Forum
Kot že veste je veliko zgodbic od 1D in tudi jaz jo bom začela pisat
Sicer je moja prva zgodbica tak,da če ne bo vredi mi povejte pa jo bom zbrisala,vseeno pa upam da vam bo všeč
1.del
hei,ime mi je Jane Hamilton,stara pa sem 18 let.sem iz čisto navadne družine.moje sanje pa so da bi odšla v London in tak preživela počitnice.Moji najboljši prijateljici je ime Tracy Baker stara je 18 let in je najboljša oseba in ji lahko zaupam.sicer imama obe angleške priimke in imena,ampak sma po rodu slovenke in živima v Sloveniji.Tracy obužuje one direction in vedno govori o njim počasi mi že najeda ampak preživim njene pogovore o njih.Imam fanta po imenu alexa,ki sma skupaj približno že eno leto.Imava se najboljše in nikoli me ne bi prevaral.Star pa je 18 let.
JAZ:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRczqOSc6hoNewiGqvN96gL321E36JG1_nDN5FrZG7BIxw0ob5HRA

TRACY:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKYBeMeP0Nb4bQXTc4luhV-eBxk0Qdw-WxbnvMyxNeQrHlO8MiSA

ALEX:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSBaNv_4uG57bclhqJ72-BZajyuYH3y0YAFZPP2YedhtjrMYC6u1g

Nextam dalje?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. januar 2013
neeext:*
18. januar 2013
nnnextttttttttttttttttttt
18. januar 2013
2.del
"driiiiiin driiiiiiiin" me zbudi budilka."pa ne že spet morem it v šolo".hitro se vstanem in si oblečem tole:

V šoli nisem bila najbolj priljubljena,tudi zafrkavati se nisem pustila.zato ko me je kdo zafrkaval sn mu vedno povedla kaj preveč. Hitro sem stekla v šolo objela Tracy,ki je me rekla da mi more povedati nekaj hudega."Vidla sem alexa,ki je rekel da mu je druga všeč" je rekla."alex ne bi tega naredil nikoli,ker me ljubi" sn živčna odgovorila."moreš mi vrjet nočem ti nič slabega,samo dobro za tebe,danes se dobi v parku vse sem slišala" je rekla."Zdravo pikica in zdravo Tracy" reče ves nasmejan Alex."zdravo " odgovoriva v en glas z Tracy.Alex me prime za roko,nato pa se vsi trije odpravimo k pouku.Pouk je trajal in trajal in še enkrat trajal.Ko se je končno končal pouk,se se odpravila domov,hitro sem še dala poljub Alexu tek objela Tracy,ter se res odpravila.Tracy mi je poslala sms na katerem je pisalo:
Hei;*
danes v parku ob 18.00.
dijo <3
Odpisala pa sem ji:
Hei;*
okei se vidim tam
čusi <3
Hitro se naredila domačo nalogo ter se odpravila v park zamaskirana,da me ne bi kdo opazil,na daleč sem že vidla Tracy ki je vsak zadihana pritekla do mene."zdajle vsak čas bo prišel z punco,saj sem tako slišala" je tiho odgovorila.Nato pa sma zaslišale,da nekdo prihaja,videla sem alexa z neko punco,objemal jo je in govoril ji je da jo ljubi najbolj na svetu. V očeh so se mi nabarale solze,stekla sem do njega in mu povedala:"če imaš namen hodit s kom drugim ven in govoriš da jo maš najrajši ne boš mel mene samo za igranje" sem se zadrla.Alex pa me je prestrašeno pogledal in nič rekel.Prisolila sem mu šamar,nato pa jezno od šla.Stekla sem v sobo in se zaklenila vanj,jokala sem.Nato pa nekdo potrka na vrata."jaz sem Anna" reče mami."idi,nočem vidat nobenega drugega" rečem v joku."kaj se dogaja Jane?nekaj nujnega ti morem povedat." reče žalostno.Hitro skočim iz postelje in odprem vrata. Mama me objame in tudi njo sem videla jokati."kaj se je zgodilo?"vprašam vsa prestrašena."nwm kako naj začnem,ampak bom direktna,odpustili so me" je rekla že v joku. Nato pa je prišel nekdo noter.Hitro sma obrisale solze in se odpravile dol,dole pa sta naju čakala oče Jack in sestra lilly.Mama jim je razložila vse do potankosti,nato pa planila v jok,oče jo je objel in ji rekel,da bo že našla službo."zakaj pa si bla ti tako žalostna?"vpraša mama prestrašeno."moj bivši fant me je prevaral" rečem nato pa planem v jok."ne bo žalostna,saj jih je še veliko na svetu"reče mama in se nasmeje.Lilly me objame oče pa se nasmehne.
Čez en mesec:
V šoli se ni zgodilo nič novega,razen tega,da me Alex hoče po vsem tem nazaj pošila mi sporočila,v omarce nastavlja rože,bonbonjere in ostale stvari.Vse stvari vržem v koš,ker nočem spet trpeti zaradi njega.Ko vidi kam mečem stvari me ves žalosten pogleda.Jaz pa samo grem čeprav v sebi trpim.Nato pa pride Tracy ki vpraša kako sem. odgovorim,da sem vredi in da moja mam še kr išče službo."Prideš danes k meni?" vprašam Tracy."seveda lahko se skup učima ali pa delama nalogo" reče vsa vesela. Prikimam ji in po pouku se odpravima k meni domov.Ko pridem domov vidim mamo veselo,končno se je po 1 mesecu spet nasmehnila.

Le kaj se je zgodilo?
Next?
19. januar 2013
dobila je službo v Londoni
neeext
19. januar 2013
u116630
u116630
ηєкšтєк..
19. januar 2013
nextek za nas tri plosim PLOSIM
19. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
19. januar 2013
3 del.
Mami takoj pride k meni in me objame vsa nasmejana pove :"dobila sem službo".jaz pa se nasmejim in jo spet objamem."ampak v Londonu" reče z prestrašenim pogledom."kaaaaaaj v Londonu" ji odgovorim vsa vesela."ja,na letalo grem jutri,ampak imam dve karte,zato če bom na razgovoru sprejeta,boš drugi dan prišla ti" je rekla veselo."v London grem v London grem" sem si zapela.Tracy je bla zelo vesela me objela in povedala da upa,da bo sprejeta.Vsa vesela grem z Tracy v sobo,kjer mi Tracy začne nakladati o tem da bom spoznala 1D ,jaz pa ji rečem,da jih nočem vidat,ker se bom posvetila petju,saj ga zelo obužujem.
Sicer je kratek next nextam pa zvečer ali pa še kaj prej
next?
19. januar 2013
neeeeeeeeeeeeext
19. januar 2013
next
19. januar 2013
u118300
u118300
Next
19. januar 2013
4.del
Ko sem se vjutro zbudila sem bila na trnih,ker nisem vedela ali bo mama sprejeta ali ne.V šoli sem žarela od sreče tudi Tracy je bila srečna,ker sem bila jaz srečna.Naenkrat pa pride Alex do mene in me nenadoma poljubi,vsa moja čustva priplavajo nazaj.Hitro sem ga odrinila a on začne bit nasilen,hoče me poljub a ga udarim in on odide."zakaj je to naredil?vsa čustva so mi vrnila nazaj" sem rekla jokajoče."pomiri vse bo še vredu,pomisli na to da bo tvoja mama sprejeta danes in boš lahko šla v London spoznat 1D" je rekla vesela"Tracy veš da jih ne maram nemorem bit z nekom koga nemaram" rečem in jo objamem.nato pa se odpravima k pouku.Naenkrat pa mi zavibrira telefon bil je sms od mame prebrala sem ga in blo je napisano:
Zdravo Jane,dobila sem službo,ampak nevem če boš najbolj vesela pri kom delam,danes ob 17.00 maš let,na letališču te bo čakalo 5 fantov zamaskirani bojo,ker so dokaj slavni.lepo se obnašaj.mama
"mama" sem potiho rekla.Ko je bilo konec pouka sem odhitela do Tracy:"Mama je dobila službo,danes grem v london in tam me bojo čakali neki fantje,zamaskirani saj so zelo slavni." sem rekla napol veselo in napol zmedeno.Mislila sem si le kdo so ti fantje mogoče so precej luškani ali pa mogoče fantje o katerih govori Tracy.Nene samo zmedena sem in ne bom razmišljala o tem pustila se bom presenetit.Objemala sem Tracy saj je nebom dolgo videla,ker je že oče proso za dopust v šoli in so mi ga odobrili."Tracy pogrešala te bom vsak dan se morem slišat na skypu" rečem že skoraj v joku."seveda vsaki dan te pokličem da se boma vidale in slišale.si rekla da te pridejo fantje iskat na letališče le kdo je to?" vpraša vesela."nwm mama je rekla da jih je 5 in da mogoče mi ne bojo všeč,ko jih bom videla" rečem nekam čudno."Jane bo spoznala one direction" reče naglas in naju vsi pogledajo.Roko sem ji dala na uste in ji rekla naj bo tiho,da ne rabijo vsi vse zvedat.Hitro sem se odpravila domov,kjer se spakirala najpomembnejše stvari objela očija ter sestro in oči me je peljal na letališče,nahitro sem ga še enkrat objela.
Na letalu*
ko sem prišla na letalo sem se hitro vsela na zic in se pripela ter si dala slušalke v uho.Bila sem že nestrpna,saj nisem vedela kje jih naj najdem,kako bojo oblečeni.Nato pa dobim sms bilo je od neznane številke:
hei
mi fantje za katere skrbi tvoja mama te čakamo takoj pri tvojem izhodu prosim ne kričat,ker nočemo da kdo zve kdo smo.
Nisem jim odgovorila mislila pa sem si okei,če že morem bit tiho.Na to pa sem prišla v Najlepše mesto LONDON *.* že od nekdaj sem si želela da bi ga videla,vendar sem ga samo na slikah sedaj pa ga lahko opazujem tudi v živo.Hitro sem odšla iz avijona in tam pri vhodu zagledala 5 fantom.Bili so podobni onim katerih je Tracy opisovala znova in znova.vendar upam da najboljše,vendar se mi je zgodilo najslabše bili so totih 5 fantom o katerih je vedno pripovedala .Vedno je imela rada Nialla,ampak nisem vedla zakaj,govorila je da je njej fant njen mož in nwm kaj še vse.Nato pa pride do mene tisti za katerega nisem hotela da ga vidim pudla "hei jaz sem harry" odgovori,ter mi poda roko."to pa so liam,louis,zayn ter..." odgovori a ga prekinem."Niall,poznam te pa samo zato,ker moja prijateljica govori skos o tebi" zavijem z očmi in nato jih vprašam ke majo avte,da lahko grem do mame in jo objamem.V avtu sem mogla sedeti zraven pudla.Že od nekdaj mi najbolj najeda,vendar on je prijazen do mene,čudno.Čeprav sem nesramna do njega se on še vedno lepo obnaša do mene.Naenkrat se avto zaustavi in hitro skočim do hiše,nato pa zagledam mamo in jo močno objamem."zakaj živima tukaj.sovražim jih veš da jih sovražim" rečem po slovensko da me ne bi kdo razumel."ljubica,saj se boš privadila in nerabiš jih sovražit,le spoznati jih moreš in vedela boš da so prijazni" reče vsa nasmejana.Le kaj ji je si mislim.Nato pa nekdo stopi v Kuhinjo,kjer je bil mama......
Le kdo bi lahko bil?
next ?
19. januar 2013
nekdo? haha
neeeeeeeeeeext
19. januar 2013
neeeeeeeeeeeeext
19. januar 2013
next
19. januar 2013
5.del
Vstopil je harry:"pridita v dnevno,kjer se bomo predstavili" je rekel vesel Harry.Jaz pa sem zavila z očmi in odšla v dnevno bilo je še veliko prostora med fanti,ampak sem se raje vsedla na tla,saj jih nisem mogla sedeti zraven njih.Nato pa se začnejo predstavljat vendar jih zmotim "saj ste se že prej na letališču predstavili zakaj bi vas še mogla enkrat poslušat,pa še spakirala nisem kovčke,tak da bi prosila,če mi kdo rakaže mojo sobo" rečem.Naenkrat pa se javita Niall in Harry."samo en prosim,da ne bo kakšnega kreganja" reče mama in ju pogleda čes zmenita se brž,ker je že nevčakana.Niall hitro odhiti do mene in hoče prijeti kovčke vendar ga hitro vzamem k sebi in ga nesem po stopnicah navzgor."to je tvoja soba in tisto so sobe od...."reče,vendar že odhitim v svojo sobo."ti pomagam razpakirat stvari"vpraša in se nasmeji."lahko če že vstrajaš" rečem in mu nasmeh vrnem.Nato pa slišim mamin klic "veeečerja" se že skoraj zadere.Midva z Niallom pa stečema dol in se vsedema za mizo.Harry me je ves čas gledal,Niall pa ni bil nič boljši,pa kaj se dogaja s totimi ljudmi sem si misla.Počasi se je že večerilo in odšla sem na skype da bi se pogovarjala z mojo najboljšo prijateljico.Hitro sem jo poklicala in ji povedala nekaj novic le ene ji nisem izdala in to je bilo da ji nisem povedala,za 1D."čakaj me imam neko presenečenje,zapri si oči in me počakaj dokler ne pridem" rečem in hitro stečem in sobe.Sicer se ne spomnim kje je Niallova soba in sem mogla v vsako pogledat.Stopila sem v prvo sobo in zagledala zayna ter Perrie "oprostita ker motim" in hitro zaprem vrata.Nato stopim v drugo sobo in spet vidim čudem prizor Liam in Daniele."oprostita še vidva"rečem in spet odhitim iz sobe.pa kdaj so pišli ti ljudje v sobe sem si mislila.Upala sem da bo prava ampak nikoga ni bilo notre čudno sem si misla,nato pa čujem nekoga v kopalnici,hitro stopim do nje in jo na hitro odprem in vidim Harry-ja ki se tušira" ohh,oprosti za to" rečem začudeno in spet odhitim.Naenkrat pa zaslišim zvok kitare,potrkam in odprem sobo,kjer vidim Niall-a kako igra kitaro."Niall lahko greš zraven mene in te nekomu predstavim" rečem nasmejana."seveda lahko,rad spoznavam ljudi" reče in mi nasmeh vrne,že hočem oditi vendar me zaustavi"kaj pa dobim v zameno ?" vpraša."kar hočeš,samo počakaj prvo da te nekomu predstavim" rečem in odhitima v sobo. nato se postavi pred kamero in rečem"Tracy zdaj lahko odpreš oči" rečem in ona začne cvilit nato pade iz stola oba z Niallom se zadere "Tracy si vredu?" ji rečem. Ona pa se primaja iz stola in se skoraj da začne jokat ko vidi Niall-a,torej da vaju predstavim "Niall to je Tracy,Tracy to je ..." rečem a me prehiti "Niall,kaj a tvoja mama dela pri njih?" rečem vsa srečna."Ja nažalost" ji rečem po slovensko da me ne bi Niall razumel."kaj nažalost lahko si najsrečnejše dekle na svetu ker si ga spoznala" reče."super prijatelj je že od takrat ko sma se spoznala je vredu oseba" reče in malo zardim."morem se odpravit" reče Niall,"ostani še malo prosim,spoznajta se malo pustim vaju sama dva."Okei" reče obadva."jaz pa grem pečt palačinke za pol ure pridi dol" rečem."si rekla palačinke? pridem čez 15 minut" reče ves vesel ker bo lahko jel"doro zdaj pa se lahko pogovorita v miru."rečem ter odidem.Sicer me je malo zanimalo kaj sta se pogovarjala vendar nisem tega pokazala,Hitro sem naredla maso za palačinke iz police sem vzela o,je ga dala namizo nato pa sem začutila da me nekdo objema.....

le kdo jo je objel?
next?
20. januar 2013
u100166
u100166
next
Prosim! Glasuj tukaj za mojega psa Bena! Najdes ga pod: "Pozor,hud pes Ben!" (je samojed)
http://www.scotty-molly.si/sl/galerija
20. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeext
20. januar 2013
Niall? Harry?
neeeext
21. januar 2013
6.del
,Hitro sem naredla maso za palačinke iz police sem vzela ga dala namizo nato pa sem začutila da me nekdo objema in objemal me je Niall,vstrašla sem se in se zadela ob omarico."si vredu?" vpraša Niall."sem sem,samo malo sem se ruknila" sem rekla."Jane se lahko pogovorima" reče ."počakaj da naredim palačinke pa se lahko pogovorima v moji sebi"rečem."prav pomagal ti bom da prej" reče vesel. Le kaj mu je ,zakaj je tako vesel,bom videla ko boma naredla in pospravla."zdaj pa še jih samo pojema in lahko grema gor" reče Niall."kaj pa pospravjanje glej kakšna je kuhinja nemorema jo tak pustiti" rečem in se odpravim da bi pospravila ampak zaman Niall me prime in me odnese gor."kaj pa kuhinja?" ga vprašam."Bo že nekdo od fantov pospravo" reče in se nasmeji.spet sem hotela vstati,da bi odšla dol vendar me prime za roko in potegne k sebi tako da oba padema na postelja on pod mano jaz pa na njem.Hoče me poljubit vendar se mu vmaknem in hitro grem dol iz njega.Kako lepe oči ima to sem komaj sedaj opazila.Kaj govorim on je samo prijatelj saj niti nič ne bi čutil do mene .”Jane kot sem že prej začel,sicer nevem kako boš odreagirala ampak poskusiti ni greh”je rekel prestrašeno.Kaj se dogaja sem si misla,kaj ima v načrtih nato pa spet začne govoriti:“Jane,jaz….” Je rekel vendar ga prekinem :”kaj jaz?se je kaj hudega zgodilo?”rečem vsa prestrašena.”Nič hudega se ni zgodilo,le to da si mi všeč in da te mam rad več kot najboljšo prijateljico” reče ampak začutim pri njem prestrašenost,ki pa jo noče pokazat. “Niall nwm kaj naj rečem,družima se veliko skup in imaš res prelepe oči vendar nwm če sem že pripravljena na zvezo,po tem ko me je prejšni fant prevaral” rečem in po licu mi priteče solza. Niall me objame in reče “sej te razumem in to rano hočem zacelit da ne bi trpela zaradi njega,ki te ni vreden” reče in me objame “hvala ti najboljši prijatelj si vendar bi hotela met nekaj časa,da razmislim o tem,prav ? in hočem da met tem časom ostanema taka prijatelja,da si zaupama oz. da se mama tak fajn kot do zdaj” rečem in se probam nasmejati.”prav,neglede na vse bom tvoj najboljši prijatelj za vedno.” Reče nato pa se vstane in hoče oditi vendar se zadere “žgečkanje time” prihiti do mene skoči na posteljo in me začne žgečkati,nato pa poskusim jaz če je žgečkljiv in ja prav sem imela da je,nato pa napadem jaz in iz sobe odmeva tako,da so naju mogli it mirit.Še kr se nisma umirila,nato pa nekdo vstopi in me prosi če bi se lahko na samem pogovoril z mano. Niall mi da lupčka na lička ter odide.

Le kdo je to ki je zmoto Nialla in Jane?
Next?
23. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
23. januar 2013
Harry?
next
23. januar 2013
neeext ^^
25. januar 2013
6.del
Niall mi da lupčka na lička ter odide.Nato pa do mene prihiti Harry.Le kaj se mu je zgodilo,bil je nekam prestrašen upam,da se mu ni nič zgodilo.Prišel je do mene in me objel bila sem zelo presenečena.”zakaj me objemaš.Mislim nikoli se nisma pogovarjala,kaj za vraga se zdaj dogaja?” se vprašala zaskrbljena.”nič rad bi ti nekaj povedal.ampak se bojim tvoje reakcije.prosim po vsem tem ne bodi jezna name.” reče in se mi malo nasmeji.”okei,ampak če je res hudo kaj mi hočeš povedat prosim ne danes.” Rečem.”ampak res nujno je hočem da veš” reče in me še enkrat objame.Pa kaj mu ni danes je cel čudn prvo me opazuje celo kosilo pol pa me v sobi objema kot da sem njegvoa punca.Nato pa začne govoriti: ”Jane,rad bi ti povedal da…eeemmm… nekako si mi med tem časom postala všeč,čeprav ni veliko časa minilo odkar sit u in vem da bi tvoja mama imela kaj proti najini vezi,če bi bila kdaj skupaj.”reče in zapre oči.Verjetno čaka na mojo reakcijo. Postala sem nervozna in histerična nisem vedela kaj naj naredim in sem začela svoje filozofiranje:”Harry,kr naenkrat sem ti bila všeč,zakaj pa se pol ne trudiš biti vsaj prijatelj z mano?hočem da se prvo dodobro spoznama ni minilo veliko časa,ko si šel narazen z svojo punco.”rečem.”Jane,pozabi Taylor,nočem biti z njo,ker si mi všeč ti,ali pa lahko rečem da te že lju….”reče vendar ga prekinem.”glede vsega morem razmislit nevem kaj naj naredim, predkratkim mi je rekel tvoj najboljši prijatelj isto” rečem in svoj obraz zakopljem v svoje dlani.”kaj?ampak noben ni povedal da bi bila kiremu všeč,zakaj enostavno nisi prej povedla?” reče inn že skor zakriči.”nisem jaz kriva kr zgodilo se je in nočem da bi se kregala.”rečem cela prestrašena.”jaz pa sem mislil da te bom lažje osvojil”reče in ziher se mu nekaj mota po glavi kdo bi lahko bil.
HARRY*
Prišel sem v sobo,ko sem kar naenkrat zagledal čuden prizor,Niall je žgečkal mojo Jane.Nemorem verjet,sicer sta bila zadne case res skup ,kar nekaj časa sta bila skupaj,vendar ne razumem kaj se dogaja.”hei se lahko pogovorima Jane?”rečem in upam da bo v to privolila in seveda da je.Bil sem vessel,da se bom lahko pogovoril o tem,kaj čutim do nje.Nato pa se Niall se niall vstane in Jane da lupčka na lička.Kaj se dogaja med tema dvema ,venda ja nista par?eh kaj pa si mislim,Niallu je všeč druga punca ne pa moja Jane.postajam ljubusumen,zaradi prijatelja nesmem bit no vsaj upam,da bo to jezo ohranil v sebi in da ne bom to pokazal.Prihitel se do Jane ter jo objel.Mislim da je bila začudena in presenečena.Nato pa me kr naenkrat vprašala “zakaj me objemaš.Mislim nikoli se nisma pogovarjala,kaj za vraga se zdaj dogaja?”reče po mojem zaskrbljena,vem da sem narobe naredil da se ji nisem nič približal le kaj bo rekla na to ko ji bom mogel povedat da mi je všeč,res hočem da je moja punca in bi jo imel ob sebi ampak nevem če mi bo uspelo,cello kosilo sem jo opazoval kako je lepa,sam pa nisem mogel veliko spravit v sebe,ker se mi je ona zdela bolj pomembna od hrane. “nič rad bi ti nekaj povedal.ampak se bojim tvoje reakcije.prosim po vsem tem ne bodi jezna name.” se rekel ampak se se zelo bal njene reakcije saj nisem vedal kaj se bo zgodilo.Ziher me noče več,ker se nisem z njo družil.Upam na najboljše. Nato pa spet začne govoriti”okei,ampak če je res hudo kaj mi hočeš povedat prosim ne danes.” Reče.”ampak res nujno je hočem da veš” rečem in jo še enkrat objame.Nevem kaj mi je ampak hočem jo objemat,hočem da je moja ljubim jo.Ni mi samo všeč to sem ugotovil zdaj ko sem jo objel. “Jane,rad bi ti povedal da…eeemmm… nekako si mi med tem časom postala všeč,čeprav ni veliko časa minilo odkar si tu in vem da bi tvoja mama imela kaj proti najini vezi,če bi bila kdaj skupaj.”rečem in zaprem oči bojim se njen reakcije kaj bo povedla,mislim da se bo razburila,to ni dobro. ”Harry,kr naenkrat sem ti bila všeč,zakaj pa se pol ne trudiš biti vsaj prijatelj z mano?hočem da se prvo dodobro spoznama ni minilo veliko časa,ko si šel narazen z svojo punco.”reče in moji upi se še vedno niso razblini in upam da se nikoli ne bodo.”Jane,pozabi Taylor,nočem biti z njo,ker si mi všeč ti,ali pa lahko rečem da te že lju….”rečem vendar me prekine.”glede vsega morem razmislit nevem kaj naj naredim, predkratkim mi je rekel tvoj najboljši prijatelj isto” reče in svoj obraz zakoplje v svoje dlani.”kaj?ampak noben ni povedal da bi bila kiremu všeč,zakaj enostavno nisi prej povedla?” rečem in že skor zakričim.”nisem jaz kriva kr zgodilo se je in nočem da bi se kregala.”reče cela prestrašena in to se hitro opazi pri njej vendar sem še vedno razburjen ne na njo ampak na tisto osebo ki mi ne zaupa,kaj če ne bom imel možnosti pri njej.”jaz pa sem mislil da te bom lažje osvojil”rečem in začnem razmišljat kdo bi lahko to bil ki mi ni hotel povedat.
Kaj bo Jane naredila oz. kako se bo odločila?
Next?
26. januar 2013
u27814
u27814
neeeeeeeext+nova bralkaaa
26. januar 2013
u109005
u109005
Kaj bo Jane naredila oz. kako se bo odločila? Če bi zbrala Harrya bi ga zbrala zato,ker ve da je njena bff v Nialla in jo nebi htela prizadet.Če bi se pa odločla za Nialla bi pa veretn bla njena bff neki časa jezna na njo sam pol bi se pobotale pa to...
Next? Next+nova bralka
26. januar 2013
neeeeeeeeeeext
en čas bo razdvojena
26. januar 2013
JADE*
Nato pa je odšel iz sobe.Zakaj se je jezil?a res misli da bom njegova in da me bo tako zlahka osvojil.Še prijatelj mi ni htel biti zaj pa kr naenkrat sem mu že všeč.Čudno je to,nwm kaj si naj mislim zdaj.Mislim da sem preveč razdvojena.Le kakšna usoda me čaka.Nwm kaj naj naredim.se je res da sta prijazna,samo Niall je moj najboljši prijatelj,Harry pa je samo prijatelj in nwm kaj točno čutim do njih z obema nemorem bit samo nočem da bi kdo od njih bil prizadet.Mislim da bi rabla pogovor še dobro da je večer in je Tracy gore.Hitro jo pokličem ter začnem govoriti :''hei,mislim da se morem pogovorit s teboj nwm kaj naj naredim'' rečem in se že skoraj razjočem polek.''hei.kaj se dogaja?mislim takoj mi razloži kaj se je zgodilo'' reče vsa prestrašena.''dva fanta iz tega benda sta mi rekla da sem jim všeč in nevem kaj naj naredim čisto sem razdvojena''rečem.''kaj ? si resna? Omg zaljubljena sta vate ti pa neveš kirega bi mela.najlepši fanti so ti pa neveš kateri ti je boljši?Nisi resna no'' mi reče in me hoče prepričat v napačne občutke.Užaljena dam glavo dol in upam na najboljše,da se bom po vsem tem lahko vseeno odločla in da nem dolgo oklevala glede tega.''veš kako teško se je odločti,glede njiju dveh,Niall mi je že skos najboljši prijatelj in res preživljama trenutke skup in lahko povem da so najboljši,ker se smejima skratka zabavama.Harry pa med tem časom ni prišel do mene in rekel ne mu ne ka ne nič,kaj naj naredim?'' rečem in upam da mi bo končno dala nek pameten nasvet.''vzami tistega ki ti je boljši,ki te bolj podpira,naredi teden premora pred njimi ali pa reči naj se trudita za tebe in med časom ostaneta to kar sta po vsem tem pa naj bosta še vedno prijatelja med seboj in prijatelja med tabo in tisto osebo.Katera dva pa sta ti to rekla?'' reče.kako je radovedna no,jaz v taki hudo situaciji ona pa o tem kdo mi je to rekel saj ni resna,vseeno ji bom povedala:'' Harry in Niall sta mi to povedala,vendar nevem za katirega se naj odločim,prosim mi lahko pomagaš?'' rečem nato pa nekdo vstopi v sobo.
TRACY*
Kar naenkra me je nekdo klical bila je Jade,le kaj se ji je zgodilo. ''hei,mislim da se morem pogovorit s teboj nwm kaj naj naredim'' reče in se že skoraj razjoče polek.''hei.kaj se dogaja?mislim takoj mi razloži kaj se je zgodilo'' rečem vsa prestrašena upam da ni ugotovila,da sem sedaj skupaj z njenim bivšim nesme se to zgoditi da bi vedela,preveč bi jo prizadelo.''dva fanta iz tega benda sta mi rekla da sem jim všeč in nevem kaj naj naredim čisto sem razdvojena''reče in to žalostna.''kaj ? si resna? Omg zaljubljena sta vate ti pa neveš kirega bi mela.najlepši fanti so ti pa neveš kateri ti je boljši?Nisi resna no'' ji rečem in jo hočem prepričat v napačne občutke vendar napačno.Užaljena je dala glavo dol samo da ni ugotovila kaj takega,kaj če ji pove,nočem da ji pove,da ne bi bla užaljena.''veš kako teško se je odločti,glede njiju dveh,Niall mi je že skos najboljši prijatelj in res preživljama trenutke skup in lahko povem da so najboljši,ker se smejima skratka zabavama.Harry pa med tem časom ni prišel do mene in rekel ne mu ne ka ne nič,kaj naj naredim?'' reče,mogoče je pričakovala nek pametn nasvet od mene nevem no,ampak že to da ji prikrivam resnico je hudo za mene ,vem da mi bo zamerla saj se je to zgodilo vendar nočem tvegat.''vzami tistega ki ti je boljši,ki te bolj podpira,naredi teden premora pred njimi ali pa reči naj se trudita za tebe in med časom ostaneta to kar sta po vsem tem pa naj bosta še vedno prijatelja med seboj in prijatelja med tabo in tisto osebo.Katera dva pa sta ti to rekla?'' rečem saj vem da sem radovedna,vendar me res zanima katerih od teh članov ji je rekel kaj takega.:'' Harry in Niall sta mi to povedala,vendar nevem za katirega se naj odločim,prosim mi lahko pomagaš?'' reče nato pa nekdo vstopi v sobo.''kaj ona dva kaj si normalna da bi ju zavračala Niall je meni osebno najboljši,saj se mi zdi bolj ko ne tiho nočem pa da se odločiš napačno''rečem vendar ona je še kr tiho ''ppppšššššttt'' mi reče.''pa kaj se dogaja?'' rečem vsa na trnih.''ppppšššt tracy sem rekla'' reče in vsa prestrašena gleda menda proti vratom.''Jadeeee kaj delaš?'' se že skoraj zaderem.''Nato pa kr naenkrat nekdo dobesedno vlomi v sobo in se zaderejo ''Jaaaaaaadeee'' le kaj jim ni.''Tracy morem it nekaj je prišlo vmes.adijo uživli rada te mam.'' Reče in ko ji že hočem nekaj povedat se odjavi.

JADE*
Kr naenkrat pridejo fantje v sobo in se zaderejo ''Jaaaade'' rečejo,le kaj se dogaja upam da ni kaj resnega. ''Tracy morem it nekaj je prišlo vmes.adijo uživli rada te mam.'' Rečem in preden kaj reče se že odjavim.''Hočem da se spoznamo nočem da bi bli taki do tebe glihkar si prišla pa še nobenega prav ne poznaš in skos čepiš polek računalnika ali pa polek Nialla,samo vidva se prav poznata,mi pa hočemo da se spoznamo'' reče Louis mislim da nisem prepričana ''gremo se resnica ali izziv,tako se bomo vsaj spoznali'' reče Harry očitno obužuje to igro,zdaj vsaj nekaj že vem o njem.''Kr v moji sobo bomo šli?''vprašam nato pa vsi pokimajo.Prva začnem jaz saj me vsi določijo,ker sem edina punca tu.Nato pa zavrtim in pokaže na….
Le na koga pokaže?
next?
27. januar 2013
neeeeeeeeeeeeext
27. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg