Forum
no to bo moja prva zgodba ........ upam da vam bo vsec

Ime mi je zoey zivim v new yorku z mamo isabello.Z ocijem sta se locila ko mi je bilo 6 let in od takrat ga le redko vidim saj se je preselil v londan (aja sam tolk da veste je kr slaven) posilja mi denar ampak tudi brez njega bi z mamo lepo ziveli saj je odvetnica. no pa se nekaj o meni stara sem 17 in sem blondinka in ne nisem butasta v bistvu sem med najbolsimi v razredu, moja strast glasba rada pojem in igram kitaro, aja pa da ne pozabim imam fanta ime mu je alex in skupaj sma ze pol leta. zadnje case se nisva ravno dobro razumela zato mi je uciraj pripravil romanticno vecerjo in prvic sva spala skupaj.
no to sm pa js:

alex:

mami(isabella):

pa nasa hisa:
obrnila sem se ter zagledala alexa joj kako je bil luskan ko je spal no nisem ga htela zbudit zato sem se vsala oblekla in sla nardit zajtrk namazala sem si nutello in ze cez nekaj trenutkov sem ga zagledala kako se je naslanjal na vrata se vedno je bil brez majice nasmehnila sem se mu "jutro" tudi on je bil videti srecen prisel je k meni se sklonil ze sm zaprla oci in cakala na tisti jutranji poljub...nato pa odprem oci in vidim kako se mi smeji na drugi strani sobe ter je nutello MOJO NUTELLO pozenem se zanjim a on se le smeji ko ga koncno ulovim mi je pridisnil sladek poljub "jutro ljubica".

next??
03. marec 2013
hisa

03. marec 2013
u73962
u73962
next!
03. marec 2013
No jutro je minilo v miru dokler mi ni zazvonil telefon prijela sem ga ter se oglasila »zoey, kje za vraga si celo noc te ni pa se ko te klicem se mi ne oglasis……….« bla bla bla no se nekaj minut je nakladala nato pa sm se zavedla kaj govori »zoey me ti sploh poslusas da se mi takoj spravis domov jutri odhajama« svet se mi je podrl zacela sem se dreti«kak to mislis odhajama tu mam zivlenje prjatle fanta ne morem oditi!!!!!!!!!!« sledila je tisina nato pa je rekla »pridi domov » nato je prekinila js pa sm telefon vrgla v steno in se jezno vrgla nazaj v posteljo in zaspala.
Next?
03. marec 2013
u73962
u73962
jaaaa,next!!!!!!!!!!!!
03. marec 2013
next!!
03. marec 2013
Ko sm se zbudila sm use razlozla alexu ki me je le resno pogledal in rekel da moram domov da se pogovorim sovrazim da je vedno on tisti odgovorni a poslusala sem ga. Preden sem odsla sem skocila pod tus in se preoblekla, ceprav sem sla po dalsi poti sem bila hitro doma ker me je mami ze cakala. Ko sm vstopla sm jo vidla bila je zelo jezna in jokala je kr naenkrat mi je blo zal da sm bla taka, no kar je je »zoey« no naj se pricne naslednja svetovna vojna (to pomen da se boma spet skregali sam upam da nebo tak ko zadnic ko so sosedle klicali ker nimajo miru)«zoey jutri grema v london«prebledela sem »zakaj?« sem jo vprasala z solznimi ocmi«nek primer so mi dali in zdaj grema za pol leta v london.« solze so zacele tect se hitreje mami je vstala in me objela«poglej rajs z dobre plati oci bo tam« ne vem da ga ze dve leti nism vidla ampak vseen mi je blo hocem ostat tu zram alexa«mami ka ka pa ce bi js tu ostala se ves zram alexa« pogledala sem jo s mojimi puppy eyes »oprosti ampak moram tokrat reci ne, nemorem te pustit same za pol leta«se bolj sm se zacela jokat in stekla v sobo.

next??
04. marec 2013
u73962
u73962
itak
04. marec 2013
next
+nova brauka
04. marec 2013
nexxt
04. marec 2013
next"puppy face"
04. marec 2013
se zadnji next dans
Celo noc sm jokala sploh nevem kdaj sm zaspala ampak zjutram me je zbudila nadlezna budilka. Vstala sm se si umila zobe in odsla na zajtrk spodaj me je ze cakala mami zraven nje pa so bili kovcki debelo sm jo pogledala«no odlocla sm se da grem sama« kaj na obraz se mi je prikradel veelik nasmesek ampak ni se koncala »jutri pride oci » kaj nasmesek mi je izginil (ne me narobe razumet oci je bil super sam bil je prestrog ko sma bla sama in ko so bile pocitnice je bilo se vzdrzno a zdaj bo z mano pol leta) »kaj?« »ce zelis ostati tukaj bo on pri tebi ce se s tem ne strinjas gres z mano« ja se vem sam vseen sm misla da bom lahk vec z alexom ko nje nebo ce pa bo oci tu pa sploh ne boma smela bit skup »ostala bom tu« sem se odlocla mami pa je samo prikimala kmalu je mogla oditi vendar se ni mogla zadrzati zato mi je preden je odsla se rekla »pa sama mu bos mogla povedat glede alexa« ta zenska me res predobro pozna.no ko je odsla sm se vrnila v hiso in gledala film a konca nisem docakala saj sem prej zaspala

Next?
04. marec 2013
u73962
u73962
next
04. marec 2013
next+ nova bralka
05. marec 2013
Zjutraj sm vstala dobre volje bila je sobota in to je pomenilo da je zadnji dan ki ga bova lahk prezivela skup z alexon. oblekla sm se in si naredla zajtrk nato pa sm zaklenila hiso in se odpravila do alexa. Po poti sm sla se v starbucks in kupila dve kavi joj komi sm cakala da ga vidim. Pridem do hotela v katerem je zivel in vidim napis pokvarjeno dvigalo »super« na vse zgodaj morm hodit po teh zarukanih stengah alex je zivel v 20 nadstropju celo pot sem preklinjala ko sm koncno prisla gor sm se zamisla in rekla se dobro da ne zivi v 24 ker tja gor verjetn nebi prilezla. No sla sm do njegovega stanovanja in zacudilo me je da je bilo zaklenjeno alex ponavadi ne zaklepa ampak bilo je vseeno saj sm vedla da je na vratih rezervni kljuc. Odklenila sem in se odtihotapila v njegovo sobo saj sm ga htela presenetit odprem vrata in ?
Next?
05. marec 2013
u73962
u73962
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kak sem vesela da si moja sestrična!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. marec 2013
nnnnneeeeeeeeexxxxxxttttttt
05. marec 2013
zagleda alexaz enoj puncoj?
next!!!
05. marec 2013
nexttttttttttttttt
05. marec 2013
ok naj vam bo
05. marec 2013
Ko sm odprla vrata nisem mogla verjeti zato sm samo stala nato pa me je zagledal alex »jutro lubica« kaj kako lahko to rece zacnejo mi teci solze alex pa me le cudno gleda, nato se prebudi dekle zraven njega »vciraj je blo neverjetno« rece in ga pojubi na usta jaz pa se obrnem na petah skoraj mi je uspelo priti do vrat ko me alex prime za roko.«zoey oprosti« nisem mogla verjet z mano je bil samo zato ker ker me je htel polozit ni me ljubil ni me mel rad takoj ko je mislil da bom odsla si je nasel drudo nism mogla verjet« zoey poslusaj me oprosti res mi je zal se ves da mem sam tebe rad tisto vciraj je bla sam ena vlka napaka » nism ga mogla vec poslusat zato sm ga boksnila v nos mislim da mu ga nisem zlomila ampak mu je vseeno zacela teci kri nato sm zacutila vrocino na levem licu bila sm v soku nism mogla verjet da me je udaril tudi on me je samo gledal mislim da se sam ni mogel verjet kaj je naredo js pa sm se rajsi obrnila in stekla po stopnicah navzdol. Zunaj je dezevalo ampak to se mi je zdelo dobro sla sm do parka in nekaj casa sedela na klopci. Ko sem bila ze cisto mokra sem se odlocila da grem domov. Se vedno sem jokala koncno sm zagledala hiso in v mislih je bila le moja soba moja postelja prijela sm za vrata ki so bila odklenjena on letela v sobo ampak na moji poti je bila ovira v nekoga sem se zaletela da me je vrglo nazaj na rit.

V koga se je zaletela?

next?
05. marec 2013
u73962
u73962
next!!
05. marec 2013
njenega očeta
next!!!
05. marec 2013
pristala sm na riti ampak preden bi lahko odbrla usta in se zacela dreti se je oglasil »pa kam se pa teb tak mudi mal bi pa lahk gled….« kar utihnil je ko me je zagledal pa kaj se vem maskara se mi je razmezala bla sm cist mokra in v bistvu grozna » kaj je narobe? » tak ko da bom njemu pravla »ka delas v moji hisi kak dolg si ze tu « sm ga jezno vprasala »no v bistvu sm tu ze cel dan..« prekinla sm ga in v roke vzela telefon da bi poh+klicala policijo »ce takoj ne oddides klicem policaje« zacel se je smejati nato pa sm za njim zagledala se 4 fante »rekla je da bo poklicala policijo ce ne spokamo« je reku in vsi fantje so prasknili v smeh resnicno jih nisem zastopla. » no vsaj predstavmo se lahk prej ko nas vn vrzes« je reku tisti kreten ko mi je bil na poti » js sm luois tole pa so moji prjatli harry liam zayn in niall« » men je vseen kdo ste ampak ce takoj ne spokate vm klicem policijo« spet so se zacel smejat in pudel je prevrgel mamino najljubso vazo super spet bom js kriva » sorcy« » ti bom js ze dala sorci sov bos pa cist isto kupo da ti je jasn pa se spucal bos ker js nism cistilka da bi za tabo pucala pa…..« a me je spet nekaj zmotilo iz sobe je stopil moški in me brez da bi karkoli reko utišal.
Kdo je bil moški ?
Next?
06. marec 2013
u73962
u73962
next!!!!!
06. marec 2013
nnnnneeeexxxxxxxxxxtttt
06. marec 2013
next!!!
07. marec 2013
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
07. marec 2013
No glej ga celo uspelo mu je prit en dan prej ja iz sobe je stopo moj oči vsi smo bili tiho »lubica tako sm te pogresal« ja tak ko da mu verjamem pogledala sm stran nato pa je louis vprasal » to je ta slavna oseba ki bi jo naj spoznal ?« kaj zj pa ze okrog govori da sm slavna no bols je ze ko kaj drugega. » a je ona tvoja punca?« vprasa hanry in grdo ga pogledam ob tem pa se spomnim alexa in spet mi pritecejo solze ni mi bilo do prepirov le vstala sm (saj sm se vedno sedela na zadnjici ) in stekla v sobo ter zaklenila vrata. Slisala sm celoten pogovo »harry pazi kaj govoris zoey je moja hcerka« fantje so zaceli zvizgati »in zanima me kaj pri bogu ste ju naredli da se je tako jokala?« nastopil je trenutek tišine nato pa so se spet začeli smejat in mu povedli da oni niso krivi na koncu je eden nwm tocno kir samo se izjavo »stricek simon zaka pa nam nisi povedal da mas tako hcerko bi jo ze prej lahk obiskali« ( no sej sm vam rekla da je moj oci kr slave ime mu je simon cowell in vsake tolk casa naredi kaki hit pa dobi ful gnarja tak da mu ni tesk v zivljenju) mislim da ga je negdo udaril po glavi saj se je zadr nato pa se je ponovno oglasil oci »glejte fantje neki vam povem ce je kir sam pomislo da bi hodu z njo mu ze zj povem da to odpade..« nise koncal oni pa soze zacel z ooo jojoj pa zakaj »pa ka smo tak slabi« je reko mislim da niall in mislim da je zram jedu saj sm ga zlo tezk razumela »ne ne mislim da ste slabi sam se vete cez pol leta odidemo in se verjetn dolg ne bomo vidli in ce se kir zalubi bo pol samo sranje pa sej to itak ni vazno ker mi je isa povedla da ma zoey resnega fanta« »komi cakam da ga spoznam« je se dodal in fantje so spet prasknili v smeh jaz pa v jok.
Next?
07. marec 2013
u73962
u73962
next!!
07. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg