni Niall, Zayn, Louis, Liam, Harry

Sedela sem na moji postelji z prenosnikom v naročju. Bila sem na Skaypu in pričakovala njegov klic. Ura je bila 8.27. Z Liamom sva bila zmenjena ob 8. Zamuja 27 minut. In to najbolj točen človek na svetu. Zavzdihnila sem. Ravno sem hotela izključiti računalnik, ko sem dobila klic. Bil je Liamov. ''Naj mu bo,'' sem si sama pri sebi rekla in sprejela klic.
Na ekarnu se je pojavil Liamov obraz. Bil je zalo skuštran, brez majice in zadihan. Na licu je imel razmazano žensko šminko. Nisem mogla verjeti. V očeh so se mi nabrale solze.
''Hej, sestrica!'' me je veselo pozdravil.
''Ti bom dala jaz sestrico! Sovražim te! Izadajalec neumni! Kako sem bila lahko tako naivna, da sem ti verjela! SOVRAŽIM TE! Nikoli več se ne vračaj domov. NIKOLI!'' sem zavpila in treščila pokrov mojega prenosnika. Obraz sem zakopala v blazino in začela glasno jokati.

Naj vam vse skupaj razložim:
Sem Lisa Payne. Moje življenje je bilo popolno, dokler nisem mojega starejšega brata Liama prijavila na X Factor. Tam so ga še z štirimi drugimi fanti ustavili v skupino One Direction. Sedaj je ta skupina grozno znana po celem svetu. Liam se je preselil v London in neprestano potuje. Ko je odšel, mi je obljubil, da se bova vsak dan videla po Skypu in da me bo vsak dan poklical. Ja, pa kaj še. Na začetku je to svojo obljubo izpolnjeval. Vsak dan sva se videvala po Skaypu, če je imel pa hud dan, me je vsaj poklical. Potem pa me je začel klicati samo dvakrat na teden in po Skypu sva se videvala le enkrat na mesec. Včeraj mi je obljubil, da se danes dobiva na Skypu ob osmi uri. A saj ste videli kaj se je zgodilo.
Z Liamom sva bila vedno zelo dobra prijatelja. Vedel je vse o meni, dobro sva se razumela in vse sva delala skupaj. Zelo sva se razlikovala od večina bratov in sester. Sedaj obžalujem, da sem ga prijavila na X Factor. Sedaj so mene nadomestili tisti štirje geji. In njihove bromance se mi sploh ne zdijo smešne.
Aja, in še to sem vam pozabila omeniti. Veste, koliko ljudi me je poskušalo izkoristiti? Sedaj imam samo eno pravo prijateljico, Amber. Ko je bil Liam še naveden fant je bila grozno zatreskana vanj. Sedaj, ko je zaslovel in ve kaj mi dela ga pa sovraži. Prava prijateljica *-*
06. oktober 2012
next c:
06. oktober 2012
Next!!
06. oktober 2012
u106935
u106935
Neeextttt! ;D
06. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxt <3
06. oktober 2012
next!!!
06. oktober 2012
neeeeext <3
06. oktober 2012
Neeeeeeeeeext
06. oktober 2012
next
06. oktober 2012
u40060
u40060
Še vedno sem jokala v blazino, ko mi je zazvonil telefon. Pogledala sem kdo kliče. Liam. Prekinila sem in glavo spet položila na blazino. Telefon mi je spet zazvonil. Spet Liam. In jaz sem spet prekinila.
Liam me je še nekajkrat poklical in jaz sem vedno prekinila. Bilo mi je vseeno. Potem me je pa začela klicati neznana številka. Verjetno je klical iz telefona kakega izmed fantov. Ko smo se z fanti spoznali si njihovih številk nisem zapisala, čeprav so mi jih dali. Tako in tako nočem niti slišati za njih.
Telefon mi je zavribriral. Liam mi je poslal sms.

'Prosim, javi se mi : ( ''

Zavzdihnila sem. In takrat sem prejela klic. Javila sem se.
''Lisa! Javila si se!'' sem zaslišala navdušenega Liama.
''Pohiti, nimam cel dan časa,'' sem hladno rekla.
''Kaj sem ti naredil?'' je nedolžno vprašal Liam.
''Ne delaj se neumnega, Liam! Ti dobro veš, kaj si naredil!'' sem zaihtela.
''Ne jokaj, mala. Prosim, ne jokaj,'' je tiho rekel Liam.
''Ne govori mi kaj naj delam!'' sem zavpila in hotela prekiniti.
''Ne prekini, prosim!'' je zakričal Liam.
Joj, tako dobro me je poznal.
''Povej mi en razlog, zakaj ne bi,'' sem očitajoče rekla.
''Poglej, zelo mi je žal. Oprosti, ker sem zamudil, a sem imel vaje,'' je opravičujoče rekel.
''Vaje!? Nisem neumna, veš?! Vem, da si bil z Danielle!'' sem zakričala.
Liam je ostal tiho.
''Ne razumem te, Liam. Slava te je tako spremenila. Se spomniš, ko si mi obljubil, da te ne bo, da me boš poklical vsak dan in da ti bom vedno pomenila vse? Nisem si mislila, da si tak lažnivec, veš? Vedno si držal svoje obljube in nikoli nisi lagal. Sovražim te, Liam! SOVRAŽIM!'' sem zakričala in prekinila.
Obraz sem zakopala v roke in zaihtela. Verjetno se vam vse skupaj zdi neumno. Moje obnašanje. A ni. Vedeli bi, kako je, če bi bili v moji koži..
06. oktober 2012
next
07. oktober 2012
next :c boga je.
07. oktober 2012
O fak
Next kr je ful dobr.
07. oktober 2012
Neeeeeexxt
07. oktober 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeexttttttttttt!!
Boga Lisa
07. oktober 2012
next
07. oktober 2012
u108672
u108672
neext :3
07. oktober 2012
u73517
u73517
hej!
Ker se mi zdi da doobro pišeš ti predlagam da se prijaviš!
Čim prej , čim bolje;*
SEVEDA STE DOBRODOŠLE TUDI DRUGE!
Prosim vsaj klikni na link in si poglej kaj je to.

link: http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-najboljso-pisateljico-:$-3.-sezona/42960/

Prosim & iskreno HVALA;*
07. oktober 2012
Next
07. oktober 2012
u91711
u91711
next
07. oktober 2012
neeeeext
07. oktober 2012
u84763
u84763