Forum
u104659
u104659
Haaj c:
No zdej bom p še jez napisala eno zgodbico... Mršš! zdej pa pisaat :$$

Za vsako regradovo lučko,pikapolonico,zvezdico na nebu,sončni žarek sem si želela najti nekoga,ki me bo imel resnično rad in..No Ime mi je Lilian in čez dva tedna bom stara 17 let. Imam najboljšo prijatelico Jo ki jee zdaleč najbolša,spoznali sva se na avtobusu ko mi je na tla padla mapa,jo je pobrala in mi jo pospravila v torbo,takoj sem vedela da bova dobri prijatelicii. Hja o starših raje ne bi govorila,kajti lani sta se ločila. :'c... No vedno sem bila malce bolj... no kako naj povem,,POLNA nisem bila kot ostala dekleta,sovražim krila,in šminke,še nohtov ne lakiram rada..Nikoli še nisem imela fanta.''WHEN AM I GONNA GET THAT CHANCE TO LOVE?-MY CHANCE,MY LOVE?'' kdaj?? kdaj?? Tudi jaz si zaslužim ljubezni ravno tako kot vsa suha dekleta na naši šoli in na svetu.... < 33..,NEXT??
22. avgust 2012
neeext!!!
22. avgust 2012
u105350
u105350
Js sm Obsesen
31. avgust 2012
u104871
u104871
next
31. avgust 2012
u105350
u105350
Neextam?-jaa ;**

...Nehala bom nakladat o mojem življenju in začela,okeej?... Tisto jutro me je Jo zbudila ob 10h in rekla ,da je čas za najin film v kinu.. Bila sem zelo vesela. ; ) Šli sva se oblečt,našminkat,uredit lase,... in moja mami naju je odpeljala v kino. Najprej sva se kregali kateri film bi si ogledali in sklenili da si ogledava film z naslovom ROCK OF AGES- in samo zato ker sem zagledala da v njem igra najbolj srčan igralec vseh časov DIEGO BONETA ;* aššš.
Ko sva vstopili v dvorano sta ravno v tistem trenutku vstopila dva takoo srčkana tipčka,ROKERJA ;3 hehe dobila sem občutek da se bosta vsedla ravno zraven naju in res eden od njiju se je usedel zraven mene in mi namenil NAJLEPŠI nasmešek... Zardela sem.. Film je bil tako zanimiv...Hehe. Po koncu sem v jakni našla sporočilce

Drago dekle iz kina!
Moja telefonska : 041 879 937(izmišlena)
Pokliči me.
Fant iz kina,.....
Neext? ;*
31. avgust 2012
u81497
u81497
next
31. avgust 2012
u104480
u104480
next
31. avgust 2012
u105350
u105350
Next ;3

In sklenila sem da ga pokličem.
Riiing! Riing!
J(jaz) O(on)
O: Jello?
J: Haj,kličem jaz,dekle iz kina?
O: O heej,kkko si?
J: pa fajn,ti?
O: Gre,Ime mi je Scott mimogrede.
J: Jaz sem Lilian,kliči me LiLi oki?
O: ja.
O: No a bi šla z mano na zmenek?
J: Naj premislim,...Ja!
O: Kulsko! < 33
J: Kdaj?
O: Dns?
J: V parku,četrta klopica.
O: Okej

PREKINLA SM..
o vsem sem obvestila Jo,ki je bila navdušena.. Hehe,oblekla sem trenirko jopico in lase spela v konjski rep.Ura je bila sedem meli pa se je že pošteno mudilo...
Tekla sem u park,kjer zagledam NJEGA < 33,zagledal me je in mi narahlo pomahal,eeep ;$
Neext? ;$$
31. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg