Forum
Pozdravljeni moje ime je Nina in stara sem 16 let. Živim v majhnem kraju Merlin, Texas. Imam majhno družino mamo, očeta in majnšo sestrico. Babica in dedek sta mi že umrla, drugih pa nisem spoznala. Imam tudi teto, ki pa živi v New yorku natančneje v Broklinu. Naša družina je kar premožna saj imamo majhno pekarno in slaščičarno. Sem zelo razvajena, samostojna in ko rabi kdo pomoč sem vedno pripravljena pomagati. Všeč so mi stvari kot ostalim najstnicam. Ličila, vampirski dnevniki, vse slavne osebe kot npr one direction, nakit, kratke hlače, oblekice,… Sem zelo družabno oseba in imam dosti prijateljev. Vendar zaupam samo retkim. To sem jas:

--
Piiiiiiiip piiiiiiiiip piiiiiiiiiiiiip … Zbudilo me je nekakšno piskanje. Pogledala sem okrog in videla sem samo bele stene in nekakšno napravo, ki sem jo od prij videla samo po televiziji. Merila je srčni utrip. Kar neankrat pa sem se spomnila vsega. Najprej je smo se še normalno peljali po cesti že naslednji trenutek pa se smo se kotalili … Spomnila sem preluknjane pločevine, ognja, krikov staršev kako naj odidem ven iz avta, explozije,… Glava me je kar naenkrat začela strašansko boleti in pogreznila sem se v temo.
--
next?
03. maj 2013
u122991
u122991
Neeeeeeeeext!!
03. maj 2013
neeeeeeeeeeext
03. maj 2013
next!!!!!!!
03. maj 2013
neeeeeext
03. maj 2013
u70306
u70306
Neeeeexxxttt!!!!!!!!!!!
03. maj 2013
neeeeeeext
03. maj 2013
Ko sem se naslednič zbudila sem pred seboj zagledala teto. »Heej kaj pa ti delaš tukaj?«. »Nina slabo novico imam. Tvoji starši in sestra… Niso preživeli. Ko si ti splezala in avta je za tabo hotela iti Mia (to je seka) ampak je avto prehitro exsplodiral. In kot tvoja edina sorodnica boš prišla živet k meni…«. Zdelo se mi je kot, da se mi je porušil ves svet. Hotela sem kričati, jokati, razbijati,… vendar sem lahko le gledala pred sabo. Bila sem v šoku. Kar naenkrat pa so preplavila vsa čustva. Začela sem jokati kot. Nora. Rose (teta) me je objela in zjokala sem se ji na rami
ČEZ EN MESEC DNI.
Danes odidem k Rose. Zdravniki so se namreč odločili, da sem okej. Morala bom samo počivati. Kot sem že umenila Rose živi v Broklinu. Če slučajno neveste kaj je to. To je eno izmed mestnih četrti New Yorka. Ko sma prišli sem videla hišo in bila šokirana. Nisem si bila navajena na revščino vendar sem vedela, da bo od zdaj naprej tako. Hiša in soba sta bili videti tako:

NASLEDNJE JUTRO.
Ko sem se zjutraj zbudila sem se šele zavedala, da si bom morala poiskati službo saj teti nisem mogla biti kar tako v napoto. Vendar nisem vedela kako. Bila sem brez energije vse kar sem lahko delala je bilo spanje. Ko sem takole razmišljala sem zaspala. "Nina kaj pa počneš?" sem slišala. Pogledala sem proti glasu in videla svojo družino. "Kje sem? Ali so to da ste umrli bile samo sanja?". "Ne ljubica. Nažalost. Sanjaš pa zdaj. V sanjah smo te obiskali da bi se poslovili." je rekla mama. Objela sem jo in jas sem se jokala. Kar neankrat pa je družina začela izginjati. Tik preden so izgini sem slišala mamin glas: "Pojdi ven. Mlada si še ne dovoli, da ti naša smrt uniči življenje". Ko sem se zbudila sem se zaveddala, da ima mama prav. Dovolj sem žalovala. Čas je, da sem znova to kar sem bila.
03. maj 2013
neeeext
03. maj 2013
u122991
u122991
Neeeext
03. maj 2013
next!!!
03. maj 2013
u70306
u70306
Neeext!
03. maj 2013
neext
03. maj 2013
neeext
03. maj 2013
neeeeeeeeeext
03. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. maj 2013
neeext!
03. maj 2013
u70306
u70306
http://www.igre123.com/forum/tema/meet-them-is-easy-peasy-(-1d-je-noter-)/54610/1

(Pliis nej katera pogleda)

Zgodbica je od ene moje frendice! In zlo fajn piše.. (če bo dovolj nextov nexta že danes)

SORI KER SMETIM..
03. maj 2013
Vstala sem se in oblekla v oblačila, katera sem že mislila, da si jih nebom več nadela. Spet se je ubodil moj smisel za modo. Oblekla sem si tole:
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=80928804
Odšla sem v kuhinjo kjer je Rose že kuhala zajtrk. »Ali hočeš… Vauu danes si pa oblečena… Drugače kot ponavadii.«. Nasmehnila sem se. Vauu čudež je da to še sploh znam. »Odločila sem se, da bom preteklost pustila za mano. Mislim… še vedno pogrešam družino in vse vendar sem se odločila da bom naredila nekaj da bodo ponosni name. Te počtnice bom odšla delat in letos vom odšla v Constace High school (ime je izmišljeno). Pobrskala sem po internetu in ugotovila, da je to najboljša šola v Manhtatnu.«. »Am.. čakaj malo v Manhatnu? Šole tam so drage… in to je na drugi strani meste… Nina nimam toliko denarja… in kje boš delala??«. »Am… vem. Vse si bi sama plačala. Na računu imam še nekaj denarja in ker sta mi starša umrla dobivam do 18 leta njihovo penzijo na račun. In tudi zaradi tega da ti pomagam morem v službo. Nebom dovolila, da sama plačuješ vse stroške naj ti bo jasno! In po internetu sem gledala in se prijavila za razgovor pomočnice pri reviji Manhattan. Mislim blizu je in sama vidiš, da obožujem modo kajne?«. »Zgleda, da si že vse naštudirala kajne?«. Nasmejala sem se. Vzala sem toast in torbico, se poslovila morala sem namreč na sestanek. Med potjo sem si kupila kava. Najprej nisem vedela ali naj grem s podzeemno ali avtobusom. Odločila sem se za podzemno saj je hitrejša. Vauuuuuuuu Manhattan je fantastičen!! Res fenomenalen. Do stavbe sem se peljala s taxijem saj še nisem vedela poti. Ko sem videla stavbo sem ostala brez besed. Nekaj minut sem strmela v to gromozansko stavbo potem pa vstopila. Imela sem dober občutek
03. maj 2013
next!!!
03. maj 2013
neeeext
03. maj 2013
next!!
03. maj 2013
neeext
03. maj 2013
neeeeeeext
03. maj 2013
Ko sem prišla do kraja kjer bi bil intervju je do mene prišla prijazna ženska in me vprašala če sem prišla na razgovor. Pokimala sem. »No potem pa se vsedite tam. Na vrsti bosta 58eti«. OMG!! Pogledala sem tja in bilo je vse polno!! Če sem navrsti 58 to pomani da je pred mano 57 ljudi po najmanj pet minu! To pomeni da bim čakala vsaj 4.30 ur! Uhhhh… vsedla sem se na stol in čakala, čakala,……… čakala. Med tem je k meni prišla neko dekle po imenu Siiyena. Vendar jo vsi kličejo Ziio. Zdela se mi je rehla naduta ampak drugače je bila vredu. Po neskončnem času sem slišala: »Nina Fray na vrsti ste«. KONČNO! Ko sem prišla not sem videla zelo modno gospo srednjih let okrog trideset mislim, da. Premirila me je od glave do pet. Tako je sledil najin pogovor (H-Heide – njeno ime, N-Jas):
H: zgledaš nekam mlada za svoja leta. Si sploh polnoletna?
N: Ne nisem. 16 sem stara.
H: Torej imaš manj iskušen kot ostale?
N: Ja verjetno jih res imam vendar mislim, da je to moja prednost.
H: Nadaljuj…
N: Res je, da nimam dovolj izkušen vendar mislim, da lahko s svojo mladostjo te reviji prinesem svežino, ki jo potrebuje. Sama sem mlada in vem kakšne stvari imamo radi. Vem kaj je in.
H: Da res je. Prepričala si me. P
Heide se je samo nasmehnila potem pa sem mogla oditi. Dala sem še ji številko in rekla je, da me bo do jutri obvestila. Bila sem vesela saj sem imela občutek, da sem jo pridobila na svojo stran. Ker sem bila tako vesela sem odšla malo po trgovinah. Kupila si nisem nič saj je vse bilo za moje pojme predrago. Odločila sem se, da grem mimo moje bodoče šole. Bila je lepa in pusta (seveda če so bile počitnice). Za tem sem odšla domov saj je bilo že pozno. Odšla sem v podzamno in kmalu sem bila doma. Teti sem povedala vse potem pa sem se odpravila spat. Bil je naporen dan…

03. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeexz
03. maj 2013
neeeeeeeeeext
03. maj 2013
neeeeeeext!
03. maj 2013
neeeext
03. maj 2013
next!!!!!!!!!!
03. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani