Forum
Sem Jennifer. Imam dolge skodrane rjave lase in rjave oči. Stara sem 19 let in živim v Londonu. Končala sem srednjo zdravstveno šolo z odliko in zdaj sem zaposlena kot medicinska sestra v največji bolnišnici v Londonu. Rada bi šla študirat fizioterapijo ampak moje finančno stanje je bolj slabo zato bom mogla še kar nekaj časa počakat. Moja starša sta umrla v prometni nesreči ko sem bila stara 10 let. Od takrat naprej sem živela z teto, ki ni bila preveč prijazna. Ko sem končala srednjo šolo sem se preselila v stanovanje, ki sta mi ga zapustila mama in oče. Stanovanje ni veliko ampak je primerno zame.
Smo v začetku decembra in zunaj je sneg. V bolnišnici je po navadi vsako leto takšen čas gneča zaradi številnih prometnih nesreč. Danes ponoči sem dežurna jaz in še sestra Maya. Z Mayo se zelo dobro razumema in si pri delu velikokrat pomagama. Z nama je dežuren še zdravnik Matt, ki je kirurg. Ura je 10 zvečer in bolnike spravljama v njihove postelje. Ko zaprem še zadnja vrata sama pri sebi zašepetam: »Upam, da bo ta noč mirna.«, kajti prejšnje noči so bile čisto nasprotje mirnega. Občutek imam, da tudi ta noč ne bo mirna. Z Mayo se vsedeva na najine stole v naši pisarni in pijema kavo. Kmalu zaslišim zvonenje telefona. Oglasi se Maya. Ko odloži telefon začne hitri govoriti, da se je zgodila prometna nesreča in da pripeljejo sem 5 poškodovancev. Ojoj pa je šla moja mirna noč. Kaj sem pa pričakovala. Z Mattom stojimo zunaj in čakamo da pripeljejo rečilci. Matt je poklical še druge zdravnike in medicinske sestre, da pridejo pomagat. Rešilci se kmalu pripeljejo. Pet oseb kolikor sem videla so vsi fantje odpeljemo notr. Zdravniki jih pregledajo. In enega odpeljejo v operacijsko sobo. Ostale odpeljejo drugi zdravniki na preglede. Z Mayo greva pripravit operacijsko. Ko končava in prideva iz operacijske sobe ven vidim, da kaosa ki je bil prej ni več. Šli sva v najino pisarno in se pogovarjali do jutra.
Zjutraj smo imeli sestanek. Šef je sklical vse medicinske sestre v sejno sobo da bi naredili razpored dela. Preletel je že vse sestre ko pride do mene: »Jennifer ti boš imela ta mesec pod nadzorom 5 sob. Sobe številka 305, 306, 307, 308 in 309. Poskrbi da bo tvoje delo dobro opravljeno.« Kaj pa zdaj to pomeni? Samo meni je rekel to.
No okej. Tudi uredu. Se bom ta mesec pač pri delu bolj potrudila. Kot da se ne vsakič. Najprej sem šla pogledat v sobo številka 305.

Nextam?
21. januar 2013
aja pozabla sm povedat da bo to še ena 1D zgodba
21. januar 2013
neeeext <3
21. januar 2013
zlo fajn pišeš tk da NEXT pa čim prej
21. januar 2013
hej
najlepša hvala za komentarja
no tuki je next
hope you like it

Notri je ležal fant star približno toliko kot jaz. Zdel se mi je nekam znan ampak ne vem od kod. Po glavi je imel povoj in roko je imel povito v mavec. Imel je lep obraz. Nekaj časa sem ga še opazovala potem pa sem šla v sobo številka 306. Notri je ležal blonten fant. Bedel je in zmedeno gledal okoli sebe. Ko je opazil, da sem prišla v sobo je planil pokonci me je vprašal: »Kje sem? Kaj se je zgodilo? Kje so Louis, Liam, Harry in Zayn? So vredu?« Odgovorila sem mu: »Si v bolnišnici, ker si ti in še 4 fantje imeli prometno nesrečo. Ne vem kdo so Louis, Liam, Harry in Zayn ampak se bom pozanimala če so vredu. Sedaj pa se vleži nazaj in počivaj.« Šla sem še do ostalih treh sob kjer so ležali trije fantje in pri vseh je bila podobna reakcija kot pri onem blontnem. Ko sej je ob 8 uri moj delavni čas iztekel in odpravila sem se domov. Na poti domov sem si kupila vročo čokolado. Ko sem šla mimo trafike sem videla na revijah neke fante. Pogledala sem od bližje in videla da so ti fantje čisto podobni onim, ki ležijo v bolnišnici in so pod mojim nadzorom. Ko sem prišla do mojega stanovanja sem se odpravila pod tuš in takoj zatem odšla spat.

nextam?
21. januar 2013
next
21. januar 2013
sure
21. januar 2013
hej
hvala za komentarja
tuki je nov del
hope you like it
Zbudila sem se okrog 4 ure popoldne. Pripravila sem si nekaj za kosilo in ko je bila ura pol 6 sem se odpravila nazaj v bolnišnico na nočno izmeno. Tako ponavadi poteka vsak moj dan. Ko sem prišla v 3. Nadstropje sem odšla v garderobo in se preoblekla v delovno obleko. Kmalu je vstopila Maya. Ja tudi ona je bila to noč dežurna. Ponavadi se tako rečeno grebema za nočne izmene saj ne plača malo višja. Ko se je preoblekla še ona sva odšli z Mattom na vizito. Najprej smo dšli do sobe 305 v kateri je ležal tisti fant, ki ima povito glavo in roko v mavcu. Matt ga je pogledal če bi bilo še slučajno kaj narobe ampak na srečo ni bilo. Nato smo se odpravili še po drugih sobah. Oni fantje, ki so bili v sobah 306, 307, 308 in 309 so bili budni in tudi z njimi ni bilo nič narobe. Nato smo šli še po drugih sobah in ko je bilo vizite konec sva se z Mayo odpravili v našo pisarno urejat papirje. Čez kakšne pou ure mi zazvoni pozivnik. Pogledam v kateri sobi me rabijo. Na zaslonu piše 305. O ne to je ta soba v kateri je tisti fant. Stečem, da pogledam če je slučajno kaj narobe. Ko pridem tja ugotovim, da se je samo zbudil in je v čisti paniki ker ne ve kje je. Ko sem mu vse razložila se je končno malo pomiril. Poklicala sem Matta da ga pride pregledat in nato odšla ven iz sobe. Prišla sem nazaj v pisarno in Maya je rekla: »Kje si bila tako dolgo? Večerjo morava razdeliti.« Odšli sva do kuhinje in jaz sem si pladnje dala na voziček in jih odpeljala po onih 5-ih sobah v katerih so ležali fantje. Tisti blonten je biu večerje najbolj vesel. Mogu si se mu nasmejat ker je biu takšen kot da že 3 dni nebi jedel. Nazadnje sem večerjo nesla še fantu v sobi 305. Bedel je in ni bil več tako zmeden kot prej. Prišla sem v sobo in se mu nasmehnila in ga pozdravila. Pozdravil me je nazaj. Pladenj z večerjo sem mu dala na mizo in pogledala vse aparate na kater je bil priključen če se normalno delajo. Odšla sem do zapisnika na katerem je pisalo njegovo ime in priimek. Liam Payne. Lepo ime. Ko je pojedel sem mu odnesla pladenj. Do mene je prišel Matt. »Hej Jennifer! Pridi in mi pomagaj. Fantje iz sob, ki jih imaš ti pod nadzorom bi se radi videli zato sem prišel na idejo da jih damo vse v eno sobo.« je rekel. Odvrnila sem mu: »Kaj pa tisti fant iz sobe 305? Tudi on je z njimi. Ampak je v sobi za intenzivno nego.« »Ne skrbi. On ima že dovolj moči da ga damo v sobo skupaj z drugimi.« mi je odgovoril. »Torej se dela lotima kar zdajle?« sem ga vprašala. Prikimal mi je. Odšla sva do njih in vse prestavila v sobo 310, ki je bila največja v tem nadstropju. Ko sva končala sem poiskala Mayo in skupaj sva si odšli v menzo na kavo. Ko sva jo spili sva odšli nazaj v 3. nadstropje. Odšla sem do sobe 310. Še zdaj ne vem kako je ime fantom. Zapomnila sem si le enega. Liama Payna. Ko pridem v sobo opazim da so vsi zelo veseli in razigrano. Ja fantje v puperteti. Odšla sem do njihovih zapisnikov in preverila kako jim je ime. Niall Horan je blondinec. Louis Tomlinson je ta, ki je vedno vesel. Zayn Malik je ta z črnimi lasmi. Harry Styles je ta z skravžlanimi lasmi. In potel je tu še Liam Payne. Njega ni mogoče pozabiti. Vprašala sem jih če kaj rabijo in odgovorili so da ne. Ko sem hotela oditi so se začeli dobesedno dreti, da naj ne odhajam. Nasmejala sem se. »Tudi drugi pacijenti so tu. Ne morem biti ves čas poleg vas.« Liam me je žalostno pogledal in rekel: »Saj boš še prišla kaj ne?« Nasmehnila sem se mu in odgovorila: »Dokler ste v sobi, ki je pod mojim nadzorom se bomo videli vsak dan.« Nasmehnil se mi je in bil videti zadovoljen. Nato sem odšla pomagat Mayi, ki se je ukvarjala z njenimi pacijenti. Ko sva končali sem se odpravila k Liamu, Harryu, Niallu, Louisu in Zaynu. »Dober večer. Kaj potrebujete? Je vse vredu?« sem jih vljudno spraševala. »Imate mogoče še kakšno večerjo ker jaz sem lačen.« je rekel Niall. Zasmejala sem se in mu odgovorila: »Ne nobene večerje ni več. Moral boš počakati na jutrišnji zajtrk.« »Hej nismo te še vprašali kako ti je ime.« je rekel Harry. »Jennifer sem.« sem odgovorila. »No Jennifer nam je dolgčas in ne moremo spati zato prosim bodi tu in nam delaj družbo.« je rekel Louis in vsi so se strinjali z njim. Zasmejala sem se in rekla: »No naj vam bo. Ampak če me bo kdo rabil bom morala iti.« Vsedla sem se na udoben stol, ki je bil v sobi in tako smo se začeli pogovarjati. Zaleč je Harry: »Torej nas ne poznaš kaj ne?« Odgovorila sem mu: »Zdite se mi znani ampak ne vem kdo ste.« »Smo One direction. Najbolj slavni boy band na svetu.« je rekel Liam. Povedali so mi vse o njih. Izvedela sem da imajo Louis, Zayn in Liam punce. Ko je Liam rekel da ima punco sem bila malo razočarana. Grrrrr Jennifer pa kaj se greš. Ne moreš se zaljubiti v slavnega fanta. Ti ne sodiš med slavne. Si samo navadna medicinska sestra in nič drugega. To sem si ponavljala v glavi znova in znova. Pozno ponoči je Harry prišel na idejo: »Hej kaj pa če bi ti prišla k nam enkrat na kosilo ko nas odpustijo iz bolnišnice. Daj no prosim prosim prosim.« je prosjačil. »Ah kaj pa vem. Ko boste prišli domov boste morali še malo počivati in res nebi bila rada v napoto.« »Ah daj no. Prosim pridi. Nič še nismo izvedeli o tebi.« je vztrajal Harry. »Bom premislila.« sem mu odgovorila. Na Harryovem obrazu se je narisal ogromen nasmeh saj je vedel, da je zmagal. Kmalu sem odšla iz sobe in jih pustila spati. Preostanek noči sem preživela z Mayo v naši pisarni. Ob 8-ih zjutraj sem se odpravila domov, se stuširala in odšla spat.

komentarji so zaželjeni
22. januar 2013
neeext <3
22. januar 2013
hej
glede na to da na zgodbico ni velikega odziva sem pomislila da bi jo nehala pisat
zato vas prosim povejte če pišem zgodbico še naprej ali ne
no tuki je nov del

Dnevi so minevali. Vsak dan je bil isti: domov, spat, jest, v bolnico. V teh dneh sem spoznala tudi Danielle, Eleanor in Perrie. Moram rečit, da so v redu.Tudi Danielle ni preveč slaba mogoče bi celo lahko postali prijateljici če seveda nebi bila Liamova punca.Tudi z fanti sem se vedno bolj razumela. Vsak dan so me spravili v smeh. Kmalu je napočil dan, ko so fantje lahko zapustili bolnico. Ko pridem v 3. nadstropje me presenetijo fantje. »Kaj pa bi tukaj? Še niste doma?« sem jih začela spraševati. Harry mi je odgovoril: »Ne nismo še. Čakali smo nate, da se lahko poslovimo.« »Kako ste prijazni.« sem rekla. »Aja. Pa še na kosilo te moramo povabit.« je rekel Liam. »Fantje res nebi bila rada v napoto. Pa vi itak morate počivat. Sploh ti Liam.« sem jim rekla. »Ne Jennifer. Enkrat boš prišla k nam. Kaj ko bi kar jutri?« je začel govoriti Niall. Hotela sem si izmisliti da imam druge opravke ampak me je prehitel Louis: »Oh super nobenih načrtov nimaš. Torej jutri. Tu je naš naslov. In bodi tam ob 12.00.« je rekel in mi v roke podal listek z naslovom. Nekaj časa smo se še pogovarjali potem pa smo se objeli in poslovili. Odšla sem do pisarne, kjer je Maya pospravljala. Ko me je zagledala me je napadla z vprašanji: »Zakaj mi nisi povedala da so One Direction bili v tvoji oskrbi medtem, ko so bili tukaj? Si dobila vsaj njihove avtograme? Sploh veš kdo so to?« Odgovorila sem ji: » Poglej nisem ti povedala za njih ker sploh nisem videla kdo so in ne nisem dobila njihovih avtogramov, ker jih sploh nisem prosila za njih. sploh pa kako veš, da so bili oni v moji oskrbi?« sem jo še vprašala. Odgovorila mi je: »Tebe še ni bilo v službo pa sem jim nesla podpisane odpustnice in potem sem jih zagledala. Skoraj me je zadela kap. Verjetno sem pogledala tako kot da bi videla duha. Kaj si zdaj kaj mislijo?« se je začela spraševati. »Pa saj je vseeno kaj si mislijo a ne.« sem ji rekla. »Ne ni. Zgledala sem kot totalen idijot.« je še naprej govorila jaz pa sem samo skomignila z rameni in se lotila dela. Ta noč je bila zelo mirna. To je bilo prvič v tej zimi. Ko je bila ura osem sem se odpravila domov, šla pod tuš in se odpravila spat. Zbudila sem se okrog enajstih popoldne. Uredila sem si lase, se spodobno oblekla, se rahlo naličila in se odpravila iz stanovanj. Na cesti sem ustavila taksi in taksistu pokazala listek kam naj me pelje. Vozila sva se okoli 15 minut. Nato pa je ustavil prej ogromno hišo. Ali bolje rečeno vilo. Ura je bila točno 12.00. Odšla sem do vrat in pozvonila.

komentirite prosim
23. januar 2013
valda da piši naprej ... nove dele
23. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg